• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ladenka: tak jo, budeme odpočítávat spolu :slight_smile:. Stejně jsem zvědavá kdo kdy budeme rodit :slight_smile:

@kuchy: jejda, to vám teda vyšlo - že je manža na 6 měsíců pryč, to si mákneš. Ale jak se říká, ženská vydrží víc jak člověk :grinning:

@lotyna: to bych teda pošťačku načutla. Ale tady u tchýně je to totéž, tady se ten doručovatel vůbec nenamáhá to brát s sebou a rovnou hází do schránky lístky a to je tchýně prakticky pořád doma :angry:
29. čer 2010 ve 23:27  • Odpověz
Ahojte holky :wink:
My sme dneska byli na tom těhu-focení :slight_smile: No, paní byla asi až trochu moc profesionálka :frowning2: Cvakala to, jak Baťa cvičky Celkem sme udělali deset fotek. Paní mě navlékla do bílé sukně a bílé halenky - asi to vypadá dobře, ale ne na mně. Sem bledá jak smrtka, neopálená, tak si myslím, že ani nebude poznat rozdíl mezi mou kůží a tou halenkou. Sem z toho trochu zklamaná. Paní to chtěla mít co nejrychleji nafocené a bylo jí úplně jedno, jak na těch fotkách budeme vypadat :frowning2: Manža z toho byl úplně zpruzený, ten se fotí ještě víc nerad než já :frowning2: Ale snad aspoň nějaká z foteček bude povedená :wink:

@zvirka storry s vložkama a tvým manželem mě fakt dostala :slight_smile:

@tatarina a v nemocnici dobrý? Všechno v pořádku? Neprovedl hafan něco???
29. čer 2010 ve 23:36  • Odpověz
@anippe: taky dobrá reakce na hekání - co chceš podložit :grinning:. No jsem zvědavá, jak bude reagovat ten můj plašan, až se dostaneme na ty kontrakce po 5 minutách :slight_smile:, ale třeba překvapí a bude klidnej :slight_smile:. Těžko říct, co je lepší, viď? :slight_smile:

@suzete: ty jsi akčňák - cvičení a být venku v tomhle vedru ... tě nechápu. Jediné, v čem tě chápu je pořízení 3 melounů, když jsou "jen" čtyřkilové :grinning:

@discreet: čoveče dobrej kauf jsi udělala, to se bude bobek mít :slight_smile:

@anippe: taky nevím co s komárama, těch do zásuvek se bojím a repelentů taky, určitě je to všechno hrozná chemie :frowning2:
29. čer 2010 ve 23:36  • Odpověz
@antana123: ty jsi kecka, koukala jsem na fotky a žádného vorvaně jsem neviděla. :slight_smile: Všem vám to tam moc sluší :slight_smile:

@kuchy: jj, hranice 100 kg mi je taky velmi blízko, já do těhu šla s 30 kg nadváhy, ale díky bohu jsem zatím přibrala jen kilo, tak snad nějaká kilečka půjdou dolů po porodu. To jsem ráda, že nebudu jediná, kdo bude shazovat z této váhové hranice.

@safryy: prej ze šatů podprdu :grinning:. Jejda, tak prcek je do "V", no snad si to rozmyslí, ještě má čas. To jsem teda taky zvědavá na příští týden na utz, zda si jen bláhově nemyslím, že to mrně mne dole dloube hlavičkou. No, tak dle toho co píšeš dál, tak bůh ví, jak to vlastně s tou polohou je, když to byl záskok a podle všeho zmatenej.

@beru3nek: mne se taky ptají podle velikosti břicha - to už bude teď někdy, že? - až za 2 měsíce ??? :angry: :confounded: Tak se tím netrap :slight_smile:

@ojo: jejda, chudák malej, teploty a ještě v tomhle hicu. Tak snad to tak rychle odejde, jako to přišlo.

@hanncca: tak super, že můžeš mlsat a že prcek hezky roste :slight_smile:
29. čer 2010 ve 23:49  • Odpověz
@ojo: využila jsem rychlý net v Praze a prolítla vaše fotky, teda dovču jste si užili parádně :slight_smile: a bazének u babi taky není k zahození :slight_smile:

@zvirka: jé tak gratulace, Mirda je už teda kluk jak buk :slight_smile:. Můj manža si taky stěžuje, že asi brzy začne spát v pokojíčku, protože mu moc místa v manželské posteli neponechávám :slight_smile:

@daja.had: no tak hlavně, že jste holky v pořádku. Holt má Stelinka nějaké živější období, tak jede akčně, třeba se hnedle zítra zklidní :slight_smile:

