• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik No jestli jsi líná i jít do lednice, tak to už je vážný! :grinning: Notebook nemám, jsem jen technický kontrarevolucionář a některé záležitosti fungování počítače mi dosud zůstaly utajeny. Teda asi by nezůstaly, kdybych pokaždé, když mi chce manžel něco vysvětlit nebo ukázat nebyla tak vzteklá. :grinning:
28. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
@ladenka ...tak ja bych v tuhle chvili brala to 4+1 :grinning: ...vymenim za tu nasi malou hnusnou zahradku :grinning:
28. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
@lotyna já v ní sem, ale nějak se nemůžu odhodlat dložit počítač....

mě se to vždycky smázne nějakým zázračným chmatem, a u normoš klávesnice se mi to nestávalo...
28. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
@suik Všechny moje chvaty u kompu jsou zázračný - je zázrak, že se mi někdy podaří i něco napsat. Ale chyba je zkrátka mezi klávesnicí a židlí. :grinning:
28. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
hm, tak já jsem četla, jestli jsi líná jít do postele......
v lednici samozřejmě nejsem, ale nebylo by to tam špatný, je tam chládek....už jsem si došla pro vanilkovej dezert a pro blumy.
28. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
@safryy: jj, mákli jsme si pěkně. Teď je tu sice bordel, ale tenhle týden toho asi moc nepořešíme, no uvidíme. Však ono to neuteče. Tak už jen 8 a půlkrát do práce? To je super :slight_smile: Tady je taky krásně, tak si říkám, že vylezu až tak po 15 hodině, že už to sluníčko snad nebude mít takovou sílu, ať si ho s Žandou taky trochu užijeme. Namáznu pupíka a půjdeme na zahradu :slight_smile:

@daja.had: teda, tak to jste měli bombovej den - piknik u vody a pak palačinky a pinčes na zahradě. Teda, taky vám všem přijde, že to máme všechno nějak orientovaný na jídlo? :grinning:
Taky už jsem si zvykla, že nemusím vstávat, až na vyjímky, a nedovedu si představit, že bych vstávala 5x týdně v půl 6. No děs :slight_smile: Snad bude malá hezky spinkat :slight_smile:

@suik: neboj, určitě toho máš dost anebo ještě stihneš dokoupit, však máš ještě 2 měsíce čas, třeba tě to chytne příští týden anebo za 2 týdny, ... No a posuzovat dle ostatních se taky nedá - někdo prostě chytil nákupní horečku a má toho hodně anebo má spoustu od příbuzných anebo podědíno (třeba já). Tak schválně, co pro prcka už máš? Ten mýdlový sliz - no, ještě jsem ho nevyráběla, ale z "receptu" to vypadá snadně a pere v něm spousta holčin, tak se ho nebojím :slight_smile:, tak uvidíme :slight_smile:. Snad to s tou pračkou nebudete mít nic vážného.

@suzete: jj, je nádherně, jsem nadšená, ale mohlo by klíďo v noci pršet, ať je svěží vzduch a spláchne se prach a tak ...
S tím týdnem u rodičů tě úplně chápu, mamka je skvělá a vím, že vše je naplněno tím nejlepším úmyslem, ale už po víkendu kvetu a myslím, že ona taky. No uvidíme, chystám se k ní na týden v červenci :wink:. Jé, kopračku, tu bych si taky dala, mňam.

@beru3nek: teda panečku, ty jsi akčňák. A koukám, že výbavička se ti pěkně skládá, to je radost, co? :slight_smile:. To je dobře, že tě chlapi pochválili, jak krásně vypadáš, každá nastávající maminka by měla bříško nosit pyšně :slight_smile:
Jj, z té bolesti podbřišku jsem si na začátku těhu moc nedělala, že je to normoš a teď mne to zaskočilo, ale určitě je to v pořádku :slight_smile:. Malá zrovna souhlasně zakopala, takže určitě jsme O. K. :grinning:

@suik: jak to píšeš, tak zas tolik ti toho nechybí. Nemít přebalovák a přebalovací podložku se dá přežít - přebalovat se dá na posteli a spousta mamin to tak má nejradši. Postýlku a kočár budete mít, oblečky a hračky máte, tak pohoda a kosmetika je otázka 1 dne, kdy se člověk odhodlá a dojde to nakoupit, neboj :slight_smile: (taky ještě nemám)

@zvirka: no tak super, výlet jste měli úžasnej a i jsi šikovně ponakupovala. Já myslím, že koupání není problém, ale když tam zítra jdeš, tak se určo zeptej. Taky jdu zítra k dr, jen na poradnu, ale utz už za týden :slight_smile:

@daja.had: mne někdo lákat na oběd a tiramisu, tak tam jsem bez rozmýšlení v cuku letu :slight_smile:
28. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
@kovalda jako dá, ale já nemám ani žádný deky a pleny a osušky.....přebalovák koupíme, až sem někdo přijede autem, a hlavně tu komodu, fakt nemáme místo, zatím to má chudák ve vojenské bedně, co slouží jako konferenčák.
Jo a mám lehátko.

