• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jo a byla jsem na tom ktg a super poslouchala jsem srdíčko a dělal tam takový rachot :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 10:53  • Odpověz
@ladenka: další chuděra s hororovými sny :slight_smile:. Neboj, epi-no dorazilo, pěkně to nacvičíš a určitě půjde všechno jako po másle :slight_smile:.

@beru3nek: to je fakt, člověk nikdy neví, kdy se zadaří :slight_smile:. No ale beru radši náhodičku brzy, než čekat moc dlouho, než zas otěhotním :slight_smile:
1. črc 2010 v 10:53  • Odpověz
@antana123: no supr i nasměrovanej je dobře, srdíčko tluče jako zvon, tak se mamko uklidni, Šíma je O. K. :slight_smile:

@ojo: dobrý, tak super, tak to může být i v poho pár měsíců od sebe :slight_smile: Je dobré znát obě možnosti :grinning:
1. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
jasan, to dáme :slight_smile: ještě když to budou ty nejhodnější miminka po nás :grinning:
nemáte někdo hořko v puse? já už asi 4 dny, je to hnusný a nevím co na to :angry:
1. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
jo já jsme ráda :slight_smile:
holky to horko je strašný a prý tak bude celý měsíc
1. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
@antana123 - to je ale krásnej rachot co? vždycky to slýchám až v čekárně, když tam nějaká maminka je. Napoprvé jsem netušila co to je za rachot. :grinning:

@kovalda - jo epi-no jsme včera s manžou zkoukli, byl to pro něj zážitek. :grinning: Zkoušeli jsme to nafouknout, koukal jak blázen, když viděl, kolik bych měla na konci vytlačit.
1. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
tak to bude očistec teda v těch hicech. Zlatě 20 kdyby bylo, příští mimčo plánujem na jaro nebo na zimu :grinning:
1. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
@beru3nek : já jsem byla na 2 roky, ale po druhé mateřské budu muset na 3 roky, to víš, 2 prcky jen tak nějak nestrčím :unamused: To bude doma bída, zase spadnu s financema, doufám,že sihneme porodit než ti pitomci ve vládě zruší porodné a sníží RP :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ojo to máš štěstí, mě teda nevolno bylo ted podruhé méně, ale unavená jsem více, ono to dělá i těch 30 kg navíc, tj jasné :frowning2: křečáky venku, strie všude....no co,ale budu mít věřím zdravé krásné děti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Náš prcek taky sám ještě nevchodí,ale that těch jeho 12290 g pořád se na zádech porjeví :confounded:
1. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@ladenka bacha aby si neofoukla :wink:
@beru3nek uvidíš jaký budě dítko a jak to budeš zvládat, mě to třeba vůbec neva, páč Tomáš je zlato :wink: hořko v puse nemám :sweat_smile:
1. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
1. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
@ladenka : mě bylo epi no k houby, malý na první zatláčo celý vyletěl a rupl tím tahem co mohl, měl velikou hlavinku :grinning: Ale za to vůbec nevím, co to je dlouhé tlačení a pocení se a tak....měla jsem dost páry hned na poprvé :grinning: :grinning: :grinning: I por. asistentka se lekla,že je hned venku :wink:
1. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
@kuchy no jasný, každá to má jinak...a si myslím, že jak se snáší první těhu, tak to durhé je podobné a nemyslím, že záleží jestli čekáš holku nebo kluka...moje mamka prý při mě i při bráchovi taky problinkala první měsíce a naopak kamarádka při synovi i dceři zase byla ok :sweat_smile:

@beru3nek jo těhu přes zimu doporučuju :wink: :grinning:
1. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
@kuchy tak to ti to jedno zatlačení závidím, já Tomáše tlačila skoro 2 hodiny a taky mě dost nastřihly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

