• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
4. črc 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahojky,přesně tyto kalhotky co výše dala Kuchy jsou po porodu nejlepší.Ty z DM fakt nestojí za nic,ač sposta jiného zboží z DM je kvalitní,s tímhle fakt šlápli vedle :frowning2: Já je koupila v lékárně a jedny mě přišly na cca 30Kč.Mám do porodnice dvoje a minule v klidu stačily.
My dnes byli na bazéně,mimi bylo moc hodně,ale jak sem začala pak hladit bříško hned komunikovalo a to do té doby než jsem poslala do bříška jídlo.Zaplavala jsem si skvěle a teď sou moji kluci na zahradě u bazénu prozměnu :wink: Já se chystám dělat květákový mozeček a zítra vyrážíme k babičce,ať ju ještě před porodem vidím a Filípek se potěší s prababi :wink:
4. črc 2010 v 16:29  •  3 děti  • Odpověz
A jinak opravdu jednorázové nejsou.Nejsou z papíru :grinning:
4. črc 2010 v 16:30  •  3 děti  • Odpověz
@kuchy vypadá to jako všelico, ale jako kalhotky nee :confused: na netu jsem je našla i s oblečenou fotkou, a tam už jako ga'tky vypadají :slight_smile: tak do nich taky asi půjdu, to M by asi mělo stačit, ne?
4. črc 2010 v 16:37  • Odpověz
@suzete No vypadají na obrázku spíš jak nějakej pás,ale jsou to teda nohavičkový bederky :grinning: ,pokud by se měly někam zařadit :grinning: M v klidu stačí,tobě určo :wink:
4. črc 2010 v 16:41  •  3 děti  • Odpověz
já tyhle přesně mám jen od Teny a měli balení jen po 5kusech tak jsem je vzala a jsou i příjemné na dotyk :wink:
4. črc 2010 v 16:57  • Odpověz
nj, velikosti jam S,M jsou pro Vás muší váhy :grinning: ....já spíš mám problém,abych se do nějakých vešla :astonished:
4. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
@suzete :jj, není důležité,jak věcy vypadají,ale jak jsou prakické :wink: Spousta věcí vypadá super a stojí za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2010 v 17:02  • Odpověz
...naštěstí u druhého už víš, co opravdu k něčemu je a co není třeba atak je to i s výbavičkou....poprvé spousta zbytečností, ted nakoupím jen to,co opravdu využijeme :wink:
4. črc 2010 v 17:04  • Odpověz
@kuchy ale ty XL jsou ti né???já mám ty XL tak doufám že se do nich teda vejdu :grinning:
4. črc 2010 v 17:04  • Odpověz
jj,právě že ty XL jsou pro mě ty správné...v DM byla velikost 44/46 velká odhadem tak jako 42js
em se v nich tísnila už loni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
@kuchy tak to se mi ulevilo že jsem koupila dobře :wink:
4. črc 2010 v 17:10  • Odpověz
@hhalina : já jsem se až teď dověděla, že pro mojí mamku neměli jméno ještě když byla doma, byla to prostě holčička :grinning: , jméno dostala až někdy týden po porodu :grinning: tak máte ještě času
kalhotky jsem taky zkoumala, jak ta věc vlastně vůbec přijde, ale když píšete že dobrý tak do nich asi taky půjdu. Ty z DM jsou fakt na....
koukám, že venku je i pár mráčků, kdyby se už tak zatáhlo a sprchlo, i bouřka by mi neva :wink:
4. črc 2010 v 17:50  • Odpověz
@beru3nek A jak ti je? Nasadila sis to Oscillo? Vhodnější na bolest v krku je Homeogene 9,Oscillo spíš prevence chřipkových a onemocnění zimního období
4. črc 2010 v 18:05  •  3 děti  • Odpověz
Jo a s těmi jmény,někdo dává jméno až podle miminka,když je na světě.Prostě tvrdí,že nemohou pojmenovat mimi,když neznají tvář.Je na to ze zákona myslim 7 pracovních dní max,jinak je problém s pojištěním myslim
4. črc 2010 v 18:06  •  3 děti  • Odpověz
Tak asi taky půjdu do těchhle gatěk, ale koupím je spíš v lékárně, když je tam koupila anty :wink: Taky jsem jinak s DM hodně spokojená, spoustu kvalitní kosmetiky tam mají za levné peníze, kupuju tam i manžovi. Tak mě docela s těma gaťkama zklamamli.... :confounded: Rovnou se zeptám, ty porodnické vložky, stačí říct v lékárně jen "porodnické vložky" nebo jsou nějaké různé značky, velikosti...??? A co všechno budete ještě v lékárně brát? Ať to koupím zaráz :wink:
@beru3nek Mně na angínu nebo co to bylo napsala Mudr. antibiotikum Bioparox a schválila ho i gynekoložka :wink: , šplíchá se do krku, vůbec nejde do krve, takže nemůže ublížit mimčovi.
4. črc 2010 v 18:44  • Odpověz
@petja : nasadila jsem je pozdě, ale tentokrát se mi to rozjelo hrozně rychle, zatím aspon nekašlu, tak doufám, že nezačnu. Rýmu mám všude , začínám mít teplotu, ale parelen se bojím vzít, ve 3. trimestru se nemůže prý nic :frowning2: , a rennu mě poradila na žaludek mátovej čaj, tak snad to zabere. Hlavně je pech, že zrovna když máme jet pryč, ale já jsem na tohle smolař, to je když se někam těším :frowning2:
@zvirka : já kloktala solí a zabrala mi docela vincentka bonbony, ale angína to našt. není. spíš zánět nosohltanu nebo virosa. Taky to vidím spíš na lékárnu než přes net, ty naše sexy gaťky :wink:
4. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
@beru3nek Mám v knížce, že Paralen se bez problémů může celé těhu, já ho brala asi před 14 dny :wink:
4. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
@zvirka jsou jen jedny jmenuji se Samu jako ty vložky :wink:
4. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
@zvirka : díky, jdu do něj :wink: lepší, než aby to vylítlo kdo ví kam
4. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:,
tak jsme zpět ze svatby, bylo to krásný. Nevěsta byla překrásná, počasí skvělý. Do bazénu jsem nakonec nevlezla, jen do brouzdáčka, ale nevadí :slight_smile:. Dneska jsem přijela utahaná jako kotě, tak jsem si teď dala šlofíka na 3 hodiny :slight_smile:
No a jdu se kouknout, co jste tu probraly, než se manža vrátí z hospody a bude chtít ke svému počítači :grinning:
4. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
@ojo: tak na svatbě nikdo horkem neomdlel, ale vaření a pečení jsme byli pěkně. Jinak já se taky vdávala v létě - 15. 8. budeme svoji 2 roky a dopo jsme měli zataženo a odpoledne celý propršelo, takže ono je to asi jak kdy :slight_smile:

@ladenka: jů, tak holčička je potvrzená a míry má jako modelka :slight_smile:

@vafle: ahoj, vítej. Jé, tys byla taky na svatbě. Jak jste si to užili?

@antana: koukám, že sis pěkně mákla, chceš už mít pro Šímu všechno nachystáno, viď?
4. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz
u nás mají ty kalhotky v lékárně dražší než na netu :frowning2: ,proto jsem si je pohodlně objednala, já s maluchem v kočárku nemám kdy obíhat všechny lékárny a ptát se :angry: . Ty jo,tak se ti naši pos. :angry: ..pravičáci už dohodli :angry: , porodné omezují a sníží RP :stuck_out_tongue_closed_eyes: .No snad stihnu porodit do zrušení porodného,četr ho vem,ale ten RP...ten mě medí, se po zaplacení hypotéky půjdeme asi pást všichni 4 :cry:
4. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
@suzete: moc ti to na fotečkách sluší :slight_smile:

@zvirka: jé, vy jste si krásně užili bazénkování a vyčáchala se celá rodina :slight_smile:.

@rennu: panečku, tak jste se konečně po dlouhé době pořádně zazásobili, když jste měli plný košík :slight_smile: Nechápu, proč ti nedají vycházky neomezeně. :astonished:

@hupcza: teda ty jsi fakt maniak :slight_smile: šatna, bordelmístnost a 21 truhlíků. :grinning:

@beru3nek: ať tě brzo ten hnusej bacil pustí. Bejt nemocná je normoš pruda a natož, když jsi těhu a ještě v těhle vedrech :unamused:
4. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
@kovalda ahojky super že sis to užila a jo snažím se abych vše měla a vše stihla :wink:
4. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
@beru3nek :paralen normálně můžeš :slight_smile: Hlavně ti trpchu uleví,do nosu vincentku a na žaludek mátu....já baštít dopegyt na tlak a v konské dávce,loni jsem ho měla taky a malý je v poho :slight_smile: Teda,marodit v tom horku,hajni a nevycházej :slight_smile:
4. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
@hhalina: teda boj o jména ti nezávidím, jsem ráda, že se nám to podařilo vyřešit hned zkraje těhu :slight_smile:, ale určitě se nakonec dohodnete :slight_smile:

@kuchy, @petja: to jsou kalhotky? To spíš vypadá jak vložka ne? A kolik si jich mám pořídit?
4. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
@antana123: tak chystej chystej, ale nepřežeň to, v těhle vedrech je to všechno záhul :slight_smile:
4. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
ahoj, zdravím. Dneska jsem dorazila zase do německa....jsem docela ráda, ale je tu pekelně, hlavně vevnitř, jak u babičky v praze, tak u nás bylo teda příjemněji.

V praze jsem v těch hicech lítala jak splašená po nákupech a zařizovačkách, ale vůbec mi to nevadilo, jako bych měla u zadku vrtuli i s chlazením. Trochu jsem hejbla s výbavou - nějaké pleny, deky, prostěrado a tak a pak pro sebe kojokošili a nějaký pěkný pyžámka a slabej župan, chtěla jsem koupit i gaťky, ale kamarádka mi říkala, že jí to všechno i vložky daliv porodnici a nabalili i domů, a prej se ženský v porodnici tady převlíkaj do domácího a nejsou jako tady jen v županu a košili, no tak jsem vyplenila Marks and spencer, tam maj noční prádlo nejlepší.
Taky jsem dostala tři zavinovačky, tak mám radost, taky mi konečně dorazila merino zavinovačka a z tý jsem nadšená.

Taky jsem si zařídila konec neschopenky a mateřskou, doktorka říkala, že by se to nemělo, ale přece nepojedu do čech ještě jednou, na mateřskou jdu teda těch 8 tejdnů, aby to nebylo kór moc brzo...to už je jedno.

Na to porodný jsem zvědavá, nám to bude chvíli trvat, než vyřídíme rodný list, ale ještě jsem to nezjišťovala.
4. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
@suik: pane jo, tak ty jsi tu návštěvu Čech teda využila maximálně :slight_smile: a pěkně jsi pohla s výbavou pro sebe i pro prcka :slight_smile:. Tak to jsi toho stihla teda fakt dost a v tom vedru ... máš můj obdiv :slight_smile:
4. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.