• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tak u nás už se vyjasňuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad ten vzdoušek chvíli vydrží :slight_smile:

tak jsem i předevčírem koupila už Batole na praní a teda teď při pomyšlení, že to musím prát a pak žehlit, se teda na to nějak extra netěším :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
@kuchy u nás v porodnici taky dávají vložky a noční košile neomezeně, akorát kalhotky si máme donést svoje a na miminko jen oblečky domů. PA teď na přednášce říkala, že naopak vůbec nedoporučuje brát si z domu košile, že je lepší umastit 5 erárů za den než košulu z domu.
5. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj děvčata, hurá hurá hurá! Tady prší! No doufám, že to nebude jen takový májový deštíček, aby se neřeklo.... Od rána tu bylo dusno, sice nijak vedro, ale hnusně dusno. Tak snad se to vylepší, třeba konečně i vyžehlím.... Muže mám v práci, tak zábava nic moc, třeba něco užitečného udělám :wink:
Ještě se chci zeptat jako úplný debil, ta "rybilka" je nějaká mastička, co se taky kupuje v lékárně? Nějak kolem sebe nemám a nikdy jsem neměla malé děti, tak jsem na tohle všechno fakt tupá :frowning2:
My máme nějaký rychlokurzík příští týden, tak se taky musím zeptat, co dávají a nedávají v naší porodce, jak vidím, tak je to všude jinak... :unamused:
5. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
@zvirka jj, v lékárně a i se to tak jmenuje.
Já byla dnes v tchibu, doporučuju tu podprdu, je skvělá, mě sedí perfektně. A za tu cenu....v čechách jsem kupovala jednu v mothercare, pořád svou velikost a mám tam ještě v košíkách dost místa.
No jsem zvědavá, jestli mi pak budou, mě se prsa nezvětšila skoro vůbec.

a ta krabice na hračky je taky moc pěkná a ještě jsem tam nemohla nechat ten vláček dřevěnej :wink:
5. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
@kovalda Jsem Tě chtěla moc a moc poprosit, kdybys nás s Mirečkem přidala do seznamu, pokud by to šlo. Díky! :dizzy_face:
5. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
ahojky děvčata, můžu se přidat k vám? sice mám normální termín 15.10.,ale navrhují mi císaře ve 35tt kvůli cukrovce. Většinu o sobě a svém příběhu mám v albíčku,ale přeci jenom. je mi 40, jsem z MB, mám 2 adoptované děti(16 a 13).Ted jsem po umělém těhu, v 25tt.Nebo 26tt ani nevím. :grinning: Klidně se ptejte, co vás zajímá.
5. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz
@pet.s ahojky vítej
5. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
@pet.s Vítej u nás. A držím palce, ať vše dobře dopadne :wink: Moje mamka mě měla taky ve 40. I když to byla spíš náhoda než záměr... :grinning:
5. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
hojda,
u nás to vypadá, že se trošku ochladilo, teda já na sebe jen otevřela okna, a fouká vítr, tak by bylo super, kdyby něco sprchlo. Přítel dneska smontil postýlku, tak už máme fotečku bafíka jak jí testuje. Hlavně si zamilovala kolotoč, takže tady už hodinu hraje a ona na něj tak zamilovaně kouká :slight_smile:
@kovalda, @kuchy : díky snad už od zítřka to bude lepší :wink:, dneska mi to vlezlo na průdušky a nemůžu mluvit, tak si ze mě drahý dělá prdel, že je tady krásnej klídek :wink:
@kovalda : tak super že sis svatbičku užila
@suik : tak to jsi to teda krásně zmákla tu výbavičku :slight_smile:
@suik : já ani nevím, že tam mají podprdy, ale musím si koupit min. ještě jednu, tak se tam juknu, když jsi s ní spokojená :slight_smile:

@pet.s : vítej :slight_smile:
5. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
@pet.s : tak jsem si pěkně pořvala u tvého fotoblogu, tak držíme pěstičky :wink:
5. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz
@beru3nek maj, a jsou levný. Pro mě zatím nejlepší. Nejhorší je ta, co jsem si koupila v obchodě se zdravotnickými potřebami :unamused:
5. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
@suik : já bych asi radši s kosticema, než tu bez ta mě fakt nesedla. Teď nosím ještě jednu co mě byla velká před těhu, ale teď mě po stranách jaksi nedochází látka, no prostě je malá :unamused:
5. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
@beru3nek tohle sice nemá přímo kostice drátěný, ale takový měkký látkový, tvar drží senzačně. Na mé povislé mlékárny ideální, každým prsoum ale sedne něco jinýho.
5. črc 2010 v 15:30  • Odpověz
@beru3nek jinak na postýlku se hrozně těším, chtěla bych ji hned zabydlet, ale je mi jasný jak to dopadně :grinning: ....kočka si tam hned ustele, potvora
5. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
@suik : no už jsme to tam pěkně načančali, prát to budu až někdy na začátku 9. aby se na to zbytečně neprášilo, ale je to boží :wink: už jen ten uzlíček tam chybí :wink:
5. črc 2010 v 15:35  • Odpověz
tak u nás už potřetí od rána slejvák :slight_smile: :slight_smile: mezi tím svítí slunce...jsem se vyberala s Tomáše na procházku, když spal tak pršelo, tak jsem si říkala, paráda, bude krásný vzduch..no venku sice trochu pořád dusno a po 100m se nějak ochladilo a začlo foukat, tak mi bylo jasný, že zase sprchne, tak rychle otočit a měli jsme to domů akorát :grinning: :grinning:

jinak na dovče jsem utržila taky podprdu, je úplně obyč hadrová s kosticemi (žádné vycpávky) a nosím ji teď skoro pořád, i s kalhotkama za 150kč :dizzy_face: pro mě nemá cenu kupovat drahotu, stejně až budu dokojovat, tak se mi prsa zase zmenší :sweat_smile:

@pet.s vítej :slight_smile:

5. črc 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahojky maminky,
dnes sme podnikli výlet k babičce,Filípkové prababi,jak pořád zdůrazňoval,rozumbrada :sweat_smile:,bylo to skvělé.Táta pochází z 9 dětí,takže,když se sejdeme je to úžasný.Filípek je ze všech strýců,babiček a tet naprosto nadšen,takže byl ve svém živlu,nakonec sme skončili u slípek a lítal a proháněl je s pokřikem Ani se nehni,ani se nehni a smíchem na celou dědinu,v takových chvílích jsem fakt šíleně dojatá :dizzy_face: To štěstí co z něj číší a ta nespoutanost,dětství by mělo být bezstarostný!
Malej usnul dle očekávání 5min po rozjetí auta,takže sme ho odoma přenesli do postele a už to budou 3h co spí,to zas bude akce do půl desátý.On celkově v kočáře jak mi spával jako mimino a pak i větší po obědě,tak by klidně spal i 4,5h,hlavně v zimě se mu v předsíni skvěle chrupkalo :dizzy_face: No já peču chleba,teď jsem docvičila a honem honem na melouna,zas jedinný co dnes jím,na nic nemám chuť,to je v poslední době moje celodenní strava,syrový ovoce a zelenina :sweat_smile:
@beru3nek pokud jsi homeo nasadila spolu s mátovým čajem,tak úspěchy nečekej,mátový čaj je pro jakékoliv homeo antidotum.
5. črc 2010 v 16:25  •  3 děti  • Odpověz
A co se týká věcí do porodky co probíráte,tak noční košile,stejně jako oblečení na mimi po dobu pobytu v porodce byly k dispozici volně erár,to jsem využila,tentokrát si ani župan balit nebudu,byl celý 3dny v tašce,naopak vložky,plíny,všechno svoje,to jsem jen po porodu dostala.Já jsem používala,jak jsem už zmiňovala takové obrovské vložky,spíše jako pleny pro děti,i tam mimi bylo vyfocené, bez lepítek,tak 15-20cm dlouhé,fakt mega,ty mi vyhovovaly strašně moc,právě proto ,že byly mega. Jako fakt spotřeba byla zezačátku hodně velká,plánuju je nakoupit už teď.Pro mimi teď balím 30 plín,nebo jak prodávají v DM ty první plíny 2-5kg,to je tak akorát na klasický pobyt. Já už mám seznam sepsaný,pro sebe i mimi,píšu to tak jak mě napadá postupně co se bude hodit.
@pet.s Vítej! Ty máš jistě pestrý život :wink: Přeju taky jen to nej,ať jste hlavně s mimi zdraví,včšak ono to zvládne,nakonec budeš rodit z nás prvni,ne? :wink:

@suik Tchibo má moc pěkné výrobky,myslím,že podprsenka bude dobrá volba taky. No a vláček,ten by tam můj Filda nenechal ani omylem :grinning:
5. črc 2010 v 16:41  •  3 děti  • Odpověz
@petja podprsenka je fakt senza.... tak pak dej vědět, co to je za ty plíny, třeba to i vyfoť, já si to furt nedokážu představit.

@beru3nek já to asi taky načančám a pak vyperu, nebo vyperu nadvakrát, ale nejhorší je, že to bude plný chlupů a ty jdou pak blbě pryč, teď mi kočka spala na vypraným prádle, tak zase všechno letí zpátky do pračky a pak na jedný látce a ta je taky pěkně jetá. tentokrát budu muset vyprat i kočku, je nějaká umolousaná, ale nechápu z čeho :angry:

já už se modlím, aby ty vedra skončily, v čechách se to dalo snýst, jak v praze u babičky, tak u nás doma bylo vevnitř snesitelně, tady ale máme pekelně. Strašně se potím, na sobě nesnesu v noci nic, ani kalhotky, tak spím rozcapená nahatá, to musí být fakt pohled :grinning:
5. črc 2010 v 17:38  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska pokud to půjde (hlavně kvůli počasí, abych zvládla cestu autem) pojedeme na pár dnů domů a pak zase zpátky na chaloupku :dizzy_face: Je tu krásně, ale mám dneska dost!! Od rána se tady střídají bouřky a tropy a nic to teda neni na můj tlak a pro malého taky nic moc!! :frowning2: :unamused: Ale uvidíme, jak to zvládneme kdyžtak domu!! Nebo vyrazíme až zítra večer ...
A co jinak tady? Ani Vás nedočítám, protože to bych nezvládla.... :grinning: :grinning: :grinning: Jste ukecané teda jedna báseň!! :grinning: :grinning: :sweat_smile:
5. črc 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky u nás je staršný dusno ještě u nás nepopršelo čekám na bouřku jako na smilování boží :grinning: :grinning:
jinak jsme byli skoro celý den venku i se ségřinou malou
5. črc 2010 v 18:09  • Odpověz
@eliska_v ty si tady teda dlouho nebyla :slight_smile: jak se máš?
5. črc 2010 v 18:09  • Odpověz
:confused: holky jak se tak dívám tak nikde nikdo???? :confused:
5. črc 2010 v 18:26  • Odpověz
hurá, u nás prší :slight_smile: mě dneska stačí k radosti málo :wink:
já teda vůbec netuším, co všechno v porodce dostanu, musím ještě vyzjjistit, na kurzu nám to neřekli :confused:
@petja : aha tak to jsem vůbec netušila, hlavně tam není napsáno vůbec nic v příbalovém letáku, ale čajík jsem měla jen jeden
@suik : tak o tom mi povídej, máme bílé jehličky úplně všude, i na vypraných věcech je to hned zpátky :confounded:. Co vlastně dr.? Jste měli jít na ko v Čechách, ne?
5. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
@beru3nek já ti tak závidím tady pořád nic :frowning2: :frowning2:
5. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahojky holky,
tohle asi už nedočtu, co jste zase nakecaly :grinning: Jdu vás jen pozdravit, napsat jak jsme se měli a razím zase ven, budem grilovat masíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jsme nakonec vyjeli v sobotu ráno na výlet - ještě po cestě od nás jsme nevěděli, na jakou stranu se vydáme :slight_smile:. Jeseníky jsme nakonec zamítli, tak jsme se rozhodovali mezi Labskými pískovci a středními čechy. Vybrali jsme nakonec druhou variantu ........ jeli jsme na Karlštejn, na Ameriku a pak jsme se vydali na Slapskou přehradu. Nádherně bylo - až moc na cestování :wink: A těch hospod, co jsme vymetli :grinning: .... To byla samá točená limonáda, prokládaná pizzou, borůvkovýma knedlíkama, hranolkama..no chutě jsme měli všelijaký - hlavně zdravá strava :grinning:
V neděli jsme pobyli u vody a pak jsme vyrazili na Prahu, tam jsme si udělali radost v Ikee a koupili si do ložnice první kus nábytku z vybraný ložnicový sestavy - komodu....abych se mohla pustit do praní věciček a konečně je měla kam uložit :dizzy_face: . Pro zbytek si zajedem do Polska, máme to blíž než Prahu a vyjde to tam levněji.
No a tak nám ty dva dny nějak stačili, vysílený z vedra jsme byli dostatečně - tak jsme jeli s novým kusem nábytku rovnou domů :grinning: Do noci jsme pak teda ještě po návratu grilovali kuřátka u našich na zahradě.
Dnes ráno jsem se hned pustila do sestavování komody - mě takový věci hrozně baví..takže teď, když je sestavená tak už laboruju, kdy začít prát - no chtělo by se mi hned, ale nevím, jestli není zbytečně brzo....a taky přemýšlím v čem, jestli vyzkoušet ten mýdlový sliz nebo ne???

