• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu Koukám, že máš doma podobného šprýmaře jako já. Vyber si nějaký slunečný den, dej mu na balkón lavor se slanou vodou a zavři ho tam k plyšový kravičce. To bude mít skoro jako u moře a ty žertíky ho přejdou. :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
@suzete já už i přemýšlela, že si někde vyšpatním ještě jednu deku a povléknu :slight_smile:

@lotyna :grinning: :grinning: prima nápad, asi to brzy uskutečním :grinning:...a že na balkoně je málo místa :grinning:
1. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
@rennu: teda hrůza, že se nevyspíš. Já se sem tam nevyspím jednu noc, pak to doháním přes den a jsem protivná jak činži. Jak ještě můžeš fungovat? A nešla by ta jedna deka nahradit teda kojo polštářem, abys tu pozici mohla zaujmout kdykoliv?
Teda manža je pěknej drzoun, jak čtu :angry: :slight_smile: Já toho svýho taky vždycky hned hubuju, že takhle teda ne, že sice zabírám teď trochu více prostoru, ale že jsem krásná a tak ... a že má bejt na nás hodnej :slight_smile:
Jinak tady už začíná taky pěkný vedro. Zrovna jsem byla pověsit první várku prádla a venku už je 24 ve stínu. Já teď teda peru dospělácký, protože jdeme v sobotu kemošce na svatbu, tak ať jsme za frajery :slight_smile: No a na to miminkovský si musím nejdříve nachystat ten mýdlový sliz, tak možná o víkendu, suroviny už jsem si pořídila :slight_smile: Už se na to taky moc těším, až budu věšet na šňůru to prťátkovský a pak to láskyplně skládat (aspoň 1x, že? :slight_smile:)

@suzete: no, jak tě čtu, tak se jdu asi taky podívat na toho melounka v lednici :slight_smile:
1. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
@antana123 : :grinning: Ahojky,
neva, my jsme včera byli s Matym na srázku koníkovek z našeho města a byla jsem nejen největší maminka...jediná v pokroč. stupni těhu a navíc jsem měla největší a nejtěžší dítko....a to nebyl nejstarší :grinning:
@rennu : tohle taky znám: le už na to mám od minulého těhu fígle, kojo polštář jsem si naštěstí nechla....dokonce jsem s ním poprvé i rodila ted si ho vezmu taky. Super věc a navíc si cpu mezi kolena další peřinu :grinning: ....ono, na zádech se ležet nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Tak já sem se teda dneska v noci nevyspala vůbec :frowning2: Bylo mi horko, tak sem se snažila větrat, pak sem musela čůrat, pak mi manža zavřel okno, protože na něj táhlo, tak sem ho za chvilku zase šla otvírat, prostě vzhůru sem byla každou hodinu :frowning2:
1. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
teda, taky vás bolí pánev, mě teda strašně, u prvního to začalo fakt až kolem 8 -9 měsíce a ted se v noci nemůžu bolestí vazů ani otočit, mám co dělat,abych zvládla s Matym procházku a došla domů...brrr :frowning2:
1. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
@simik78 : teda to ste měli vzrůšo :slight_smile: Máš to už opravdu za pár :slight_smile: A tomu snu s babičkou bych klidně věřila :wink: 16. je krásné datum :wink:

@rennu a @suzete : taky se tak omotávám a vypodkládám polštářema :grinning: :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
@kali.kal: jejda, další nevyspalá. Ty chlapi jsou nějaký zimomřivci, co? :slight_smile:

@kuchy: mne bolejí kyčle, jak ležím na boku, tak vždy ten, na kterém ležím, začne po čase bolet, tak musím na druhý, ... no, takže ráno bolej oba. Ale přes den to většinou nějak rozchodím, tak mne to obtěžuje "jen" v noci.
1. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
přeju dobré ránko
tak hlásím se z kontroly hrdlo máme úplně skrácené čípek měkky a trošku zkrácený což prý nevadí dle týdnů
dle utz odpovídáme 34+4tt měříme 45,5cm a vážímé 2369gramů to bude cvalík
1. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
@antana123 : je, krásné míry, to už se skoro může klučík narodit, ještě pár cm dorůst a je to.... :grinning:
@kovalda : no mě snad bolí všechno, dvě těhu těsně za sebou nedoporučuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 10:31  • Odpověz
@kuchy :díky no byla jsem z něj unešená jen mám obavy že bude mít tak 4kila :confused: :confused:
1. črc 2010 v 10:32  • Odpověz
@kovalda jojo, je to drzoun....alee můj :grinning: Jinak závidím, že usneš přes den, já ani náhodou....
@kali.kal jj, znám to, taky jsem zbitá....a lepší to nebude, vedro má být celý červenec :unamused:
@antana123 téééda, gratuluju mamino, kráásná váha i míry mimouška :slight_smile: To za 4 týdny nabral skoro kilo, co???
1. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
tak jsem zpět, našt. to byla fakt rychlovka, tak rodit můžu normoš, to jsem ráda, jen kdyby byla tromboza, tak je to horší. Venku je na chcípnutí už teď, hrůza. Jsem si koupila aspoň meloun za odměnu. Pejsek mi zatím vzal do parády botky, našt. to odnesla jen tkanička. Kdybych tam byla dýl, tak mám z niků žabky :grinning: Dneska má dorazit zbytek z mami tati, tak doufám, že to bude komplet aby si vylepšili skore s tou rozbitou postýlkou :angry:. To mě čeká dneska ještě objednání kočárku, ale tak se mi už nechce do města, chjo

@simik78 : no tak kdyby jsi rodila přesně na den podle předpovědi teda to by bylo, brrr mám husinu z toho. Já na tyhle věci ale věřím, mě se zdálo už párkrát něco, co se mi pak opravdu stalo, jako blbosti ale stejně :zipper_mouth:

@r.m : gratulka ke kontrole
@lotyna : děkujem, snad jo a ještě taky doufám, že to nechytnu. Oni nemocní chlapi, to je kapitolka sama pro sebe, že :grinning:

@antana123 : tak super, gratulka to bude Šimonka kusanec :grinning:
1. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
:slight_smile: @antana123 nejdřív ses bála, že bude mít málo, pamatuješ, ted zas, že bude mít hodně..neřeš to, hlavně, že je v pořádku a lepší větší než podváhový prcek :wink:
1. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
@rennu no za 3týdny 900gramů :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
@antana123 jo jo já jsem spokojená
1. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
@antana123 Ahojky, gratuluju ke kontrole! :dizzy_face: Já bych si s tou váhou tak nelámala hlavu, třeba bude 3 kilovej.....oni to stejně přesně nevědí a kolikrát jsem už slyšela, že se docela o dost spletli...Hlavně, že jste v pořádku! :wink:
1. črc 2010 v 10:41  • Odpověz
@antana123: ahoj, no vidíš, super :slight_smile:, furt ses bála, že váží málo :grinning:. Tak ještě ty 3-4 týdny by teda v bířšku ještě vydržet mohl :slight_smile:

@kuchy: no, děti chci krátce po sobě i kvůli mému věku, ale možná se teda nad tím zamyslím :wink:
1. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
@rennu: no zatím se mi daří usnout přes den, snad to budu zvládat i později :slight_smile:. Máme výhodu, že v baráčku máme okna na všechny strany, tak si tu můžu udělat trošku průvan a je tu snesitelně, tak se i spát dá :slight_smile:

@antana123: neboj, ta váha je jen odhad, oni se můžou seknout až o půl kila, což je teda docela dost :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:45  • Odpověz
@beru3nek: tak super, že to šlo rychle a taky že můžeš normoš rodit :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky. Právě jsem se vrátila od dětské doktorky. Tak už máme naši malou ofiko registrovanou a to se ještě nenarodila. Neee, ale doktorka si mě zapsala do kalendáře, dala mi razítko do průkajdy, a jakmile se malá narodí, mám volat a ona přijde. Byla milá, což mě potěšilo. :wink:
Dneska jsem na nohou od časného rána, asi to půjdu ještě během dne dospat. Měla jsem totiž šílený sen. Už mi z toho mýho těhu asi hrabe. Zdálo se mi, že jsem porodila, ale císařem, navíc jsem nic necítila, ani bolest, nic, jen bylo všude spousta krve a mimčo leželo vedle. Ale já ho nepoznávala, prostě absolutně žádnej cit k němu. Navíc to bylo v porodnici, kde jsem rodit nechtěla. Císař je moje noční můra a tak trochu by to bylo pro mě i zklamání. Navíc mi právě včera došlo epi-no. No nakonec jsem v tom snu té doktorce bulela jak blázen, že nééééé, císařem jsem nechtěla, co teď budu dělat s epi-nem atp. Teď si říkám humorné, ale v tom snu mi bylo fakt hrozně. :frowning2:
1. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
@kovalda : taky jsem ráda :slight_smile:. Taky bychom chtěli mimi brzo po sobě, už taky nejsem nejmladší :grinning: , ale rok teda to zas ne, to je moc brzo, ale nikdy nevíš, jak to půjde a jestli nebude nějáká náhodička :grinning:
1. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
@antana123 : váhu neřeš,je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: malý měl taky podobnou váhu ve 34tt, strašili,že bude mít 4 kg a nakonec se narodil 37+4tt a měl 3330g a 50 cm :slight_smile: A nebyl žádný cvalík, těžký kosti a málo tuku,byl jak stažený králíček...za to ted je z něj kusanec :grinning:
A druhý prcek je ještě větší, něž byl Matýsek....a myslím půljde taky dřív ven, bo mě zase zlobí TK, tak třeba nebude mít ani tentokrát 4 kg :wink:
1. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
@ladenka . tak paráda, že máš fajn dr. Týjo tak to jsi měla sen ještě horší než já. Kde se to v nás bere, co
1. črc 2010 v 10:49  • Odpověz
@beru3nek : rok je moooc brzy, já se děsím těch našich 14 měsíců :astonished: Chtěla jsem rozdíl min. 2 roky a huppps, bylo vymalováno :grinning:
1. črc 2010 v 10:49  • Odpověz
jo a malý je krásně hlavičkou dolů a vypadá to že se snad nepřetočí a bude to asi klasický porod :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

@antana123 gratulka ke kontrole :slight_smile: hezké míry :slight_smile:

@kuchy @kovalda já naopak snáším tohle druhé těhu naprosto v pohodě :wink: stejně jako první, žádné nevolnosti, jakoby bych nebyla těhu :grinning: a to pořád Tomáše zvedám, páč ještě nechodí...ze začátku bolela záda, ale teď už si tělo asi zvyklo a je mi naprosto fain :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
Co se týče tepla v noci, tak manža včera vytáhl poprvé fukar. Máme takový ten malý otočný ventilátor, ale stačí to na to, aby se vzduch ochladil a trochu hnul. Běžel skoro celou noc, manža ho vypínal až k ránu a bylo fajn. :wink:
@ladenka vidíš, sehnat dětskou doktorku musím taky, ta co je nejblíž mi bylo řečeno, že fakt tam nechodit, tak uvidím..... teda to jsou sny...mně se o porodu zdávalo dříve, ted už ne :slight_smile:

@kovalda taky chci děti po sobě :slight_smile:
@kuchy . já nevím jestli mám jít na dva roky nebo na tři na rodičák, bojím se, že i ty dva je moc brzo :grinning:

@antana123 : tak paráda, šikula to je :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.