• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahoj holky jo bylo to super bylo tam víc těhulí ale podle všeho jsem tam teda byla největší těhule a nejvíc těhotná spotit jsem se spotila ale bylo to super mě i Šímovi se to velice líbilo :wink:
holky u nás kalamita neteče voda nějaká porucha tak jsme u tchánovců at se můžeme umýt nechce se mi totiž chodit do cisterny pro vodu jako v těhle hicech bez vody fakt děs :angry:
30. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
dobrou noc
30. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
@antana123 dobrou a hezky se vyspětě, po tom cvičení :wink:
30. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ojo, neřekla bych že je to jak žemlovka...nebo teda aspoň tu nemám ráda :slight_smile: Ale tohle je fakt jako bublanina...no vyzkoušejte! Jsem zvědavá, jestli si budete taky tak šmakovat :wink: Pro mě je to delikatesa :slight_smile:
30. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
@daja.had já to zkusím a posoudím, žemlovku totiž taky nerada:grinning:
30. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
no je tu mrtvo, tak půjdu také.....tak dobrou noc :wink:
30. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
@lotyna: jo aha, že tě ten sběr borůvek v noci napadl a ne že bys je chtěla v noci sbírat :grinning:

@laurinka.22: já taky miluju to letní ovoce a zeleninku, ... mňamka :slight_smile:

@rennu: jé angrešt, taky chcu, taky :slight_smile:
Hele, človíčku, pan doktor ti dovolil něco málo udělat, tak to nepřeháněj a odpočívej více :slight_smile:

@antana123: čéče, cvíčo na balonech? To muselo být super. A zítra kontrola, tak se těšíme na zprávičky, jak je Šíma velikej :slight_smile:

Teda prudce závidím těm, kde prší. Tady se to tak akorát x hodin tváří a skutek utek. No tak snad přeci jen něco nakonec bude. Ochlazení tak na 25 by mi fakt nevadilo :slight_smile: a trocha deštíčku.
30. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
Tak pro dnešek se zas loučím a zítra pa.
Ať se vám i mimískům dobře spí :slight_smile:
30. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
Tady je ještě pořád horko a déšť se nechystá ani náhodou :frowning2:
Jdu si dát studenou sprchu a do postýlky :slight_smile: Snad se dneska vyspím :wink:
30. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz
Dobré ráno, nestíhám vás dočítat v práci humbuk kvůli tomu audit, snad bude dneska větší klid, i když pochybuju :fearful:
Hlásím, že jsem včera konečně koupila ten meloun, výbornej, sladkej, dali jsme si ho tesně před spaním a hlásím 3x čůrání za noc, takže jsem zase jak zmlácená...
A to jsem si včera vyšla v botách na pidi podpatku a mám puchýře, takže dneska pěkně žabky, ať si auditoři škubnou nohou :grinning:
Tak pěkný den!
1. črc 2010 v 06:57  • Odpověz
Dobré ranko,

