• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
Ahojky holky,
mně je už dobře, dneska jsem ani doma nesnídala, neměla jsem chut a jedla jsem až cestou.......................tak super, je mi skvěle, až se děsím, jestli je mimi ok, když je mi fajn, taky se cítím docela netěhotně, akorát mi vyskákaly pupínky na ksichtíku, to mám fakt radost, nikdy jsem to nemívala............................tak asi to budou hormony no...................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
i unavená si už připadám mín, ani přes den nepotřebuju ten spánek a ještě nedávno se to bez toho nedalo..... :grinning:
25. led 2010 v 10:50  • Odpověz
ahojky!
asi jsou dnes nějaké erupce na slunci, taky jsem naprosto ok :grinning:
25. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahoj všem,
u nás je jen -8°C, ale stejně trpím... Už aby bylo jaro.

Kovaldo, sice pozdě, ale přece, ještě ke stíhání: O tom nepochybuju, věřím, že to manžel ocení... :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 11:15  • Odpověz
hupcza: no, nechci ti upírat jak je ondra nejkrásnější a nejúžasnější. :slight_smile: Zatím možná, ale počkej v srpnu a září :grinning:

ojo: tak to máš super, že mu rostou zoubky, aniž byste o tom věděli. Těšíme se na zprávy, jestli jsi nastartovala auto a co bylo na utz?

tertom: držím palce, ať se vám vyhnou ty neštovice. Máš to teda velikána – 16 mm :grinning: Snad ti přestanou ty nevolnosti, s tím dítkem doma už to musíš mít náročný, když ti je takhle zle.

antana: ahoj :o)

magnolya: ten výtok bude určitě v poho, ale radši se zeptej. Tak na zítra držím palce.

lamia: nikam se stěhovat nemusíš. Jen tu s náma zůstaň. :wink:

tux: Jsem ráda, že už je ti dobře a můžeš vylézt z postele mezi lidi. To já bych tam klíďo hnedle zalezla. Já měla do víkendu těhu, že jsem o něm skoro nevěděla. O víkendu mi začalo být všelijak, ale nezvracím. Stále to trvá, žaludek na vodě. Ale dá se s tím žít a co bych nevydržela pro toho našeho potapěče, že? :grinning: No a taky začaly bolet prsa. Jestli rostou, tak fakt nevím, co budu mít za chvíli za velikost podprsenky :astonished:

laurinka, laterna: no super, že je vám fajn. Hned je líp na světě, co? :grinning:

sinix: přidávám se, taky už bych si dala jaro. Sníh je hezkej, ale bylo ho už dosti. A taky se bojím na tom sněhu a ledu, abych neuklouzla. No a taky bych ráda nosila už méně vrstev oblečení.
25. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Dobrou chuť, holky, teda pokud zrovna obědváte... :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Hlásím, že už je mi taky líp... Hned ráno jsem dokonce zvládla domácí pudink, kterej mi manža uvařil včera po obídku... A teď ho jím taky... :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
holky, tak to je paráda, že už je vám taky dobře, já už se fakt bála, že je to něco špatného, když mi nevolnosti skončily..........................no je to hned o něčem jiném, mně bylo vlastně špatně jen týden, ale v kuse denně od rána až do večera a jen jsem ležela, občas i brečela a jedla a nic mi nechutnalo........................a ted normálně zase žiju............................a jak si toho vážím.................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jo, je to bezva, když už můžeš sníst dá se říct všechno... Já si musela vybírat na co mám fakt chuť, aby mi nebylo po jídle ještě hůř... Mě se i strašně měnily chutě, třeba jsem si řekla, že mám na něco chuť, začala jsem si to připravovat a mezitím se mi to zhnusilo, že už jsem to ani jíst nemohla... :unamused: Teď už je to paráda... Snad to nezakřikneme, viďte? :wink:
25. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahojte zienky, ste niektora z Plzne?? Laurinka, uz mate toho teda dost nakupene pre mimi :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Tat, tak to je přesný s těma chutěma, rychlé změny, mě od včerejška celkem nic netrápí, klidně se ráno v sedm nasnídám a chutě taky už docela ok, jen tak okurka asi letos nebude a kuřecí maso ale bez toho se dá vpohodě žít, že.
Taky na sobě pozorujete citlivost třeba na nějaký zprávy nebo při filmu, ne že by brečela u reklam jak se to občas říká ale když se někomu děje něo zlého, zraněné zvíře tak skoro natahuju.
25. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jani, já z Českých Budějovic... Ale to u každé z nás zjistíš, když najedeš myškou na naše "ksichtíky" u příspěvků... :wink:
25. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Tuxi, tak takovýhle přecitlivělý reakce mám skoro normálně, tak už to snad ani horší být nemůže... :grinning:
25. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
tat, to je právě pro mě celkem nová věc, já brečela jen u jedinýho filmu (PS miluji tě) a chladnou mě nechal i Titanik, což pro mě to je hroznej film až na tu loď, ta je pěkná. No a ted skoro řvu i u dokumentu se zvířaty, nojo ty hormony splašený a ještě se s nima láduju.
25. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj všem

