• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 to jo, radši už si zabal, abys pak nebyla překvapená i přesto že se bojíš, že budeš přenášet. Jen aby ses nedivila :slight_smile: :slight_smile: se máš, už to máš za pár a budeš mít mimíska u sebe a bříško pryč..
@zvirka to je fakt, každé mimčo je individuální...jsou nějaký tabulky, to je jasný, ale každý je jiný
6. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@antana123 Tak to máš dobré plány, s těma hodama :grinning: Já budu ráda, když se dohrabu z porodky domů, manža si pak bere 14 dní volno, já už vidím, že budu ležet jak lazar.... :cry:
@antana123 : já se taky bála přenášení a ono houby, být nabalená přece neškodí :slight_smile:

@hanncca josbalím se třeba zítra :grinning: jinak jsem zvědavá jak rychle se toho břicha zbavím
@kuchy no uvidíme já to beru ta že přenášely uplně všechny ženský u nás v rodině tak třeba budu první co bude na termín
6. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
6. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
@antana123 : u nás nikdo, všechny rodily dřív a mamča u obou s vysokým TK vyvolávaně do 38 TT :slight_smile: Vzhledem k mému opět vysokému TK očekávám juniora kolem 15.září :slight_smile:
6. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
@kuchy: jako spoléhat na stát je cesta do pekla .... pak je dle mého člověk šíleně ve vleku ..a ve stresu ....prostě si těžko může užívat ...a dle mého se stres ohledně financí chtě nechtě podepisuje i na prckovi
to, že jsi pracovala na takovém pracovišti ti může dát určité zkreslení - zdravé a bezproblémové ženské tam zkrátka nedorazí :sweat_smile:
ad rodiče - vždycky jsem hleděla, jak někomu dali rodiče byt apod....mi teda nedali ani stan :grinning: ..... měla jsem bezplatné bydlení po dobu 5 let studia vš - toť vše - ale neměnila bych - myslím, že to budu hodně podobně praktikovat na ondrovi :slight_smile:

