• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca nj já lítala 2dny a jsem taky KO....mi CS nepíše..., tak nevím :confused:

@hupcza no vida, já teda taky jedny šatky vyšpatnila.ale do porodu mii rozhodně nebudou :grinning:
29. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
Dobré odpoledne,
tak hlásím návrat z kontroly. Mudr. dnes vrkala jak mílius, manža dorazil na utz, tak tokali spolu :grinning: , nějaké řeči o fotbalové jedenáctce a tak, tak jsem radši ani neposlouchala.... :sweat_smile:
Jinak vše O.k., Mirda už je hlavičkou dolů, teda mírně diagonálně, hlavička vlevo dole a vytrvale okopává pravá žebra :angry: . Váží 1529g. Prý v normě. Kontrola za tři týdny a budou mně i odsosávat krev.
Jo, ptala jsem se na to koupání, tak veřejný bazén je O.k., je to hlídané, na soukromé prý dávat bacha.
Jinak vedro hnus, vycházela jsem z domu před půl jednou, tak to stálo za to, na gyndu jsem dorazila s úplně mokrýma gaťkama, což výjimečně nebyl následek kýchání ale pocení :grinning: Ale pak jsme si s mojím, než musel zpět do práce, dali kofolu a pivo na zahrádce, já jsem byla nějaká hladová, tak ještě ražniči na grilu, mňam mňam. Cestou domů jsem koupila meloun, ale u stánku, takže vychlazený bude až večer :frowning2: .
Viz ukecané tchýně - s tou mojí se člověk ani nedostane ke slovu a když už jí skočím do nádechu, tak ona to neřeší, nadechne se a v půlce slova mě přeruší a jede si dál svou :angry: .
Se spaním mám taky trochu problém, ráno jsem asi hodinu nespala ještě než můj vstával, ale pak jsem zas vyspávala do půl desáté :confused: A musím si pochválit podkládání polštářem (obyč starý, kojo se mi nechtělo kupovat), spí se tak super, akorát na manžu už moc místa v posteli nezbývá, tak si furt stěžuje :grinning:
29. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
@zvirka gratulace ke kontrole, k poloze a hezkéé váze ::slight_smile:
29. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
@hupcza ...ja ani nevim proc na ty kontroly chodim :grinning: ....kdyby aspon jednou za cas udelali UTZ at se mam na co tesit...no vsak uz jen parkrat :grinning:

@zvirka ...super ze kontrola dopadla skvele....ty mokre gatky me umrtvily :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 16:45  • Odpověz
@safryy : že by vědma, když ti takhle odhadne polohu :slight_smile: , to je u vás teda jak na běžícím páse, a něják se tam koukám napářou s vyšetřením, zlatě tady
@hanncca : tak hlavně, že se to nehorší, tak další obřík, ale kdo ví jak to pak bude, půl kila odchylka je normální
@ojo : tak ať je brzo Tomášek o.k. , to je krása 9 kg :slight_smile:
@hupcza : taky mám šatky, který jsem v životě neměla na sobě, už jsem je chtěla vyhodit a s bříškem vypadají dobře, jen jsou teda dost mini :grinning:
29. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
@rennu, @safryy Díky, no já se moc nesmála, když jsem na to při svlékání přišla, navíc jak se mi to všechno lepilo, tak se mi intimka (nosím pro kýchací příhody :grinning: ) srolovala do ruličky, tak jsem ji rádoby nenápadně rozmotávala :sweat_smile: , no Mudr. něco ťukala do počítače, ale pohled na mě teda musel být :sunglasses: Já jsem totiž hrozný potivec, jak v těchhle vedrech vylezu ven, tak jsem hned durch a z ksichtu mi teče, že to sotva stíhám utírat.... :unamused: Ale ráda jsem pobavila :wink:
29. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
@zvirka : gaťky dobrý :grinning: , ale mám to samé v těch hicech, nestíhám prát jak se potím :grinning: a komplet, tak gratulka, to je Mirečka už kusanec :grinning:
29. čer 2010 v 17:02  • Odpověz
@beru3nek Díky, no je to už macek, si nedokážu představit, že bude mít 2x tolik, kam já nebohá ho dám... :sweat_smile: Už teď mám ty jeho nožky skoro v krku :wink:
29. čer 2010 v 17:05  • Odpověz
@safryy no je to nemoc, že dítko má tak 3-4 dny vysoký horečky a pak najednou spadnou a objeví se pupínky...červená vyrážka :sweat_smile: no tak jsem zvědavá, co z toho vznikne, páč taky má průjem, tak doufám, že to neni salmonela nebo tak :confused: :confused: on má poprvé teplotu, tak nevím, co dělat :sweat_smile:

@zvirka gratulka ke kontrole :slight_smile: se máš, že víš, kolik už váží, mě dr. říkal, že ho přeměří až příště a to je zase až za měsíc 30.7. :frowning2: :slight_smile:
29. čer 2010 v 17:06  • Odpověz
@ojo Zase až za měsíc. Já jsem trochu doufala, že teď už budou kontroly častější ...
29. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
@ojo ...ja se vahu dovim az jak se to zvire vylihne...samozrejme ve stounech :grinning: Tak si to pak budu muset prepocitat na kila :grinning:
29. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
@zvirka : te´d teprv začne pořádně přibírat :wink: taky jsem hrozně zvědavá, kolik už asi máme, podle bříška hodněěě :grinning:
29. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
@ladenka : taky mám kontrolu až za měsíc, myslela jsem, že po 3 tt a prd :angry:

@safryy: a ty nebudeš mít už žádný Uz, jako jak je mimísek natočenej aby věděli?
29. čer 2010 v 17:21  • Odpověz
@beru3nek jo, taky si říkám...obříka bych nechtěla, nějakou normální váhu, ale co, hlavně že to bude ok a ještě chvilku tam vydrží.
@rennu nepíše, jo? aha, tak každej to má jinak..
29. čer 2010 v 17:26  • Odpověz
@beru3nek ...nebudu prave...tez jsem to nedavno resila...co kdyby byla placenta dole...to se pak jde na cisare, pac nejde rodit prvni placentu a pak dite...ja netusim jak to budou zjistovat...asi pohmatem pres bricho? Pro me je to zahada...radeji se nenervuju dopredu...ale obcas mi to spat neda jak nad tim hloubam...
29. čer 2010 v 17:27  • Odpověz
@ojo ...jsem si ted vygooglila tu sestou nemoc...jsem netusila, ze se takhle nejaka nemoc jmenuje...je i pata nemoc...no zajimave...tak pokud se ti Tomasek osype, tak ji asi ma :sweat_smile:
29. čer 2010 v 17:29  • Odpověz
@hanncca : na druhou stranu lepší obřík, než maličký nedonošený králíček :wink: no hlavně ať jsou zdravý

@safryy: já si to právě myslela, že už nejdeš, ale to jsem si taky říkala jak poznají jestli je vše o.k. tak jestli před porodem se juknou, to taky ne? Právě, to je pak jasnej císař s tou placentou. U vás se koukám fakt nic neřeší, to bych z toho byla pěkně vyjančená :confounded: , ale asi je vše o.k. neboj
29. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
@beru3nek ...myslim, ze nebudou delat nic ani pred porodem...ale udivuje me to...pac je tu moznost rodit do vody a to by se snad melo vedet, jestli neni treba prdelkou dole nebo tak neco :confused: Zatim me to vsechno nijak nenervuje...ale myslim, ze cim blize porodu budem, tim vic to zacnu hrotit :sweat_smile:
29. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
@ladenka no asi když je vše ok, tak proč zvát dřív? :confused: :sweat_smile: ale myslím, že mě na další ko už přizve po 3 nebo už dvou týdnech :slight_smile: a pak od 38tt už do porodky každý týden :slight_smile: vůbec si nepamatuju, jak jsem chodila s Tomášem :confused: :confused: :grinning:

@safryy jj uvidíme :slight_smile:

@beru3nek jsem se musela zasmát s tím praním :grinning: počkej až budeš mít roční dítko...Tomáš má teď období, tak jedno tričko na den, vždy ho zafláká jídlem a někdy i kadí tak, že kolikrát převlíkam i 3x denně :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 17:48  • Odpověz
@safryy : já byla dřív taky spíš flegma, jo to se krásně žilo :wink: , teď si vše něják víc beru, to ty hormony asi řádí :unamused:

@ojo : oprava jsem líná prát :grinning: , peru jen hubou a od pondělka, odpo jsem většinou kantáre, tak se mi nechce. Takže už fakt zítra, trošku nám to prádlo přetejká z koše. To jsem si říkala, jak začnu na mimíska, no tak to ještě chvilku počká.

