• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kali.kal: tak normální kalhoty nosím taky :slight_smile:
v šatníku mám jen bokovky a do většiny z nich se vlezu
hlavně letní kalhoty mám volné a planďavé, takže tam se to ztratí
no do trubek už se samo nenarvu
jsem to četla nedávno - příjde mi, že to má celkem logiku
30. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
@beru3nek: taky si myslím, že pokud se v tom výzkumu nesekli, hrozí nám spíš vychrtlost :grinning:
30. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
@kali.kal : taky mám kámošku, která nosila bokové rifle až do porodu, jen s rozepnutým knoflíkem, to je asi přírodní úkaz no :grinning: já měla bokovky s gumičkou už ve 3. měsíci :slight_smile: a od 4. těhu gatě
30. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
@hupcza : :grinning: ti povím bude chudáček chrastit kostičkama
jo tak ty jsi taky ten přírodní úkaz, ještě s druhým mimískem, to mi hlava teda nebere :grinning:
30. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
ahoj kočky......
holky, kašlete na kecy idiotů kolem........ akorát závidí, nic víc......
teda hup, zajímavé, taky jsem to ještě neslyšela, ale co pak se mnou, když já jsem taky kost a kůže, pupek mám, jinak nikde nic.....a žeru jak neurvaná........ :grinning: :grinning: a přesto i já neujdu některým poznámkám, ale teda nic si z toho nedělám, protože když mi v jeden den někdo řekne, že vypadám jako ve třetím měsíci a jiný se ptá, jestli rodím za týden nebo dva, tak to je pak těžko.......
taky jsme byli dneska na kontrole, mimi máme hlavičkou dolů, jak jsem správně podle pohybů předpokládala.....a vážíme kilčo a půl...... a další KO za dva týdny - to už bude nástup na mateřskou .... :confused: :confused:
30. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
@laurinka.22 : gratulka ke kontrole, páni kilo a půl, pěkné :grinning:
tak pak si vyber viď, přesně nejlepší to házet za hlavu tyhle kecy.
30. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
beru. děkuju :slight_smile: no jo, je to už macík mimčo :slight_smile:
a máš pravdu, vůbec to neposlouchám, vždyt je nesmysl i srovnávat břicho při prvním a druhém těhotenství té samé ženské - a lidi mají tu drzost srovnávat těhu bříško s úplně jinými cizími těhotnými, to je jako kdybych byla tlustá bez těhu a někdo mi pořád předhazoval vychrtliny a naopak....... podle mě to jsou naprosto debilní kecy, které pořád někdo musí mít.....asi stejné jako před porodem pořád poslouchat - tak co, už? ještě nic? a kdy už to bude??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz
@laurinka.22 : mě přijde, že ti lidi řeknou přesně podle svojí povahy, včera v práci holky, jo super, sluší ti to. Jedna rejpalka hned komentovala, že se rozrůstám i jinde, ale spíš závidí :grinning: a navíc mi pořád říká, že je to jasná holka. Nemůže asi zkousnout, že já bych měla kluka, když ho chtěla ona a má holčičku :slight_smile:. No to bude taky bezva tyhle kecy tipu: a jsi ještě v celku ? :confounded:
30. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
tak jsme si dali kynuté knedlíky s borůvkama, na to kysanou smetanu a tak jsem si je pocukrovala až se mi kroutí palce u nohou, brrr. Kupovaný, ale dobrý :slight_smile:, to bude mít mimák teda spalování :grinning:
30. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
@beru3nek: ti teda pěkně děkuju ...okolo jsou na mě hodní ...ale tady blééééé :grinning: :grinning: :grinning:
jaký úkaz - ber to tak, že už to tam mám přeskládané na uložení potomka, takže úprav nebylo třeba :slight_smile:

