• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky musím jít něco dělat budu sem nahlížet
6. črc 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

dneska u nás chládek :slight_smile: :slight_smile: aspoň vyvětráme to horko z domu :grinning:

@petja já taky župan brát nebudu, minule jsem ho ani nevytahla :sweat_smile: ponožky jsem taky moc nevyužila, bylo teplo celou dobu...

@antana123 myslím, že stačí, když si sebou vemeš jeden balík těch nejmenších plen...vždyť i taťka za váma bude chodit, tak další potřeby ti donese :wink:

a já budu oblíkat malýho střídmě, jestli bude teplo, tak jen krátké body a lehké dupky, případně čepičku jen na přenos do auta a jestli budou 30tky, tak možná vynechám i ty dupky a dám třeba jen body a ponožky :slight_smile: a kabátek vemu pro chladnější počas...jinak ho třeba dopřikryju plínou popř. dekou :slight_smile:
6. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
@ojo Mě ponožky bodly při porodu,měla jsem i stavy zimnice a pak celkově i při pobytu se hodily,rodila jsem v listopadu,ale celkově mám ponožky ráda,tak třeba se nějaké mamince budou hodit.Jo ty plíny stačí malý balík,už tak taška byla minule samý balík,teď budu mít tak poloviční množství
6. črc 2010 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz
S oblíkáním úplně souhlasím,vemu celou soupravu co mám nachystanou a budu řešit podle teploty venku
6. črc 2010 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz
klidně se hlásím za druhého zpravodaje :slight_smile:, takže kdo máte zájem o mé číslo, pište do IP, já vám ho ráda pošlu a strašně ráda budu dostávat vaše SMS, že už se drobečci narodili a budu to tu potěšeně referovat dál :grinning:
6. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@petja: aha, já myslela, že porodopis je jako porodní plán. U nás v porodce je vlastně sepsání porodopisu součást registravce v porodnici. Tak doufám, že s tím pak nebudou znovu plašit mezi kontrakcema, abych je nenakopla :slight_smile:
6. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
@antana123: ty sis vybírala porodní asistentku?

Jejda, ještě jsem vůbec neřešila, co vezmu malé do porodnice. No, nejdřív to všechno vyperu a pak si vyberu :slight_smile:

No, já se taky zvedám od počítače, ať něco udělám, když konečně není vražedné teplo. Asi půjdu vyrobit svůj první mýdlový sliz v životě :slight_smile: a kdyžtak vyperu první várku miminkovského. Sice to neusuší slunko, ale venku hezky fouká, tak to určo v pohodě uschne :slight_smile:
6. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
holky u nás konečně pršííííí paráda :slight_smile:
6. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
@kovalda jo jo vybírala dostala jsem asi 6jmén a vybírala vybrala jsem tu co to má ke mě nejblíž :wink: ještě ji musím zavolat že jsem si jí vybrala
6. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
Tak to já mám PA už od začátku těhu,když potřebuju radím se s ní.Pokud budu rodit ambulantně,bude se o mě po porodu denně starat,jinak přijede cca 4x během šestinedělí.Je možnost domluvit se s ní i na účast při porodu,ale to s měsíčním předstihem,tak to asi nevyužiju.Chci manžela,ale pokud by musel z nějakého důvodu zůstat s malým,chtěla bych někoho blízkého což ona je,ale já bych potřebovala zavolat v den porodu,měsíc dopředu je dlouho.
6. črc 2010 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz
Holky co dnes vaříte? My budem papkat nudle s mákem,mák už je namletý a stačí jen uvařit nudle.Ideální obídek :wink: Manža je v práci,tak aspoň nemusím nic vymýšlet,dnes jsem fakt ráda,že nic extra nemusím předvádět
6. črc 2010 v 10:28  •  3 děti  • Odpověz
@petja: no, jak tě čtu, tak si dám asi taky nudle s mákem. Za poslední 2 týdny to tu někdo zmiňuje už potřetí, tak asi neodolám. Manža je v práci, tak si můžu jídelníček korigovat dle svého :slight_smile:

@antana123: no vidíš, tak ses dočkala deště :slight_smile: A podle čeho jsi vybírala porodní asistentku, když je neznáš?
6. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
@ojo, @petja: holky a jak jste v porodnici vycházely na chodbu, když jste nepoužívaly župan?
6. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
Já měla erární košili z porodnice,propínací na kojení a do půlky kolen.Jako zima mě fakt nebyla
6. črc 2010 v 10:44  •  3 děti  • Odpověz
ahoj, u nás už vedra taky povolily, fouká větříček, akorát jsme na noc zapoměli otevřít okno, tak jsme se ještě pěkně pekli, pak jsem ho k ránu otevřela a bylo to paráda..uf, tady to bylo fakt k nesnesení.

já už si budu muset taky co nejdřív zajistit porodnici a hebamme (asistentku), furt to dokládám, nejdřív nebyla kartička, pak jsem byla pryč, teď není čas... :unamused:

@petja díky za odkaz, novosklad asi využiju, jen my tam není jasná ta poslední část, budu to muset vyzkoušet. I když momentálně při těch problémech s pračkou mě odvaha látkovat nějak opuští :unamused: .

