• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio jj, minulé prázdniny si jako štěndo zvykl, že jsem doma a pak problém s nástupem do práce, soused dělal cavyky, pes bulil....můj ho šmíroval přes notebook přes skype....no pak jsem měla bouračku a od října do konc roku byla doma, takže je závislák...poříili jsme el.obojek :pensive: Ale od dubna jsem zas doma kvůli komplikacím...tak asi tak. Pes ví, že když jdem pryč, už si jde pro obojek a ví, že má mlčet.
7. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz
@lio @lio jo, to Ti můžu tiše závidět...kolik jsi zatim přibrala? Podle profilový fotky jsi huběňourek..v albu žádný foto nemáš...
7. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
@rennu tak to plne chapu, mame neco podobneho, jen v aute neni prob. obojek chci taky koupit....
7. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
@hanncca 6kg ale dlouho sem se drzela na 3, az ted ke konci to jeede nahoru.-)
7. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
@rennu: no, taky jsem byla překvapená tím časem, v kolik mám přijít, tka jsem se radši 2x ujišťovala. Byl vůbec problém najít chvilku, kdy bych mohla přijít, protože 2 ze 3 doktorů co dělaj utz tam tenhle tejden nejsou.

@rennu: no já budu doufat, že porod proběhne v nějakém normálním časovém horizontu, takže pak pojede manža dom, vezme pejska, hodí ho ke svojí mamce, aby mohl Žanetku pořádně zapít :slight_smile:
7. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
@lio tak to je krásný:slight_smile: já mám 15kg:slight_smile: ale tak co, hlavně, aby bylo mimčo zdravé po těch problémech (nejdřív špatná krev-měla jsem 1:17 na Downa,takže na plodovku, teď ten čípek měkne...) snad to vše dopadne dobře.
7. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
@kovalda to náš psík naštěstí vydrží sám, máme ho venku u baráčku, spíš aby ho někdo nakrmil a navíc manža k porodu nechce, takže bude doma a pak se přijede na mimčo podívat a pak ho zapít :slight_smile: jak jinak :grinning: nebo mě aspoň do tý porodnice musí odvézt!
7. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
@hanncca takze si taky uzivas, je pravda, ze ja v 27tt nemela skoro brisko, oproti tobe.-)ale uz to dohanim.-)))
7. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
@lio jo jo, užívám, aspoň že mě minulý nevolnosti! já už měla pěknech batoh ve 27tt :grinning:
7. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
Mě praskla voda a až za 2h sme vyrazili do porodky,voda měla krásnou barvu,takže jsem byla v klidu.
7. črc 2010 ve 13:11  •  3 děti  • Odpověz
@lio no doporučuju, my máme dog trace tuším, je atestovaný....sama jsem se bála, musela jsem zkusit jakou pecku pes dostane a jen to brní, spíš se on lekne...sice, první 2 rány brečel až mi krev tuhla v žilách....ořvala jsem to, lae vytvořil si reflex, krabička na krku znmená neštěkat a je hodný,...ani nevím, jestli fungují baterky, dala jsem mu to volněji i , ale ten reflex tam je :slight_smile:
7. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
@hanncca jo tak ty mne minuly taky, ja o tehu ani netusila, az ve 20tt sem dostala Ťafku v podobe neschopenky a lezet, ted uz tedy sem tam bolistky mam, ale predtim nic,uzivala sem si to
7. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
@rennu Co je el.obojek?
7. črc 2010 ve 13:13  •  3 děti  • Odpověz
Ježišš,jako že zaštěká a dostane výboj?!
7. črc 2010 ve 13:14  •  3 děti  • Odpověz
@lio pro mě byly ty první tři měsíce asi nejlepší, jen sem měla neschopenk už asi od 9tt, ale kvůli práci, protože jsem byla jak v kanclu, tak ale i ve skladu a to mi dr zakázal..a od 18tt to jelo ... samej problém. Ale snad to na konci dopadne dobře :slight_smile: a bude zdravé mimi
7. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
@rennu no ja doufala ze potrenujem na materský, ale tím jak lezím, ta smůla no. nas je blboun v tom, ze buli jen nekdy,ani odbornici si nevedi rady, proste nervacek. a navic ted ma vse vzhuru nohama, ja se o nej starat nemuzu, krmi,venci panicek, tak jsem klesla o pricku niz a po porodu ho budu davat do late, sem na to zvedava.-)
7. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
@hanncca urcite to dobre dopadne, uz se to krati
7. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
@rennu heye a kdyz uz ma reflex mlcet, tak proc resis odvoz k rodicum, pro jistotu?
7. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
hojda,
tak se hlásím po UZ. Dr byla trošičku zmatená, nejdřív mě říkala, jestli stihnu porodit do 5.9. tak na ní koukám, že mám termín 16.9. tak jí to zarazilo, neboť jsme pěkně veliký :slight_smile:, máme 1628 g, stehení kost 6 cm, jsme o týden větší, a prý čím ho krmím :grinning:, že má hrozně vyžraný bříško. Mám omezit sladký, víc pohybu, tak říkám, že mám klidovej režim, jinak jsme zdravý, jen to bude holt kluk jako buk. Jo odhad je 3.800 a jsme stále KP /sedí si tam v tureckým sedu jak paša/, takže jdu ještě na jeden UZ za měsíc. Moc se netvářila, že by se měl mimísek ještě otočit, tak uvidíme. Hlavně nevím, jestli teda cvičit kočičí hřbety nebo ne, když můj dr. říkal zas že ne, no zmatky :wink:
@hupcza , lio: krásný fotky máte :wink:
daja.had : to je pech, ale neboj, brzo bude určo líp :wink:
@suzete : tak takovej porod bych taky brala, mamča je frajerka teda :slight_smile:
7. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
vidíte, pejska musíme ještě taky pořešit, je taky zvyklá furt s někým být, takže pro něj je i dvouhodinovka utrpení a vítá mě, jak kdybych byla pryč celej den. :grinning: je to ale miláček, už ví že se něco chystá, chodí spát k páníčkovi, prostě to poznají, že se něco začíná dít
7. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
@petja jj, no výboj :confused: ...je to zabrnění, jako když se dávala na jazyk ze srandy plochá baterie..jsem to nejdřív testla na sobě, ořvala, když zařval leknutím, když dostal ránu...ale od tý doby naštěstí ví, že když to má na krku nesmí štěkat....proto mu to taky tajně povoluju :wink: Jinak to neešlo....druhá verze byla dát psa pryč, což bych nevydejchala :angry:
@lio jj, náš taky nic nefungovalo až tohle,....tak já mám taky ležící režim, i když ted mám už povolenou kratší vycházku, tak psovi jíst dám většinou já, venčí muž...já někdy večer s nima jdu,mkdyž se ochladí, tak obejít barák :slight_smile: Ale když na něj houkne manža, tak pes ví a už se maže schovat ke mně..rozcapínek no...
7. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
@lio jj radši, kdyby porod trval dýl, i kvůli venčení....
7. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz
@beru3nek: jé, tak vy už jste po kontrole :slight_smile:. Hele, bůh ví, jak to s tou váhou bude, však to jenom odhadujou :slight_smile:. No a že má kulatý bříško je spíš dobrý, ne? :slight_smile: Jsem zvědavá na naší princeznu večer :slight_smile:, cpu se sladkým permanentně.
7. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
@kovalda : no to jsem na vás taky zvědavá, jak budete velký, držíme pěstičky :wink: , no kdo ví kdy se vyloupnem na svět, máme taky rozdíl 11 dnů mezi MS a UZ. Jsem si říkala, jestli mu nezachutnal ten sirup proti kašli, nebo roste po birelu :grinning: . Mě tvrdila, že když se cpem sladkým, že roste hodně i mičo, ale to se mi něják nezdá :rolling_eyes:
7. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
@beru3nek no ale je to tak..mam cukrovku, takze o tom neco malo vim..problem ve sladkem je ten, ze rychle vyhoupne hladinu cukru, pokud si to sladké dopřáváte hodně, vylítává ten cukr nahoru dost často, v tom momentu na to mimi reaguje nejak zvýšenou tvorbou inzulinu a uklada tuky, laicky řečeno.....ale je to jen pokud se cpete sladkým furt..ne jedna sladkost za ...nevim...proto mame my cukrovkarky sladke zakazano , protoze nam po nem ta hladina neklesa tak rychle jako vam a vysledek je u mimca ten samý......proto se doporucujou potraviny, kde se sacharidy uvolnuji postupne a ta krivka cukru je stalejsi, a ne tak výkyvová....
7. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
@rennu jj je fakt ze človek tezko ódhadne, jak dlouho v porodce bude ( v dobe porodu) takze taky ho odvezem k nasim, nastesti to mame pri ceste :slight_smile:
7. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
@beru3nek jinak my v 30tt meli 1700gr, ted po trech tydnech ale narostlo mimco jen o půl kg, takze se s vahou nestresuj, oni muzou psk zpomalit a dorovnat normos vývoj )tabulkový) ve smyslu ze ted je o týden napred, ale za par tydnu uz být nemusí.....takze kliid, ale pokud ti rekla omezit sladký, asi bych uposlechla.-))nahrad to ovocem
7. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
ahoj, dneska jsem byla na kontrole a zas mi dělal UZ, asi to byl ten 3., páč už to mám v průkajdě, jsme v pořádku, hlavičku máme dole, tak jsem ráda. Osmělila jsem se zeptat i na pohlaví, ale ten malej mizera :grinning: tam měl nohu a otmítal se hnout, i když do něj doktor šťouchal. Tak budem překvapený až do konce.

zajímavý ale je, že mám nějak vyšší tlak než normálně mívám a než jsem měla minule v ČR a taky pěkně vysokej tep, to jsem ale, když mě měřila babička měla taky.....tak jsem mě ptal, jestli jsem nervózní. To teda jsem....tak snad to nějak nevadí.
7. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
My máme kočku, ta se naštěstí hlídat nemusí, vydrží i pár dní sama, když to jinak nejde.
Na cestu do porodky jsem zvědavá, budem muset volat taxika nebo sanitu.
Dneska nám odnesli pračku na opravu, bude to pěkná palba, pumpa a buben je v pytli, takže by se už vyplatilo koupit novou, ale zase ta pračka není naše a musela by se chánět ta co bude pasovat pod dřez a ty jsou prej dražší a co pak zas s ní....no část by měla platit bytná, doufám :unamused:
7. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
tak jsem se tak nudila,že jsem nafotila nějakou výbavičku :slight_smile: Tak kdyžtak jukněte :slight_smile:
7. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.