• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu: cože to máš na břiše? pahr? co to je? Chápu, že bys poslíky i oželela, já se bez nich taky klíďo obejdu, tak snad mne minou :slight_smile:
Jj, taky bych jedla téměř pořád. Sbírat borůvky? Jejda a to se musí, když chce člověk knedlíčky? Tak to už pak není tak zajímavý :grinning:
30. čer 2010 v 16:16  • Odpověz
@beru3nek: hodinovou procházku? To se dá tak dlouho vydržet být v tom vedru a ke všemu u toho chodit? No nějaký buřiny slibovali v předpovědi, tak já doufám, že opravdu nějaká sprška nastane :slight_smile:
30. čer 2010 v 16:17  • Odpověz
Tak jsem konečně začala žehlit ty pidivěcičky, ale to vedro je hnus, začalo mi tvrdnout břicho, tak na to prdím :grinning: A půjdu si dát meloun, už jsem se rozhodla :wink:
30. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
@kovalda pahrb mám...píšu jak debil v lehu na mininotebooku :grinning: promin :wink: jinak s deštěm nic zatím...ale beru taky slyšela zahřmět, tož to halucinace nebyla :grinning:
@zvirka jj, hezky po chvilkách to chce :slight_smile: mezitím odpočinek...já se na to tak těším, až pomuchluju ty věci malé :slight_smile:snad i žehlení mě bude bavit :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 16:42  • Odpověz
@kovalda :nemusí, kupovaný jsem měla a moc nám šmakovali :slight_smile: . No půl hodinky jsem házela klacíčky do vody z tý hodiny :grinning:

@zvirka : v tomhle vedru by se nemělo dělat nic :grinning: , taky jsem teď dopapala melouna :grinning:

to já se obávám, že žehlit mě nebude ba ani na mimáska :wink:
30. čer 2010 v 16:52  • Odpověz
autor
kov. no žanetka je taky vzorňačka, tak to má být......
a taky ráda jím, když vaří někdo jinej - v týdnu chodíme na menu do restaurací, tak se to daří a doma vaří i manža, baví ho to, ale mě taky, takže se tak střídáme....některá jídla dělám já a některá on..... :slight_smile:
s doktorama je někdy sranda, ale ted jsme byli ve městě, potkali jsme manžovu spolužačku, kecali asi deset minut a on pak ke konci řekl něco o mimču a ona se na mě podívala a prej si ani nevšimla bříška :D a někdo se mě ptá, že jestli už půjdu rodit.......... takže to je fakt sranda.....
30. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
Tak se mi nějak po obědě začaly zavírat oči, na chvilku jsem přitlačila ouško na polštář a ejhle, bylo z toho celé spací odpoledne. To tady zase v noci budu bloumat a nebudu moct usnout. tady to vypadá na bouřku každým okamžikem, krátké osvěžení vzduchu by neškodilo.

@kovalda Žanetka je moc šikovná.

@beru3nek Tak jsem tady četla co jsi odpověděla kov a hodnou chvíli přemýšlela, jakže to vaříš ty borůvkové knedlíky s těma klacíkama. A že to trvalo, než mi to došlo.

Na borůvky jsem myslela v noci, že bychom mohli jít na chvíli o víkendu mrknou a ně někam do lesa. Teprve ráno mi došlo, že mám na břiše ten"pahrb", jak píše rennu a že si moc nedovedu představit tu polohu, ve které by se dalo nějak smysluplně delší dobu trhat. Tak si nechám zajít chuť a udělám radost manželovi, protože věta:"Co kdybychom šli na borůvky" je největším postrachem jeho života od doby, kdy jsme se seznámili. :slight_smile:
30. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
@zvirka: pane bože žehlit v tomhle vedru !!!??? :astonished: Meloun je ozhodně lepší volba :slight_smile:

@rennu: jo pahrb, tak to jo :slight_smile:, to už chápu :slight_smile:. No, na žehlení pidivěciček se teda taky těším, ale nechám si to na nějaké deštivější počasíčko :slight_smile: V tu buřinu teda doufám :slight_smile:

