• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu já to mám se šatama taky tak jen jako tričko :wink: a do starých pohodlných sukní se absolutně nevejdu :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 15:21  • Odpověz
a jsme zase doma, byli jsme v poradně :slight_smile:
@safryy : neee, tentokrát je z množením konec,alepon prozatím :slight_smile:

@anippe : víš ,že ani moc ne, :frowning2: mamča má jít v září pod kudlu a tchýně je bohužel učitělka,tak v září volno neobdrží ani omylem, ale třeba to bude dobrý, ted to musím zvládnout sama :unamused: a pak se uvidí :wink:
Jo a proti komárům má malý moskytiéru kolem postýlky a já Biolit do zásuvky a necítím nic :sunglasses:
@hupcza : no ,já jsem skate zavrhla, malý ještě nechodí a na zimu jim bude oběma líp v kočárkku,taky pro mě to bude jednodužší....koupíme tandem :slight_smile:

A vo vorvaních mi nemluvte, před oběma těhu jsem byla o 30 kg hezčí a lehčí :frowning2: Snad to pak půjde nějak dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
@kuchy já mám nahoře 12kg a cítím se jako vorvan :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
@antana123 : nj, to jsou ty vychrtlinky, :wink: pořád si stěžují, až by museli tahat těch 100 jako já, :grinning: :grinning: :grinning: to by to přešlo... :sunglasses: já mám sklony k tloustnutí, před těhu jsem musela pořád držet dietu a po těhu budu asi zase muset začít....já s Matym přibrala 18, něco jsem zhubla,ale pak přišly nervy a nabrala jsem zpět, ted mám nahoře 5 kg, jenže + těch původních 18...brrrruž atakuji 100 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
@kuchy já mám 100 za sebou doufám že to zhubnu jinak se na sebe už nebudu moct podívat :confused: :confused: :confused:
29. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
@antana123 Hezké fotečky, nejsi vorvaň, sluší ti to!
Jinak soupravičku máme taky koupenou, ale pořád mi nebylo jasný, do čeho to dítě dám pak, přece ho na konci září nevystrčím na vzduch jen v dupajdách, tak teď už mám tu zavinku, jupííí!
Už jsem doma z práce, pračka pere, muž nikde...asi se jdu vyvalit k TV...
29. čer 2010 v 15:39  • Odpověz
@antana123 : neboj, zhubneš....normálně to kojením jde hezky samo,jen mě ne :frowning2:
29. čer 2010 v 15:39  • Odpověz
@kuchy no to jsem zvědavá jestli tady nebudu za půl roku plakat že jsem nic nezhubla :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 15:40  • Odpověz
@antana123 ...konecne jsi dodala fotky :slight_smile: Moc vam to slusi :wink: A nemluv furt o vorvanich...to je jak kdyz lamia napise, ze je zenska krev a mliko a pritom je takovy hubenour vychrtly....jsi krasna tehulka :wink:

@rennu ...tak jestli tobe dela brisko z satu tricko....tak ja bych z nich mela sportovni podprdu :grinning: Jinak jsem se ted vratila z kontroly a to nase zvire je tam taky sprajcle do vecka...pry. Nedelali mi UTZ, ale ohmatala mi cely bruch. Pry ma prdelku dole a hlavicku v levo...tak ja byla presvedcena celou dobu, ze je pekne hlavou dole, kdyz me furt okopava pod zebrama....tak ona asi chvili kope a chvili boxuje, pac vsechny tlapky ma nahore...kazdopadne ready jeste neni :pensive:
29. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
tak jsem zpět, tam je ale palermo :frowning2:
v práci jsem se pěkně zasekla, bylo to fajn, pochválená jsem i byla, že nám pupík sluší. Venku jsem potkala zvědavý důchodce, a prý kdy čekáte, cože až v září? To máte ale velký břicho :grinning: a holčičku?říkám že kluka, tak to zas bylo, to není možný to je jasná holka, ale to je už asi po 5.co mi říkají holku :grinning: aby nebylo překvápko ještě
jsem se docela bála, abych neměla už poslíčky, bolelo mě břicho až k zádům, ale to je asi brzo ne? Já je asi ani nepoznám :grinning:
@kuchy : tak to ti teda nezávidím být na to sama, ale mezi náma, jeslti ten můj bude chodit z práce jak do teď, tak ho mimísek nebude ani znát, takže to asi taky nebude žádný zázrak. To je hezký s tím obnovením manželského života :grinning: . Jakou máte chůvičku?
@lotyna : to je k vzteku, to se ti nedivím, babizna jedna

@discreet : hezky jsi nakoupila
29. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
29. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
@safryy hehe, sportovní podprdu :grinning: :grinning: :grinning:...já nevím, co kde ted malej má.....u žeber necítím absolutně nic...což mi teda nevadí :sweat_smile:
29. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
@beru3nek : nj, co se dá dělat :wink:
Chůvičku máme Top com Kidzz....stála kolem 1000 a prý je oblíbená... :slight_smile:
29. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
@antana123 sluší vám to....:slight_smile: žádnej vorvan nejsi teda :wink:
29. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
29. čer 2010 v 15:51  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

u nás v obci nešla až do dvou elektrika...no a vy drbete a drbete :grinning: :grinning: já bych hned zalezla k vodě, jenže Tomášovi vyskočila teplota na 38 už včera, pak slezla po paralenu a teď ji měl zase, tak jsme radši doma :rolling_eyes: :unamused:

@antana123 náhodou 12kg je docela málo :wink: kojením se sice taky hubne, ale já se spíše přikláním i ke cvičení :sweat_smile: a už jsi nastoupila na mateřskou? :slight_smile:

