• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky, taky jdu do postele :slight_smile: tak dobrou všem!!
6. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz
@beru3nek: no, já ani strach nemám, práci zas tak daleko nemá, akorát kdyby byla zácpa na dálnici nebo tak, ... ale je to šikula, takže myslím, že nejpozději do hodiny by tu byl a pokud poznám porod hned na začátku, tak budeme mít ještě času ... :slight_smile: Já teda miminko neodkládala, šla bych do toho už dávno, ale než jsem našla správnýho chlapa, ... no a pak nám skoro 2 roky trvalo, než se to povedlo.
Tobě taky samé krásné zprávičky na utz :slight_smile: a dobrou :slight_smile:
6. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
@hupcza: neke, 40 minut rodila? to je hustý, tak to bych možná jen tak tak stihla dorazit do porodky :slight_smile:. Jako porod chci rychlej, to je jasný, ale takhle moc? :confused: :grinning: No, pokud bude manža doma a stihneme dojed do porodky, pro klid duše, tak co by ne :grinning:

@antana123: díky, to víš, taky doufám, že se dobře ukáže. Hlavně, aby ji mohly dobře zkontrolovat a přeměřit :slight_smile: Jů, já se těšíííím :slight_smile:, no úplný Vánoce :grinning:

@hupcza: jé, to kejvání nožkama na balónu zní dobře, asi to hned zkusím, ať se mi dobře spí :slight_smile:

@antana123: Proč se bojíš přenášení? Myslíš, že máš termín spočítaný blbě?
6. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz
@antana123: my máme 15. 8. výročí svatby :grinning:, tak to ty vaše hody jsou určitě na naši počest :slight_smile: :grinning:

@hupcza: ježíši, co to je za maniaka ženskou, která chce dítě vyvolat kvůli dobrému datu a táhne dítě s sebou od čerta k ďáblu i když zvrací? to je nějaká kámoška tvojí tchýně, ne? :angry: :angry: :angry:
6. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz
uff, dočetla jsem vás :slight_smile:

Tak jdu taky spát, dobrou :grinning:
6. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz
@zvirka mě se teda moc líbí ten vlevo, béžovo-modrej.
Červenej je taky pěkněj, ale kyti bych si představovala spíš na holčičku. I když i pro tu bych vzala ten modrej,....
6. črc 2010 ve 23:08  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás po prodlouženém víkendu, doufám, že se máte dobře, protože dočítat to budu patrně až někdy za dlouhých zimních večerů.
U nás to bylo docela peklo, protože mě dohnaly moje již dříve občas pociťované obtíže s krevním oběhem. V pátek mi po delším sezením s kamarádkou otekly nohy a cítila jsem v nich nepříjemný tlak a napětí - jakoby náběh na křeč. Obvyklý fígl, jak se toho zbavit - pohyb - vyvolával naopak bolest ve stehnech jako po výrazné námaze (ovšem třeba po 15 krocích do kopečka bolest jako po uběhnutí maratónu). No a s tím jsem se střídavě prala až do pondělka. To už se mi trochu ulevilo, ale zase při pohybu cítím docela tlak v podbřišku, tak mám trochu strach, aby se Viktorína nerozhodla jít ven. No a dneska jako bonus ještě bolest v oblasti stydké kosti. Chápu, že těhotenství znamená velké změny v těle, ale zdá se mi to nějak BRZY!!! Všechny rady, tipy, návody vítány. Já už nevím, co dělat, nepomáhá vůbec nic (cviky, pitný režim, nohy nahoru, masáže, střídavě teplá a studená sprcha, prostě nic) - pociťuju bezmoc a zoufalství. :frowning2:
6. črc 2010 ve 23:44  • Odpověz
Dobré ránko,
tak nám venku zase vykukuje sluníčko a můžu říct, že se na něj už zase těším :slight_smile: Dneska se mi zdál nějakem šílenej hororovej sen, fuj fuj fuj, nemohla jsem se ho pak zbavit a trvalo to, než jsem zas usnula, tak doufám, že to dnešní noc bude lepší.

