• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka
každý říká jiné datum někdo od 32. někdo od 36. týdne porod ti sám o sobě nevyvolá nejvíce snižuje krvácení při porodu a změkčuje a připravuje porodní cesty ale v tomhle má určitě menší efekt než lněné semínko....zato chuťově bude asi lepší........
taky záleží jestli máš ten čaj kupovaný, pak je třeba prozkoumat složení jsou schopni tam nacpat ledacos jiného pak je efekt nulový
3. črc 2010 v 16:41  • Odpověz
@zvirka od ukončeného 36tt se na to taky chystám :grinning:
3. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
@suzete krásné fotečky,moc ti to sluší,kokuám,že se zvětšuješ jen v bříšku :slight_smile: to mě to jde i do zadku :(
3. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
holky jaké jste si koupili poporodní kalhotky?Vím,že jsou 2 druhy sítované a ... koukám,že dnes jsou všechny těhulky u vody :slight_smile:
3. črc 2010 v 18:24  • Odpověz
@r.m já jsem tady :slight_smile:
3. črc 2010 v 18:25  • Odpověz
@r.m já jsem koupila v lékárně od firmy tena to byli jediné co tam byli a jsou dobré i takové jemné
3. črc 2010 v 18:26  • Odpověz
@r.m Já mám z DM, ale ještě jsem je nerozdělávala, některé holky psaly, že jsou na houby, tak je musím rozdělat a omrknout :wink:
3. črc 2010 v 18:26  • Odpověz
a to jsou nohavičkové nebo klasické?Slyšela jsem o jednich,které jsou na prd ale nemůžu si vzpomenout jaké :(
3. črc 2010 v 18:47  • Odpověz
@antana123 ty nejsi u vody??
3. črc 2010 v 18:48  • Odpověz
@r.m né jsem doma chystáme grilovačku a máme bazén tak se ovlažuju doma :slight_smile:
3. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
jéé to se máte:slight_smile: taky bych brala bazének ale ten než bude...
3. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
a jak to zvládáš v těhle horkách?
3. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
@r.m Tak jsem rozdělala ty gaťky - Jessa z DM, jsou na ně kuponky v knížce. No nic moc. Jsou docela velké, ale vzadu (na mě) docela dost vykrojené, jinak jsou mi volné... Asi doporučuju koupit jiné, horší už to asi být nemůže... :frowning2: No já je zkusím v porodce, kdyžtak manža poběží pro jiné :wink:
3. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
@zvirka zkusim se optat spíš v lekarně :slight_smile:
3. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
@r.m je to hnus ty horka už at to zkončí
3. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
@r.m To uděláš dobře, my jsme se nechali nachytat na kuponky se slevou :confused: Možná taky ještě pořídím jiné.
@antana123 Kolik stály ty Tvoje?
3. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
Tak jak jste prožili / přežili další tropický den??? Já to nějak nedávám....ale dopolko mě manžel vyvezl na velký nákup, po asi 1,5 měsíci a nářez, málem se nám to do vozíku nevešlo :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně jsme tam strávili skoro 2 hodiny, takže domů za poledne...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prorblém je, že ráno na nákup nemůžu, ptž nemám vycházky :angry:

@antana123 já chci taky vlastní bazének :frowning2: musím se spokojit s vanou a to jetě od doby, co jsem těhu, jsem se v ní neválela a jen se sprším....
@zvirka taky mám ty z DM, musím na ně teda juknout...abych stihla pořídit ty sítované kdyžtak...
3. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
čauky

