• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek no gratulace ke kontrole mě dr. nepočítal kolik by mohl mít
7. črc 2010 v 15:10  • Odpověz
@beru3nek noé mi měli ve 31tt 1648gramů a ted ve 34tt jsme měli 2369gramů tak se netrap to já budu mít 4kilového macka za 3týdny jsme přibrali 900gramů a vyrostl 6,5cm což je teda dost si myslím ale doufám že ted spomalý :wink:
@lio jinak rodit se ještě nechystám jen chci mít sbalenou tašku co kdyby náhodou
7. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
tak u nás je krááásně, polojasno, svítí slunko a krásných 20 stupňů ve stínu :sunglasses: :sunglasses: no nevím, jestli půjdeme ven, páč Tomášovi zas stoupla teplota na 37,6 :confused: :rolling_eyes: přitom vypadá normálně...tak snad klesne, zítra stejně potřebuju zajet do města nakoupit a chtěla jsem ke kámošce, tak to se uvidí...

@beru3nek tak třeba se mimísek ještě otočí :wink: a teda to bude macík...ty bereš nějaké ty vytamíny?? :slight_smile:
@rennu to máte teda pejska závisláka :grinning: snad nebude žárlit na mimčo :sweat_smile:
@petja a jakou měla barvu?? mě když ji píchli v porodce, tak myslím, že měla růžovou :slight_smile:
7. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
Mě mimi vážilo ve 30tt 1800gr,takže já taky čekám porodní váhu kolem 4.000gr.
@ojo Jo,měla růžovou barvu
7. črc 2010 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 koukala jsem schválně do tabulky a podle tý váhy co tady píšeš máš úplně ukázkový miminko :wink: Já jsem s DOmínem měla ve 30tt 1810gr :confused: to byl teprve macek. tak jsem zvědavá jak dopadneme příští středu s Denískem :slight_smile:
7. črc 2010 v 15:20  • Odpověz
Tak já jsem si dala šlofíčka, než pojedeme na ten ultrazvuk a ještě bych si asi dopřála, ale musím se ještě nachystat. :slight_smile: Jsem si na to vyspávání nějak zvykla :grinning:

@suik: jé, tak super, že jste měli zas utz a vida, s pohlavím bude překvápko :slight_smile:.
No je jasný, že jsi nervózní, když jsi nově přestěhovaná, u nového doktora a ještě se s nima musíš bavit v cizím jazyce :slight_smile:

7. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
@ojo: tady je taky tak příjemně - 20 -22 ve stínu, to je paráda, tak bych to brala po zbytek léta :slight_smile:
7. črc 2010 v 15:33  • Odpověz
Tak se tu pro dnešek mějte, jdu se mýt, oblékat a tak ... a razíme do velkoměsta kouknout se na tu naši milovanou holčičku :slight_smile:
7. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
děkujem za gratulky :slight_smile:
holky nevíte někdo, co na bolavý ucho? já dřív trpěla hodně na záněty stř. ucha a teĎ me začalo pěkně z tý rýmy bolet, ale nevím, co na to, když garasone bych neměla. Tea trea oil mi nějak nezabírá :confounded:
@lio : aha, vidíš, tak to jsem vůbec netušila, já tomu sladkýmu zas tak moc nedám, tak nevím no :grinning: . Jestli ale mu fakt neroste bříško z toho nealko piva :slight_smile: jak lidem :grinning:
@suik : gratulka ke kontrole, tak super, že je už hlavičkou dolů :wink:
@antana123 : tak koukám, že máme míry podobný :wink: no budou to holt pořádný kluci :slight_smile:
@ojo : beru obden ten od calibrumu, tak nevím, jestli mám ještě pokračovat :wink: , no jsem zvědavá, jak se bude hrnout do otáčení, ale on je asi takovej pohodář, tak co by se otáčel a namáhal, když ví, že ho vytáhnou kdyžtak :grinning:
@petja : jé tak to jste vůbec obříci :wink:
7. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
@beru3nek : gratulujme ke kontrole :slight_smile:

Tý jo,tady už se prcci točí hlavou dolů a chystají ven :wink:
7. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
@beru3nek : já jsem dostala u Matýska výstrahu,že vitamínky stačí v prním trim, aby nebylo mimi sloník, pak už jsem měla jen MG, listovku a ted mám ještě Ca a D :slight_smile:
7. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
já už měla prcka hlavou dolů předminulou kontrolu :slight_smile: :slight_smile: teď cítím, že se neotáčí, kolem pupku hýbe kolenama, u žebra mi kope nožkou a někdy cítím v podbřišku ručičky :slight_smile:
7. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
@kovalda ale mohla by si nám večer napsat jak si dopadla budu napjatá budu na tebe myslet :wink:
7. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
@ojo tak já pod prsem cítím kopanečky někdy je i vidím jak si nožkou jezdí a ůplně dole cítím box ručičkama
7. črc 2010 v 17:14  • Odpověz
@kovalda tak ať vám to dobře dopadne :slight_smile: !!!!!
7. črc 2010 v 17:29  • Odpověz
@kuchy : děkujem :slight_smile: , každej dr. říká něco jinýho, tak pak si máme vybrat, co brát a co ne :astonished:
no my se teda vůbec nechystáme, ani otočit :unamused:
teď mě potkala paní, a divila se že mám ještě pupka, prý že mě čekala s kočárem už a jestli to nebudou dvojčata, jak já tyhle kecy miluju :angry:
7. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
@beru3nek já to poslouchám každý den co vylezu z baráku kašli na to lidi jsou jak debilové
7. črc 2010 v 17:31  • Odpověz
@antana123 : viď a zrovna paní mi to povídá, co měla prý malou přes 4 kg, tak už asi neví jaký to je poslouchat ty kecy :grinning:
7. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
@beru3nek jo lidi rychle zapomínají
7. črc 2010 v 17:36  • Odpověz
@antana123 : :grinning: no já jsem zvědavá, jak se trefí s tou váhou, ale říká se že odhad může být i o půl kila rozdílnej, což je dost :zipper_mouth: . Taky ti říkali, že jste starší? Mě nakonec bude snad sedět termín podle MS, což bych teda byla samozdřejmě radši rodit o 11 dní dřív :grinning:
7. črc 2010 v 17:38  • Odpověz
Ahojky holky, teda jakžtakž stíhám dočítat, dneska jsem ještě měla dovču, jeli jsme zavést příbuzné na letiště a cestou to vzali přes shopping :grinning:
Takže máme vše z Sambaby (dětský obchod) a drogérka! Cena 2500Kč. Chybí Ikea (nábytek) a lékarna (to už budou drobnosti), takže jsme na solidní ceně, si myslím :wink:
Jinak volno bylo fajn, absolvovali jsme dvě oslavy narozenin a viděla jsem 3 měsíční a půl roční mimi, takže jsem plná info a rad :wink:
Jo a na praní jsem na radu koupila Persil sensitive - tekutý, tak uvidím...
7. črc 2010 v 17:38  • Odpověz
@beru3nek no mi dle utz jsme starší o 15 dní tak já bych ráda toho 8.8 uvidíme jsem na sebe zvědavá
7. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
já cejtím mimoše taky pod žebrama, v je asi natuclej víc vlevo, páč pod žebrem mě to víc tlačí a dneska tam doktor rejdil ultrazvukem, jako dr. říkal asi něco o tom, že se ještě bude hejbat, tuhle část jsem moc nepochopila, ale když už je jednou hlavou dolů, tak se snad nevrátí...
myslím, že se točil někdy minulej tejden, to jsem ho cítila i naštorc.

zrovna do sebe tlačíme meloun, po dlouhé době, nějak jsem se ho přejedla a ani nebyly dobrý, ale tenhle je teda mňamózní.
7. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
Tak já si myslím, že mám prcka napříč - citím ho jen na bocích a nebo dole pod pupkem, takže otočenej asi ještě není...
Jo a hodila jsem i foto výbavičky do alba...
7. črc 2010 v 17:44  • Odpověz
@antana123 : týjo to je už za chviličku :slight_smile:
@discreet : to jste šikovný, super ceny. Taky mám sensitive :wink:

@suik : a to jsi byla v Německu na ko? Já mám melouna teď taky nic moc, málo sladkej a samá pecka :confused:
7. črc 2010 v 17:51  • Odpověz
@beru3nek já se těším až se toho břicha zbavím v těch horkách je to děs jinak mi to nevadilo :wink:
7. črc 2010 v 17:54  • Odpověz
@antana123 : až budem pohyblivý, co. To bude super. Hlavně to vstávání občas mám pocit, že potřebuju jeřáb :grinning: a to ještě teprv bude :astonished: . Já sluníčko měla vždy ráda, jsem se opalovala jak prdlá, tak teď teda ani náhodou, doma ve stínu je blaze :slight_smile: prý hlásí na víkend zas tropy :angry: . No příští mimi na jaře :grinning: nebo zima, jinak to nevidím
7. črc 2010 v 18:01  • Odpověz
@beru3nek to jsou přesně moje slova na zimu další mimi na léto už nikdy :angry: jinak ted se mi i špatně leží a spí no škoda mluvit
7. črc 2010 v 18:02  • Odpověz
@antana123 : teď jsem se byla kouknout na červenec, týjo ten konec bude asi masakr, hlavně nepřenášet. To spaní pak bude vůbec asi krizový ještě s poslama :angry:
7. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
děvčata hodila jsem pár bříšek ze včera, ale fotky jsou neupravené, tak jsem dala jen pár.
7. črc 2010 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.