@discreet tak ať ti ten pracovní den rychle uteče :wink: Už se ti to krátí....pohodlnou obuv snad musej pochopit v tomhle stavu, ne? Vždyť stačí, že oslňuješ bříškem přeci :dizzy_face: Jakýpak ještě vystrojování :grinning:
1. črc 2010 v 07:16  • Odpověz
Dobré ranko,
tak zas jedna noc za námi...s každo hodinovým vstáváním :frowning2: Tak jsem se včera těšila na tu kontrolu, až z toho byl takový fofr a nervíky, že jsem myslela, že stresem z toho porodim. Malý měl nejprve moc rychlé a pak moc pomalé ozvy, že po telefonátu s porodnicí, nás takovým šupem poslali do porodnice, že jste to neviděly. Já samozřejmě na zhroucení, manžel taktéž, že jsem ho takového ještě nezažila a nakonec si nás tam kvůli monitoringu a kompletnímu vyšetření nechali půl dne...po schválení, že je vše v pořádku! ...a že jen nejspíš zkouší naše nervíky, co vydržíme. Holky myslela jsem si, že je normálně moje poslední hodinka. ...Tak si dovedete představit, že si snad doktor připadal při vyšetření jak u zpovědi :slight_smile: , ale bral to fajn...obzvlášť, když nejspíš slyšel ten obrovitánskej šutr, co z nás spadl... Tak nakonec jsme se dozvěděli, že nejspíš už budeme za 14. dní rodit, ikdyž mohlo by to přijít každým dne... závěrem dle ultrazvuku jsme 38+1 a vážíme 3270g ...a nemusíme se bát, prý naše porodní váha by měla být tak 3800g...
1. črc 2010 v 07:29  • Odpověz
dobré ráno,
tak jsem vzhůru už od 6, přítel chudák má asi angínu a musel do práce, tak jsem mu dělala ráno šoféra, a to jsme si plánovali jak pojedem na prodlouženej víkend někam :angry: . Já se za chvíli chystám k dr. na kardio, tak doufám, že tam nestrávím celý dopo. :frowning2: U náš včera teda ani kapka, ale v noci a ráno je krásnej vzduch, škoda že to nevydrží :grinning:

@daja.had : vypadá to dobře, už ho mám napsanej, tak jen koupit třešínky :grinning: , na borůvky mě nikdo nedostane :wink:

@simik78 : tak to muselo být teda šílený, brrr. Tak hlavně že jste o.k. Tak to bude pěknej Dominik pěknej macík :grinning: Teda to už máš za pár :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:45  • Odpověz
@simik78 tý jo, tak to ti nahnali strach, co? Ale hlavně že jste v pořádku :wink: ...tak to vypadá na první blížící se maminu :dizzy_face: Já si to nějak furt neuvědomuju...sice každou noc ve snu rodím a ráno jsem zklamaná, že ještě tu naši prďolku nemám u sebe :wink: Ale až to bude skutečnost, to bude něco! :dizzy_face:
1. črc 2010 v 07:46  • Odpověz
mě se holky zdál sen, to byla síla. Pět dnů po sobě mi dávali vyvolávačku a stále nic, brrrr.
1. črc 2010 v 07:58  • Odpověz
@beru3nek a @daja.had ani mi nemluvte... @beru3nek tak to aby ses obrnila vitamíny, co? Tak ať ti to kardio dopadne dobře! :wink: @daja.had tak to jsem taky mívala, ale teď to nějak ustalo...Ty se koukám nemůžeš porodu dočkat...ne? :grinning: to já si to raději nechám až na reality, prý jsem dobře stavěná a porod by měl proběhnout v klidu...nu to se taky chlapovi řekne, ten si tím projít nikdy nemusí! :confused: :grinning:

Manžel včera nakoupil třešinky, broskve a meruňky...tak se tu cpu a cpu...mňam
1. črc 2010 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak tady se déšť taky nekonal a venku už začíná vykukovat sluníčko. No, aspoň mi uschne prádlo. Hlavně, že už jsem doma a ne v té betonové džungli - Praze, tady se ty vedra snášejí daleko lépe a ten klídeček tady :slight_smile:
Už jsem zblajzla jednoho chlebíka, tak Žanda se spokojeně nakrucuje :slight_smile:

@discreet: taky jsme si včera koupili melounka a díky bohu jsme ho jedli trochu dřív před spaním, tak jsem byla na WC jen 1x :slight_smile:. No jasnačka, že žabky, však auditoři tam jsou na kontrolu čísel ne? :slight_smile: A vůbec, jako těhulka máš nárok, pohodlí především :slight_smile:

@simik78: ty bláho, no teda, ti vás ale vyplašili. No uf, teda, muselo to být náročný na nervíky. Ale když už má prcek přes 3 kila, tak to je super. No vida, tak už víme, kdo tu bude rodit jako první :slight_smile: Ty bláho, už za 2 týdny budete mít asi miminko, to je krásný :slight_smile:

@beru3nek: chudák přítel s bacilem a v tomhle vedru :unamused: Ať ti to dnes dobře dopadne na tom kardiu a ať tě vezmou hned, však pařit si tam zadek celej den :confounded:
Teda holka, ty máš sny, 5 dnů po sobě vyvolávačku - no fujtajksl.
1. črc 2010 v 08:12  • Odpověz
@beru3nek tedy, to jsou ale sny...jen kdyby člověk věděl, co to znamená...co? My se včera zrovna bavili s manželem o mém snu, který se mi zdál asi tak před 2 měsíci...Navštívila mě v něm babička a začala se semnou bavit o drobkovi a nakonec si pamatuju, že řekla...ten tu 16.července bude natotata a usmála se...Bylo to tak živý, že jsme to manželovi vyprávěla...nu a včera vzhledem k okolnostem z porodnice, manžel řekl, že pokud to opravdu tak bude i jak předvídají v porodnici, tak normálně začneme na tohle věřit...
1. črc 2010 v 08:13  • Odpověz
@simik78 : no říkám si, hlavně to nechytnout :wink: , já taky musím koupit nějáký ovoce, mám na něj hroznou chuťičku a doma jsme pěkně vyžraný. Klasika končí týden :grinning:
1. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
děkuju holky, mohli by mě vzít na rychlo, když uvidí mého pupajze :grinning: Hlavně v šaičkách jít nemůžu, abych tam nebyla jen ve spoďárách, tak jsem si vzala těhu sukni a přes stehna a boky mi už něják pne :grinning:
tak zatím pá
1. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
ahoj těhulky,dlouho jsem tu nebyla ale koukám,že některým těhulkám se to krátí :slight_smile: My jsme byli na kontrole a vše je v pořádku.Jen UZ mi nedělali :( až ve 32tt. Takže jen krev,tlak,moč a prohlídka. Holky musím se objednat předem do nemocnice kde budu chtít rodit?
1. črc 2010 v 08:31  • Odpověz
@simik78: ty bláho, tak to jsem zvědavá, jestli teda budeš rodit toho 16. července, jak předpověděla babička :slight_smile:

@r.m: super, že jste v pořádku. Mně taky utz nedělají - jdu až příští týden - na ten poslední. No s porodnicí - to má každá jinak, tak se koukni na jejich stránky a kdyžtak si tam zavolej. Já budu rodit v Benešově a tam se registruje až kolem 36 týdne - to si zavolám, přijdu tam, sepíšeme porodopis a je :slight_smile:. Ale jak říkám, každá porodnice má svá vlastní pravidla :slight_smile:
1. črc 2010 v 08:38  • Odpověz
@r.m ahojky...nu konečně někdo z mého kraje...Nu my budeme rodit v Písku a objednávat jsme se nemuseli, alespoň proto, že pod Písek Milevsko spadá...a musim uznat, že jsem ráda že Písecká porodnice je taková jaká je...Když jsme tam s prckem před měsícem leželi, nemůžu si vynachválit personál (jak sestřičky tak doktory) i pokoje...ale to záleží na každém zvlášť, kterou porodku si zvolí. :wink: @kovalda tak to my taky :slight_smile:
1. črc 2010 v 08:47  • Odpověz
Tak podle mailu z rodiny.cz jsem dneska 200 den těhotná, panečku :slight_smile: a 66 ještě zbývá :slight_smile:
1. črc 2010 v 08:58  • Odpověz
dobré ráno holky, zase vylezlo sluníčko :dizzy_face: škoda že zrovna dnes nejdeme plavat, musím vyřídit změnu bydliště, občanku, řidičák, přepis auta, a to absolutně nesnáším.

právě jsem zblazla čtvrt melounu, mě někdo vidět, tak padne. já totiž meloun neumím jíst jak civilizovaný člověk, já to do sebe cpu hlava nehlava, dokud není pryč - a to většinou tak do 3min. prostě neandrtálec.