EPI no bych docela ráda zkusila, ale když už mám jeden porod za sebou, tak už na to prdím :grinning:
1. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
@ojo : taky si myslí,,že když už si jednou sešitá,tak to už nezachráníš ....už je to zvazivovatělé :frowning2:
Neboj, druhý porod by měl být prý rychlejší a jednodužší....já už se těším,až bude za mnou :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:12  • Odpověz
holky já jsem zplavená to je děs mohlo by se trošku ochladit :frowning2:
1. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
já vám holky závidím, že už víte co vás čeká, spíš možná s tím mimčem ty zkušenosti, než porod, to bych si pak totiž mohla to druhé ještě rozmyslet :grinning:
@ojo : já si myslím, že dětičky jsou i takový jak mamča prožívá těhu, takže to bude prostě pohodář každým coulem :grinning:
1. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
u nás včera sprchlo, tak bylo fain :slight_smile: tady je chládeček, jsme u našich na pár dní, teď už je taky venku hic, ale já jen čekám, až Tomáše uložím a vylezu na sluníčko a hupsnu do bazénku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
@antana123 a není to CTG? Ptám se, protože na tom jsem byla v úterý kvůli těm nadměrným pohybům, a tak by mě zajímalo, pokud se jedná o to samý, jaký jsi měla hodnoty. Mám doma takovou křivku, co z toho vyjela, prd tomu rozumím :wink: , ale po straně jsou hodnoty 80, 120, 160... tak mě se křivka pohybovala asi kolem 140 - 150, párkrát vylítla ke 180 a jednou nad 200.....chtěla bych to s někým porovnat :wink:
1. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
odpolednu taky asi hupsnu do bazénku ted to musím vydržet
1. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
@daja.had to je tlukot mimča já to měla i přes 200 neboj a ta druhá hodnota ta nižšší jsou stahy dělohy
1. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
@antana123 já jsem zvyklá říkat KTG a někdo říká CTG :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
@beru3nek: hořko v puse nemám, ale někde jsem četla, že kovová pachuť v puse patří mezi příznaky těhu

@ladenka: taky budu epi-no objednávat, asi teď v půlce měsíce :slight_smile:. Tak doufám, že mne to nevyděsí, až uvidím na kolik musím trénovat :confused:

@ojo: já myslím, že ti to může pomoct, ať je to porod kolikátý v pořadí ...
1. črc 2010 v 11:21  • Odpověz
@antana123: jj, pro ochlazení taky hlasuju. Brala bych léto ve znamení 25 stupňů :grinning:

@daja.had: těch 140 - 160 je absolutně v poho - normální srdeční aktivita prcka :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
@kovalda kéž by dneska se mě mudr ptal kdybych chtěla rodit tak jsem mu říkala že s mi to líbí 10.8 tak uvidíme :grinning: :grinning: je to termín týden před hodama u nás chtěla bych je stihnout :grinning:
1. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
@kovalda jo to je možný, já i masírovala hráz, normoš jsme sexíkovali až skoro do porodu a prd :sweat_smile: budeš to objednávat až teď? já myslela, že by se to mělo používat už dřív :sweat_smile:
1. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
holky mi máem zakázaný sex od začátku takže si můžete spočítat jak dlouho už to nebylo ale říkal ještě tak 2týdny a pak už můžu dělat všechno i vanu :wink:
1. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
@ojo - ne ojo, má se začít trénovat čtyři týdny před plánovaných TP. Takže to kovalda bez problémů stíhá. :wink: Já plánuju začít se začátkem srpna. :wink:
1. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
@antana123 : aby pak byla vůbec chu´t s tím bříškem a hlavně v tom vedru :grinning: .

@ojo : tak myslíš, že masáž hráze je k ničemu? Mě se do ní moc ani nechce, spíš do toho maliníku a lněnýho semínka
1. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
@antana123 jsme na tom podobně, taky máme zákaz :sweat_smile:
1. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
@antana123: :grinning: :grinning: :grinning: jo tak podle hodů si budeš vybírat termín :grinning:

@ladenka: jj, taky plánuju nějak začátkem srpna začít :slight_smile:. Co jsem tak četla, tak holky se byly schopné dostat na těch 10 během 2 týdnů :slight_smile:, tak jsem zvědavá na sebe :slight_smile:

@ojo: masáž hráze není až tak účinná jako epi-no, takže já si od toho slibuji dost :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.