Nemáte někdo hořko v puse? Já od včera, je to nepříjemný a nevím, jak se toho zbavit :confounded:
29. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
@ojo : máte krásný fotečky z dovči, koukám byli jste dost akční :grinning:
29. čer 2010 v 18:01  • Odpověz
@safryy A to jsi neměla ani utz ve 30. týdnu? Mně právě tu placentu kontrolovala dneska, popisovala nám, kde je, no už z toho vím prd :grinning: , ale prý je to v pohodě, to je hlavní.
29. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
@zvirka ...meli jsme UTZ ve 12tt a 20tt, vic se tu nekona... (a mam dojem, ze u druheho ditete se dela az ten ve 20tt...uchylarna totalni) :unamused: To je dobre, ze to mas vsechno v pohode :wink: Aspon o jednu starost mene. Ja nevim, na kolik se muze ta placenta posunout...v tom 20tt mi bylo receno, ze je v perfektni pozici..ale kde to je, to netusim :grinning:
29. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
@beru3nek díky :slight_smile: :slight_smile: to jsem na praní divá, teda jen když svítí slunce a můžu to věšet ven, jinak přes tu zimu mě to neba :grinning: taky bych už prala výbavu, ale furt si říkám, že je brzo, spíš až ke konci července :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2010 v 19:10  • Odpověz
@safryy : podle mě se posouvá nahoru spíš, to by na to dali asi bachy, kdyby nebyla o.k. já jí měla třeba dole, ale prý je čas na srovnání, tak to jí budeš mít na dobrým místě :slight_smile:

@ojo : taky si říkám, že je dost času

tak dneska mě kámoška nahlodala jménem Dominik, taky hezký, chudák mimčo, aby neměla z toho guláš :slight_smile:
29. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes už se mi nechce dočítat, co jste za celý den nakecaly...nechám si to na ráno :wink:
Jenom vám chci napsat o tý dnešní kontrole. Tak doktor schytal při ultrazvuku taky pár kopanců..aspoň mě věřil, že si s tou přehnanou aktivitou nevymýšlím :grinning:.... zdálo se mu tam všechno v pořádku, miminko je hlavičkou dolů, udělal srdeční ozvy, taky dobrý. Pak ještě pro jistotu nějaký ten monitor...CTG nebo jak to jmenoval - sledovalo to kopance a stahy dělohy...20 minut mě to měřilo.....křivka byla trochu vychýlená, ale před porodem to prý bude o dost výraznější :wink: Říkal, že se dotváří nějaký nervový buňky, tak to můžou být takový spontánní pohyby k tomu a nemusí to mít další důvod. Ptala jsem se při ultrazvuku i na pupeční šňůru, aby se někde nepletla - a to říkal, že nejde přes velikost miminka zjistit - prostě že nevidí kudy vede...to mě teda trochu zarazilo, jak se potom teda dá včas zjistit, když se omotá kde nemá???
Jsem ale stejně ráda, že jsem si tam zašla, jsem klidnější - i když Stelinka teda moc ne :slight_smile: :dizzy_face:
A předepsal mi magnézium proti těm stahům a mám skoro o kilo míň, než naposled.....
To je asi vše :grinning: Jinak jsem se zase flákala - nejdřív v práci, vyklidit si zbytek věcí a pak u našich na zahradě. Večer jsme jen zalili kolem baráku....Takže další pěkný den :dizzy_face:
29. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
@daja.had : tak paráda, že je vše o.k. .To mě překvapilo teda taky s tou pupeční šňůrou :astonished:
tak jsem si zatím stačila skáknout na jedno a koukám, že je tady dneska klid, tak dobrou noc
venku je krásně, začíná se ochlazovat to je paráda :slight_smile:
29. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz
ahoj holky ja sem sice nepatrim, uz mam doma skoro 3 mesicni poklad :dizzy_face: jen jsem vam chtela poprat krasne zbyvajici tydny tehotenstvi, krasny porod alespon z poloviny jako jsem mela ja a taky vam, ktere budete pouzivat plenky pampers doporucit tuto stranku:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon/?src=1 muzete si zde vytisknout slevovy kupon na plenky vsech druhu a velikosti v hodnotach 20kč 50kč a 80kč :slight_smile: akce plati jen do zitrka :slight_smile:
29. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
@ojo: jooo kdyby tričko vydrželo celý den :grinning: :grinning:

@safryy: to je zajímavé ..tady když chceš rodit do vody musí být jistota, že je vše ok - všechny parametry, jinak tě nenechají ...holt jiný kraj ...

ad poloha - mě se s ondrou ke konci vždy ptal jak si myslím, že je otočený - kde zádíčkama a tak ....měla jsem 100% úspěšnost ....takže na to utz asi není potřeba a dá se to poznat i tak

@zvirka: tvoje vložková story mě fakt pobavila :grinning:
29. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po dovče... Všechno ok, jsme odpočatí a kdyby mi veliký pejsek u rodičů neskočil do postele na podbřišek přímo na jizvu po císaři a já pak nejela na kontolu do nemocnice, tak by všechno bylo úplně v pohodě... :slight_smile:
29. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.