• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jo holky,plánujete kupovat dudlíka?Nevíte kde koupit sauvinex i s řetízkem?Bez lahvičky sem to nikde nenašla :confused:
6. črc 2010 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz
@petja: aha, tak to já vůbec netušila, že mám nárok na návštěvu porodní asistentky, no vida :slight_smile:

Jdu pověsit prádlo a pak se snad konečně vrhnu na to strouhání mýdla :slight_smile:
6. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky,
u nás je holky taky dnes pod mrakem, občas sprchne a teplota tak do 20 stupňů - docela se mi to po těch hicech taky líbí, ale čekala jsem teda, že budu svěží :unamused: a ono prd. Jsem jak rozlámaná, máme za sebou menší procházku, teď vařím oběd, ale nejradši bych se natáhla do postele a nedělala nic :wink:
Čtu vás jen tak letmo, co jste od rána probíraly.....s tím tel. číslem je to fajn nápad, abysme o sobě věděli hned a ne až za týden po návratu domů :wink: ...tak to už aby ho někdo začal rozesílat, co? :wink: Taky můžu klidně posloužit pro ty první, když mám termín až v polovině září...
Kov: s těma návštěvama v porodnici .... vím, že v Náchodě taky nesměli návštěvy na pokoj, pouze do chodby, předpokládám, že to platí stále - no vyzkouším si to :wink: ....a snad ani kytky se tam nesmí nosit maminkám - jestli si dobře vzpomínám...nebo kecám???.... nevím teď, jak mě to vůbec napadlo :confused:
6. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@petja - Já mám koupeny 2 ortodontické dudlíky v té nejmenší velikosti + dva řetízky zvlášť.
6. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
@kovalda pak musíš o praní poreferovat, jestli splnil mýdlový sliz tvoje očekávání.....počkám si na tvý nadšení a pak se do toho vrhnu taky! :grinning: :wink:
6. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
@ladenka Dudlíky máš Sauvinex? K nám do porodnice kytky nesmí
6. črc 2010 ve 14:17  •  3 děti  • Odpověz
@petja - Nee, jsou to myslím NUK, i řetízky. Sauvinex neznám.
6. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jo a do jičínské porodnice také kytky nesmí, je to kvůli možným alergiím. Ve Vrchlabí nevím, jsem se neptala.
6. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
@petja já koupila ortodonické kaučukové od babynova, s řetízkem...snad budou vyhovovat i druhýmu :slight_smile: u nás v porodce dudlíky vůbec..
6. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
Tak mýdlo zatím zůstalo nenastrouhané, zato jsem si dala na hodinku šlofíka :slight_smile:.
Venku přestalo pršet a vypadá to, že už ani nebude, tak asi zkusím tu další várku prádla pověsit ven.
Teď přemýšlím kde bych co snědla, tak už je ve mně broskev a láduju se chlebem s paštikou.

Jinak dudlíky zatím žádné nemám, myslím, že určitě nějaké dostaneme.
S těma kytkama do porodnice to taky chápu - je to alergen.
6. črc 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj holky. Tak viz porodneice - u nás v olomouci taky nesmí návštěvy na pokoj, ale prý se to až tak neřeší, většinou se jedna mamina zeptá druhé, jestli jí to nevadí, aby návštěva nestála na chodbě. Taky je myslím návštěvní doba 15.00-17.00, ale to se prý taky neřeší :wink: Erární košile teda nevím, budu se muset zeptat, ale bylo by to fajn. ponožky si beru i ve 30 stupních, já v nich normálně i spím, takže bych bez nich nepřežila. O té porodní asistentce taky slyším poprvé.....
Se spaním je to v pohodě, podložím polštářema spím jak dudek :wink: , akorát se mi posouvá doba usnutí, jak ráno nevstávám do práce, tak si přispím, tím pak jdu pozděj spat... No včera jsem usnula až ve 3.00 ráno, tak jsem to před chvílí doháněla. Akorát teda psychicky nic moc, začínám mít pochyby, jestli jsme to mimčo měli mít, jestli to není nezodpovědné a tak, k tomu mám noční můry :frowning2: Nevíc když teď ani člověk neví, kolik bude mít rodičák..... No nějak to určitě utáhnem, ale jsem z toho všeho dost na nervy... :confounded:
6. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
@kovalda :grinning:
já se dneska taky přemlouvám k nějaké činnosti, marně.

