• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ladenka : my teda máme jen babysense a chůvičku ,ale jsme taky v 2+kk a když spíme v obýváku,chci slyšet každé šustnutí,abychom něco nezaspali.....chůvičku doporučuji :wink:
29. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
@hupcza ...tak uz to jen poradne navrhnou :grinning: Ja si ten programek rada koupim....kdyz bude za slusnou cenu...nebo reknu tomu svemu ajtakovi a ten to hekne :grinning:

@kuchy ...jestli budete obnovovat manzelsky zivot pokazde s takovymto vysledkem...tak to budete mit doma veselo :grinning:

@lotyna ...to je ale potvora...me to v CR taky ta nase svinucha delala...ale ona ani nezazvonila... :angry: Poslat ji ke vsem certum...
29. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
@hupcza teď jsi mě pořádně rozesmála, až se z toho vzbudil prcek :grinning: :grinning: :grinning: @kuchy ...nu, tak to Ti vůůůbec nezávidim...spíš obdivuju
29. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
@kuchy: no tak to ti teda vůbec nezávidím ....dva takové malé prcky na krku ....
@lotyna: česká pošta - klasika :grinning:
29. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
29. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
@lotyna tak to máte pošťáky podobného ražení jako my tady :slight_smile: Oni ani nezvoní, jen hází papírky do schránky, prostě paráda :angry:
29. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
zaplať pánbůh, že my si na pošťačky stěžovat nemůžeme...buď osobně doručí a nebo když nejde o úřední dopis, nechají balíček u sousedky :slight_smile:
29. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
@safryy jéžíííš promin, těhu demence no...už si petu i vaše chlapy :grinning: a kdo co píše :grinning:
@lotyna tak mně se párkrát stalo, že pro mě měla poštačka dopis do vlastních rukou nebo balíček, já byla doma a ona se neobtěžovala ani zvonit.............grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry: a odpo jsem našla ve schránce papír, že jsem nebyla zastižená...
29. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
@kuchy manža si taky brousí zuby na monitor i chůvičku..monitor asi ten nový na plínku a chůvičku nevím, neměl čas, takže ted se do toho snad zahloubá :grinning:
29. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
@kuchy ty pocity mám podobný, ale zase ted se víc těším na miminko, když vím co mě čeká, při prvním jsem si užívala víc výbavičky.Ale tyhle pocity jsou normální :wink:
Teda to nemáš jednoduchý a nebudeš mít nikoho kdo by s dětma pomohl?

holky trochu vám ty chlapy plašany závidím, to já můžu hekat a jediný výsledek je otázka co chci podložit :sweat_smile: a dokud nebudou kontrakce po 5minátch , tak ho to netankuje.Nevím teda co se v něm odehrávalo když mě vezl do porodnice, ale vypadal na rozdíl ode mne, že ví o co jde.Předporodní kurz jsme neabsolvovali, zato veškerý čas strávený na wc mu zaplnovalo samovzdělávání a taky jsme koukli na videa, ale to se mu moc nelíbilo

