• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja: panečku, to jste teda velká rodina :slight_smile:. Filípek si to krásně užil, tak to chápu, že to zalomil :grinning:

@beru3nek: tak tobě taky závidím déšť. Holky, nebuďte sobecký a pošlete nějakej sem :slight_smile:

@daja.had: teda vy jste cestovatelé a taky konzumenti, jak čtu dál :grinning: - to je jasný, všude se musí všechno ochutnat :slight_smile:.
Svatba byla super, dokonce i počasí jsme zvládali dobře, jen na tu cestu nám to vedro vadilo, jinak výborný :slight_smile:

Tak my jdeme kuknout na nějakej filmík, tak dobrou noc, zítra se ukážu více - manža jde do práce, tak budu moct na comp :grinning:
5. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
Dobré ráno v rámci možností !U nás byla divoká noc,vstávání co 3h,jako v době kojení,už to začíná,dokonce Filípek mě na něj začne připravovat,jo?! :rolling_eyes: Vstávačka k tomu v 5h,to už sem měla dost,tak sem si lehla k němu a za chvílu,mě tlačí plínečka,jdu čurat a za chvilku mami já chci kakat,no dnes jsem jasná.Navíc sem hned ráno letěla zvracet,dost mě to zaskočilo,zničehonic!No začíná to být divoký zas :unamused:

@suik ty údajné pleny pro děti jsou prostě jako velikánské vložky o rozměrech bych tipla 10x30cm. Pro děti jako plena krajně nepraktické,řekla bych.
To mi připomíná,koho zaujalo látkování,připomínám skvělý odkaz,kde já osobně našla přehlednou ukázku,jak se naučit sklady plen.Já osobně dlouho na malýho používala novorozenecký sklad,jen jsem skládala pak z větších plen.
Taky mám dost zavazovacích plen a s těmi jsem spokojená moc! Hlavně oceňuju,že jsou nebělené.
http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=2&cln=9

@kovalda ,Jo,jsou to kalhotky,přesně takhle vypadají,je to taková síťovina,prodyšná,kalhotky jsou pevné,ale příjemné,materiál hodně praktickej,jak už jsem psala,bederky :grinning: No to odpo spaní u nás začíná být problém,jak usne po obědě,tak jdeme spát fakt až ve 22,když ne,v 19 spinká a stáváme tak jako tak stejně.Ale ten režim má Filípek poslední 3měsíce nějakej rozházenej,přitom od narození jsem postupovala podle režimu den noc apod. :confused:
6. črc 2010 v 07:45  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek Tak pokud jeden čaj,tak to by vadit nemělo,to by mohlo stopnout max.do dalšího užití homeo.Tak to asi nebylo nejlíp zvolený.Ty vypadáš ale spíš na nějakou angínu,ne?

Jo a sleduju,že ty problémy s alergií,či sennou rýmou má už více maminek tady :frowning2: Je to hrozně nepříjemný,že?Já bych určo byla už případpro alergologa,ale já bych léky neužívala,v těhu už vůbec ne,takže jsem šla do homeopatik a cítím znatelnou úlevu,jedinné co mě trápí,aby to nepřešlo na dítě.

6. črc 2010 v 08:00  •  3 děti  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
6. črc 2010 v 08:46  • Odpověz
Dobré ránko,
tak u nás v noci pršelo a teď je venku 18 stupňů :slight_smile:, tak se dneska trochu zchladíme, to vypadá :slight_smile:
6. črc 2010 v 08:48  • Odpověz
@kovalda jé slepá závist u nás ještě nepršelo,ale zataženo je
6. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
od středy mají být zase horka tak to se dlouho neochladí spíš mě zajímá jak bude v srpnu :grinning:
holky vy zkušené jak budete oblíkat mimčo z porodky když jsou takové vedra vůbec nevím co malému obléct at nené moooc
6. črc 2010 v 08:50  • Odpověz
@antana123 u nás taky ještě nepršelo,je vedro už tak týden,včera večer se trochu ochladilo a dnes to taky vypadá na déšť.Asi pustím malému pohádky a budu žehlit látkovky,co už na mě týden čekají :sweat_smile:
Mimčo má být oblečené jako ty,v zimě vrstvu navíc.Pokud bude 30 stupňů,mimču obleču bodýčko s krátkým,dlouhý bavlněný kalhoty,ponožky,lehkou čepičku a do zálohy dlouhej rukáv.Jestli už to půjde k podzimku tak krátký rukáv bodýčko+nějaká lehká mikča.Přehřátí je daleko horší,než zima.Pojedeš z porodky autem nebo a kočárkem?Nevim teda,kde bydlíš a kde chceš rodit...
6. črc 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz
@petja já budu rodit ve Zlíně a pojedu domů autem
6. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
@petja čepička ale musí být určitě že??
6. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
@pet.s: čtu si tvůj příběh a jste skvělá rodina :slight_smile:. Brečím tu jak želva a věřím, že Terezka vám vynahradí vše, čím jste doposud prošli :slight_smile:
6. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
@antana123 Já s čepičkou počítám,ale mám fakt lehoučkou,žádné pletené,to by musela být 100% vlna,ta by byla vhodná taky.Ta moje čepička je jako rouška :grinning: maličká bavlněná. S tim oblečením pokud pojedete autem a bude vedro určo radši míň jak víc,čepička je vhodná i na případný vítr,průvan...
6. črc 2010 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz
holky mám takový návrh měli bychom se tady domluvit a některá by měla dát své telefoní číslo až budeme rodit aby se vědělo kdo kdy co na to říkáte samozřejmě by se číslo poslalo přes ip né sem :wink: na druhé diskuzi kde jsem to tak máme a jsme aspon informované já jsem tam poslední tak je informuju kdo kdy
6. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
@petja no já mám takovou tenkou ke kompletu do porodnice tak ji vezmu teda
6. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
@petja dostala si u dr.taky papíry k porodu a info co sebou do porodnice tam píšou že si máš vzít 30kusů papírových plen není to málo???
6. črc 2010 v 09:06  • Odpověz
@petja: díky za osvětlení ohledně kalhotek, určitě je pořídím.
Jejda, Filípek asi chce, abys byla dobře předchystaná na miminko a už ti trénuje noční vstávání. Do toho ještě zvracení, ... Doufám, že oboje bylo jen přechodný a bude zas u vás brzy lépe.

