• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky jdu se natáhnout tak zatím pa :wink:
1. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
@beru3nek: masáž hráze asi není úplně k ničemu, ale je prý lepší, když ji provádí partner.
No a lněný semínko a maliník chci taky. To by bylo, aby v kombinaci s epi-nem ze mne ta Žanda nevyplula v pohodičce, bez nástřihu, bez vyvolávání, ... :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
@ladenka: jak dlouho to trvalo od objednání, než ti epi-no dorazilo?
1. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
čauky

my jsme po kontrole
vš ok
cs 2, takže drží fest :slight_smile:
jen ančí je kus baby - má 2 kg, což odpovídá 33+0, takže dle tabulek jede po horní limitě přírůstku
kdežto já mám +6 a plazím se po té dolní :grinning:

ad masáž hráze - jsem si jistá, že to smysl má - prostě logicky - cokoli v těle budete masírovat, uvolní se, proč by to mělo být u této jediné části jinak

ojo: nesouhalsím, že první a druhé těhu může mít nějakou spojitost ....steujně jako se ti narodí dvě jiné děti, i těhu je odlišné - nemusí být moc (stejně jako ty děti), ale kopírák tam fakt hodit nejde

1. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
ad nevyspání - doporučuju doplnit prckem po očkování -. to je teprve pospaníčko :sweat_smile:
1. črc 2010 v 11:55  • Odpověz
@kovalda : tak to žanda musí přímo vystřelit :grinning:
@hupcza : gratulka, to je Ančí už kus baby :grinning:
1. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
@rennu ,
@kovalda , my měli zákaz porpvé celou dobu, od 36 tt jsem chtěla prcka popohnat,tak jsem to porušila a stejně to za moc nestálo s tím bříškem, taky jsem pila maliník od 34 tt, masírovala bradavky a válela se v horké vaně :wink: nakonec jsem dostala vyvolávačku stejně dřív :slight_smile: Ted taky sex stop,ale stejně není s kým a nálada....by mi ta pánev asi rupla :grinning:

@ladenka : 4 týdny před TP se náš malý narodil tj pro mě pozdě, tentokrát už vím své a na konci 8 měsíce hodlám být sbalená, nachystaná a vše připravené, manža není doma, jsem sama , tlaku jako z praku a prcka na krku...musím být připravená,kdyby něco :grinning: :grinning: :grinning:

1. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
@hupcza gratuluju ke kontrole! :slight_smile: Tak u vás to asi taky dopadne už v srpnu, co? :wink:
1. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
@hupcza: super, že jste O. K. :slight_smile: a hezky jste si tedy rozdělily ty tabulky - jedna jede nejvyšší a druhá nejnižší :slight_smile:
Já než mi došlo, cos myslela tím prckem po očkování. Jsem si myslela, že tebe očkovali a dala sis panáka :grinning:. No jo, prostě přehřátej mozek :slight_smile:

@kuchy: jejda, tak u vás se na svět spěchalo :slight_smile:, no obzvlášť když jsi doma sama, už s jedním prckem a vysokej tlak, to je silná kombinace.

No, já jsem taky nějaká zmožená, sice nevím z čeho, tak si jdu na chvíli dát šlofíčka :slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
@daja.had : no já to mám v plánu už od prosince :grinning:
sestava lev-beran-lev a manaža ryba bude pikantnější než s pannou :grinning:

@kuchy: já včera byla v lékárně a tak jsem si říkala mám si koupit vložky, nemám ....no a nekoupila .... vidím to někdy na půlku srpna :grinning:
1. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz
@beru3nek: no to doufám, že vyklouzne, jak kdyby to dělala závodně :grinning:
1. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz
@kovalda: taky si už sedíš na vedení? ...já hrozně - někdy mám pocit, že jsem úplný mimoň :grinning:
1. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
@hupcza jo jo, taky je mým přáním lvíče po mně :dizzy_face: A říkám si, že určitě na mý narozky to dopadne :grinning: Ale než něco uspěchat.....tak to radši klidnou, vyrovnanou a zodpovědnou pannu :dizzy_face: :wink:
1. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz
@hupcza teda ančí je macek :slight_smile: vida vida ještěě nás předběhneš :grinning: Jinak se hlásím do klubu sedících si na vedení :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
@kovalda - objednala jsem minulé úterý na dobírku a dorazilo včera, takže osm dní.
1. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
@daja.had - já také tak nějak doufám, že naše malá bude chtít ven ještě v srpnu. Protože jsme s manžou v srpnu oba - on lev, já panna. Ale jestli si myslíš, že panna je klidné stvoření, tak já jsem myslím zdárným příkladem, že nee. :grinning:
1. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
tak právě dorazila zásilka z mami tati, má 9 kg. Týpek na mě koukal, že s tím chci pomoc, prý mám kliku že jsem těhu, no vtipnej, hlavně že předevčírem mi odřel postýlku, šmejdík, tak jdu juknout, co je vůbec v tom balíku :grinning:
1. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
@beru3nek - máš kliku, že ti alespoň pomohl, i když s kecama, mě přivezla PPL 15kg pytel granulí pro kocoury a vyhodil mi to jen na chodník před bytovku. To jsi neviděla, jak byl ten zmetek rychle zpátky v dodávce a odfrčel. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža se pak rozčiloval, že jsem to táhla, jenže co jsem měla dělat, nikde nikdo a na ulici to nenechám, že?
1. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
@ladenka neděs mě :grinning: já znám spíš klidnější panny :wink:
1. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@ladenka : týjo, tak to jsi měla pech teda. No to nevím co bych s tím nacvičovala, to by mi dalo problém nést i v netěhu :zipper_mouth:
já jsem si říkala, že bych radši váhu, pannu znám jen jednu, a je to teda ................. ale zas na druhou stranu bych klidně rodila ještě v srpnu :grinning: září mi přijde hrozně za dlouho, i když te´d to teda utíká šíleně.
1. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
Mě taky přijde, že to teď nějak víc letí, než na začátku těhu. :slight_smile:
Ten balík jsem nenesla, spíš táhla, a byla ráda, že ho tak poctivě zabalili, protože jsem ten obal prodrhla. Naštěstí samotnej pytel ne. To by mi ještě chybělo sbírat granule po chodníku. :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
@daja.had: tak na mé narozky bych nerada, neb jsem první lev - to si raději ještě počkám ....ale kdyby byla pro změnu poslední, bylo by to u nás veselé :slight_smile:
no já znám tři panny, co jsou narozené ve stejném dni jako mám tp - ale ti lidi nemají lautr nic společného - jeden z nich je dokonce grafik - kreativec a totál chaotik :grinning:

@rennu: teda jako závod bych to nebrala, ale každopádně budu ráda, když půjdeme mezi prvníma jako s ondrou - bylo mi úplně líto holčin, co přenášely ...jak to jedna po druhé odpadávalo a ony furt 2v1 :sweat_smile:

@ladenka: ááá tak další "výjimka" - ono znamení je jedna věc, ale pak jsou tu geny, výchova ....

no stěma granulema - když neseš dítě, noťas, k tomu zásobu jídla, plín, hraček, tak ono to vyjde na stejno - jen ten pytel možná víc spolupracuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
@ladenka : no jo, tak to bych se pak uvztekala, kdyby se to prorvalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a granulky všude :grinning:
1. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
@hupcza :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych taky nerada přenášela, ale kdo ví, co si na nás mimča připraví, že?
Jo jo, přesně, geny, jsem celá po tatínkovi a o tom se rozhodně nedá říct, že by byl kliďas. :grinning:
1. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
Uff, tak další pracovní den skoro za mnou... Mám radost dovolala jsem se do té nové ambulance - telefonní číslo existuje :grinning: , takže 14.7. jdu na kontrolu, jupí!
Jinak dneska se chystám udělat si našlapané seznamy, co je potřeba koupit (budu vycházet ze seznamu od hupczi), a kategorie budou 3 - Ikea, Sambaby (dětský obchod, kde je vše pohromadě) a drogérie, tak snad pokryju vše.
Příští týden vyrážíme směr Olomouc, tak bych chtěla co nejvíc nakoupit - to bude palba, před výplatou, ale co už :wink:
1. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz
@hupcza gratulace ke kontrole jde vidět že se u tebe Ančí má moc dobře :wink:
1. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@hupcza: jj, občas si přisednu vedení a trvá to, než pochopím :slight_smile: Aspoň, že už nechodím do té práce, že toho není svědkem tolik lidí. Bůh ví, co bych v práci napáchala :slight_smile:

@ladenka: tak to je super, že to posílají tak rychle, tak to opravdu v klídku můžu objednat až v půlce měsíce - až na to budou korunky :slight_smile:

@discreet: super, že se ti krátí další pracovní den :slight_smile:

Já jsem teda taky moc ráda, že máme termín začátkem září a že nebudu (snad) mezi posledními, co budou tady z diskuze rodit :slight_smile:. No a asi bych radši tu pannu než toho lva, bo těch ohnivejch znamení máme už v rodidě dost - já, brácha, táta - beran, jedna ségra lev, mamina střelec a akorát nejstarší ségra je vyjímka a je vodnář :slight_smile:. No a jak se naše rodina rozrůstá o drahé polovičky a děti, tak jsme přidali i raka, blížence, kozoroha, ... no myslím, že nám chybí už jen ta panna :grinning:
1. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
Holky, to jste všechny u vody? Já myslela, že mne zachráníte před prací :slight_smile:
Musím chystat věci na tu svatbu a to zahrnuje i žehlení :confounded:
1. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@kovalda já nejsem u vody, max. když dolezu do sprchy... :unamused: Jsem pláclá na posteli, větrák fučí a já zkomírám vedrem :rolling_eyes: ...brrrrrrrrrrrrr, žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
@hupcza jo to je jasný,že každý těhu je jiný, ale může to být rozdílně třeba minimálně...aspoň teda u mě :sweat_smile: tak možná na mě zas vykoukne kluk :grinning: a gratulka ke kontrole :slight_smile:

jo a malíník jsem pila od 36tt jeden šálek pak od 38tt dva šálky...lněný semínko taky...no prostě jako provorodička jsem vyzkoušela skoro vše, aby mimčo vyklouzlo jako po másle a hle? :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.