• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
gratuluju ke srdíčkům a držím palce při zítřejších kontrolách. já si ještě musím počkat.
lam to bych řekla, že nakonec to stejnak bude chtít větší auto.
a jak jste psaly o tom dojímání, tak já jsem ten případ, co se dojme i u reklamy, zpráv a u každýho duševně sebeslabšího filmu :grinning: vždycky si něco najdu, takže mi slzy kanou několikrát denně.
25. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Laterna: taky mě teďka všechno rozbrečí :slight_smile: Když ukazují záběry z Haity, tak sem úplně na měkko :frowning2:
25. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Laterna jasně, pokud budou 3 tak se časem stejně většímu autu nevyhneme, ale manžel naši Karkulku (jak říká láskyplně naší červené oktávce) zcela miluje a myslím, že jí bude chtít používat dokud to půjde, což chápu, jezdí skvěle a nebyly s ní nikdy sebemenší problémy. Takže proto je ochoten jít i do extrémních řešení typu 3 autosedačky vzadu :grinning:
Já přecitlivělá zatím nejsem, zato jsem občas pěkně náladová, brrrr :unamused:
25. led 2010 v 19:21  • Odpověz
lam: téda ..my máme maxi cosi a ondrovi z ní už trčí tak 10cm nohou ...doroku a půl bychho v tomfakt nechtěla vidět :sweat_smile:

sin: teda ...tvéřešeníje takovéneotřelé ...ale zřejmě se opírá o praxi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

adhlášky opindíkách
synovec se sprchoval se ségrou a říká jí: maminko,já ti umyju pindíka ... a kouká jí tak mezinohy a pindíknikde,že a takříká: maminko,ty nemáš pindíka, to nevadí,tak já ti umyju alespoň prdel :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 19:51  • Odpověz
kali tak záběry z haity by mě asi rozbrečely i jako netěhu :frowning2: je to fakt síla
lam tak to můj manža ať svoje auto miluje sebevíc a můj největší prohřešek je třísknutí dveřma nebo bouchnutí něčím do laku nedejbože když tam s malým nadrobíme, tak věřím tomu, že jak by měl takovejhle pádnej důvod, už by seděl u netu a vyhledával si větší stroje :grinning:

holky ty hlášky s pinďourama fakt stojí za to :grinning: :grinning: :grinning: . je vidět, že chlapi na tom visej už od mala :grinning:
25. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahojte holky, nevim jak vam, ale me ten konik porad nejak drhne...kazda stranka najizdi desne pomalu...
:unamused:

Jinak me se konecne podarilo najit si doktora, takze jdu ve ctvrtek...nic moc se asi nedovim, bude to asi takova klasicka mistni petiminutovka...snad budu mit ale pristi tyden schuzku s midwife a taky se dockam toho abych prcka konecne nekdy videla.

K tem pindikovym hlaskam mam taky jedno story....segrin syn uz od prdolky si rad toho svojeho pindika mackal....no odnaucit ho to byla drina...svagr mu povidal...nech si pindika na pokoji, nebo si ho ukroutis jako maminka a nebudes mit nic......samozrejme to prcek ve skolce hned zcerstva vykecal....takze tam meli ucitelky docela veselo :sweat_smile:

laur....me se taky vyhazuje takove bridactvo tedka na drzce....ze nevim....nikdy jsem s tim nemela problemy a ted vypadam jak puboska...des....

A k tem filmum....tak nikdy jsem nebrecela(ani ten Titanic me nedostal)...ale ted si vsimam, ze jsem zacala byt trochu citlivka...a tak sem tam uronim slzu na tajnacku :grinning:
25. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
holky, teda ty story o pindíkách mě fakt rozesmály :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

safryy, já jsem taky nikdy nebyla cíťa u filmů, ani Pealr Harber (nevim jak se to píše) nebo ten Titanic se mnou nehly, ale jak jsem začala být těhu s Tomášem, tak už nálady lítali a i po porodu mě šli slzi i při nějaký lehce smutný scéně :sweat_smile: :astonished:

ať zítra kontroly dopadnou dobře :wink: páá
25. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Dobré ránko všem těhulkám :slight_smile:
26. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Taky přeju krásné ráno, a tobě Ant. hodně štěstí na dnešní kontrolu :wink: , nebo že už bys to měla za sebou?
26. led 2010 v 10:26  • Odpověz
né nemám já sem objednaná na 14.00 hod. dofám,že vše dobře dopadne
26. led 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
antana: držím moc palečky, vidím, že jsi už v jedenáctém týdnu, tak to už prcek určitě povyrostl....................... :wink:
26. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