kov: já už si letošní náledí vyzkoušela minulý čtvrtek: sekla jsem sebou na přechodu. a to jsem měla malou na ramenou, takže jsem se víc než o sebe, starala, abych zbrzdila ji. Ale naštěstí jsme to přežily. I Cvrček je v pohodě. dneska jsem byla na kontrole (první!) a všechno je zaplaťbůh v pořádku
25. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
No, to je možná ono, Tux, my se právě s nima ještě ládujeme... Mimochodem, taky raději Utrogestan zavádím. Když jsem ho normoš polykala, tak jsem byla jak omámená... Nebyla jsem schopná skoro dojít ani na záchod... :sweat_smile: Tak jsem znovu prostudovala příbalovej leták a tam píšou, že v těhu jen zavádět. Dokonce je to prý i účinnější. Tak zavádím a je to dobrý... Akorát mi vadí ty zbytky co ze mně tečou po těch lécích... :unamused: No co nedá se nic dělat... Neříkal ti mudr. jak dlouho to budeš brát? Jestli fakt celej první trimestr?
25. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Tééda, Marki, já bych měla strach potom i o mimi, až by mi to docvaklo... Ale instiktivně my už "zasloužilé" matky se snažíme prvotně zachránit dítě, které už máme... To máš fakt kliku, že jsi celá... Já přišla k hematomu jak slepá k houslím... Taky se mě kámošky ptaly, jestli jsem někde nespadla...
25. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Tat, když jsem doma tak zavádím ale dnes jsem jela do práce tak jsem je vzala až v kanceláři a ústně, jinak to vytejkání mě fakt štve, začala jsem nosit i intimky. Mě to naordinoval fakt až do konce 1.trimestru ale ještě se ho zeptám na další kontrole.
25. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
No já mám zatím dvě krabičky, takže mi to taky vystačí na dlouho, když beru jen 2 denně, ale radši brát, když to mimču pomáhá... :wink:
25. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak malá kulička a co z ní ještě odejde ven, viď? :wink: Je to až k nevíře... Jo, ještě že jsou intimky... :sunglasses:
25. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
tak já budu těd dobírat první krabičku a mám ještě 2, to by mě mělo vystačit do kontroly a pak mi asi zase něco předepíše, to bych měla být v 10tt a první trimestr končí kdy? 13tt?
25. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Asi 12 tt... logicky... Ale možná se pletu... Teď jsem ukládala malýho nahoře v pokojíčku do postýlky a pořád je mi slabo, když se mám chvíli hýbat... Asi je to těma lékama...
25. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky, jsem ráda, že se k vám můžu připojit, je mi pořád líp a líp a když to začíná vypadat bledě, pomůže mi kakao :wink: jinak všem velká gratulace k srdíčkům a ke kontrolám :slight_smile: já jdu za 14 dní v pondělí a těším se, i když trochu s obavama
25. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
tux: já jsem plačka i normálně, ale citlivější reakce i přesto pozoruju :grinning:

markes: no tak ještěže jste to zvládli - všichni. A gratulace k 1. kontrole. :slight_smile:

teda, že já musím mít vždycky něco extra - všem bylo blbě doteď a začínaj bejt v poho a mně bylo fajn doteď a začíná mi být blbě. Začínám reagovat na vůně a taky jsem podrážděnější na hluk a tak ... No uvidíme, když mi zítra bude stejně, vezmu si na den či dva dovču.
25. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahojte holky,
zdravím po víkendu :slight_smile:
Manžílek mi onemocněl, tak se teď o něj starám :slight_smile: To víte rýmečka, hlavička, krk :frowning2:

Mi je pořád blivno :frowning2: vlastně už od pátku mi je strašně :frowning2: Nic nepomáhá, ani když se vyzvracím, tak se mi neuleví :frowning2: Ještě že sem na neschopence, nedovedu si představit, že bych v tomto stavu ještě chodila do práce :slight_smile:

Nejsem si jistá, ale první trimestr končí buď 12tt nebo až 14tt. Vím, že mi to připadlo nelogické, když sem to někde četla. Určitě to někdo bude vědět přesně :wink:
25. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
No ,když vezmete, že normální těhotenství trvá cca 40 týdnů, tak 40/3=13.3 týdne. Tzn. že první trimestr by měl končit 13 - 14tt... :wink:
25. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
janinna: děkuju, no máme toho dost, ale zase zatím jen oblečení. a ted už nenakupuju, spíš počkáme až na pohlaví a pak můžem i ty větší položky.............................a z plzně nejsem.... :wink:

tux: no já to právě slyšela o spoustě těhulí, že bývají takto citlivé, ale mně se to zatím nestalo, spíš jsem citlivější celkově, ale ne na filmy, reklamy nebo zprávy.........................třeba to přijde pozdějc, uvidíme,..........

k tomu utrogestanu - holky, co to mají nebo měly známé, tak všechny do toho dvanáctého týdne, celý první trimestr....
kali: končí 12tt..... :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ukončený 12.týden je konec 1.trimestru. Není to logicky děleno 3,je to prostě dáno.
25. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
sin:ajéje...chlpi na to jdou logicky s kalkulačkou..jenže to tady nefunguje :wink:
25. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
tak jo... :slight_smile:
to víš, hup, chladný kalkul... :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.