• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
No u nás taky varianta cigára nehrozí,naštěstí! Citrovital je fajn taky ho využiju na ledasco
2. črc 2010 ve 20:36  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza na mšice nevím, já zas bojuju s těma malinkatýma muškama co lítajou kolem kvítek, nějaký tip?
2. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jako octomilky,nebo bílý malý mušky?
2. črc 2010 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz
Ty ještě nemáš malý,tak můžeš koupit v zahradnictví takový tyčinky,to se píchne ke kytce a oni na to nalítají.Jinak to mlíko by zabrat taky mohlo,ale ty stejně jako Hup ho nesnášíš :sweat_smile:
2. črc 2010 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz
@petja: teda ty máš pamatováka :slight_smile:

@suzete: na mušky doma jsem používala takové žluté "šipky" - zapíchlo se to do květináče a ony na to nasedaly (jako mucholapka) ...ale používla jsem to jen jednou, takže netuším, jak se to jmenuje
2. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
holky dobrou noc :slight_smile:
2. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
@petja kdyžtak budu stříkat mlíkem :slight_smile:, když to nebudu muset pít..., jsou to ty octomilky, malé černé a extra otravné
@hupcza zkusím zajet do zahradnictví nebo něčeho. a budu se ptát na šipky :wink:
2. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jo ty šipky mají fakt asi všude
Ant dobrou,taky dnes půjdu dřív spát,mám žehlit,ale odložím to zase dál :grinning:
2. črc 2010 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz
@suzete tak to máte doma něco z čeho se vylíhli,že vy ste včera pili vínko a nezavřeli flašku :grinning:
2. črc 2010 ve 20:51  •  3 děti  • Odpověz
@petja jak já bych si dala vínké :dizzy_face: ...jéééé, to bych si dalaaaaa!! od nového roku nemáme ani zavřenou flašku v lednici, miláček si sám nedá (to nechápu, já bych si dala), tak mám smůlu. ty mrchy lítajou kolem kvítek akorát, ani na ovoce nejdou ani na slupku od melounu. divné mrchy. máme je tu snad od jara.
2. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
Od jara? Tak to budou nějaký spešl mrchy! Já v tomto těhu na alkohol chuť nemám,nějak si ho nevychutnám...
2. črc 2010 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz
@petja vínko bych si semtam dala, to jo. ale poslední skleničku jsem vypila na silvestra nevědíc o mimákovi v bříšku. po té jedné sklince jsem v půl desáte usnula a tím pro mě skončil silvestr. a jinak jsem v kauflandu objevila ovocne nealko pivo, jabkové je super, je to jak sodovka ale z chmelu a sladu. na klasické nealko už moc chut nemám.
2. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdu spinkat,dobrou
2. črc 2010 ve 21:22  •  3 děti  • Odpověz
@eliska_v: moc ti to sluší. TAky jdu zítra kámošce na svatbu, tak se těším :slight_smile:
2. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
@suzete: to zní dobře to ovocné pivo, to asi taky zkusím :slight_smile:

Jinak já už mám nažehleno na svatbu, oholené nožky a teď už se jen pokouším se schladit. Ještě si půjdu dát jednu housku se sýrem a pak už asi padnu. Teda lidi, já jsem tak ráda, že se v tom městě vyskytuju už jen sporadicky. To je děs, hluk, smrad a vedro !!!!
2. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
Tak vám přeju dobrou noc a hezkou sobotu, zítra jsme na té svatbě, takže se určitě neozvu :slight_smile:
Brou
2. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
3. črc 2010 v 06:54  • Odpověz
hezké slunečné ránko
3. črc 2010 v 07:44  • Odpověz
Dobré ránko,

dneska má být venku nejhůř, zátěž na 3 v čechách, tak asi ani já moc na slunci nepobudu :sweat_smile:

Kov, užij si svatbu :slight_smile: snad při obřadu nikdo neomdlí horkem :sweat_smile: já se taky vdávala za parnýho dne...fuj..nikdy víc svatbu v létě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. črc 2010 v 08:46  • Odpověz
Přeju prima sobotu a moc se neupečte :wink: Já ty vedra snáším čím dál hůř :frowning2:
3. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
dobré ráno děvčata, vypadá to na krásný den, asi vyrazíme na bazén.

v noci mě strašně bolelo žebro, které mě už pobolívá druhý týden. jak kdybych ho měla naražené nebo zlomené a to se mi nezdá, že by mi tam šťouchal.