@beru3nek: jo, tak sedět a házet klacíček bych taky možná zvládla, ale ten náš hafuša do rybníka nechce vlézt ani kvůli klacíčku. :slight_smile:. No super, že knedlíčky jsou dobrý i bez sbírání borůvek, asi taky někde pokoupíme anebo někoho zaúkoluju :slight_smile:

@laurinka.22: jj, Žanetka je taky díky bohu vzorná a už zaujmula správnou pozici :slight_smile:
Můj manža chodí klasicky do práce, tkaže na meníčka nechodíme, ale v tom vedru jsem stejně nejšťastnější, když mám doma melouna, jahody, třešně a tak ... , ale večer, když už není takový vedro, .. to je pak hlad :slight_smile:
No a manža můj nevaří skoro vůbec, ale když jo, tak mu to taky jde, tak třebasa se časem zapojí více :slight_smile:
30. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
@lotyna : nám to těhu dává, co a to teplo k tomu :grinning: ještě že je to na co svést :grinning: No jedině trhat v leže :grinning:
30. čer 2010 v 17:20  • Odpověz
@lotyna: jejda, tak u vás je strašákem na manžela že byste šli na borůvky? To už ho tím někdo terorizoval anebo proč se bojí? :slight_smile: Hele a na borůvky v noci? Vy tam máte nějakou zvláštní odrůdu borůvek, které v noci světélkují? U nás rostou borůvky teda docela tmavý a v noci bych je hledata nechtěla :grinning:
Díky, jj, Žanetka je šikulka. Hele, bouřku budete mít? Tak ji pošli i k nám, to bych si taky nechala líbit. :slight_smile:

No, já už to balím v Praze a jedeme si pro taťku a hurá dom :slight_smile:
Tak pokud bude doma fungovat net, tak se večer ještě ukážu :slight_smile:
30. čer 2010 v 17:23  • Odpověz
@kovalda :grinning: Jsem tím chtěla naznačit, že někdy v noci dostávám geniální nápady, které se potom ráno neukáží jako nejpromyšlenější. Prostě někdy zapomenu, že jsem těhotná no. :grinning: Já nevím, možná má manžel nějaké trauma z dětství, ale když začnu mluvit o borůvkách, tak on o pařezu a knize. A už tu pěkně hřmí, pošlu.

@beru3nek V leže néééé, mravenci!!! :slight_smile:
30. čer 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
kov. no my chodíme na ty meníčka když jsme v práci právě, jinak nee, jsem ráda, když si můžeme uvařit doma :slight_smile:
jinak melounama, broskvema, jahodama atd. se cpeme teď taky furt, nejlepší co může být......
30. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
tak koukám, že už se někdo chystá na borůvky :slight_smile: no tak to bychom sem mohli taky vyrazit někdy příští týden, ale to sbírání teda nevím :grinning: :grinning:

