• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahoj holky...tak ja uz jsem od vcera zpet v pracovnim procesu..ble ble...tak vas stiham sotva docitat...ale uz jen par dnu a taky bude valendo doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu dat neco k veci a smele odpadnout...jsem utahanec utahany. Tak dobrou :wink:
1. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
@lotyna: jsi mě dokonale pobavila :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
@lotyna: taky dobrá těhudemence :slight_smile:

@safryy: no fuj teda, zase chodíš do práce. Jak dlouho ještě? :slight_smile:

Tak a já to taky pro dnešek balím. Mějte se krásně, snad se nám trochu ochladí aspoň na tu noc.
A já jdu na to žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :unamused: :grinning:
1. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@kovalda taky mě čeká žehlení, ale asito odložím až na zítra...dnes se mi fakt už nechce, půjdu se natáhnout s knihou do pelechu. @lotyna vážně si mě pobavila...to se stává :grinning:
@safryy zase v práci? Už aby jsi byla doma a válela se, co? To chápu. Na druhou stranu já jsem doma už hooodně dlouho a už je to taky dlouhý, když jsou všichni v práci a nikdo nemá čas, ale zase se snažim odpočívat, dokud můžu.

Jinak dnes opět děsnej pařák, skoro ani nevycházím ven a neotvírám okna, abych si moc to horko nepustila domu. Už aby sprchlo a ochladilo se. Jinak léto miluju, ale tohle léto může klidně propršet nebo být pod mrakem a né takový hice...Tak brou holky.
1. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
tak já si moc neumím představit, že bych byla na mateřské už 6 týdnů před porodem (teda s prvním, teď to je fuk) nebo dokonce dýl ....asi bych byla kapku nevybitá :sweat_smile: a okolí by asi nebylo rádo :grinning:
1. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahojte holky,
my zítra ráno vyrážíme na dovču, tak se loučím :wink: Už se moc těším, že vypadnu z téhle výhně :wink:
Mějte se krásně a opatrujte bříška :wink:
1. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
2. črc 2010 v 06:46  • Odpověz
Ahoj těhulky :slight_smile: snad jste se všichni dobře vyspinkali.Nás vzbudilo sluníčko a malej mi celou noc ležel na levém boku tak jsem se v noci musela začít procházet jak to trocha tlačilo.Ale ted jsem si dala mazanec a už se popošoupl :slight_smile:) Dneska musim jet do města ale vůbec se mi nechce (to horko). Tak si užijte hezký den a nejlepe někde na koupališti :slight_smile:
2. črc 2010 v 07:00  • Odpověz
Dobré ráno, dneska se hlásím mezi raní ptáčata! Mám nějaké pobíhání po městě, tak to snad přežiju ve zdraví. Viktorína už je zase naštorc, půl noci jsem cítila na obou "bocích" jak tam dělá, že je tááákhle veliká. My se o víkendu chystáme na nějaké akce, takže nebudu. Všichni si ho pěkně užijte a opatrujte se a dávejte na sebe pozor. :slight_smile:
2. črc 2010 v 07:25  • Odpověz
@simik78 Ahojky,já jsem právě o Písecké nemocnici nic dobrého neslyšela,tak jsem se rozhodla pro Strakonice.Ale fakt jsou to různé názory.Koukám,že jsi už ve 36tt :slight_smile: to už se krátí,že?
2. črc 2010 v 07:30  • Odpověz
Dobre ranko těhulky,
tak jsem si ráno v šest říkala, po dlouhé době jsem se v uvozovkách vyspala...ale jen do té doby, než jsem začala mít střídavě velké bolesti a pálení v podbříšku jak při silné menstruaci :frowning2: ...Nechci strašit manžela, tak jsem vlezla na net a máme cosi, čemu se říká kontrakce :frowning2: ... Ale uklidnilo mě, že to ještě nemusí 100% znamenat porod, načež, mě je úplně fajn, nebejt těch křečí :cry: prý to chce hodně pohybu, tak zburcuju kamarádku...a půjdeme se projít na nákup dokud nepřijdou zas ty hrozný pařáky, jak to tak teď venku vypadá...
@r.m já jsem zas z Písecký porodky byla nadšená, musim uznat, že zatím co jsem v životě zažila, co se týče nemocničního oddělení, to bylo to nejlepší oddělení...ale ještě jsem tam nerodila, tak nemůžu soudit až do úplného detailu, to teprve poznám...ale samozřejmě, že jsem se tam vyptávala ženských, asi jako každá mamina... A jinak co se týče našeho prcka, dle středečního kompletního vyšetření jsme měli dle ultrazvuku 38+1 tt a 3270g a nejspíš můžeme do 14 dnů rodit...těším se a netěším...ale pak ti můžu poskytnout čerstvé poznatky :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno,