já si dneska mákla
totálně jsem překopala šatnu - povyhazovala jsem hromadu oblečení, přetřídila, přeskladala ....pak jsem uklidila jednu "bordel místnost", kde máme takový sklad "co se jinde nevešlo, vyprala a posušila 5 praček, odlubala odkvetlé květy z truhlíků (jsem trošku maniak, mám 21 osmdesátek :grinning:) .......
a už jsem totál hotová
3. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
@zvirka nejsem si jistá asi 180 a je jich tam 5kusů
3. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
4. črc 2010 v 08:08  • Odpověz
hojda,
tak včerejšek jsem celej proležela, tak doufám, že se toho moribundusu brzo zbavím. To vedro mi už taky leze na palici, doma je šíleně :frowning2:
@vafle : vítej
@ladenka ,@suzete : díky :wink:
@zvirka : no taky jsem je rozdělala a děsný jsou oba druhy z DM, asi půjdu koupit ještě jiný :frowning2:
@hupcza : ty jsi teda akčňák
4. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
no holky kde dneska všechny jste???
4. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
mně je horko :(((((((((((((((((
4. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahojky,
já se akorát přesvědčuj vstát a jít vařit, ale nechce se mi.... :unamused: Manžel buduje pokojík, tak mám veget a až pak to začne pro změnu mně, to rovnání, přebírání atd......Odpo plánujem zajet k rybníku, vykoupat psa a manžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já si smočím max. nožky po kolínka :slight_smile:
4. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahojky, tak jsem včera s maluchem byli celý den u tchýně na zahradě....matry se rochnil v bazénku, no není jak je mu.
Dnes je líp. není tak horko :slight_smile:

@zvirka . já jsem je měla skoro malé loni u produ,jsem maxiprdel,ale mě posloužily i napůl žerdi,letos jsem si onjednala jiné z netu i z nohavičkami a dostatečně velká. Do obyč. bavl. gatěk bych nešla ,té krve je fakt dost,ale asi jak u koho....a vložky samu jsem používala celé šetinedělčo, v tom hicu jakýkoli igelit dost pařil švy :confounded:
@rennu : taky už mě žere to chystáí výbavy, mi pokojík máme udělaný...nově matýskovi,tak jen dodáme postel a nachystáme výbavu po Matym :slight_smile:

Jen autosedačku a kočár koupit. Máte někdo vajíčko z bazaru? Já pořád nevím, Maty měl novou,ale ta se prodalal i s kočárem, má být prý vždy nová,jenže Maty v ní byl taky jen 6 měsíců a moc autem nejezdíme :wink:
4. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
@kuchy mi jsme koupili trojkomibinaci takže vajíčko máme ke kočáru snad budeme spokojení se vším :wink:
4. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz
@antana123 :jj, t :slight_smile: o jsme měli taky, korbička super,ale vzhledem ke velikosti našeho chlapáka, se nám do sportáku brzy nevešel :confounded: ,respektive .,do 8 měsíce a byl tam chudák jak sardinka...tak jsme koupili sporták větší a kombinaci prodali .Ted musíme koupit tandem .
4. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
@kuchy no já si myslím že nás tohle čeká taky budeme mít určo vysokého i vypapkaného hošíka tak to u mě bude to samé a budete na malého kupovat nový kočár???
4. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
ted potřebuji kočárek pro oba, Maty ještě sám nechodí a i kdyby tak 14 měs. prcka nemůžu postavit jen na skate, to bych je neuhlídala. Budeme kupovat souzrozenecký :slight_smile:
4. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
ahoj holky, zdravím z toho horka, já jsem zalezlá doma, zaplý větrák a odpočívám, je to hrozné vedro...
Kuchy, nemáš stránku na ty kalhotky, cos objednala?? Když máš zkušenost, raději bych objednala tyto, než kupovat v lékárně aby byly na nic.. Díky moc.
Já začínám prát zítra, už mám ,,výbavičku snad celou,, na kočár jsme se ještě nedostali, tak snad další týden, ať to máme. Postýlku mám už také doma, přebalovák, ještě nakoupím věci, co potřebuji do porodnice pro mě a mimi a je to... a když něco zapomenu, tak manžel koupí...
Já jdu na měření mimi 15.7., tak jsem zvědavá na chlapáka.
Jo holky, je to hrozné, ale jméno stále nemáme.....manžel po sobě nechce Martínka, a moc se neshodneme. Tak to vidím, jak pojedem do porodnice, tak to rozhodneme, nebo asi uděláme losování.... Zatím se mějste, odpočívejte- už se nám to blíží...H. :slight_smile:
4. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.