• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek: tchýni klidně kdykoli zapůjčím ...vracet netřeba :grinning:
@safryy: to je tajné, ještě by ji někdo vykopal :grinning:
@suik: a tak to já jsem chaotik - třeba na tu dovču jsem začala balit až odpoledne jakmile bylo hlídání :sweat_smile:
ty hračky na fler jsou moc hezké
vůbec fler je taky jeden z webů, kam není radno chodit :sweat_smile:
@lotyna: gratzulace ke kontrole ...teda to fakt nechápu ....jak to, že sis neujížděla na své placentě? .-D :grinning:
28. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
@eliska_v. to mi je líto ....ale neřeš věci, které nemůžeš stejně změnit a těš se na prcka :wink:
@ladenka: taky jsem se na zařizování pokojíku vyřádila ....když to nebylo za nás, tak jsem to dohnala zpětně :grinning: ....ale stejně jsme ho moc neužili jelikož je v patře a stejně jsme 99% času v přízemí a nebo na zahradě
28. čer 2010 v 19:35  • Odpověz
@suik no tu na vysavač opravdu doporučuju, vytahá to tu zadní rýmu...jinak to jde udělat i tou na pusu, že se dá pryč ten zásobníček a to se dá na hadici...a existuje i balonková taky stojí málo, ale nic moc no...to spíš ta na pusu :wink:

já teda dneska měla chutě jít na koupaliště hned po obědě, že by Tomáš spal v kočáru a já v klidu plavala, bylo by tam poloprázdno, do školy se ještě chodí a ostatní v práci :grinning: :slight_smile: :slight_smile: asi to udělám během týdne :grinning:

jinak koláč tu voní jak blázen, už se těším, až budu dlabat :slight_smile: :slight_smile: rebarbora je prý bohatá na vitamín B :slight_smile:

tak doufám, že takhle bude i na konci července, abych mophla prát výbavičku :sunglasses:

@lotyna jo loty, mě se chodí docela dobře, ale přítel mi tudle řekl, že chodím jako hrošík :confused: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
@komincena: gratulace ke zk :wink:
@ojo: však jsem psala, že to je pověra :wink:
@suik: já mám obyč a přizpůsobenou na vysavač ....ale stejně jsem jí používalay minimálně
28. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
já si z dětství pamatuju tu obyč a taky že to byla docela používaná věc, no zbejvá nám ta obyč.....vysavač novej kvůli tomu kupovat nebudu, stejně máme jen podlahy a tehle tyčák je vlastně místo smetáku.

ještě jsem našla na baterie, jako super, až na tu cenu, tak si nechám zajít chuť.....

@hupcza jj, fler je mor....nedávno jsem tam zas řádila, ty dřevěný hračky a pak vytouženou zástěřu a takovej pytlík na drobnosti.
28. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
saf: hezké fotky ...nám nějak na tyhle pozovací nezbyl čas ...ale 15 se jdeme fotit ke klámošce, tak budou profi :slight_smile:
@suik: no já miluju některé mikinky pro děti ...ale cena kolem 1000 za dětskou mi příjde pekelná .....až třeba ančí bude slečna, dostane :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
Tak těhotenská demence se stupňuje :grinning: , nafotila jsem vyprané věcičky a dala do fotoblogu, tak se můžete mrknout :wink:
28. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
@zvirka o těhu demenci mi necěo vyprávěj ...my na dovči hráli aktivity a šlo to fest poznat .....teda furt jsem vyhrávala, ale já jsem za normálních okolností naprosto neporazittelná (jsou lidi, co se mnou odmítají hrát) ...tentokrát jsem byla zpocená i na pr* :sweat_smile:
28. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz
No u mě se to teda dnes projevilo tím focením, prostě jsem musela (i když je doma milión věcí na práci) :grinning: A záda mě z toho bolí.... A dala jsem si od mojeho říct, že mi pomůže? Ne, já si to nafotím dsama, pak ta kvalita taky dopadla... :sweat_smile:
28. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ránko pupíci, tak jsem se dneska parádně vyspala, po dlouhé době! Akorát mě ráno chytla křeč do nohy, tak pajdám jak Quasimodo :grinning:
Tak jsem jen pro zajímavost koukla na http://www.babyweb.cz/Clanky/a3640-Myty-a-povery-o-tehotenstvi.aspx a to prádlo budu asi dál v klidu věšet :wink:
29. čer 2010 v 06:43  • Odpověz
ahoj....já dneska mimořádně taky vstávám brzo.
JJ, těhu demence je u mě taky začná :unamused: , někdy koukám, co ze sebe vypustím za nesmysly.
29. čer 2010 v 07:04  • Odpověz
Ahojky vespolek :slight_smile:
tak já dnes taky vstávala brzy, ale nechtěně - vezli jsme manžu do práce. Takže teď to půjdu ještě zalomit a pak si vás dočtu. Včera nefachal net, tak jsem se za váma pak už nedostala :frowning2:
29. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile: a jdu vás dočíst
29. čer 2010 v 08:21  • Odpověz
@safryy krásný fotky moc ti to sluší :wink:
@zvirka mě ty číslataky děsí jak to letí ale na malého se moc těším
@ladenka gratulka k pokojíku jste šikovní :wink:
29. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem asi poděs, ale volala jsem si pro jistotu k doktoroj kvůli těm častým pohybům - tak se mám kolem půl 11 stavit. Jsem z toho už docela nervozní, od soboty se vrtí snad nepřetržitě....tak aspoň budu mít klid :wink: A snad mi řeknou, že je všechno v pořádku... :dizzy_face:
@antana123 tak kdepak jsou fotečky ze včera? 34.tt !!!......to už abys s sebou začla nosit všude tašku do porodnice, co? :slight_smile:
29. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
@daja.had fotečky teprve dodám včera nebyl čas řeknu mojemu at je tam dá a jinak nestraš ještě s taškou do porodky :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
já jdu na kontrolu ve čtvrtek už se těším :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobre rano preju :slight_smile:

@daja.had ...jsem zvedava na to, co ti povi...me se to nase zvire taky nekdy vrti snad 24h denne...ale verim, ze je vsechno v poradku a ze jen trenuje tlapicky :wink: Dneska odpo. jdu taky na kontrolu...ale asi nic zazracneho se nedovim :slight_smile:

@antana123 ...no tak toho sveho pekne popozen...jsme tu napnute od vcera na fotky :slight_smile:

@kovalda ...tak to si jeste schrupni...s docitanim budes mit asi co delat :grinning:
29. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
@discreet ...prave si ctu ty myty a povery a musim se nad nekteryma fakt smat :grinning:
29. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno holčiny :slight_smile:
človíček tu od soboty není a nemůže se dočíst :sweat_smile: . V televizi jsem slyšela, že sluníčko prospívá plodu, tak jsme byli u známých v neděli grilovat a manžel zabubnovat s kapelou, tak si říkám, že střídavě při krafání budu na sluníčku a stínu...a stejně jsem byla jak prasátko :grinning: . Včera už jsem raději dobalila kufřík, každý říká, už je čas...A aby na málo nebylo, včerejší a dnešní noc byla úděsná...nejen, že člověk nespí, protože je celý rozlámaný, ale každou chvilku jsem seděla a rozdejchávala křeče. V tu chvilku si říkáte, už aby to všechno bylo za vámi a pak když se uleví...řeknu vám, že to je pak tak slastná doba, že si zas řeknete, ještě ne...ještě chvilku vydrž...K tomu mi z toho hnusnýho vedra zas začaly pěkně otékat nohy, no nádhera :frowning2:
29. čer 2010 v 09:33  • Odpověz
Dobré ráno holky, nechcete mi některá dojít na nákup, my máme zase neuvěřitelnou lenoru. Asi ne, co? No já tam snad budu muset sama. :slight_smile:
29. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
Tak vás postupně dočítám a je toho teda hafo. Asi nebudu reagovat úplně konkrétně, mi nasr.la tchýně, tak jsem zas vytočená ... zkouším jí říct, že se teda dočkala, že ji dneska vezmu na ten nákup něčeho pro Žanetku a 6x mi do toho skočí. No, mám mít úctu ke starším, ale do pr... i ona by měla znát základní pravidla konverzace, ne? Tak jsem se naprdla, zalezla a nechci s ní mluvit.

@suik: jejda, tak pračka to má za sebou, ...

@lotyna: gratulace ke krásné placentě :grinning: a hlavně, že je Viktorka v pořádku :slight_smile: a snad si tu polohu hlavičkou dolů už nerozmyslí :slight_smile:

@antana: tak super, že se promoce vydařila a i malej byl na taťku pyšnej :wink:. Hele, ty poslíčci? Nejsi z toho vyjukaná? Já si právě říkám, jestli z toho nebudu pak vyplašená, až budou.