@laurinka.22: gratulace ke kontrole
jo co s tebou nevím - to jsem nesledovala, neb tohle se mě netýká - vždycky jsem záviděla těm křehulkám - já i když jsem štíhlá a měla jsem třeba 174/62, tak oblíkám velikost 40
faktem je, že je strašný rozdíl první a druhé - i když mi plno lidí říká, že mám malé, vím, že ho mám už teď větší než s ondrou u porodu
myslím, že to je i tím, že před ondrou jsme měla pěkně vysportované bříško a teď i když nebylo nijak falďaté, tak přece jen tak pevné nebylo, takže se to holt vykulilo snadněji :slight_smile:

ad jasná holka - to jsem tu tuším psala, jak mě potěšila mamka s égra, když jsem jim oznámila, žeto bude holčinka, že si říkaly, že to jde na mě vidět :grinning:
ale faktem je, že fakt jde :grinning: ...jsem taková nějaká rozplizlejší než s ondrou
30. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
@hupcza : :grinning: to víš tichá závist :grinning:
Jo jo, to opravdu potěší tyhle řeči :slight_smile: no já teda bříško nemám do špičky vůbec, takže na mě to taky něják nesedí. Jo to jsou ty pověry :grinning:
30. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
@lendaw gratulace ke kontrole :dizzy_face:
právě jsem se byla trošku oráchat v bazéně a super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
@laurinka.22 gratulace ke kontrole :wink:
30. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
@beru3nek: mňáááám
víš co od nich mi to neva, my máme navzájem takový kapku zvrhlý způsob humoru, takže v poho ...otázka je kdo a jak ti to říká
30. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
mě zase každý říká že určo čekám holku že je to jasné a on tam je Šíma :grinning: :grinning:
30. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
@kovalda Jj, v Tescu jsem taky nakoupila pár hezkých a docela levných věciček, jen mě trošku štve, že to mají hodně balené po třech.
@lendaw Gratulace ke kontrole, vidím, že máme podobně i kontroly i termín :slight_smile:
@hupcza Tak už vím, proč jsem tlustá, máti měla v těhu šílené nervy, protože řešili, jestli si mě vůbec nechají a ke konci zase umírala babička v nemocnici.. Takže skoro nic nejedla. A můj metabolismus je jak šnek.... :pensive: Normální kalhoty? Ty už jsem neviděla, ani nepamatuju :grinning: Mně hned na začátku těhu přešila tchýně dvoje, protože mi stačilo, jak mi to tlačilo na břicho a při mých nevolnostech.... No nosila jsem 3 a půl měsíce v kapse pytlík a občas i použila.... :sweat_smile: , když nebylo WC poblíž.
@laurinka22 Gratulace ke kontrole! No mě vesele poplácávala kolegyně po bříšku už v prvním měsíci, nevěděla, jak dlouho jsem těhotná, no připadala jsem si jak obezita největší..... :angry:
@antana123 Jé, já chci taky ráchat v bazéně.... Nomůžu tak do vany nebo do sprchy... Ale zítra nebo pozítří se s mým vypravíme na koupák, má volno za po a út. Akorát už má naplánováno, že on bude plvat kolem mě a já budu dělat bójku :angry: A když jsem se naštvala, tak mi řekl, že on za to nemůže, nemám prý ty melouny polykat celé... :wink:
30. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
jdu se chvilku natáhnout jsem hotová
30. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
@antana123 : mě taky říkají, že holčička. Ten chrupík závidím, mě čeká venčení v tom hicu :frowning2:

@zvirka : to taky u nás frčí teď přirovnání k melounkovi, jinak mi už drahoušek ani neřekne :grinning:

@hupcza : tak to pak jo, když se to u vás bere takhle :grinning:

jsem doma a potí se mi i víčka, ble
30. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
@beru3nek Tak to je přesně jak u nás :grinning: Ještě se vždycky můžu zbláznit smíchy, když mě zahlídne nahatou, vrhne se ke mně, začne mi kroužit rukama po břichu a vykřikovat: "Ježiš to je tak nádherny, tak kulaťoučky, takovej melounek..." Doufám, že se na tom koupáku udrží a nebudem dělat představení :grinning:
30. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jdu šupnout buchtu do trouby, ať mám nějakou činnost :wink:
30. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
beru. jé, to jsme měly podobný obídek, my byli na meníčku a já si dala tvarohový borůvkový knedlíky, snědla jsem jich pět a ještě se dojela manžovým caesar salátkem, potřebovala jsem vyrovnat chutě, abych nebyla tak přeslazená...... takže teď si jen vrním :slight_smile:
hup. no jo, tak já zase byla jako chroust, velikost 34, 36, včera jsem šla kupovat trička a velikost M je mi i s břichem pořád velká............ :grinning:
a svaly na břiše jsem neměla žádný - vlastně nikde - protože nesportuju, tak uvidíme, jak bude pupek vypadat po porodu. zatím je to takový medicimbal na břiše, jak říká můj manža..... :slight_smile:
a mně zase právě podle tvaru břicha tipují spíš kluka, je takové špičatější, kulaté a jenom vepředu, tak jsem si nechala pohlaví dneska zkontrolovat a pořád jsme holčička :slight_smile:
zvirka. no tady vidíš ty rozdíly, já byla zase v pátém na kontrole se štítnou žlázou a doktorka mi říká - tak co, jak se máte, otěhotnět se nedaří???? a já na ni koukala jak debil a říkám jí, že jsem ale těhotná.....a ona jé, to je čerstvé že, gratuluju.....a když jsem jí řekla, že jsem v osmnáctém týdnu, tak jen vykulila oči.l....... takže on si člověk připadá jak blbec tak či tak............. :grinning:
a normální kalhoty, ty jsem nosila taky tak do pátého, ted je už nezapnu v pase, ale myslím, že z porodky v nich už budu moct jít....... ale včera jsem si řekla, že po porodu si udělám radost tím, že si pořídím nějaké super upnuté džíny........ protože jsem byla včera nakupovat a potkávala samé holky s plochými bříšky a já si držela tu svou kouli na břiše..... :grinning: :grinning: :grinning: hlavně že než jsem byla těhu, tak jsem zase všem těhulím záviděla ty pupky.............. :grinning:
30. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
Teda holky, vy si debužírujete :grinning: Já sem si dneska zvládla ukuchtit vločkovou kaši s broskvema :wink: Ale moc sem si pochutnala :grinning:
30. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak KO dopadla dobře.. Malej zase nakopal pana doktora :grinning: :grinning:
Váha od začátku těhu +10kg :sweat_smile: A jinak všechno ok :dizzy_face:
Další KO máme 29.7. spojenou s velkým UTZ ve 30tt :wink: Takže se už těším!! :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
venku je teda horko....jsem chvíli seděla na lavičce a četla si, když Tomáš spí a po hodince jsem šla radši dom :sweat_smile: od zítra budem na pár dní u našich, tak se těším na bazén :slight_smile:

teda borůvkový knedlíky bych si taky dala, ale snědla bych tak 2-3 :slight_smile: teď v těch horkach moc toho nesním, třeba jen plný talíř polívky a dost :sweat_smile:
mě tipujou s břichem na kluka, tak jsem zvědavá :slight_smile:

všem gratulka ke kontrole :slight_smile:
30. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky,
gratuluju ke kontrolám všem maminám, co jste byly :slight_smile: Tady je hrozně, ale od V se to mračí a zdálo se mi, že jsem zaslechla i bouřit :slight_smile: Pokud to nemám teda halucinace z vedra :grinning: Rychlou spršku by to chtělo :slight_smile:
Holky já chci taky knedle s borůvkama, bééééé :confused: Já dělala Penne ve špenátovo smetanové omáčce.

Já v deset byla na poště a donést manžově obvodní doktorce jeho kartu, co měl u sebe..no nechtělo se mi noc hrozná, každý přetočení z boku na bok bylo provázeno tvrdnutím. Když jsem mojemu naznačila už večer, že b jako mohl dojít na poštu a k mudr sám, tak se tvářil, jako bych ho posílala na mamuty :sweat_smile: :sweat_smile: Takže jsem radši šla. No pak doma umýt nádobí, uvařit....holky, já snad měla poslíčky nebo nebo nevím, najednou břuch na kámen, bolest jak u menses, ale dost krutá až do zad..tak jsem se odplazila od sporáku do pelechu a 10 minut to prodejchávala, fůůůůůůj :confounded: Navíc mimouše jsem od včera necítila...naštěstí ted odpo se pohnul ale teda po frapéčku, co jsem doma dělala, když došla mamka na skok :slight_smile: , jen jako vlny po břiše a nic, asi se jen uvelebil jinak...
30. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak já dnes měla rande s kámoškou v pizzerii na Andělu a pokecaly jsme si příjemně od 10 do 14 hod. :grinning:. K tomu jsme si daly super pizzu a tak ... , no dobrý to bylo :slight_smile: Akorát tu klimatizaci mohli klíďo pustit maličko víc, pak už by to bylo dokonalý. Žanetka od tety dostala krásný šatičky a bodýčko, bude to frajerka :slight_smile:.
Taky jsem byla ráno v poradně, tak ten úlet tlaku z poslední poradny byl opravdu tím vedrem, protože dneska jsem měla tlak zase normoš. Ale příště jdu opět v poledne, tak to zas ten jejich tlakoměr natlakuju :slight_smile: Jinak vše vypadá v pořádku, slyšela jsem Žandy srdíčko a je už hlavičkou dolů, snad to potvrdí i utz příští týden :slight_smile:

@kuchy: gratulka Matyáškovi k prvním narozeninám. Jejda i sis přesně po roce zavzpomínala na porod :slight_smile: Byl to teda hezký zážitek? To víš, začínají na mne jít strachy z porodu. A jak čtu, tak i ty máš dobré zkušenosti s tím, když je někdo úžasně ohleduplný a milý co se týká postavy v těhu :angry:

@lendaw: no super, samé dobré zprávičky, tak to gratuluju. Já jdu na KO už teď za 14 dní, pak ještě jednou a pak už po týdnech ... To nám to letí. :slight_smile:

@beru3nek: madla lásky? To neznám, ale každopádně je to na hubičku, což? Pořádnou štípanou :grinning:
30. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
@ojo: no tak super, že to není nic vážného. Zoubky snad už vylezou a dají pokoj :slight_smile:
30. čer 2010 v 15:40  • Odpověz
@laurinka.22: jé, tak to máš taky ukázkově hodné a vzorné miminko - už dobře natočené a váha už taky hezká :slight_smile: No prostě samá radost :slight_smile:

@eliska_v: super, že je vše O. K. a hele, co má prcek proti panu doktorovi? Že ho furt nakopává? :slight_smile:

@rennu: prej jak kdybych ho posílala na mamuty :grinning: :grinning: :grinning:. Teda ty jsi hodná žena, žes to pro manžu zařídila i v tomhle hrozném hicu. Je možné, žes opravdu měla poslíčky, však už máš nárok a taky vedro a námaha a tak ... Teda ty penne bych si dala, já moc ráda těstovinky a špenátek a tak ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

No a borůvkový knedle bych si taky dala, hlavně teda, kdyby je nachystal někdo jinej. :slight_smile: Já se ještě vařím v Praze, ale těším se tam k nám do přírodičky, tam bude fajn.
30. čer 2010 v 15:51  • Odpověz
@kovalda hodná a blbá jsem, co ? :grinning: :grinning: Super, že tlak máš v normálu, já jsem zvědavá na sebe za 14dní, jdu taky na KO před polednem...no to je vzorná Žanda, hezky hlavou dolů :slight_smile: Já mám zrovna pahr na břichu, nevím, co tam prcek tropí :grinning: A ty poslíky bych oželela... :sweat_smile:

Ad jídlo, já bych jedla furt a cokoliv :grinning: úplně nejlíp, když bych to nemusela vařit teda......no borůvky nehrozí, i když jsem v květnu tvrdila, že půjdu, hrcnu si na pařez a narvu aspon na buchtu a knedle...hehe, zlatý oči :grinning:
30. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
tak jsme venku z hodinové procházky, teda ona by pro netěhu člověka trvala minut dvacet :grinning: a než se madal dostatečně vykoupala tak byla hodinka pryč, ale pařák a dusno hrozný. Bylo černo s hřměním, ale asi se nic konat nebude :frowning2:

@kovalda : tak to sis krásně užila dnešek i kontrolu :wink: tak paráda

@eliska_v : gratulka

@laurinka.22 : já taky pravidelně závidím ostatním to, co zrovna nemám :slight_smile: moje obvoďačka byla taky dost dobrá, je fakt, že koukala do pc, když jsem přišla, ale když se zeptala v kterým jsem, a já že v 7 tak ona na to v týdnu? No bomba, ta mě opravdu pobavila, já jak soudek a ona by potřebovala nejspíš na oční.
30. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.