Kovalda: Jaká byla svatba? Vzpomněla jsem si na tebe....dnes jsem se taky o jedný dozvěděla - jdeme 13.8. Manželův svědek se bude ženit - asi se mu ta naše svatba zalíbila.... :grinning: :wink:

Tak já mizím zase ven...už mám hroooozný hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: Užijte si večer!
5. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
jdu se tulit a hajat tak pa holky :dizzy_face:
5. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
@beru3nek jo dobrý, akorát zas mykóza, jen nechápu, že doktor předtím mě mikroskopoval a nic neříkal..... no nic, já jsem ani moc nečekala, že mě prohlídne, když jsem byla před tejdnem. Když mi měřila dělohu, tak mě chválila :grinning:

Já jsem tam šla hlavně kvůli tomu, abychom se domluvili do s neschopenkou, nakonec mi ji ukončila o měsíc dřív a vypsala rovnou mateřskou, tak jsem byla moc spokojená.
5. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
@antana123 : Jak jsme na chalupě, tak přidám akorát fotečky do albíka kouknu co kde je nového a jsem venku ve stínu!! :wink: :wink: Nebo u manželovi babičky v nemocnici!! :unamused: Ale jinak si snažím užít zbytek těhu!!
Dneska už 4 bouřka a zase déšt a malej to snáší teda nic moc!! :frowning2: Furt sebou strašně hází a mele se... :frowning2: :unamused:
Do toho mám asi alergii, protože mi tečou očíčka a mám strašnou rýmu :confounded:
5. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
@zvirka: tak deštík závidím, tady celý den nesprchlo. Ale musím uznat, že bylo příjemně. Bylo oblačno, sem tam vykouklo slunko, takže pohoda. I toho buřta si tu ségra se synovcem upekli, takže spokojenost.
Jé, jasně, že vás ráda přidám do tabulky. Nějak jsem na ni poslední dobou pozapomněla.
Prosím, pošli mi údaje vzkazíkem :grinning:
PROSÍM VŠECHNY, ZKONTROLUJTE SI AKTUÁLNOST ÚDAJŮ V TABULCE, AŤ TO OPRAVÍME :grinning:

@pet.s: vítej k nám :slight_smile:

@beru3nek: jejda, tak snad ten bacil postupuje a bude brzy pryč. Na postýlku se jdu kuknout :slight_smile:

@ojo: slepá závist na deštík :slight_smile:
5. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.