• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca: panečku, rozdíl mezi termínama 3 týdny, to je slušný :slight_smile:. Já znám datum početí, tak náhodou vím, že ten dle utz je přesný a dle MS tedy o 2 dny vedle. Ale to jsou všechno jen tabulky, uvidíme, jak to ty naši prckové rozlousknou ve skutečnosti :slight_smile:

@ladenka: no, já si taky říkám, abych poznala, že rodím :grinning:, ale snad jo :slight_smile:

@lio: ty jo, já bych překvápko nevydržela. Ale je jasný, že jste spokojení, že je zdravé a ještě se drží v pupíku, když jsou problémy. Teď už bude dobře, už jste dost daleko :slight_smile:
7. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
@suzete to ti závidím, že se jdete s Martinem fotit, já to doma navrhla, ale manža se tak nerad fotí, že mi to bylo zamítnuto. Ale alespoň slíbil, že uděláme nějaké společné fotky doma nebo se psem u rybníka, abychom měli památku. :wink:
7. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
@kovalda no manza to nechtel vedet od zacatku, ja zase jo a pak, kdyz kazdej furt mel jen starosti, co to bude, jsem se zasekla i já a uvidime.-))))ale tchyne stejne neveri, ze to nevime, jeji prob.-)))
7. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
@suzete: čoveče, na dýchání nesmíš zapomínat :grinning:. No a s tou chůzí to už pozoruju dýl, zaprvé teda nosím dost kilo navíc, než bych měla a ke všemu manža je dllouhán, takže i normálně já potřebuju na jeho 1 krok svoje 2. No a teď je ze mně hotovej, že musí jít šnečím tempem, abych zvládala jít vedle něj, ne za ním vlát :slight_smile:
7. črc 2010 v 11:47  • Odpověz
@ladenka: můj manža se taky nerad fotí, spíš bývá radši na té druhé straně foťáku. To já teda taky, ale těhu je vyjímka, chci mít památky. Tak jsem ho i na profi focení zpracovala, že je ochoten tam se mnou jít. Tak jen vymyslet kam zajdeme a zrealizovat to, než porodím. Radši jsme taky o víkendu udělali pár společných fotek aspoň amatérsky :slight_smile:

@lio: tak to dovedu pochopit, že jste se zasekli natruc okolí :slight_smile:. To já bych si to možná nechala říct, ale neřekla jim. Ale jak nad tím přemýšlím, tak bych to určitě nevydržela, takže je fakt lepší to teda v tom případě nevědět :grinning:
7. črc 2010 v 11:50  • Odpověz
@suzete jéé, těším se na fotky :slight_smile:

Koukám na ty změny v dávkách...
citace z netu ohledně porodného: „Narodí-li se dnes nejbohatšímu Čechovi dítě, má nárok na sociální dávku, což je úplně absurdní,“ zdůvodnil to v ČT Kalousek s tím, že na porodné dosáhnou jen ti, jejichž příjmy nepřekročí 2,4násobek životního minima. To například znamená, že pokud bude mít dvoučlenná rodina příjmy nad 18 tisíc, na potomka nedostane nic."

Tak doufám, že stihnem to porodné...neb u nás se bude muset použít asi manželovi na školné :frowning2: :unamused: dnes se dozví kolik bude platit....tak snad to s námi nesekne :confounded:
Btw, jjá bych klidně práci na pár hodin na MD nebo RD brala, pokud by to šlo s miminkem...ale v mém zaměstnání to bohužel nejde ....nebo si nedokážu představit, bandu pubertáků před sebou, v jedný ruce mimino a v druhý zkumavku s kyselinou....a hlídat by mi kdo neměl :unamused:
7. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
@ladenka já jsem u toho fotografa byla už dřív - jako dárek pro Martina, z fotek byl nadšený, jen ho trochu hryzalo, když si uvědomil, že jsem na těch fotkách nahá a tudíž že jsem byla i před fotografem nahá :slight_smile:
teď šel celkem rád, a aspoň viděl, že být nahá před fotografem je asi jako být nahá před gynekologem.
Jen mi z fotek zakázal dát na koníka ty fotky, kde je on sám nahoře bez, protože tam u sebe vidí špek. no fiflenka chlap :grinning: .
7. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
@kovalda martin je taky vysoký, tak jsem ho obviňovala, že chodí rychle, jestli třeba nechce rovnou běžet atd...no a pak jsem šla jednou s mamkou, která se dycky táhne jak týden před výplatou a v ten moment mi došlo, že lidi chodí normálně a jen já jsem zpomalila a pokorně se drahému omluvila.
7. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz
@kovalda a jak ty jsi dopadla na KO??? nevím jestli jsi to psala a já to jen přehlídla a nebo jestli jdeš až odpo
7. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
Dobré poledne,
od zítra nás čekají zase tropy,víkend až 35,to si dáme,dámy!!!
Dnes mi přišlo uznání PPM a pěkný denní příspěvek,sem spokojená!
Co dnes obědváte? My máme nadívanou papriku a cuketu zapečenou se sýrovou omáčkou a k tomu bram.kaši.

@kuchy Proč ve slizu ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prací schopnosti to má super a není to parfémované,což ale spousta z vás vítá,vidim
@kovalda Jelen nevyhovuje?
7. črc 2010 ve 12:11  •  3 děti  • Odpověz
@rennu Kovalda myslím mívá prohlídky odpoledne
7. črc 2010 ve 12:13  •  3 děti  • Odpověz
@rennu: ještě jsem nedopadla nijak - mám ultrazvuk až v 18.45, takže to tu zahlásím až zítra.