@tatarina: jejda, tak super, že jste odpočatí a co ten skok toho pejska? Je všechno O. K.?
30. čer 2010 v 00:03  • Odpověz
Ufff, konečně jsem vás dočetla, už už jsem se vždycky blížila a šup, naskočila další stránka :slight_smile:
Takže, byla jsem v práci, kde mne všichni chválili, jak mi to sluší, že mám hezké tílečko, jak vypadám odpočatě a pak mne uzemnila mzdová, že je mne kus a že vypadám, že bych už měla rodit :unamused: :angry: . Ale ona je taková a umí "potěšit", tak si z ní nic nedělám.
Pak jsem byla na nákupech s tchýní. No zmákly jsme to v poho za hodinu i s cestou a musím říct, že teda měla pravdu, že tam mají krásné věci - byly jsme v Tescu a mají tam super výprodeje, akorát si člověk musí dávat pozor, že z jedné strany je výprodej, z druhé za plnou cenu, z třetí zas výprodej, ... Tak jsme nakonec vybraly asi 4 věci a celkem to nebylo ani ze 400, což mi přijde nádherný, protože ty věcičky jsou fakt krásný, zkusím je zítra nafotit :slight_smile:
No, pak jsme s manžou dali pivečko a já měla hlad, protože jsem skoro celý den nejedla, tak jsem si zašla do čínské restaurace pro jídlo a teda teď mi je těžko, přestože jsem měla zeleninu s rýží, tak ty umělotiny, co tam tlačej, ... no nejsem zvyklá. Ale když jinde už otevřeno nebylo. ... No vím pro příště, že se mám radši zásobit, abych nejedla takovýhle jídla.
Zítra ráno jdu do poradny, tak snad jsme O. K. Tentokrát jsem byla moudřejší a mám to na 8 ráno a ne ve 12 jako posledně, kdy mi pak díky tomu šílenému vedru naměřila nějaký šílený tlak.
Tak zatím dobrou :slight_smile:
30. čer 2010 v 00:10  • Odpověz
Dobré ráno

@zvirka : gratulujeme ke kontrole :wink:
@safryy : se moc nesměj, chápů to mě taky každou chvilku když kýchnu nebo se leknu vyhrkne cosi do prádla, mám tak rozvolněnou pánev,že se to nedá uhlídat...a nepomůže ani cvičit :grinning: :grinning: :grinning:Snad to pak přejde...a nebudu vrngat i po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ojo : my chodíme na kontroly každé 3 týdny a od konce 8 měsíce co týden.... ;-

Dnes má náš první poklad MATYÁŠEK PŘESNĚ ROK. :grinning: :grinning: :grinning: Dokonce jsem se probudila samam ze spaní v době lonského porodu a vzpomínala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2010 v 06:41  • Odpověz
@kovalda : v tescu taky ráda nakupuji :wink:
A z blbců kolem si nic nedělej,já do práce s malým ani nechodím, když jsem tam byla po šetsinedělí, jen jsem si vyslechla, my jsme ti říkali,že straaašně přibereš a už štíhlá nebudeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak už jsem tam nepáchla, nevěděli až do nedávna,že už čekám druhé.....a zase mě někdo potkal a jeee, ty jsi ještě nezhubla :angry: a až pak si všimla břicha koza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 v 06:44  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
30. čer 2010 v 06:54  • Odpověz
Dobré ranko,
áááá ranní ptáče Antana je tu :slight_smile: Musím ještě mrknout na ty tvoje fotky.... :wink:
@kuchy Ahojky, jo v práci dokážou povzbudit...já zase slýchám, že mám břicho jako oni když se přejedí a podobně.....jako kdybysme si to ordinovali sami, jak chcem vypadat a jak mít a nemít velký břicho - další kolegyně je zas opak, přibrala, kde se dalo a tak k ní mají zas připomínky, že to jen tak neschodí - bože, tyhle keci taky nesnáším :unamused: Jinak všechno nejlepší tomu vašemu chlapečkovi! Takhle brzo po sobě, to budou jak dvojčátka, co? :dizzy_face:
@kali.kal jo tak takový focení asi vážně moc nepotěší, člověk si od toho slibuje, že to budou super fotky...a když je zklamanej už jenom přístupem, tak je to škoda peněz! Ale třeba nakonec budete mile překvapeni!!! :dizzy_face: .....Přeju aby to tak dopadlo!
30. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
@antana123 super mamka, ty kecalko! Sluší! :dizzy_face:
30. čer 2010 v 08:00  • Odpověz
@daja.had díky za poklonu :slight_smile:
holky razím do Kroměříže zatím pa
30. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
@kuchy: tak gratulace k ročninám :wink:
@kali.kal: to je škoda - holt na fotografovi strašně moc záleží ...my máme třeba už dvorní fotografku - fotila svatbu, těhu fotky, ondráška jako miminko ..... no a tak je úžasná
manžovi jsem musela slíbit, že na svatbě žádné stylizované fotky nebudou - jen momentky, co nacvaká při obřadu a hostině
no a nakonec to dopadlo tak, že do focení vtáhla i svatebčany, kteří jí s radostí asistovali a alan furt vymýšlel, kde a jak bychom se mohli ještě fotit :grinning: (mě ani ji to už pak nebavilo :grinning:)
ad takt - osobně to neznám - spíš mi lidi říkají, že nechápou, kde ho nosím, ale umím si to představit - holt neomalenost některých lidí fakt nemá mezí
i kdyby to nakrásně byla pravda, tak se to neříká
mi jedna manžova podřízená zas řekla, že vypadám fakt hrozně blbě, že mi to evidentně dává zabrat ...no a večer jsem se dověděla, že jí manža ráno zpražil a odebral nějaké kompetence ...si na mě jen schladila žáhu ....tihle lidi mě fakt nemůžou nas* :sunglasses:
30. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno vespolek :slight_smile:
KO za námi :slight_smile: Mimčo je v naprostém pořádku, už je natočená hlavičkou dolů, placenta ukázková, břicho mám prý taky pěkně narostlé. Srdíčko tluče 140/min. Jen podle hlavičky jsme o týden větší, tak snad se to srovná. Na utz jsme všechno zkontrolovaly, pindíka jsme naštěstí nenašly :grinning: jenom malinkatý močový měchýř miminka. Celkový váhový přírůstek +7kg, tlak 115/75. Dr spokojená, já taky :grinning: Další KO 21.7. a potom už každých 14 dní. Velký utz až 10.8.
30. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