ČP u nás taky nefunguje, já nejvíc nechápu, proč nám pořád strkají cizí dopisy do naší schránky!mě přijde že musí být poštačka normálně kolikrát pod vlivem
29. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
@anippe to já jsem zvědavá na manžu, zda zachová klidnou hlavu...zatím mu nadávám, když mi půl hodiny nebere telefon :grinning: že kdybych rodila, tak to ani neví :grinning:
29. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
@rennu myslím, že minulý týden byl na Nově pořad od tom novorozeneckém úmrtí a monitorech...prý se člověk nemá spoléhat ani na ten monitor jako na lidský faktor...tak Ti taky nevim, jestli do toho investovat :frowning2:
29. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
@simik78 vím, že byl pořad, já se nedívala, bo bych bulela, jak by mluvili o úmrtí mimoušků :cry: ...názory se různí, kamarádce onitor zachránil mimčo..opravdu nedýchalo jak mělo a zjistili těžkou srdeční vadu...takže vzhledem tomu, že jsem srab a plašan, tak radši investuju do monitoru...i když vím, že mi to nic nezaručí...max trochu klidu navíc :wink:
29. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
@rennu taky máš pravdu...raději proto udělat všechno...než si pak celý život něco vyčítat :wink:
29. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
@simik78 ten pořad jsem viděla. Já si zase říkám, že samotménu náhlému úmrtí kojence sice asi nezabrání, když vlastně neví, z čeho vzniká, ale zase když mimčo přestane dýchat, ať už z jakéhokoliv důvodu, tak to zjistíme po 20 sekundách a ne až ráno. Navíc v sumě za celou výbavičku se tahle položka ztratí. :wink:
29. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
@simik78 ja se teda taky přiklanim k tomu monitor koupit - suma sumarum mi ta cena za zivot ditete neprijde az tak velka a ikdyz mame taky maly byt, rikam si, ze radej udelat vse pro to .... my budem kupovat od kamaradky starsi monitor - na netu bych ho starsi nekupovala, ale takto od zname, kdyz vim jak se k vecem chovam si to troufnu, stejně jako autosedačku do auta.... ja jsem taky plašan a posera, a za klid duše mi to stoji.... vim, že jsou i plane poplachy, můze byt zavada atd... je jasný že nic nebude 100%
29. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
já mám monitor i chůvičky jelikož bydlíme na patro tak jsem fakt ráda že jsem to koupili ikdyž monitor tomu nezabrání tak aspon upozorní že dítě nedýchá a máme možnost ho zlusit aspon zachránit a jelikož dětský mozek vydrží dýl bez kyslíku než ten náš tak za to zlusit to určo stojí asi tak tot můj názor :slight_smile:
29. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
čaute holky, já jsem konečně spokojená s počasím, nádherné sluníčko a teploučko, mohla bych být venku celý den. ale nejsem bo pračku a vaření musím hold obsluhovat doma.
aspon jsme byli ráno cvičit, sice to vedla porodní asistentka, ale byla to celkem makačka. bohužel přes prázdniny mají výluku a po prázdninách mi to bude už prd platné. takže mi nezbývá nic jiného než pravidelný bazén.
melouny jsem dnes koupila 3, meli jen malé čtyřkilové - ale i z auta se to pronese, když je člověk líný jít na dvakrát...

je jasné že ten monitor mimáka nezachrání - koneckonců je to monitor a ne doktor schovaný pod matrací nebo připnutý na plínce. monitor ani nemá v popisu práce resuscitaci ale upozornění, že dítě nedýchá. a je určitě jiná pravděpodobnost na následnou záchranu, pokud se to zjistí hned než po několika hodinách.
29. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
Tak jsem právě udělala hyper výhodný nákup tady na koňovi :wink: Za 200Kč, pořád jsem trpěla paranoiou, v čem dovezu bobka z porodnice a už to mám :grinning: viz foto
29. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
@suzete teda já jsem z toho počasí hotová, radši bych o pár stupnů chladněji, ideálně mi bylo ráno kolem sedmé, když jsem šupajdila na krev...melouny závidím v krámě na mě mrkkali taky, ale vzhledem ke klidovému režimu, co mám mít a že bych ho musea tahat busem, tak jsem to vzdala :frowning2:
29. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
@discreet mooooc pěkné :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
já mám do porodky takovou bílou soupravičku s houpacím koníkem
29. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
@rennu tak busem bych se na melouny taky vyprdla...já vůbec ty busy nemusím v horku ani netěhu..ble :confounded:
29. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz
holky používáte v ložnici něco proti komárům? já jsem včera šílela, to jsou u nás úplný roje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mám docela strach něco strčit do elektriky, tak jsem se nastříkala dětským repelentem, ale teda absolvovat tohle každou noc? trochu to lepí, smrdí...nic moc příjemnýho
@discreet to je pěkňoučké. já teda nevím, v čem vezmu mimáka z porodky domů, mám to 5min chůze, tak ho asi vezmu pod pažu a povalím.
holky hodila jsem fotky z těch promocí a jsem vorvan :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
ad monitor - já ho koupila a ani jednou nepoužila
ondra spal s námi v posteli a přes den jsem ho měla z valné vetěiny v šátku a nebo hačce .... takže ho vlastně nebylo ani kam umístit :sweat_smile:
29. čer 2010 v 15:03  • Odpověz
holky nechci vám brát iluze a možná se některým z vás poštěstí, že budete mít naprosto klidné spaní (vaše i prckovo) - ale to, že by se prckovi zastavil dech a vy to zjistily až ráno mi příjde silně nepravděpodobné :sweat_smile:

ant: hoba vorvaň ..normální těhulka :wink:
29. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
29. čer 2010 v 15:12  • Odpověz
@suzete nj, horko v busu, kolikrát musím i celou cestu stát....kodrcá to,....bléééé

Ted jsem došlaa venčení, pes ftipálek vedrem zapoměl, že je pes a nezvedal ani nohu :grinning: Mně se zas podařilo vlézt do skříně, ale moc šatů neunosím, mám všechny krátký a když se to natáhne přes pupík, tak vepředu to už nejsou šaty, ale spíš tričko :grinning: :grinning: v tom nemůžu na sídlišti pohoršovat... :grinning: :sweat_smile:
29. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.