• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eliska_v . já ve slizu ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na malinké v lovele, horší skvrny v persilu sensitive....bez aviváže se lžičkou octa :slight_smile:
7. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
@daja.had: ty bláho, tak takovejhle horoskop máte oba? No tak snad se opravdu vyplní, držím všechny palce :slight_smile:
Udělala jsem ten sliz z Jelena a příště to zkusím z té Lanzy, ale ta je větší než Jelen, tak budu muset přepočítat recept (což bude jistě strašně náročný, když jsou jen 3 suroviny - mýdlo, soda na praní a voda :slight_smile:)

@gazel: aha, tak to bylo asi tím tlakem. Je fakt, že včera s tou bouřkou byly určitě nějaké velké výkyvy tlaku a tak ....

@antana123: no super, tak to stihnete ty trhy :grinning:. Neboj, někdo to rodinné pravidlo musí zlomit jako první, tak to budeš ty :wink:

@eliska_v: poprvé budu prát zítra - v mýdlovém slizu :slight_smile:
7. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
@gazel: mně třebas žádný druhý termín nedělali - ani dle UTZ ani dle pohybů. Ale dle utz a dle MS je rozdíl jen cca 1-2 dny, takže pohoda :slight_smile:
7. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
@eliska_v prvně jsem prala v lovele, ale pak jsem přešla na persil sensitiv líp to pralo a hlavně o moc líp vonělo
7. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
dobré ráno holky,to byla noc, teda spíš usínání...šla jsem si lehnout asi v půl 11 a do 1 do ráno jsem zápasila s komárem, ne a ne ho zabít...nakonec jsem to nějak zaspala :slight_smile: :slight_smile:
@eliska_v já peru v lovele a hrozně krásně voní..tekutou i sypkou používám...

@daja.had neboj určitě něco najde!!!! musíš myslet pozitivně, ale chápu, že jste z toho na nervy...kord když mimčo je na cestě!!
7. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
@kovalda to já mám dle MS a dle utz rozdíl 3 týdny :slight_smile:
7. črc 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky,
držím pěsti všem, co jdete na KO nebo UTZ :wink:
@hupcza krásný fotky....:slight_smile:

@kovalda teda ty jsi šikulk, sliz hotový :slight_smile: u nás svítí taky slunko, v noci krásná zima...jsme spali u otevřenýho balkonu a i ted tu na mě krásně táhne :grinning:

@lotyna chuděrko
7. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@gazel tak snad to na pohotovosti nebylo nic vážného!!!
@antana123 to by bylo ok, kdyby ti to vyšlo 8.8. viď? :slight_smile:
Děkuju holky jste zlatíčka... :dizzy_face: A aviváž teda když tak od lovely? Nedělá i lenor na dětské...Já te´d nevím... :sweat_smile:
@eliska_v já mám zase na praní Batole :slight_smile:
7. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
@eliska_v já zatímk aviváž nepoužívám na to nejmenší..jen prášek.
7. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
@hanncca já mám rozdíl v termínu dle MS a UTZ jen 3dny
7. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
@rennu se máš...to já už budu od konce srpna bláznit, kdy to přijde...i když přijít to může už teď, ale to doufám, že ne ...!!!
7. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
čauky

@kovalda: občas se dějí překotné porody :wink:

@lotyna: mi pomáhá to cvíčo každé ráno v pelechu, jak jsem psala - ale musí se to dělat pravidelně - nevím, jestli to zabere ještě teď, ale zkusila bych to

@kuchy: tak já si říkala, že ať se pak nehádají, že on má a ona ne :grinning: ....btw. tak hrozné to určo nebude :wink:
co máte za kašlík? nějqaké nachlazení? nebo alergii?

@daja.had: to je radost - tak snad si brzy něco najde :wink:...no a když to máte i v horoskopu... :wink:

ad dudlík - ondra dudla, cokoli jsme mu do té jeho pusiny dala, ségřin klučina zase nechtěl nic - vyzkoušela všechny tvary, materiály a prd ...holt každý je jiný - proto bych zásoby nedělala rozhodně ne dvou stejných (samo pokud to není nějaký multipack 2za cenu 1 :grinning:)
7. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
já měla s ondrou utz i ms stejně a stejně se narodil o týden dřív :grinning:
7. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
Já mám jinak rozdíl mezi UTZ a PM týden...
7. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky, já mám termín dle UTZ i MS stejný z 8tt. Akorát podle UTZ při screeningu ho mám o tři dny dříve, tedy 1.9.. A pokud bych si mohla vybrat, konkrétní datum by mi asi bylo jedno, ale ať to ta naše princezna stihne ven ještě v srpnu. A kdyby se jí chtělo 24.8. nezlobila bych se, to mám narozeniny. :grinning:

Ad porod ... já pořád doufám, že mi praskne voda. Bolesti se bojím, že nepoznám, že je to ono a pak manžovi zavolám pozdě. Chvíli bude trvat, než rozeznám planý poplach od skutečných bolestí, asi budu pořád nervozně volat do porodky. Pak zavolám manžovi, ať dorazí, tomu to bude chvíli trvat, pak se bude muset doma vykoupat, a pak 40 - 60 minut do porodky. Doufám, že neporodím v autě. :wink:
7. črc 2010 v 10:34  • Odpověz
Dobré ráno, tak dneska se mi podařilo zaspat i tu ranní sbíječku, co se s ní u nás u domu snaží někdo dostat do středu země. Mám děsnou chuť na něco sladkého a tady není lautr nic, jenom med a ten mě neuspokojil, takže vyrazím do obchodu. Nohy dneska jakž takž, jenom trošinku jakoby namožené, asi jak jsem se včera snažila je pořádně rozhýbat. No uvidíme, co nám řekne pan doktor v pondělí.