já to stihnu, spíš bych nejradši vyrazila nakupovat hned, zrovna mě to chytlo a teď to nejde, až se vrátím, ale v tý praze taky něco pořídím.
28. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz
To je takova parada byt doma v pracovni den :grinning: Hodila jsem do alba nejake fota ze vcera...a koukam, ze suik uz si jich vsimla :wink:
28. čer 2010 v 15:13  • Odpověz
@kovalda jo jo, to víš že mě to taky láká :wink: .... snad mě už všechno nesnědli! :wink: Šla jsem se ještě natáhnout do postele kvůli tý blbý hlavě, no a usnula jsem. Hlava stejně nepřestala bolet, ale nechce se mi být doma samotná, tak za nima teď vyrazím na zahradu - ale jsem teda pevně rozhodnutá, že mimo sluníčko :grinning: Už jen ta cesta v rozpáleným autě mě děsí - a to mám max. 10 minut - ale stačí i to .......
Tak já vyrážím, mějte se tu hezky :slight_smile:
@safryy krásný fotečky! :dizzy_face:
28. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
tak jsem po návštěvě našich a asi přizabiju psíka, když někdo zvoní, tak se může po, tak se mi připletla pod nohy, že jsem se nacápla, tak plaším, jestli je mimísek o.k. achjo
@zvirka : tak to u mě je jasný, cítím ho jen dole, jinak vůbec a slovo jako boulení vůbec neznám :grinning:

jo na kalhotky jsem koukala a je to všechno nějáký veliký a ty jedny jsou vůbec mega a kolem nohou škrtěj, takže asi žádnej zázrak, přijde mi to jak ta koupací čepice :angry:
@safryy : někdo to má, že ho bolí stydká kost, ale o blížícím se porodu jsem neslyšela,je to asi dost nepříjemný, co
@lotyna : tak gratulka ke kontrole, hezká placenta no to je gól teda :grinning: . Já si myslím, že ten čínskej vyjde 50 na 50, jen tak pro zajímavost jsem chtěla vědět :grinning:
@kovalda : jo jo, jsem ráda, že se to už začíná kompletovat. Však já jsem akční dneska jen vyjímečně, spíš mám lenoru :grinning: . Chtěla jsem ještě vyprat, ale bříško mi říká dost, takže už jen procházka se šmejdíkem :grinning:
28. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
@beru3nek to neznamená blížící se porod, jen že se tělo chystá, to je asi jako s tou dělohou....

tak jsem teda objednala pro klid duše nějaké pleny, mrskla jsem tam i dvoje haipa daipa látkovy, tak snad jsem vybrala dobře....taky jsem tam našla vložky z buretovýho hedvábí, tak jsem ráda, zrovna jsem přemejšlela, kam pro něj půjdu, páč je dobrý na hojení a na bolavej zadeček ideální.
28. čer 2010 v 15:44  • Odpověz
@suik : to vůbec nevím že existuje, z hedvábí, to jsou věci :grinning: se bude hojit samo :wink:
28. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
@safryy S tou stydkou kostí to mám stejné, ale už mě to trápí víc jak měsíc. Poseldní týden se to zlepšuje, ale předtím jsem se v posteli nemohla vůběc otočit. Ptala jsem se Dr. a ta říkala, že to je naprosto normální, že díky hormonům jsou rozmnělněné vazy a proto to může někoho bolet.
28. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
teda vložky jako do plenek... nebo do podprdy taky dobrý.

@beru3nek jj, buretový hedvábí. je hrubší než normální a dělá se z toho co se nezpracuje na normální hedvábí, ale spíš uvnitř, blízko housenky, a obsahuje hodně antibakteriálních látek, který tu housenku chrání.
28. čer 2010 v 15:59  • Odpověz
@safryy krásný fotečky jste nafotili :slight_smile: moc ti to tam sluší a ta bačkurkatá je super :slight_smile:
28. čer 2010 v 16:07  • Odpověz
Holky huraaaaaa.....dneskem mam ukonceny 4. rocnik ( dnes mam za sebou posledni 2 zkousky - i kdyz mi to dalo pekne zabrat, protoze mam jeste porad lezet a brisko se paradne ozyvalo) a po prazdninach huraaaa do pateho.... :wink: :wink: :wink:
28. čer 2010 v 16:30  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
@lendaw ...dekuju za info...kdyz uz te to prechazi, tak mam nadeji, ze me to taky opusti :slight_smile:

@beru3nek ...to je ale potfora pes...snad jsi v poradku ty i mimisek...uplne stejne takhle blbne od tchyne mala kniracka :grinning: , ale kdyby se nedejboze jednou setkala se zlodejem, tak zaleze pod postel a ani nemukne :grinning:

A jinak dekuju vsem za pochvalu fotek...nadymam se pychou :sunglasses:
28. čer 2010 v 16:31  • Odpověz
@safryy : jo jo, jsou to miláčkové :slight_smile: ta naše by taky vzala kramle
@komincena : šikulka, gratulka :slight_smile:
28. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
@komincena ....tak to je paraaaada...gratulace :wink: Za dnesek dve zkousky...to musela byt fuska...ale hlavne, ze uz je to za tebou a ted uz jen zaslouzena flakarna :slight_smile:
@safryy Krásný fotky na úžasným místě.
@komincena gratulace největší, tak už aspoň teď budeš mít klid.
@kovalda Teda vy jste si dali o víkendu.
@komincena šmarjá dvě zkoušky, to bych nedala :wink: ....jsi dobrá, gratuluju!

@safryy fotečky moc pěkný, když jsem to z dálky viděla, tak jsem si říkala, kdopak to je s bříškem do Tunisu :grinning: ....ten stín je ale bezkonkurenčně nejelpší, líbí se mi ten nápad. A botičky jakbysmet.
28. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
@safryy tak jestlis tu s bačkůrkama fotila na samospoušť tak jsi fakt dobrá, vypadá to jak profi fotka.
28. čer 2010 v 16:59  • Odpověz
@suik ...dekuju :wink: A kez by Tunis...je to pobrezi kousek od Liverpoolu...jsou tam uzasne pisecne duny....kam oko dohledne...zvlastni kus prirody...ale voda nic moc...takova kalna....letos se rochnil jen manzel, ja jen po kolinka :grinning:
28. čer 2010 v 16:59  • Odpověz
@suzete ...jj na samospoust :slight_smile: ...dneska mi nehrozilo, ze se manzel vrati z posilovny drive...kdyz musi trcet v praci :grinning: Posledne to nejak nedopadlo, vsak vis :grinning: Nafotila jsem jich vice...uz je ma v mailu a tu nejhambatejsi na prac. plose jeho kompu :grinning:
28. čer 2010 v 17:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

teda vy jste kecalky, vůbec nestíhám :grinning:

dneska jsem byla u dr. a vše v pohodě, jen mi začlo tvrdnout břicho od včera, tak mi nasadil ty sáčky magnézka jeden denně :slight_smile: jinak včera jsme byli celý den u našich rochnit se v bezénu a dneska jsem lítala po městě a tak :slight_smile:

ptala jsem se taky na to zvedání rukou, tak dr. se na to jen zasmál, že je to pověra :grinning: že přede mnou zas měl těhulku, co jí někdo řekl, že zase nesmí jezdit na kole, aby se neomotal pupečník :sweat_smile: :grinning: že prostě tyhle věci nejsou podložený a zbytečně vyvolávají u maminek paniku a strach :fearful:

u našich jsem natrhala obr mísu jahod, tak jsem dlabala, taky jsem si dala melouna a natrhala jsem si rebarboru, tak jdu vykouzlit nějaký koláč :slight_smile: :slight_smile:

jo a konečně už jsme dneska zavítali na matriku a dohodli se přes dovču na jménech, tak kluk bude Radim a holka Klára :dizzy_face:

tak zatím pá, večer vás zkusím trochu dočíst :slight_smile:
28. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
@ojo tak s tím kolem je to taky dobrý, ale já osobně bych na kole nejela....si to nedokážu ani přestavit, já mám občas problémy i normálně, jak jsem malá a mám krátký nohy, se bojim, že bych se přizabila a ještě tahat břicho...

ale trochu mě to mrzí, tady jezdí všechno co má dvě nohy, dokonce jsem tu viděla i bábu na trojkolce, pěkně si to šinula po chodníku.
28. čer 2010 v 18:16  • Odpověz
@ojo Vybrali jste si moc hezká jména. No a na kole si to taky s tím břichem neumím představit, já jsem kolikrát ráda, že udržím rovnováhu, když normálně jdu. :grinning:
28. čer 2010 v 18:52  • Odpověz
holky, chci se zeptat na odsávačku do nosu...jakou budete pořizovat? Já všude slyšela pět chválu na tu vysavačovou a chtěla si ji taky pořídit, jenže ouha, my sice vysavač máme, ale je jen tyčovej a nemá hadici a nevím kam bych to připojila.

existuje ještě nějaká jiná varinta, než ta obyčejná na pusu?
28. čer 2010 v 18:53  • Odpověz
tak jsem myslela, že dávají ulici a ono ne :frowning2:
já bych na kole taky nejela, nikdy nevíš, a hlavně já jsem šikovnost sama :grinning:
28. čer 2010 v 18:54  • Odpověz
@suik : stačí prý obyč za dvacku, ale tu jsem teda ještě nekupovala
28. čer 2010 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.