@antana123: no, aspoň na ten den to stačí :slight_smile:. Zítra uvidíme Žanetku na utz, takže to mi tak ovlivní den, že žádná vedra mne nemůžou rozházet :grinning:
6. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
@antana123: jj, souhlasím, já jsem určitě chtěla někomu dát vědít, že už :grinning:
6. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
@kovalda jé ty jdeš na velký utz???tak si to užij já minule na malého hleděla jak už je veliký a jaké má vypapkané bříško budeme mít buřtíka asi :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
@kovalda ale koho vybrat co myslíš chce to někoho kdo tady chodí každý den a nemá termín mezi prvníma
6. črc 2010 v 09:09  • Odpověz
přemýšlela jsem nad eliskou_v bývá tady často a má termín okolo 20.9
6. črc 2010 v 09:10  • Odpověz
@antana123: no, já bych to nechala na každém. Kdo bude chtít, tak někoho o číslo požádá a tak ... Kdo nebude chtít, tak to prostě pak napíše sám anebo manža ... :slight_smile:
Já si vybrala Tebe :slight_smile:, než já budu rodit, budeš už určitě doma :slight_smile:
6. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
Jo,čísla bysme si přes IP poslat mohly,na Listopadu 2007 sme to taky tak řešily,někdy napsal po porodu vzkaz na diskuzi tatínek :wink: Já jsem taky holkám posílala sms hned po porodu :sweat_smile:

@antana123 Já mám jít na porodopis cca měsíc před porodem,tam jsem minule myslím něco dostala,ale nepočítám s tím,už si píšu seznam sama intuitivně a těch 30 plen je akorát,pokud jsi v porodnici bez komplikací ty 3 dny.Já si budu kupovat z DM ty první pleny 2-5kg,tam je jich myslím 50ks,je to takovej akorát balíček. Já třeba tentokrát ani župan neberu.,Zato ponožky určitě,minule jsem je moc využila u porodu,nohy v teple jsou fakt důležité.
6. črc 2010 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz
@antana123: jj, jdeme na ten poslední velký utz, tak jsem zvědavá, jak malá poporostla a tak .... , už jsem ji neviděla takovou dobu
6. črc 2010 v 09:14  • Odpověz
@kovalda no v to doufejme kdyžtak první využiješ ty mě a pak já tebe :grinning: já bojím abych nepřenášela

@petja já mám huggies a je jich tam 30kusů tak to tak nechám pak kdyžtak mojeho pošlu něco koupit a ten porodopis to se píše u každýho o tom mi dr. nic neřekl to je co???
6. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
No já myslím,že pokud má být jeden ´´správce´´ pak taky Antana,je tu často a mezi prvními
6. črc 2010 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz
jo to je fakt jsem tady často ale to je nás víc kovalda je tady taky každý den mě osobně je to jedno klidně budu spravodaj horší bude když budu v porodnici kdo bude koho informovat :grinning: :grinning:
6. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
@petja Porodopis je administrativa,která se vyplňuje nejlépe před porodem,není ale vyjímkou,že s tím na tebe naběhnou během kontrakcí až při příjmu v porodnici,to je fakt asi nepříjemný,ale vím,že to tak holky zažily.Udáváš tam iniciály,rodná č.,zaměstanavatele apod.U nás dostanu i papír na jména,holka/kluk,jestli chci být v novinách,že se mimi narodilo a nově i s fotkou do Právě jsme se narodili.Takže bych asi zajela do Zlína,ať to se mnou sepíšou teď.
6. črc 2010 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz
@petja Já klidně svoje tel.č.pošlu a pokud budu moct tak sem info ráda dám :wink:
6. črc 2010 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz
@antana123Porodopis je administrativa,která se vyplňuje nejlépe před porodem,není ale vyjímkou,že s tím na tebe naběhnou během kontrakcí až při příjmu v porodnici,to je fakt asi nepříjemný,ale vím,že to tak holky zažily.Udáváš tam iniciály,rodná č.,zaměstanavatele apod.U nás dostanu i papír na jména,holka/kluk,jestli chci být v novinách,že se mimi narodilo a nově i s fotkou do Právě jsme se narodili.Takže bych asi zajela do Zlína,ať to se mnou sepíšou teď.
6. črc 2010 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz
@petja no papír na jména jsem dostala pak jsem si měla vybrat porodní asistentku k tomu jsem dostala papír na mateřskou a ještě jsem musela podepsat souhlas k vůli komplikacím císař a kleště a to je myslím vše
6. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.