@tatarina : tak super, že dovča fajn a že pejsek nenadělal v bříšku paseku, jsou to telátka naše

@kovalda : tak nevím k čemu víc gratulovat, jestli k jen hodince s tchýní :wink: nebo k úlovkům, to ani nevím, že mají výprodeje, to tam musím taky juknout. Tak to máme šéfové podobný takový milý holky to jsou co :grinning: , ta moje mi řekla, že už mám pěkný madla lásky nebo jak se tomu říká :wink: /prostě bochánky vzadu nad tangáčema/

@kuchy : synátorovi vše nejlepší :slight_smile:

@lendaw: gratulka, a to byl nějáký velký UZ? nebo obyč kontrola. 7 kg krásný přírůstek :wink:
30. čer 2010 v 09:23  • Odpověz
@kuchy gratulace Matyáškovi :slight_smile: mě přijde, že jsem loni taky chodila s Tomášem časteji, ale teď mi to extra neva, že je to až za dýl, páč vždy musím shánět hlídání :sweat_smile:

@lendaw gratulka ke kontrole :slight_smile:

jinak jsem byla s Tomášem na kontrole, páč ráno zase 38, tak prý vše ok, i test z krve dělala a žádný zánět, jen dásínka má hodně nalitý, takže to jsou zoubky :confounded: tak si ty největší parna proděláme doma a pak by zase mohlo být krásných 25st :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
@beru3nek Obyčo kontrola. Dr. mi dělá utz každou KO.
30. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
@ojo : já si beru Matyho všude s sebou, hlídání většinou nemá čas :confounded:
30. čer 2010 v 09:40  • Odpověz
@ojo : chudáček, takhle ho trápí zoubky, tak hlavně že to není na atb.

@lendaw : teda ty máš dr. vzorňáka, to závidím :wink:
30. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
@lendaw gratuluju ke kontrole :dizzy_face:

@ojo ať se vám ten brouček brzo uzdraví! :wink:

@beru3nek madla lásky, tak to je dobrej výraz :grinning: :grinning: :grinning:

Já se teď vrátila z venku, už se tam nedá vydržet.....vyplevala jsem jeden záhon s kytkama a jsem K O :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doma je teda mnohem příjemnějc, asi bych se měla pustit do nějakýho úklidu....to se mi teda ale chce...... :grinning:
30. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
@daja.had : :grinning: já jsem zatím akorát vyprala a taky si říkám, že pro dnešek v tom teploučku si dám asi voraz, na balkóně jsem se málem upekla, doma v chládku je nejlíp :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
Dobré ráno, teda já v poslední době strašlivě slintám ze spaní - dneska jsem se probudila s úplně mokrým polštářem a totálně zablemcanou pusou - jsem jak bernardýn. Teď si jdu sednout s knížkou na balkón pod slunečník a čekat na pošťačku, doufám, že dneska nebude mít moc letáků a vejde se jí i můj balíček, chudince.