Co a mimi do porodnice jsem ještě neřešila....my jsme až v druhé půlce září, třeba už nebude takové teplo.

já si teda asi župan beru, přijde mi praktickej, když jdu na záchod a tak...mám ale takovej bavlněnej slabej, tak v tom nevypadám jak medvěd.
6. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
@petja já bych musela mít ještě něco na sobě, ne kvůli teplu, ale že bych si připadala jak nahatá, jen v košili po kolena.
6. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
@suik já jsem moc nevycházela,dost jsem ležela,doma už to pak nejde :wink: Jídlo nám donesli a ta košile je taková plátěná,velká,mám ji i v albu,jak se malej narodil.Mě vyhovovala.
Sklad myslíš obr.6 ? To už natřikrát přeložíš ten pruh co ti vznikne doprostřed pleny,na to položíš separačku a pak mimi
6. črc 2010 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz
@petja jj, ta šestka, no jdu to zkusit....nějak si to nedovedu představit..
6. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahojky,
hlásím, že u nás také večer pršelo :slight_smile: Vzduch se pročistli, lahoda, dokonce jsem i předběhla psa a jako první otravovala manžu, že se jdeme venčit :grinning: I v noci trochu sprchlo a byla to lahoda se vzbudit zimou :grinning: :grinning:
A copak máte v plánu na dnešek???

@petja k těm ponožkám do porodky, já je teda balím, ptž jsem schopná si je obléct i na ddovče u moře :grinning: Jinak k obídku máme segedín :slight_smile: nudle jsem měla minulý týden, po letech jsem na ně dostala chut :slight_smile:

@kovalda já třeba župany nemám ráda..mám doma jeden extra teplej, mohutnej...by zabral celou tašku do porodky a tenkej kvůli pár dnům kupovat nebudu....
6. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
už to mám, vypadá to složitějc, než to je...
6. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
@petja mám dotáze, separačky se koupí kde??? Nenarazila jsem na ně zatím nikde, krom netu :sweat_smile:
6. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
@rennu já mám tlustej krátkej, moc ho nepožívám a tlustý mi moc nevyhovujou, teď jsem koupila slabej v MaS nosím ho už teď....jen jsem mohla vzít větší velikost....
mno, já ho mám hlavně kvůli tomu, abych měla zakrytej zadek, kdyby náhodou nějaká nehoda....
6. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
@rennu mě radila kamarádka nastříhat ikea modrou deku, tu levnou ....a i to někdo zmiňoval v diskuzi látkovek, jinak asi net nebo specializovaný krám, v praze třeba Brána k dětem, ale mimo prahu nevím....
6. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
@kovalda :grinning: :grinning: to je otázka, nahá jsem nebyla :grinning: normoš jsem měla taky tu erár košili, jak píše Petja plátěnou a s rozepínáním, taky myslím, že mám fotku v prvním Tomášovo albu :slight_smile: do sprchy jsem chodila i 4x za den a furt ho tahat sebou, bych ho tam určo pořád zapomínala :grinning: :grinning:

no uvidíte samy, někdo využije, někdo ne, na hotelu tam nebudete, do salonu krásy bude daleko a spousta mamin u nás v porodce taky župan nenosili, bylo tam teplo, mě kolikrát i horko, tak já bych byla v něm spařená :wink:

já dělala frankfurtskou polívku a guláš :slight_smile:
6. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
@rennu: to je dobře, že i u vás se ochladilo. No, já si právě dělala zálusk na manžův župan, který teď doma občas používám, je takovej velikánskej. Ale je taky huňatej a taška by ho byla plná. Ale nedovedu si představit courat se po chodbách jen v noční košili, ať už z domova či erární.
6. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
@kovalda no podle toho jak byla ode mě blízko :wink:
6. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
já vařila těstoviny s kabanusem a vajíčkem všecko smýchám a nahoru dám kečup taková rychlovka ale miluju to :wink:
6. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
@suik no jo, tak kdyby se stala nehoda, tak mě to nenapadlo, použít župan jako zastírací manévr :grinning: holt kdykoliv půjdu z pokoje za návštěvou, tak se kouknu na pr... a kdyžtak se převléknu :grinning: Modrou deku Ikea? Teda na žádnou jsem nenarazila....nebo jsem slepon, koukám na netu a nevidím :sweat_smile: Zas separačkyy mají výhodu, že se dají spláchnout do záchodu, ne??
6. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
mě je pořád horko i v zimě já si župan neberu a je pravda že v porodnici mají fakt horko
6. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
@kovalda tak já si to dovedu představit v erár košili na chodbě....:grinning: až už budu mít mimouška u sebe, tak to fakt řešit nebudu :grinning:
6. črc 2010 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.