• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
aha a jak dlouho ještě budeš studovat???jsi vdaná dlouho???teda jestli se můžu zeptat??mi manželé nejsme přítel taky studuje výšku je v posledním ročníku
1. led 2010 v 17:37  • Odpověz
fakt ? a kolik ti ještě zbývá ? já zatím ještě prezenčně, jsem ve čtvrťáku (teda ukončenýho bc. a navazující magisterské) .. teď lednu chci jít za referentkou podat žádost o kombinované, pak by to bylo jednou za čtrnáctv dní pátek a sobotu ..
1. led 2010 v 17:38  • Odpověz
brali jsme se loni 23.8., ale od prváku spoku bydléme .. manža pracuje, podniká a nově si našel jako jistější práci a penízky ještě práci v Praze ... když jsme se brali, tak se všichni ptali, jestli musíme, já že ne a že nna tom přeci není nic špatného když se chceme vzít .. že manželství studium neovlivní a mimčo ještě nechceme .. a šup, rok uplynul a je vše jinak :sweat_smile:
1. led 2010 v 17:40  • Odpověz
já studuju dálkově střadní zdravotnickou školu jsem ve 2 ročníku a zbývájí mi 3 roky ještě je to děs a muj přítel je ve 3.ročníku bude ted dělat Bc. a dálkově bude pokračovat na magisterském navazujícím
1. led 2010 v 17:40  • Odpověz
můj přítel je mladší o 4 roky víš ted po nás rodiče chtějí abychom se vzali ale zatím nechceme chceme se vzít až na to příjde ta správná doba :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2010 v 17:42  • Odpověz
Taky bych se měla učit v pondělí jdu do školy,ale můžu říct že sem pořád unavená vůbec se mi nechce taky si tak unavená???
1. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Ahoj Antano, já taky nemyslel, že bys něco potřebovala. Ostatně vzhledem ke svému stavu jediné co pro tebe můžu udělat, je pokecat... :grinning: :grinning: Ses zeptala, já ti odpověděl, nic víc... :wink: :slight_smile:

A co studuješ, pokud to není tajné?
1. led 2010 v 17:46  • Odpověz
střední zdravotnickou školu obor zdravotnický asistent( sestřičku) :slight_smile:
1. led 2010 v 17:48  • Odpověz
takže máte taky veselo, viď ? a svatbu roodiče chtějí kvůli miminku ? Taky jsem strašně unavená, děsně ... :frowning2: a to mi manža podstrojuje jak může :slight_smile:´
1. led 2010 v 17:50  • Odpověz
jinak smekám nad zdrávkou, to já bych dělat nemohla ... doktoři a sesty ať do mě řežou, to je mi jedno, to zvládnu, ale abych já někomu dala injekci, tak to ne .. :slight_smile: se svatbou nemá cenu spěchat .. manža mi dal prstýnek brzoučko, po půl roce chození, lae v té době jsme už zařizovali společný byteček, takže u nás to bylo celé takové rychlé .. ale se svatbou jsme čekali, žádné do roka a do dne .. prostě až přišel ten správný čas a my oba se cítili připravení .. stejně jako s mimčem ...
1. led 2010 v 17:52  • Odpověz
sinixi koukám, že čekáte už čtvrté dítko :slight_smile: teda to je početná rodinka :slight_smile:
1. led 2010 v 17:53  • Odpověz
jo k vůli miminku to chtějí jeho rodiče našim je to jedno neřeší to jenže on je mladší a rodiče by rádi vystrojili velkou veselku :slight_smile:
1. led 2010 v 17:54  • Odpověz
a jaký obor studuješ salinko???
1. led 2010 v 17:54  • Odpověz
jejda to přece můžou, ale až vy budete chtít .. opravdu, do ničeho se nenechte nutit ..já vím, není to snadné, ale opravdu, je to jen vaše věc a koneckonců, svatbu můžete mít až mimčo trošku odroste .. a nebo třeba taky vůbec ne .. spousta párů žije nesezdaných, klape jim to a vyhovuje ..
1. led 2010 v 17:57  • Odpověz
jo s tím souhlasím :grinning:
1. led 2010 v 17:58  • Odpověz
nic budu končit jdu se učit tak zatím ahojte :slight_smile:
1. led 2010 v 17:59  • Odpověz
ekonomku :slight_smile: tak zatím čauky
1. led 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................32let, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................31let, Nový Jičín, 2. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Anna - ?
komincena..................29let, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla...........................30let, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
antana123...................26let, Zlín, 1. dítě, TP: 23. 8. 2010, zatím nevíme pohlaví,
salinka87.....................22 let, Příbram, 1. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
leba...........................27let, Brno, 1. dítě, TP: 3. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
kovalda......................32let, Černé Voděrady, TP: x. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví.......