@lotyna: když už jsi zkusila všechno, co normálně zabírá, co zkusit cinknout doktorovi, jestli na to není nějaký spešl fígl v těhu? Anebo jestli není třeba provést kontrolu?
7. črc 2010 v 07:10  • Odpověz
Krásné ranko těhulinky :dizzy_face:
Já tu už bloumám od 5 hodin...Ňák se mi nechce spát! Tak jsem dala ještě včerejší pupík do alba :dizzy_face:
Aspoň jsem dneska po dlouhé době měla chu´t si upravit ručičky :wink: Takže jsem si je nalakovala a hned je to příjemnější, když se na ně dívám :grinning: :wink:
7. črc 2010 v 07:13  • Odpověz
@kovalda asi to tak vypadá.Zatim to neni tak hrozný ale nejlepší je chodit :slight_smile: ještě,že máme 3+1 :slight_smile:
7. črc 2010 v 07:59  • Odpověz
Dobré ráno,

@lio : krásné fotky, jsem si zavzpomínala na svatbu...pohádka :wink:

@hupcza : já se letos v ateliéru s bříškem nefotím, loni jsme to stihli na konci 7 měsíce a pak mi popraskalo celé břicho :frowning2: ....letos tu hrůzu raději fotit nebudeme, nebylo by to hezké...památku na bříško ,mám z prvního těhu a je fuk, kdo v něm byl....oba jsou naši :grinning:
7. črc 2010 v 08:21  • Odpověz
Noc jsme přežili, malý se pořád chudák budil kašlem :frowning2: , tak jsem spíš rozlámaná než vyspaná, mě z toho opak.vstávání zase děsně bolí vazy pánve a třísel.... :pensive: .
7. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
dobré ráno holky, tak jsem zpátky v práci po dvou týdnech, tak mě čeká nějaké dodělávání papírů a jiné kraviny, to vstávání mi navíc nějak nesedlo, nějak jsem odvykla...
tož si vás dočtu...
7. črc 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj dobre ranko, zdravim vsechny po dlouhem volnicku. Jsem zase v arbajtu, tak hura do prace :slight_smile:
7. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
@eliska_v : takhle poránu si dělat nehty? To bych nemohla :slight_smile:, ale aspoň jsi dobře využila čas.

@r.m: to jo, ještěže máš kam a kde chodit, viď? :slight_smile:

@kuchy: no snad to malýho brzo přejde, ať si oba odpočnete

@suzete: jé a kolikrát ještě musíš do práce? Kdy nastupuješ mateřskou?
7. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno,
holky, co dnes máte kontroly, užijte si je, ať se vám miminka ukážou v plný kráse :dizzy_face: Jsem zvědavá, jak velký obříky už máte! Já jdu příští pondělí, už se taky moc těším :slight_smile:
Stelinka je teď naše největší opora - protože manžel dnes dostal výpověď :unamused: ..... končí mu zkušební doba, takže důvod mu nikdo říkat nemusí.....rozhodli tak na poradě, ředitel, co stál od začátku při něm, ten je bohužel na dovolený...tak holt prostě smůla! :frowning2:
7. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
Holky, já se asi zblázním, už od včerejška se snažím dát do alba fotky ze svatby, kde jsme byli o víkendu. Dám vložit fotku, naběhne 100% během chviličky, ale pak se ta zatracená fotka prostě nenačte do alba. Zkoušela jsem to snad milionkrát. Nakonec se mi nějakým zázrakem podařilo dostat tam 2, ale jsem z toho na nervy :angry: :angry: :angry:

Ale konečně jsem se překonala a vyrobila mýdlový sliz, takže zítra peru první várku miminkovského :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. črc 2010 v 08:53  • Odpověz
@daja.had: to mne mrzí, tak snad brzy najde nějakou novou práci. V tomhle období je to fakt naprd dostat výpověď, když je prcek na cestě.
7. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
@daja.had : to znám důvěrně....včera jsme to tu řešily, doba a je zlá : mě to v těhu potkalo už 2x,loni skoro před porodem, donesl manža takovou skvělou zrpávu a letos před měsícem se taky rozhodl změnit práci,ale tentokrát jen přestoupil na lepší :wink: Neboj, on si brzy něco najde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
tak já měla včera premiéru na pohotovosti, ale naštěstí jsme s mimíkem v pořádku :slight_smile:

@daja.had s tvým manželem je mi to líto, je to smůla :frowning2:
dudlíky budu kupovat od MAM pro předčasně narozené miminko ( Domík ho měl taky a byl moc spokojenej) ty tvarovaný od NUK nechtěl :slight_smile:
Chtěla jsem se zeptat máte někdo plenky Popolini One size Duha? jak jste spkojené?
7. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
@gazel : náš malý chtěl od malinka zese jen nuky, ted už je mu to fuk, šupne si do pusy všechny různé.
taky jsem chtěla zkusit ten od mam pro mlaušenké mimi 0-2 měsíce :wink:
7. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
@kuchy no Domík když mi začal dudlíky kousat tak jsem zkoušela jiné levnější varianty a uspěl až dudlík podobný MAM. teď mám schovaný jeden od NUKa ten tvarovanej, jeden klasický kulatý a budu kupovat ještě jeden od MAM možná suavinex :slight_smile: JAk je Matyáškovi?
7. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
7. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
@gazel: jejda a co ti bylo, že jste jeli na pohotovost? Hlavně, že jste v pořádku. :slight_smile:

@antana123: dobré ránko :slight_smile:
7. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
@kovalda termín mám vypočítaný dobře jen u nás se v rodině přenáší tak proto mám strach :wink:
7. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
Holky díky, já taky doufám, že brzo něco sežene....ale na to, aby měl dobrý peníze a nemusel dojíždět daleko, nebo být dokonce celý týden v trapu - to už moc pozitivně nevidím, v tomhle našem koutě :unamused: Tohle byla fakt jedinečná práce...no jo, co naděláme! Ale horoskop máme dnes oba dva úplně bezvadnej - on že bude mít novou nabídku práce, o kterou vždycky stál a mě píšou, že partner dnes přijde domů se skvělou zprávou :grinning: Tak to jsem zvědavá :wink::grinning:

Kov: jaké mýdlo jsi na ten sliz koupila? že bych už taky dala do kupy aspoň ingredience :wink:

Dudlík nemám ještě žádný, vůbec netuším, podle čeho volit...možná koupit jeden latexový a jeden silikonový? Uvidíme :wink:
7. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
@kovalda z ničeho nic na mě padla hrozná únava, nebyla jsem schopná nic udělat. pohyby byli taky takový divný, strašný křeče v nohou že jsem ani stát nemohla... :frowning2: jediný co zjistili tak že jsem měla nižší tlak, monitor byl ok bez děložní akce :slight_smile: mám tam jít ještě dneska znovu na kontrolu ale asi na to kašlu :-/

@antana123 termín by měl být nejspolehlivější ten podle ultrazvuku :wink: podle MS je to hodně nepřesný
7. črc 2010 v 09:25  • Odpověz
@gazel jo to já vím dle utz je to 8.8 což by mi hrálo do mých plánů né dělám si srandu :grinning: :grinning:
7. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@gazel : myslím,že to Maty snáší docela dobře,kucká mrčí,ale nemá teplotu, tak to doufám brzy přejde :wink:
7. črc 2010 v 09:41  • Odpověz
Holky jedeme dneska nakupovat a chci využít toho, že je hezky a začít prát hadříky... Včem teda perete? :wink:
7. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.