u nás to na buřinu jednou vypadalo, ale kukla jsem po chvíli a zase modro, teď je to podobný, asi z toho nic nebude :unamused: :sweat_smile:
30. čer 2010 v 17:39  • Odpověz
Tak už mám maso k večeři v hrnci a buchtu v bříšku :wink: , povedla se mi, musím se pochválit, zatím tu není nikdo, kdo by to za mě udělal :grinning: Taky se tu nějak zatáhlo, ale bude z toho asi .... :angry: Na balkoně je k zešílení, byla jsem tam jen zalít kytky, máme ho k západu, takže děs... :frowning2: Kdyby náhodou někde fakt kráplo, tak to pošlete směr Haná :wink: Asi si půjdu dát ještě kousek buchtu, k tomu mám minerálku s ledem, teda spíš led s minerálkou, tak mi nic nechybí :sunglasses:
30. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
@lotyna u nás taky zahřmělo a nic z toho :frowning2: Tak držím pěsti at sprchne aspon u vás :wink:
@zvirka taky máme balkon na západ, takže hrůza, celé odpolko tam až do večera paří a v ložnici pak teploty šplhají vysoko přes 30stupnů....hrůůůůůůza.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mnam buchta, já udělám asi až na víkend zase, jakmile je, pořád na ní chodím a musím sse krotit :grinning: Jéééé, vidíš, led mám taky...jsem ho cpala do frapéčka dnes :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2010 v 18:36  • Odpověz
Jo a přerovnala jsem 3 velké police oblečení a už toho mám plný zuby a bříšenko taky, takže si jdu dát zbytek těstovin od oběda a večer jako chutku zase slupnu pár angreštů :slight_smile: Mamka mi donesla vzorek ze zahrady, jsou teda polozralý, já nerada ty přezrálý a odpolko jsem je baštila s křivou hubou, jak byly kyselý, ale mnamky, mnamky...ovoce můžu po kilech :grinning: těším se i na rybíz, černý i červený a jostu....a domácí rajčata...:slight_smile:
30. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
@rennu Hmm déšť si teda dává na čas. S balkónem na západ to musí být peklo a co okno nějak zastínit - nepomohlo by to? = žaluzie, slunečník?
30. čer 2010 v 18:40  • Odpověz
@lotyna žaluzky mám dole pernamentně a větrák mi tu jede na plno :unamused:
30. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
ahoj holky dneska jsem byla na těhu cvičení na balonech a fakt super jsem úplně ko snad se konečně vyspím zítra mě čeká ktg+kontrola tak jsem zvědavá jak nám drobek vyrostl :dizzy_face:
30. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
@rennu Tak to je jak u nás, na východ by byl úplně super, ráno sluníčko odpoledne chládek... Nevím, který blb to tady projektoval :angry:
@lotyna Já tu mám taky celý den jak v kobce, zataženo, ale to nepomůže, nahřejou se panely a jak píše rennu, pokoje na západ 30 C..... Ani Mirda se dnes skoro nehýbe, taky nemá rád vedro :unamused:
30. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
@antana123 teda ty jsi cvičila, dobrýýýýý :slight_smile: jééé, budeš vědět zas míry prcka, jsem zvědavá :slight_smile:

@zvirka přesně, idiot, který to nedomyslel..my máme na východ kuchyn a obývák a třeba když se byt kupoval, tak tohle mi nedocvaklo, že tu bude na chcípnutí a dát ložnici ke kuchyni, když tam jsou 2 dveře bylo blbý :frowning2: Hele, Honzíček se mi jednou zavlnil a jinak stávkuje...taky si říkám horkem, ale zas on má přeci v bříšku klimatizováno, ne? :grinning:
30. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahojte,
tak jsem vyrazila odpoledne ke kámošce těhuli, je ve 36.tt - tašku má nachystanou...to je hezký, že už jí to může kdykoliv postihnout....myslím tím, že už se nemusí bát, že je to moc brzo :wink: Ale zrovna jí přítel jezdí makat někam za Prahu a vrací se na víkendy..no je to pech...když ho má jinak furt doma!
Teď peču rohlíkovou bublaninu a dělám zeleninovou polívku - manžel si jí přeje už hrozně dlouho, tak jsem se do toho pustila - mě by ani nenapadlo dělat polívku v tomhle počasí.... A na bublaninu jsme museli koupit třešně, vypadá to, že se letos vlastních nedočkáme.....asi květy zmrzly, nebo co?
No jo, borůvky, taky bych si dala! A na tý bublanině, to by bylo vůbec nejlepší :dizzy_face: Mňammm... ovoce je teď stejně nejlepší potravina!!! :grinning: :dizzy_face: Na to je těhotenství přes léto dobrý, že do sebe dostanem aspoň nějaký vitamíny, co? :wink: V zimě bych ovoci a zelenině asi tolik nedala!
30. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
@zvirka To teda nevím, my máme balkón na jih, na balkóně mám slunečník, aby se balkón tolik nezahříval a zase tak se to neohřeje. Když je otevřené okno, tak je tu fakt příjemně. I když ten západ je asi mnohem horší.