@hupcza : já jsem od zjištění prvního těhu doma :wink: , nejdříve na PN, pak MD, a ted RP,pak zase MD, RP a pak se uvidí...ne,že by mi to taky nelezlo krkem, ale u nás to v práci na ARU riskne déle málokdo, už jsem o jedno mimi předtím přišla....navíc jsem byla rizik.těhu :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 08:18  • Odpověz
@simik78 : je, tiše závidíme blížící se porod a neboj, je to opravdu vysvobození z té velrybí klece :wink: :wink: :wink: Já se na druhý porod moc těším.....
2. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
@simik78 závidím ti že se to blíží já to mám ještě daleko ještě aspon měsíc musím vydržet já jen nechci přenášet toho se bojím jak čert kříže
2. črc 2010 v 08:34  • Odpověz
@kuchy a @antana123 nu my by jsme taky podle prvopočátečního termínu měli rodit až 5.8. , ale jak vida...malýmu se bude chtít na svět nejspíš dřív...pak aby jsme nakonec nepřenášeli...to by byl gól :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 08:43  • Odpověz
no já mám první termín 17.8 a druhý 23.8
jinak na MD nastupuju 8.7 :wink:
2. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
já se jen bojím abych to mega břicho nenosila ještě celý září :frowning2: :frowning2:
2. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
ale dr. mi včera říkal že kdyby byl malý moc velký tak že mě požene na vyvolávačku dřív tak uvidíme
2. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno,
já jsem dnes jak přejetá :unamused: Děsný vedro v noci a k ránu mě ještě moucha prudila! Ale vydržela jsem dlouho v posteli...Musím dnes trochu poklidit - je to už hrůza, co tu mám za binec! Teď si zajedu koupit čerstvou snídani, neboť už nemáme ani kousek pečiva..
Dnes u nás bude spát malej od ségry, tak se těším! :dizzy_face: Jinak jsme chtěli zítra vyrazit na nějaký ten výlet na 2 - 3 dny, ale ještě jsme to nevymysleli, tak nevím, jak to dopadne..jestli se nakonec hnem z baráku :wink:
K přenášení - z toho mám taky strach, říkám si - jen ať tohle nenastane!
2. črc 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
uff, tak snad máme na svatbu nachystané všechno a sukýnka díky bohu přišla, tak se nemusím škvařit v kalhotech :slight_smile:
Jestli máte dnes nějaké kontroly, tak přeju, ať jsou samé krásné zprávičky a jdu kuknout, co jste rozebíraly :slight_smile:
2. črc 2010 v 08:54  • Odpověz
no já jestě týden a něco a začnu pít maliník a semínka mám koupený balon budu cvičit na něm a budu ležet ve vaně a snad ho nějak donutím pak vylézt ven :slight_smile:
2. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
@kovalda svatbu ti závidím si se Žanetkou teda užijete :wink:
2. črc 2010 v 08:56  • Odpověz
@antana123 já myslím, že ty máš celkem zaručený, že to do srpna dopadne :wink: ...vždyť přenášet snad nenechaj tak dlouho, ne? Někde jsem slyšela, že max. hranice nějaký evropský normy je 14 dnů. A to snad u nás ani tak dlouho nenechávaj :confused:
2. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
@daja.had jo no 14dní to by bylo dle druhého termínu někdy začátkem září no uvidíme snad se rozhodné jít na svět dřív :dizzy_face:
2. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
@kovalda byl to záhul to žehlení, co? :grinning: hlavně, že už máte vše nachystané...
2. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
@hanncca: no, já to žehlení odložit nemohla :frowning2:. Ale v těch 22 hodin se to nakonec docela dalo :slight_smile:

@kali.kal: jů, tak si dovču hezky užijte a těšíme se pak na fotečky :slight_smile:

@r.m: no vida, tak už aspoň víš, co na malého platí, aby se otočil :slight_smile:. Chápu, že se ti nechce do města, je vedro už teď. Budu muset koupit něco k obědu a jídlo pro psa a rozmýšlím, kdy bude nejvhodnější čas. Což o to, jídlo pro psa klíďo až večer, ale oběd kupvat v 9 večer je divný, ne? :slight_smile:

@lotyna. no vida, jak máš šikovnou holčičku, když už umí ukázat, že je tááákhle veliká :slight_smile:. Přežij pobíhání po městě a užij si víkendové akce :slight_smile:

@simik78: si nedovedu představit, že taky budu mít jednou kontrakce a přemýšlet, jestli už to jde na porod nebo ne ... :slight_smile:. TAk budeš náš takový předskokan :slight_smile:

@kuchy: tys dělala na ARU? No tak to je jasný, žes šla hned na neschopenku, ve zdravotnictví je málo míst, kde by se dalo dál pokračovat v práci.

@antana123: to je psina viď, nejdříve se bojíme, abychom je donosily a pak, abychom je nepřenášely :slight_smile:. Nejdříve se bojíme, aby nebyli maličkatí a pak aby nebyli moc velcí :slight_smile:. Neboj, vše bude jak má být :slight_smile:

@daja.had: je fakt, že na nějaký výlet má být ideální počasí, ale taky začaly prázdniny a je prodloužený víkend, tak všude bude lidí mraky. My jedeme na tu svatbu, tak se bojím akorát cesty, jinak mají svatebčané zajednaný celý camp pro sebe, takže pohoda :slight_smile: a je tam i bazén :slight_smile:
2. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
@antana123: třeba ho ani nebudeš muset přemlouvat. Třeba přijde nějaká bouřka a Šíma se bude chtít jít podívat, co se to tam zajímavýho děje :slight_smile:

@daja.had: jj, taky jsem slyšela, že nechávaj tak 10-14 dní přenášet, maximálně.
2. črc 2010 v 09:09  • Odpověz
@antana123 tak vanu máme zakázanou...když jsem řekla v porodce, že mi vana dělá dobře, obzvlášť si tím uvolním záda...měly jste vidět, jak jsem pomalu jela jak namydlenej blesk, jak mi vynadali...samozřejmě, že nemám obzvlášť teplou vodu, abych to ještě nevyvolala...ale prý to neprospívá plodu a vana je přístupná až v porodce, pro uvolnění kontrakcí...tak jsem hned byla malinká! :confused: , jak jsem vysoká :slight_smile: a ležet máme převážně jen na levém boku, protože na pravém jsou nějaké tepny..jenže, vydržte tam celou noc...obzvlášť když už tak je člověk celej rozlámanej :frowning2:
2. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
@daja.had: no byla to makačka a ke všemu žehlení patří k mým "oblíbeným" činnostem :slight_smile:

@antana123: jj, doufám, že si s Žandou užijeme na svatbičce. Jede ještě jedna kemoška těhule :slight_smile:. Tak asi budeme zalezlé pořád někde v blízkosti bazénu a volně přecházet k jídlu :slight_smile:. TAneček a alkohol nás nezajímá. No tak se holt bude muset obětovat můj manža a ten alkohol pít za nás :grinning:
2. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
@kovalda : jj, hrůza,tam se těhu nedaří :slight_smile:
2. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.