teda vy jste toho nakecaly, jdu vás dočíst....... :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Jé, zas jsem přišla pozdě, když tu žádná nejste :frowning2:

jsem moc ráda, že tu jsou i holky, které už jsou maminky, můžete nám nezkušeným radit :slight_smile:
a pane jo, dokonce 4. mimčo na cestě - já jsem taky ze 4 dětí, tak si dokážu představit
ten ruch a veselo, které budete mít doma :o) - my jsme 3 holky a nejmladší je bráška.

a holky, máte nějaké preference, co byste chtěly? jestli holčičku anebo chlapečka?
já dřív jsem měla, ale teď, když je to tady, tak je mi to fakt asi jedno, hlavně ať je těhu v pohodě
a miminko zdravý
1. led 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
kovalda: omlouvám se, že jsem přehlídla tvé údaje do tabulky........
antana: mám v tabulce určitě správně tvůj věk?? jen mi nějak nesedí studium střední školy a věk šestadvacet let.......... :wink:
1. led 2010 v 18:34  • Odpověz
jé, laurinko, moc děkuji :grinning:
jo a termín porodu asi 5. 9.

co jsem se načekala, než jsem se dostala na teto seznam - skoro 2 roky se snažíme a vy jak dlouho?
1. led 2010 v 18:35  • Odpověz
autor
laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................32let, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................31let, Nový Jičín, 2. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Anna - ?
komincena..................29let, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla...........................30let, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
antana123...................26let, Zlín, 1. dítě, TP: 23. 8. 2010, zatím nevíme pohlaví,
salinka87.....................22 let, Příbram, 1. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
leba...........................27let, Brno, 1. dítě, TP: 3. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
kovalda......................32let, Černé Voděrady, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví.......

kovalda. není zač.....
tak aspon, že jsi se dočkala, nám to vyšlo napoprvé, tak doufám, že bude vše ok...........

holky, taková otázka na tělo - vynecháváte ted po otěhotnění sex? co jsem četla všeobecně o těhu, tak že sex nijak nevadí, ale ted jsem zase slyšela, že se to nedoporučuje, v ranném stádiu, tak nevím teda...............
1. led 2010 v 18:43  • Odpověz
ahojky, jj, nějak jsme se zakecali:slight_smile: mně je to jedno, sice s manžou říkáme, že já bych chtěla holčičku a on kloučka, ale stejně jje nám to jedno, hlavně aby mimi bylo zdravé a vše se povedlo :slight_smile: já vysadila anti v červnu, pak jsem měla nějaké problémy se záněty, takže jsme dávali pozor a přestali jsme pozor dávat tak nějak v září .. ale vyloženě jsme se nesnažili, ovulku jsem nehlídala, ani jsme v období pravděpodobné ovulky nebyli moc aktivní .-) navíc teď na začátku prosince jsme řekli, že to necháme, počkáme, že nebudeme tlačit na pilu a na konci prosince // :slight_smile:
1. led 2010 v 18:47  • Odpověz
co se týče sexu ... nevynecháváme, ale opatrně .. nějak se bojíme, abycho něco nepokazili, taky jsem četla někde že to nevadí a někde jinde zase že ranné stádium je strašně náchylné ... tak nevím .-/
1. led 2010 v 18:49  • Odpověz
kovaldo dva roky snažení, to muselo být děsně dlouhý ...
1. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Dá se říci, že jsem rodinný typ. Líbí se mi mít hodně dětí a manželka to naštěstí vidí stejně. Ono to má i praktické výhody: Co se týče zábavy, jsou většinou naprosto autonomní... :wink:

Přeji Salince a Antaně hodně studijních úspěchů...
1. led 2010 v 18:53  • Odpověz
děkuju děkuju, musím se nějak k tomu učení donutit :sweat_smile:
1. led 2010 v 18:55  • Odpověz
my asi na chvilku sex vynecháme, asi přes první trimestr, než budeme vědět, že je vše OK...já mám teď prostě strach :frowning2:
1. led 2010 v 18:56  • Odpověz
breberusko takze vážně může uškodit? já vždycky myslela, že dávat pozor se musí až na konci těhu a onoje vše assi jinak ..
1. led 2010 v 18:59  • Odpověz
laurinka: sex? vidíš, nad tím jsem zatím nepřemýšlela, ale je fakt, že jsem těhu zjistila až dnes ráno.
jé, ty se máš, hned napoprvé

salinka: jj, to sem slyšela od dost kamarádek - jen si řekly, že na to kašlou a šup // byly tam :wink:
máš pravdu, byly to dlouhý 2 roky, ale teď jsou zapomenuty a jen se těším a raduju :grinning:
1. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.