@antana123 Teda, taková aktivita v tomhle horku, to jsi dobrá. :slight_smile:

@rennu Tak s tím se asi nedá nic dělat, jedině klimatizace? Ještěže tím vedrem tolik netrpím, větrák bych nesnesla - nesnáším průvan a vítr.
30. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
čaute bříška, my jsme dneska utahaní, byli jsme plavat, pak bublat, pak pařit, pak se trochu projít, doma uvařit a vyprat. u nas se taky zatáhlo :unamused: ale vypadá to, že jsem asi jediná, koho to mrzí. no snad přijde zas sluníčko. zítra máme s tátou nějakou předporodní přednášku, tak su zvědavá, myslím, že to nebude žádný zázrak, ale aspoň něco.

dnes mě zas honí mlsná :frowning2:
30. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
tak u nás před chvílí sprchlo :slight_smile: :slight_smile: konečně je krásný vzduch a až Tomáš usne, tak mu půjdu otevřít okno, aby šel i do ložnice :slight_smile: :slight_smile:

to mi povídejte o těch horkach, okno z ložnice máme na západ a nahoře v patře, takže větrám jen ráno a pak zavřu a zatahnu, v podkroví ani nemluvně, to je rovnou pod střechou :stuck_out_tongue_closed_eyes: zbytek oken situovaných na sever, takže pro změnu je dole zase chládek a trvá, než se to nahřeje, páč slunce tam jde až od 16h a v zimě hrozná kosa :rolling_eyes: a na východ máme jen okýknka z koupelny, takže ráno při mytí mi tam pěkně svítí slunce :grinning:

sousedka to má zas obráceně, horší v létě, že ji tam celej den prahne slunce do celýho bytu, ale zas v zimě tam má víc teplo, stačí, aby svítilo slunce a trochu ji to tam nahřeje :sweat_smile:

ant, cvičení na balonech?? to určo bylo super...já ho mám doma, ale nevím jak cvičit těhu (vím jak netěhu), tak na něm jen sedím :slight_smile:
30. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
@rennu Tak to máme asi úplně stejný byt :grinning: No ono těch typů paneláků, zas tolik není, že.
@lotyna My jsme mívali i na kraji balkonu pergolu nebo jak se to jmenuje, prostě kus tlusté látky zatažený, ale taky to vůbec nepomáhalo, bylo za tím ještě hůř. Nevím, možná je to taky tím, jak to kdo snáší, mně ta vedra vadí hrozně, obzvlášť teď :confounded:
@suzete Tak Ty teda kandiduješ na titul "nejakčnější mamina" A klidně si přijeď pro to naše slunko :wink: , přenechám za odvoz. Pak napiš, jak bylo na přednášce, my máme taky nějakou i s prohlídkou porodnice 14.7.
30. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
tak my máme kliku, že nám jde sluníčko jen ráno do obýváku a ložnice a to chvilku, ale jak jsou ty hici, tak je to vedro stejně všude :angry: to jsou ty zatracený paneláky
@daja.had : co to je rohlíková bublanina to jsem nikdy neslyšela
@antana123 : tak to jsi teda dobrá, taky by se mě nechtělo cvičit v tomhle, brrr. Hlavně se dokopat někam je výkon
30. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
@beru3nek to je bezvadná věc, když ti doma tvrdnou rohlíky a strouhanky už máš dost :grinning:
Tady máte recept: zalít 3/4 litrem mléka 4 rohlíky na kousky natrhaný, přidat 3 vejce, 3 lžíce cukru, 1 vanilk. cukr, 3 lžíce polohr. mouky a trochu prášku do pečiva. Vznikne z toho taková tekutá šlichta :wink: , naliješ plech pomazaný olejem, navrch ovoce (já nejradši borůvky nebo třešně) a pečeš 30 - 45 minut...je to dobrůtka :dizzy_face:
30. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
@zvirka taky ty vedra ted v těhu snáším hůř :unamused:

@daja.had to zní dobře ten recept, hned si to jdu zapsat, než se ztratí v kupě prokecaných stránek :slight_smile:
30. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
@daja.had to se dá skoro srovnat se žemlovkou :slight_smile:

no v paneláku vám to nezávidím, my bydleli dříve v posledním patře pod střechou, takže hic jak blázen...kuchyň, obývák na východ, děcák a ložnice na západ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mě ty vedra nijak extra neva, klidně se vydržím opalovat na slunci i přes hodinu :sweat_smile: jen ležení na břiše už neni košer :confounded:
30. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.