to je dobrý, jak už plánujete termíny porodu :slight_smile: ..já bych si s dovolením rezervovala 22.8 :grinning: (poslední lvici, ukončený 36 tt :slight_smile:)
@kuchy No on starší chlap ještě neznamená rozumný, zajištěný, dospělý :grinning: Mám doma, tak můžu potvrdit :grinning: Ale spolehlivý je, to se musí nechat, i když některé pubertální rysy už asi vydrží napořád :grinning: Jediná výhoda, že máme vlastní byt, jinak bychom to neměli šanci utáhnout.
@hanncca Teda já bych dneska bříško pryč docela ocenila, malej se mi nějak cpe na hrudník, docela špatně se mi dýchá, už jsem musela použít i sprejík na astma a furt nic moc :confounded: Nejsem přímo astmatik, mám prý jen lehký náběh, ale je to nepříjemné, když se nemůžu pořádně zhluboka nadechnout :frowning2:
@kuchy já mám taky vysoký tlak ale zatím mi nic o vyvolávačce neříkal,jen kdyby byl malý už moc velký
6. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
tak to mě malý dělá jen obrovské boule a jezdím nožkou sem a tam a docela to i bolí :confused:
6. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
@antana123 to jsme asi zvědavé všechny, jak ty bříška a kilča půjdou dolů, ale dobře.
@zvirka jo, dneska taky obzvlášť bych ocenila nemít to bříško. Poslední dobou po ráno a večer se mi blbě dýchá.
6. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
@hupcza to ho 22.8 klidně můžeš mít :grinning: :grinning: holky tak si to tady pěkně rozdělme a bude :grinning:
6. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
boule jsou čím dál větší a kopance taky fakt síla se až leknu jak moooc třeba kopne
6. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
@hupcza : já si vybírám samá taková pracoviště, jsem adrenalinový typ a někdo to dělat musí, navíc stres v práci snáším skvěle...horší je stres v těhu :grinning:
Ty chceš rodit už ve 36tt, není to moc brzo :wink:
@antana123 : a bereš na něj něco? Já měla u Matýska holtra a pak už léky nezabíraly a TK stoupal...
6. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
@kuchy na tlak nemám nic jak ho máš vysoký???já tak 150/95-100
6. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
@antana123 : i vyžší občas
6. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@antana123 heye mas na chlup stejný TP jako já :sunglasses: me zas od 20tt hrozi predcasný porod a lezim od te doby, tak jsem zvedava, jestli az vstanu, budu rodit, nebo zakon schvalnosti a budu prenaset.-)
6. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
@kuchy aha já se džím na těchto hodnotách ale zatím mi nic na tlak nedali jen mi dr. vyhrožuje nemocnicí kdyby stoupl o něco výš
6. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
@lio ahojky no uvidíš jinak to ležení ti teda nezávidím chuděro
6. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@lio ale tak ještě chvilku a budeš už moct rodit né???
6. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@kuchy: tak já taky nějaký ten stresík k životu potřebuju :slight_smile: .....ale raději takový ten neexistenční ....
no to už by byl 37tt :grinning: ....ne já si samo dělám srandu ....prostě prcek nejlíp ví, kdy bude chtít a potřebovat ven ...jestli to bude 37 nebo 40 - prostě to tak má být :slight_smile:
znám jednu paní, co si chtěla nechat vyvolat porod na 8.8.08 - že to je pěkné datum - že prcek jaksi nebyl ready ji nějak netankovalo - tož pro tohle nějak nemám pochopení ....pak jí prý nějaká numeroložka řekla, že to je ale ne úplně dobré životní číslo a tak to nechala být ....ale teda chtěla bych vidět dr., který by se k takové pakárně uvolil
6. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
mě hrozí předčasným porodem i k vůli žlučníku mě pořád zlobí tak si myslím že ještě tak 2týdny a pak už na nic nebudou čekat kdyby mě žlučník chytl a vyvolají mi i porod
@zvirka : tu dýchavičnost taky mám,moje astma naštěstí v obou těhu spinká...alespon něco se nezhoršuje :grinning: Lež na větší vrstvě polštářů, já spím v kojo maxipodkově, to pomůže :slight_smile:
@antana123 no hodlam do konce cervence vydrzet, tak za 14 uz pomalu vylezu z postele, no lezim uz 4 mes, zadnej med, ale uz to aspon finisuje.
6. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
@hupcza :jj, třeba se mi taky jednou poštěstí být fin.spokojenějš :wink: í, věřím manžovi :slight_smile: na stát kašlu, vezmu ,co mi náleží práve,,zbytek se uvidí :grinning:

:astonished: teda, tj pakárna, chtít bvyvolat porod jen tak, na tio musí být snad zdrav. důvod, poslala bych paní někam,,,ještě miminku ublíží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
@lio jé to se máš to budeš mít aspon rychle za sebou :wink:
6. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
@antana123 rychle za sebou?? :sunglasses:
6. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@kuchy: pikantní na tom je, že ta paní o první miminko přišla - umřelo jí ještě v břichu ve 39tt ....a ona se jako šílená kráva chovala i u toho druhého ...holt komu není rady, tomu není pomoci :confounded:
tak nějak pomíjím, že pak prcka ještě v šestinedělí vláčela na týdenní výlet na kolech - to bylo takové to studené září s teplotami do 10 stupňů
takže její starost o to, jak se cítí miminko je naprosto zanedbatelná
teď s cca dvouletou jeli na hory a malá tam jela s nějakou biljící virozkou - celou cestu prozvracela - a když jsme se jí ptala, jestli by malé nebylo líp doma, že se tam bude přeci trápit a nejlíp je mrňousovi ve vlastním pelíšku, tak mi řekla, že je přeci fuk, kde blije
no - nějak nejsem přesvědčena, že by všichni lidi nutně museli mít děti
6. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@hupcza nádherný tehu fotecky mas, taky jsem byla obj na tehu foceni, ale jak jsem ulehla, tak jsem si netroufla a zrusila to a ted to s manzou dohanime aspon po doma a pak profi budou az s prckem,.-)
mas moc pekny :sunglasses:
6. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
@lio tak když máš takové problémy ti bude stačit malá námaha a bude to :wink:
6. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.