Já mám dudlíky tři, jeden jsem kupovala už kdysi, myslím, že Nuk, pak další dva v sadě na parádu a pak jsem vlastně ještě jeden dostala.....jestli je ale využijem nevím.
6. črc 2010 v 16:10  • Odpověz
@zvirka já mám nervy taky....taky si říkám, jestli jsme neměli ještě počkat. Naštěstí zatím zajištění jsme, ale manžel to místo nemá jistý nafurt a pak nevím co bude :confounded: ... a moc taky nenašetříme, přeci jenom ty náklady jsou vysoký. Taky si říkám, jestli to zvládnu ten kolotoč kolem miminka....tyhle pocity jsou ale asi normální.
6. črc 2010 v 16:12  • Odpověz
@suik Asi jo, máš pravdu. Navíc já jsem nervák vždycky ze všeho.... No manža je v téhle práci už 7 let, akorát je tu problém, že mají plat podle tržby, takže nikdy dopředu nevíš, jaká ta výplata bude, základ mají 10 000 a i na ten bohužel někdy dojde.... Ale snažíme se šetřit, mít pořád nějakou rezervu. Taky občas bručí, že se tam na to vykašle, že už ho ti lidi štvou (jedná se zákazníky, někteří jsou fakt na ranu). No posledně jsem se rozbrečela, že tam nechce být a teď bude muset kvůli mimču, protože jinou práci by tu nesehnal... No tak mě hned utěšoval, že je jen vyčerpaný, že jen tak brble... :pensive:
Viz dudlík - někde jsem četla, že by se do konce šestinedělí vůbec neměl dávat, že kazí techniku kojení.
6. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
@zvirka můj muž má taky někdy takový blbý poznámky :unamused: ....ale vím, že i on má strach. jen neumí moc utěšovat, toho pak utěšuju já.

hlavně by neměl bejt na začátku.
6. črc 2010 v 16:29  • Odpověz
@zvirka @suik holky, já taky měla takový pocity s Tomášem, že jsme mohli počkat a i jsem kolikrát měla stavy, že jsem se normálně netěšila :confused: :fearful: ale až se mimčo narodí, uvidíte, že to bylo nejlepší rozhodnutí :wink: :slight_smile: :slight_smile: taky šetřím co to jde, jsem tu psala, že vše jsem nakoupila vesměs z druhé ruky, to se opravdu ušetří :slight_smile: ale aby byla dítka zdravá, to je nade vše :slight_smile:

a on se má měnit rodičák?? :confused:
6. črc 2010 v 16:32  • Odpověz
@suik: jj, přesně tak. Akorát jsem dala vyprat 2 várky prádla (zatím našeho dospěláckého, když ten sliz zatím nikdo nevyrobil) :slight_smile: Teď se ukecávám naskládat nádobí do myčky a jak to tak vypadá, tak to budou jediné činnosti dneška. :slight_smile:
Jo, ještě jsem donatírala kraje a rohy v dětském pokojíčku a o víkendu natřeme ještě tu fialovou stěnu a hurá, nábytek bude moci na místo a začne to tu snad zas vypadat jak u lidí :slight_smile:
6. črc 2010 v 16:40  • Odpověz
@ojo Díky, snad to tak bude. Já mám hrozný strach, že to miminko nebudu mít ráda, ale to je asi blbost. Už teď, když se pár hodin nehne, tak jsem strachy šílená. Rodičák se má měnit jen ten čtyřletý, co zatím vím. A já jelikož nemám odpracováno, tak na jiný nemám nárok. Ale jde to udělat ještě nějak přes manžu, že by šel na pár dní on, vybral si tříletou variantu, pak se to převedlo na mě a varianta zůstává. No musím ho brzo nahnat na sociálku, aby to zjistil, jak to probíhá.
Jo, abych přidala jídelníček, vařím k večeři guláš (můj je v práci), včera měl s sebou těstovinový salát a já si z těstovin udělala ... hádejte třikrát..... nudle s mákem :grinning: Jak tu o tom furt někdo povídal, tak už jsem na ně měla hroznou chuť. :grinning:
6. črc 2010 v 16:58  • Odpověz
@kovalda Mezi námi, kdybys strouhala už tak dlouho, jak o tom píšeš na diskuzi, tak už bylo slizu na všechny oblečky pro všechny dětičky všech maminek, co tu taky místo nějaké užitečné činnosti kecají :grinning:
6. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
@zvirka: no to já vím, že už bych měla nastrouháno celou vanu, když mně se taaaak nechce.
6. črc 2010 v 17:14  • Odpověz
@kovalda To znám, já už mám zas týden vypranou druhou mimi várku a do žehlení se mi taky tak nechce... A to nepočítám manžovy montérky :grinning:
6. črc 2010 v 17:18  • Odpověz
Dudlík jsem malému dala hned v porodnici,techniku kojení mi to nekazilo,já si zas myslím,že lepší dudlík,než pořád dávat prso,protože mimčo sát prostě chce a potřebuje,je to pro něj přirozené a uklidňuje.Já nabízela prs opravdu,jen na zasycení hladu a duddlík pak malej sám zrušil.Myslím,že je to dítě od dítěte,některé dudlík ani nepřijme
6. črc 2010 v 17:21  •  3 děti  • Odpověz
Tak já už mám látkovky vyžehlený,je to pěkná hromada,při tom stavu co dnes mám jsem na sebe fakt pyšná! :wink:
6. črc 2010 v 17:21  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky,měli jsme návštěvní víkend tak jsem nějak nestíhala Vás číst :( Koukám,že ted řešíte dudlíky,my jsme si koupily od aventu,které v noci trochu svítí :slight_smile:) byly 2 za 200kč.To si myslim,že jde ale nechápu,že na dudlících jsou velikosti od 3-6m,6-12m ... vždycky se snad používal jeden dudla a až se rozdudlal :slight_smile: tak se kupoval jiný,ne?
6. črc 2010 v 17:56  • Odpověz
ty savičky jsou menší a větší,já měnila dudlíky co měsíc
6. črc 2010 v 18:00  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky těhulinky.
Tak jsem dala nové fotečky pupíku!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jestli chcete tak mrkněte..
Jinak jsme doma do pátku, tak jsem ráda... :dizzy_face: V pátek razíme zase zpátky na chaloupku a to se budeme vracet asi až ke konci měsíce dom!! :wink: Až na UTZ k dr... Na který se šíleně těšíme...manžel si vzal i volno v práci, tak jsem ráda :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
@eliska_v hezké fotečky :slight_smile: Já jsem ve 30tt a mám přes pupík také 105cm,tak ty mě určitě předeženeš !)
6. črc 2010 v 18:15  • Odpověz
@r.m : děkuju za pochvalu foteček....Kdyby mě nebolely záda a v tom vedru neotékali nožky, tak bych řekla, že těhu je super!! :wink:
Tak my jsme od začátku pěkně veliký!! :grinning: :grinning: :wink: mamince dává malej pěkně zabrat!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
@eliska_v Krásné fotky, mrkla jsem i na výbaVIČKU, MÁTE TO SUPER!
6. črc 2010 v 18:21  • Odpověz
@eliska_v mně nožky zatim neotékaj ale bolí záda :( a občas mívám takové stahy,že to musim rozchodit,že by poslíčci?ale moc ti to sluší,zvětšuje se ti jen bříško,mně to jde i do nohou,zadku :(
6. črc 2010 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.