@hupcza No zkusit to můžu, jenom jestli si vzpomenu. Já kolikrát poránu nevím ani jak se jmenuju.

7. črc 2010 v 10:35  • Odpověz
@hupcza . je nachlazený, to v něm chrčí :frowning2: , nějaký hleník,ale zatím po sirupku a cibulovém odkašlává, tak snad mu to nikam nesedne a bude brzy po kašli , je mi ho líto, jak se kucká a neví jak z toho, se vždycky rozbrečí,želva moje malá :pensive:
7. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
Já měla podle MS 2.10, dle utz prvně 29.9, pak 27.9 a ted dr říkal,že to už přepisovat nebudemem,ale mimi je větší,tak můžu čekat i dříve,ale jak říkám, vzhledem k minulému porodu číhám od 15.9 :slight_smile:
7. črc 2010 v 10:47  • Odpověz
já mám dle ms a utz rozdíl asi 15dní
7. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
@hanncca 8.8 líbí se mi to datum je super :wink:
7. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
@hanncca aha, tak to me predstava, ze rodim ve 25 tt zabetonovala do postele a fakt jen lezim, asi sem blazen, sama nevim, jak jsem to vydrzela, ale tobe CS skace docela dost, tak to bych se bala.....nejvetsi sranda je, ze kdyz brisko skoro nebylo, lezela jsem a ted mi s tím pupíkem, který cítím růst kazdý den dela prob vstat a nosit.-))))
na nákupu jsem nebyla od dubna, venku se projdu jen kdyz jedu na kontrolu k mudr, od baraku do auta, a doma nedelam nic. ale zase mam otestován manzelský slib, v dobrém i zlém.-)
7. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
já peru jen v lovele žádnou aviváž nemám
7. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
@lio ahojky víte co to bude nebo bude překvápko???
7. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
@antana123 nevime,pri tech prob jsme si rekli, ze budem radi, kdyz to v brisku pocka co nejdele a aby to bylo zdravý a jestli kluk nebo holka je fuk.-) ale dle briska mi vsici vnucuji kluka, tak uz tomu snad i zacinam verit.-))
7. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
@lio já bych to nevydržela jsem strašný zvědavec ale do 5měsícu mě dr. tvrdil že je to holčička a pak na velkým utz měla naše Julinka pindíka to byl šok je to jedno co to bude hlavně že bude mimčo zdravé
7. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
holky no nic jedu do tesca at koupím poslední věci a o víkendu si sbalím tašku kdyby náhodou :grinning:
7. črc 2010 v 11:34  • Odpověz
Moje mamka měla taky rychlý porod, ale je pravda, že bydlí 3min chůze od porodnice. takže měla potřebu si umýt a vyfoukat vlasy, posedět u rádia a pak vzbudit nad ránem tátu, v porodnici stihla akorat štamprlku vaječného koňaku a za 15 minut jsem byla venku.

jinak já si žádný konktrétní termín porodu nerezervuju, já budu spokojená, když to bude pátek. termín mám v pátek, ale jestli to bude o týden dřív, tak neva :slight_smile:.

Kovalda: zítra idu na velký utz a s doktorem se domluvím, kdy na mateřskou. dnes su poprvé v práci po dvou týdnech, šéfa tu další týden nemám, takže stejně nevím na čem jsem. můžu nastoupit od 16.7. do 30.7. tak uvidím, jak to nakonec vyjde.

jinak je mi líto všech, co musíjou být v posteli a v klidovém režimu :unamused: , v tomhle jsem fakt ráda, že se můžu hýbat, navíc bez cvičení a pohybu bych se zbláznila a bolelo by mě celé tělo. mě akorát několikrát za den/noc bolí jedna část žebra a vůbec netuším proč. a taky jsem zjistila, že lidi chodí strašně rychle, až mi došlo, že já začínam chodit pomalu bo se mi hůř dýchá.

včera jsme se s bříškem a tátou byli taky fotit, tak pak nějaké fotky hodím. jak jsem se soustředila na focení, tak jsem zapomněla dýchat a dvakrát se o mě pokoušel kolaps, ale když jsem si vzpomněla, že mám dýchat, tak už to bylo v pohodě. fotky se mi moc líbijou, na to že to byla taková narychlo domluvená akce.
7. črc 2010 v 11:38  • Odpověz
@antana123 nestras, se chystas rodit.?.-)
7. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.