antana, a to už jdeš na druhou kontrolu?? :slight_smile: to už určo dostaneš těhu průkajdu :slight_smile:
26. led 2010 v 11:36  • Odpověz
ojo já jdu už na třetí jsem rizikovka a těhu průkazku už mám od 6tt :slight_smile:
26. led 2010 v 11:40  • Odpověz
laurinka.22:to dofám že povyrostl už budu mít dneska třetí fotku tak mám co srovnávat
jen se vždycky bojím každé kontroly :frowning2:
26. led 2010 v 11:42  • Odpověz
a taky budou dneska výsledky krve co jsem byla minulý týden tak snad to bude ok
26. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahojte holky,
dneska sem měla zase krušné blinkací ráno :frowning2: Ještě teď mi není dobře :frowning2:
Konečně se mi podařilo objednat se na NT screening :slight_smile: Ve čtvrtek jdu na odběry a 10.2. na UTZ :grinning: Mám trochu strach, jak to všechno dopadne :slight_smile:
26. led 2010 v 11:47  • Odpověz
kali.kal ten NT screening se platí?na to tě poslal doktor?mě zatím nic neříkal třeba dneska řekne
26. led 2010 v 11:52  • Odpověz
kali, nebuj, určo to dopadne dobře :slight_smile:

ant, u nás screening nabídnul dr. a platí se za to :sweat_smile: jo ty jsi vlastně psala, že jsi ji dostala tak brzo :sweat_smile: nějak se tady ztrácím :confused:

já furt váhám, jestli na ten screening jít nebo ne :sweat_smile:
26. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Antana: no, asi jak kde... U nás v nemocnici je do konce ledna zdarma, ale od února se platí 900,- Já sem se nakonec rozhodla jít do soukroma a tam se platí 950,-
26. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
ojo:tak to já váhám taky uvidím co mi dneska řekne :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Antana: doktorka mi řekla, že ta možnost je, ale že to povinné není. Že si můžu vybrat, jestli na to půjdu nebo ne :wink:
Ojo: díky za podporu :wink:
26. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
já si na NT vybrala místo, které je nejvíc specializované tady u nás, a kolik to bude stát uvidíme, má asi cca patnáct stovek, ale mně je to fuk. a určitě na to chci jít, moc se těším, i manža, půjde taky...............................
antana: já se zase na další KO už moc těším protože v těch prolukách mám spíš strach. ale určitě bude vše ok, věř tomu............
a průkajdu mám taky už od šestého týdne.....
26. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
no tady u nás dávají průkajdu až od toho 12tt, páč do tý doby se může všeličo stát :sweat_smile:

slyšela jsem, že na tom screeningu je hezky všechno vidět a tak :slight_smile: :slight_smile: ale přítel na to neni, u Tomáše byl jen na jednom UTZ a to že ho teda zavolala dr., tak aby se neřeklo....ani u porodu nechtěl být a já ho tam teda taky nechtěla, byla jsem ráda, že tam nikdo nebyl a nekoukal na mě :sweat_smile: oba zastáváme názor, že je to ženská záležitost :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
ojo: no jo, já si o průkazku neříkala, vypsal mi ji automaticky.........................
a s tím screeningem a porodem - je to asi u každého jinak, můj manža tam chce být, ale nejdůležitější vždycky je, aby se chlap a ženská shodli a hlavně si řekli, jestli chtějí nebo nee.................aby tam chlap nebyl jen proto, že "musí" a přitom nechce. takže u vás je to taky vyřešené dobře.
26. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem byla poprvé u doktora, takmám těhu lékařsky potvrzené :slight_smile: , akorát ještě srdíčko nemáme, musím opět za 14 dní . Tak držte palečky, aby vše bylo v pořádku. :wink:
26. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
jinak holky díky za podporu já se pomalu začnu chystat na kontrolu pak se ozvu jak se dopadla zatím pa
26. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Tak já myslela, že NT screening s předchozí biochemií už se dělá všude automaticky! Když jsem čekala Aničku, tak se to začlo teprve s tou biochemií kombinovat, ale s Johankou to už to dělali snad všem těhulím z našeho termínu....
26. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem si přečetla včerejší den, co jse nakecaly, no fakt jsem se pobavila u pindíků, to je síla :slight_smile: a taky ty rady ohledně autosedaček, vypadá to že někdo z rodiny od lamii bude jezdit vlakem nebo busem, páč do oktávky 3 sedačky nedají..asi karkulka bude obětována :wink:

jinak jsem včerejšek přecenila, večer mi bylo tak zle, že jsem nejen nic nesnědla ale zalehla už před tv zprávami a vstávala ráno v sedm, vyspalá a bez žaludečních problémů.
26. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Kali, kam se chystáš na ten NT screenig? nevim jestli mě nepošle do Pce, jestli to unás v Chrudimi vůbec dělají :confused:
26. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky,

Vy jste toho zase naprndaly :wink:

Ivusenko: tak vítej, hezky se tady ze září 2007 scházíme :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.