@kuchy + hupcza já skejt taky zavrhla, páč Tomáš teprve před pár dny objevil, že může sám stát, tak to zjouší a myslím, že chodit začne nejdřív tak za měsíc :sweat_smile: a na zimu do našich sněhových podmínkách si ho ani nedovadu představit :grinning: :grinning: no ale docela se těším až vyjedu s dvoukočárem :slight_smile: :slight_smile:

@safryy tak snad se mimčo ještě otočí, čas na to má :wink:
29. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
@rennu ...ja ani nevim jestli ji mam babe verit, ze je takhle to nase decko umistene... :grinning:
Dneska to byla vazne rychlovka...moc nekontrolovala, pac mi minule nedali kelimek...bruch pomerila bajocko a ani mi to nezapsala....krevni testy mi nepovi jak dopadly...protoze neumi s pocitacem (dneska byl zaskok totiz), do papiru mi napsala feels well a by by za tri tydny :sweat_smile:
29. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
@antana123 hezké fotečky z promoce :slight_smile: gratuluji...náhodou ti to tam sluší :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2010 v 15:53  • Odpověz
@ojo ...tak doufam, ze to nebude s Tomaskem nic vazneho...nema to z tech veder? My tu mame tedka taky hice a rano nemuzu polykat jak me boli v krku...ale pak to prejde a cely den uplne OK.
29. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
@ojo díky na mateřskou jsem ještě nenastoupila bere se to dle ms jdu na mateřskou až 12.7 mám dva termíny a mateřská se vypisuje dle toho starého :wink:
29. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky, sorry, dočítat Vás nebudu :slight_smile:, delší dobu jsem Vás nečetla a jsem znavená po dnešku. Jak jak zvládáte ten hic? Tady hrůza,aspoň že v tom našem kamenném baráku je chladno a dá se tu vydržet. Jinak dnešní kontrola. Dle MS jsem 29.tt, ale doktorovi to na UTZ přišlo větší, tak 31.-32.tt. Takže starší těhu nebo prostě miminečko bude obřík. Polohu má dobře, čípek se nezhoršil, ale musim ležet, riziko předčasného porodu... :frowning2: ale snad tam ještě mimčo chvilku vydrží!!!! A test na cukr dopadlo dobře, tak můžu mlsat. Jsem zvědavá, na kolik kg to nakonec dotáhnu, zatim 15kg :slight_smile: @antana123 hezký fotky, moc Ti to sluší.
29. čer 2010 v 16:01  • Odpověz
29. čer 2010 v 16:03  • Odpověz
To je tak když se někdo nudí, hodila jsem do alba foto, jak budou vypadat naše děti :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 16:06  • Odpověz
@hanncca super, hlavně že se to nezhoršilo.....gratuluju :slight_smile: Já mám povolený jen kratší vcházky, ale nedá se nic dělat, doma musím poklízet atd...tak aspon po chvilkách
29. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
@antana123 jo tak to jo :slight_smile: já nastupuju 1.8. :slight_smile:

@discreet tak jsem zvedavá na realitu :grinning:

@safryy z hicu ani ne...spíš bych tipla k zubům nebo šestou nemoc :confused: nebo taky z neumytých jahod, co ho tatínek ládoval v neděli :sweat_smile: :rolling_eyes: zítra sjedu k dr. ta řekne víc :slight_smile:

mě vážili včera v poradně a mám zatím 9kg :slight_smile: :slight_smile: i když jsem čekala podstatně víc při tom jídelníčku na dovče :grinning: :grinning: :grinning:
taky mám pár fotek z dovči v Tomáškovo albu nebo aktuální v kulišandě :wink:
29. čer 2010 v 16:12  • Odpověz
@ojo ...asi ti to mozna prijde jako blba otazka..ale co je to sesta nemoc? :confused: Jinak fajne fotky, Tomasek nemel cas se nudit...tolik aktivit :wink:
29. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
@rennu jo, to já taky po chvilkách uklízím jen tak zlehka, ale dneska na to nemám. teď si jdu lehnout, po dnešku u doktora a vyřizování a lítání ve městě, toho mám fakt dost.
29. čer 2010 v 16:23  • Odpověz
@rennu kolik Ti píše do průkazky CS? Já mám 3, ale minule jsem měla 2 vlastně, takže o malinko horší to asi je... :frowning2:
29. čer 2010 v 16:24  • Odpověz
@rennu: já zase naopak vykopala šaty, co jsem si myslela, že už je nevezmu, jelikož dělají divnou postavu ...ale v těhu vypadají ok ....že by byly těhotenské a já si toho nevšimla? :astonished: :grinning:

@kuchy: no jo - ondřáí je ale o 4 měsíce starší, což je v tomhle věku strašně moc - běhá jako divý a v kočáru ho to už dneska kolikrát nebaví
nad tandemem jsem taky uvažovala, ale příjdou mi jako strašné hebla, co se nikam nevejdou, ale u těch malých věkových rozdílů to asi moc jinak nejde

@safryy: jj lami s jejím hodnocením její postavy mě taky vždycky pobavila :grinning:

ad hubnutí - já teda na hubnutí kojením moc nevěřím - to je silně individuální - stejně jako ojo - cvičit ....kdyby to totiž fungovalo, proč by po světě běhalo tolika kyprých mamin, že :sweat_smile:
29. čer 2010 v 16:24  • Odpověz
@safryy tož zajímavá kontrola - taková ...efektivní :grinning:
29. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.