@lendaw Gratulace ke kontrole.

@ojo Snad vás ty zoubky rychle přejdou.

@kuchy Matyáškovi všechno nejlepší k narozeninám.

@antana123 Moc ti ti na fotkách sluší.
30. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
@kovalda jj...posledni...konecne :grinning: ...snad to s princeznou zvladneme :wink:
30. čer 2010 v 10:45  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
@daja.had : díky moc :wink: taky doufám, že to nakonec bude příjemné překvápko :grinning:

@kuchy : gratuluju Matyáškovi k narozeninám :wink:

@hupcza : asi je nejlepší, když máš ověřenou fotografku se kterou si spokojená :slight_smile: to my ještě dvorní fotografku nesehnali :wink: Ale tato to určitě nebude :wink:

@lendaw : tak kontrola dopadla na 1* :grinning: gratuluju :wink:

Co se týká těch blbých keců, tak toho mám bohužel okolo sebe taky dost :frowning2: Někteří lidé jsou opravdu netaktní :frowning2: Nejvíc mě štve to věčné srovnávání... Mám v práci kolegyni, co je se mnou stejně těhotná, ale je to kost a kůže a břicho na ní není vidět skoro ještě teď :slight_smile: A jen se tam ukážu, tak si to všechno vyslechnu...
30. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
@lendaw: gratzulace - to jsi přímo vzorový případ :wink:

@ojo: taky mám dojem, že snížil frekvenci oproti prvnímu těhu a taky mi to vůůůůbec neva - naopak :slight_smile:
a zubky ať máte rychle za sebou :wink:

@kuchy: ondru taky vláčím všude se sebou - krom gyndy a cvíča - jsem si dupla (teda jedno dupnutí nepomohlo, ale nakonec se výsledek dostavil)
manaž chodí do práce od 7 do 7 tak si může/musí najít nějaký čas - prospěje to všem třem
sice včera mě dojal, když mi tvrdil, že každý týden hlídá celý den, když chodím cvičit - hlídá od půl páté ...tož nevím, kdo z nás dvou je paranoidní :grinning:

@kali.kal: hele tak jim řekni, že bude mít obézní dítě - ono bylo vyzkoumáno, že už v prenatálu se nastavuje metabolismus a spalování podle příjmu potravy maminy ....a pokud máma ziobe jak vrabeček, nastaví se metabolismus na nízký příjem potravy a když pak prcek v dospělosti jí normálně, jeho metabolismus to neumí dostatečně zpracovat, protože má posunutou laťku :wink:
30. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
@hupcza : u nás opravdu nemá kdo hlídat, na gyndě mám setru spolužačku,tak ona mi prcina pohlídá, než mě mudr vyšetří, i na OGTT byl se mnou
30. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
Obézní dítě? to by podle tabulek byl ten náš malej,,jenže mě se teda tlustý nezdá a doktorce taky ne, včera měl kontrolu a má 12290g a 80 cm a to v roce, jeho táta má 94kg a je hubený jak lunt, mají prostě těžké kosti :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
@hupcza : tak to sem ještě neslyšela :slight_smile: ale já vlastně nevím, jak moc ta holčina jí, vidím jen ten výsledek. Ještě v 7. měsíci nosila normální kalhoty a vypadala, že se právě naobědvala... Ale když mě zase naštvou, tak to možná použiju :grinning:
30. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
@kuchy: se obávám, že to naše třeštiprdlo bych tam vzala jednou a sestřička by měla vystaráno :grinning:
ale asi bude trénovaná, protože má dceru, která se měla narodit jako ondra 1.4 a nakonec to bylo 25.3 - docela dobrá náhoda :slight_smile:

ad tabulky - ty mě fakt nikdy nebraly - další z řady příkladů jaký to je nesmy\sl - žádné průměrné dítě nikdy nikde nežilo
takovou váhu měl synovec - no a dnes jsou mu 3 a všichni si myslí, že tak 5
narodil se s 3,3 a po šestinedělí měl jen z koja 6 kg .... prostě úúúúúplně špatně :grinning:
a jeho sestřička má v roce 8,5 kg ....takže řeči o tom, jakou váhu měli rodiče a jakou budou mít jejich děti jsou úplně vedle - pokud mi je známo, rodiče mají stejné :sweat_smile:
30. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
@kali.kal : kašli na ně, lidi jsou občas fakt hnusný. Říkej si, že nám můžou jen závidět :grinning: to těhu

@hupcza : to jsi mě uklidnila, my obézní dítě podle mé pažravosti mít rozhodně nebudem :grinning:
30. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.