@petja: jelen asi vyhovuje, ještě nevím, ale chci zkusit i Lanzu :slight_smile:, to víš, zvědavka :grinning:
Jinak co bude k obědu vím napůl - taky br. kaše, ale co k tomu zatím netuším, možná nic. Mně ta kaše stačí ke štěstí a taky by měl někdo nakoupit, bo tu není nic k jídlu :grinning:
7. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
@kovalda kaša s volským okem, mnam
7. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz
@suzete: hmm, poslední vejce jsem dojedla na snídani :slight_smile: Ale honí mne hrozná mlsná na něco sladkýho, tak tu kaši asi posypu grankem a cukrem :grinning:
7. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jo,mě kaše taky v poho uspokojí,ale něco se s tou úrodou dělat musí.Mňam
7. črc 2010 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz
No my máme slepice,takže furt plno vajec,ale poslední dobou mi dělají těžko.Já mám celkově hrozně proměnlivěj jídelníček v tomto těhu
7. črc 2010 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem vás dočetla a už nevím na co reagovat :sweat_smile: ,

koukám, že jste se bavili o termínech, tak já měla při Tomášovi termín dle MS i UTZ stejný 11.5. a v ten den se také narodil :grinning: teď mám ten termín taky podle MS i UTZ na stejný den...tak jsem zvědavá, kdy vykoukne :grinning: :grinning:

doufám, že dnešní kontroly a UTZ dopadly na jedničku :wink:

jinak holky, co máte dítko, jak budete řešit hlídání prcka při odvozu do porodky?? :confused: jsme se včera o tom s přítelem bavili a vůbec nevím...minule mě vezl v noci, tak jestli si zavolám sanitku (máme to do porodnice 20km) nebo jestli mě to chytne přes den, že Tomáše vemem sebou :confused: ...on stejně Míra u porodu nebude, že mě tam jen odveze...
7. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz
@ojo Tak to máš vyřešený,malýho budete mít max s sebou,když nebude manža u porodu.My chcem býrt sppolu tak to bude ještě bojovka vymyslet :grinning:
7. črc 2010 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz
@ojo u nás bude hlídat moje mamka, bydlíme společně v rodinným baráčku tak nebude problém. a kdyby byla náhodou v práci tak pro ní bude muset manža dojet
7. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
@kovalda jejku takhle večer jdeš :confused:

@petja já dodělala polívku- vajíčková z jíšky, mnam a dál asi nic...nechci stát u plotny :unamused: Odpo jedu asi po třičtvrtě roce ke kadeřnici a cesta busem bude masakr...tak čerpám síly :slight_smile:
7. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
@ojo my budem řešit asi hlídání, ale pro psa..pokud by se malej otočil a já mohla rodit přirozeně, tak cestou do porodky pofrčíme ještě dát psa rodičům.....kdyby se neotočil, tak asi to řešit nebudem, ptž bych měla termín na císaře :fearful:
7. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
@lio já vim, že bych fakt měla jen ležet, ale prostě to nejde. Rozhodně ale odpočívám víc než před tím, než mi dr řekl, že mám ležet. To jsem byla schopná i 3x týdně luxovat a vytírat a tak...z nudy...!! Ale poslední dobou jsem stejně tak unavená, že taky víc odpočívám. Ale je to vážně k zbláznění. Hlavně že aspoň nemusim bejt v nemocnici!! To by mi šiblo úplně...Jo jo, v dobrém i zlém :slight_smile: To je jasný...:slight_smile:)
7. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
@rennu to máme stejne, doufam, ze na to bude cas a kdyby ne, ze nebude hic , aby se pripadne neuvaril v aute
7. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
@hanncca jj nemocnice pro me byl taky dobrej strasak.
v dobrem i zlem mysleno, ze se chudak ma co otacet, vari, pere, uklizi, o psa se stara, o mne, navic mam cukrovku, takze jidlo docela mazec a tak,ale zvladame...
7. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
@lio tak náš v autě ani omylem sám nebude :sweat_smile: už sttačí když někde parkujeme a on vříská, jak když ho vraždíš :fearful:
@hanncca a nejde...JDE.-)
@rennu takze vriska i sam doma?ze ho vezete k rodicum?
7. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
@rennu hlídání pro psa?? :slight_smile: to mě u naší Liliny nenapadlo :sweat_smile:

@petja jo to jo, akorát kdyby mě vezl v noci, tak nevím, jestli ho budit :sweat_smile: ale brala bych, kdyby mi zase začal porod kontrakcema, páč to jsem byla doma ještě 4hodiny, tak to bychom mohli i zavolat mým rodičům, aby přijeli pohlídat nebo ho odvést tam...stejně po porodu tam zůstanou než mě poveze dom, tak mu ještě budu muset zabalit věci :sweat_smile:

já chtěla dneska dělat svíčkovou, ale maso co jsem rozmrazila, tak je vepřový :sweat_smile: tak jsem naložila čínu a večer jen hodit na pánev :slight_smile:
7. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
@lio je mi jasný, že by to šlo, ale já to prostě nedokážu vydržet. Jj, jsem to pochopila, že manža se o Tebe hezky stará :slight_smile:) cukrovku Ti vážně nezávidím, na minulý KO mi naštěstí řekli, že já jí nemám, tak můžu trošku mlsat dál :slight_smile:
7. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@hanncca no závidet neni co, ale da se to, aspon nemam 20kg hore:slight_smile:
7. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.