@safryy: jé, krásný fotečky z pláže a ta bačkůrková je úžasná :slight_smile:
29. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
jsem vstávala v 9, takže paráda, vyspaná jsem dorůžova :sunglasses:
tak včera jsme vybalili postýlku, a dno šuplíku je prasklé, ale asi lepší to spravit, než to posílat zpátky, třeba by dorazila ještě důležitější součást na cimpr campr nebo kdo ví kdy. chjo a zbytek nedorazil vůbec, tak tam jdu za chvíli volat

@daja.had : to já bych si tam mohla zavolat z přesně opačného důvodu dneska ještě žádná reakce, asi to bude spáč po mamince, Stelinka bude asi pěkně akční :grinning:

@simik78 : ty křeče myslíš poslíčky? já se v tom ještě neorientuju :slight_smile:
29. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
@kovalda : koukám další prima tchýně, já jsem šťastná že my jsme v klidu je naprosto v pohodě, tak pevné nervy na nákupy :grinning:

@lotyna : tak to jsme na tom naprosto stejně, mám sice na něco chutičku ale lenost je silnější, musím dneska do práce s papírem na peníze, tak aspoň granule musím koupit :slight_smile: v tom hice se mi nechce ale vůbec nic
29. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
@antana: už jen 49 dní do porodu? ty bláho ... :slight_smile: Já mám dneska 68, tak to jsme o 19 dní :slight_smile:

@suik: líná dojít do ledničky? nechápu :grinning:

@ladenka: no super, že princezna už má vymalováno. No a být zavřená ve 4+1 určitě není taková hrůza, některý holky jsou zavřený v práci :grinning:

@suik: deky pleny a osušky? Neboj, až budeš v ČR, zajdi do Brány k dětem a odcházíš s kompletní výbavou :slight_smile:, cestou vem nějakou lékárnu a už se nemusíš stresovat :slight_smile:

@komincena: gratulka k ukončení 4. ročníku. A pátý už je poslední?
29. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
@kovalda ....me do reci skace moje teta...a jsem z toho vzdycky naprdnuta na hodne dlouho (nejlepsi to je pri vypraveni fakt dobre historky...ona do toho 10x skoci a to uz pak ani nevis co chces rict a z vtipne udalosti je naprosty blabol a clovek pak vypada jako trotl :grinning: )...takze te uplne chapu...pujdete teda nakupovat nebo ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@beru3nek ...no to je pech s tim suplikem :angry: ...pokud si to umite opravit, tak radeji nic zpatky neposilat...aby jste se toho pak jeste dockali :unamused: Ale chapu, ze to nastve...smejdi jedni.

@lotyna ...jsem se taky vcera premahala se zvednout a jit na nakupy...takze dneska uz se mi nechce :grinning: Ale pokud pujdes, tak mi sem posoupni nejakou mnamku...dneska odmitam vylezat z pelechu :grinning: ....pac zitra uz musim byt opet v pracovnim procesu (blijici smajlik)
29. čer 2010 v 10:14  • Odpověz
@beru3nek jj přesně tak...je to dost nepříjemný...člověk si až pak uvědomuje, jak je mu vlastně krásně, když ho nic nebolí :slight_smile: Venku je zas nádherně, ale musim žehlit...takže si složim prkno, židli a vrhnu se pomalu na to, než začne pořádnej pařák
29. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
@beru3nek: no, než s ní půjdu nakupovat, tak snad zchladnu - jdeme až večer :slight_smile:

@safryy: no, mne vždycky takhle nase.e, když jí oznamuju něco hezkýho. Tak to si člověk říká, jestli s ní má vůbec nějaké hezké věci organizovat, mám úplně po náladě. No, nakupovat radši půjdeme, protože jinak hrozí, že by šla nakupovat sama. :astonished: A to by mi mohla koupit ty lněné košilky, které jsou vzadu jen na mašli u krku a dítěti z toho lezou záda - jak si používalo dříve a bůh ví co ještě. Takhle na ni aspoň dohlédnu.

29. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
@kovalda .... :grinning: tak to je pravda...radeji ji mit pod dohledem...ale zase hupza vcera psala dalsi hlod o te svoji tchyni a myslim, ze vsechny ostatni jsou vedle te jeji jako svetice :sweat_smile: Tech kosilek jak pises mame plnou pudu na chate...jsem se loni nebo kdy zminila, ze to vsechno pujde vyrazit...a tetu chytl psotnik, ze neexistuje, ze to treba bude potrebovat pro vnoucata (jen tak mimochodem...bratranek zije v australii a nepocitam, ze by se kdy chtel vracet :grinning: ...jel tam za studiem,nabrnkl si nejakou francouzsku a myslim, ze to posledni je navrat do CR a chystat vybavicku z techhle zdorbu stolet starych)...a navic...chata je moje, tak jakepak copak :grinning:
29. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.