odpoledne idem na tu přednášku, dnes to má být o porodu a blízké osobě atd, příští týden ukázka por.sálů a pak je ještě jedna už bez tatínků o péči o dítě, kojení a klubíčkování.
u nás v kladně se regostrovat do porodky nemusí vůbec. v praze pokud vím se musí registrovat od nějakého 14tt.
1. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
@suzete: on jde meloun jíst civilizovaně? :slight_smile: Přednášku si hezky užijte a pak nás tady poučíš, co a jak :slight_smile:
1. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
Dobré ránko,
teda já se už snad nevyspím...v noci courám na wc pořád, nemůžu zabrat a zaujmout vhodnou polohu na spaní...už ani s kojo polštářem :angry: nejlíp, když si podložím bříško malým polštářkem, deku narvu podél těla zepředu mezi nohama dozadu a když ráno odejde manža, tak si záda podložím jeho dekou a ležím na poloboku-polozádech :slight_smile: Ovšem to by mě nesměl ráno budit pes, který sedí u balkonu, packou škrába na dveře a bulí.... :confounded: Pak šel ke mně a šel packou budit i mě, lump jeden :grinning: No škvírou pod žaluzkama viděl, že má na balkoně svoji erotickou hračku, plyšovou kravičku :grinning: :grinning: :grinning: No, prcek se pak taky začal vrtět, tlak na močák, tak jsem musela vstát a už nezabrala....

Včera mě manžel vyvedl na procházku :grinning: se musím pochlubit, fakt perlil...resp. já se mu vnutila na večerní venčení, když už bylo příjemně, že s nima obejdu hřiště a najednou vůně, taková letní, do toho grilovaný maso z nedalekých vilek, no připomělo nám to dovču u moře, tak mi navrhl, že si dovču rozdělíme letos-on k moři, já na mateřskou :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: jsem myslela, že ho praštím.....když si s ním chci povídat, když je náhodou doma a už se nemusí učit, tak se pitvoří a dělá si ze mě lidově řečeno pr--l :angry: :angry: A ve finále, když si čistím zuby mi řekne at se smrknu, že si chce umýt ruce a přes to velký břicho se tam nevleze :angry: :angry: Fakt na odstřel včera.

@simik78 teda, pěkné vzrůšo jst měli..ale což, mimoušek už je upečenej, tak není čeho se bát...teba opravdu babi ve snu měla pravdu :wink:

@kovalda u nás taky ani kapka, ted mám otevřený balkon, ale za 2 hodiny už bych zavřela....přemítám, že dám také vyprat, ale na mimouška :slight_smile: Jen plíny s potiskem, zavinky a povlečení. Ale pořád je nemám kam dát.... :frowning2:

@suzete lítání po úřadech ti nezávidím, zvládni to rychle :wink:

@r.m KO v pořádku, supeeeer :slight_smile:
1. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
Dobré ráno, tady je dneska nějak pošmourno, ale na déšť to nevypadá. A ještě tady od kuropění řádí nějací pracovití muži se sbíječkami, kdyby si tak chtěli vzít dovolenou. A já jsem dneska taky nějaká pošmourná, nemůžu se rozhodnout, co dělat a jestli vůbec něco dělat. :unamused:

@discreet No počkej až bude ve zprávě, že zaměstnanci chodí do práce jako na pláž. :grinning:
@kovalda Ty jo takový výročí, čím to oslavíš? :slight_smile:
@simik78 To jste si teda užili nervy, hlavně, že je všechno ok.

@beru3nek Tak ať se přítel brzy uzdraví.

@suzete Fuj chození po úřadech, to taky nesnáším.
1. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
@kovalda třeba někdo umí jíst meloun jako člověk :slight_smile: ale jsem ráda, že v tom nejsu sama. už zmizela aj druhá čtvrtka, to zas budu vyčůraná jak mraky...
1. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@rennu máme úplně stejný styl používání polštářů a dek :slight_smile: já teda kojo polštář nemám, ale zmuchlaná peřina mezi nohy a po odchodu muže i jeho je přesně to co dělám.
1. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.