dala jsem dnešní bříška do alba.
3. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že užíváte pohodovou slunečnou sobotu. Jsem tu jen na skok, abych vás informovala o včerejší kontrole. Tak zatím je vše OK, velikostně odpovídáme asi o 5 dní více, ale to není nijak výrazně moc. Měříme okolo 33 cm a vážíme 1760g. A skutečně jsme holka, včera to viděl i náš pan doktor a znovu mi všechno ukazoval. Takže můžu dál ulítávat na růžové. :wink: Jo a jsme hlavičkou dolů, takže to co cítím dole je boxing a to co pod žebry jsou kopance. :slight_smile: Jen při odběrech mi sestřička bohužel netrefila žílu, chvíli tam s jehlou laborovala, snažila se ji chytit, ale nakonec se s omluvou vrhla na žíly na druhé ruce. Takže jsem odcházela rozpíchaná jak feťák. :unamused:

ojo, my se brali 2. srpna, ale počasí jsme měli super, cca 25 stupňů, lehce pod mrakem a pofukoval vítr, takže bylo fakt parádně, žádný hic, ale přitom ani zima. :wink:
3. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
dobré poledne,

@ladenka : tak super, to je Leontýnka už teda kousek :slight_smile:
já si zapla comp jen abych se koukla jak se ordinuje oscilococsinum nebo jak se to píše. Měli jsme jet od zítřka pryč, od noci necítím krk, a je mi děsně. Takže místo penzionku s bazénkem bude postel :angry: . Mě to tak štve
tak užívejte sluníčka
3. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz
@beru3nek - tak držím palečky, ať je ti brzy líp a dovču si užiješ. :slight_smile:
3. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
ahojte holky, kde ste všechny, vyhříváte se?
já začínám pozdní oběd, obrovský talíř nudlí s makem. jsme vyplavaní, vysluníčkovaní a večer si skočíme na zmrzku.
@beru3nek brzy se uzdrav, to je pech zrovna když se člověk chystá na dovču...
3. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahojky
taky se k vám hlásím. Ty vedra jsou šílené. Snažím se je trávit v bazéně jenže jsem bleďounká a nesmím moc na sluníčko a po týdnu už toho mám dost. Jestli takhle bude až do porodu tak nevím.
Dneska jdem manželově sestřenici na svatbu ale až na vačer.....tak doufám že nepadnu únavou...
3. črc 2010 v 15:37  • Odpověz
@vafle vítej :wink:
jinak já dneska makám celý den uklid, pár praček, vaření, nakládala jsem maso na večer na grilovačku a ted můj u mě vrtá poličky at udělám přestavbu aby se mi do pokoje vešla postýlka
jinak venku je teda fakt děs :confounded: ale odbíhávám se ovlažit do bazénku :wink:
3. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
@ladenka Leontynka je teda kočka :dizzy_face:
3. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
Ahoj děvčata,
tak včera super. Dopoledne jsme si přispali, pak si uvařili prima obídek a odpoledne jsme šli na bezén. Tak jsme chytli bezva plac, ve stínu a ještě lavečku :wink: . Trošku jsem si připadala jak hrošík ve výběhu antilop, ale pak se dostavili čerstvé nezhublé maminy s mimčama a bylo po stresu :sunglasses: . Plavání bylo super, jen se mi hůř lezlo z bazénu :grinning: . Můj furt kolem mě ve vodě kroužil, aby mě někdo nenakopl, běhal pro nanuky, kufolu.... :grinning: Pak se za námi navečer zastavila vykoupat i tchýně, tak to jsem mě po mindrácích hned :grinning: Zašli jsme s ní na frapé, ještě vybazénit a bylo půl sedmé. Díky stínu žádný úpal a ani můj se nepřipekl, to jsem se až divila. Teď maluje chodbu, ať s tím trošku pohnem, už malujem na etapy asi 3 měsíce :grinning: . Já půjdu vařit, tak se mějte :slight_smile:
3. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
Ještě dotaz, odkdy se pije to maliníkové listí? Myslím 4 týdny před porodem? A to má porod usnadnit nebo uspíšit? Stačí jen stručně, ať to nemusím hledat v těch miliónech nakecaných stran. Jak se mi to blíží, tak jsem ochotná začít věřit na cokoli :grinning: Díky. :slight_smile:
3. črc 2010 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.