• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suzete : nádherný fotečky a pěkně se už špičatíte :slight_smile:, u tý fotografky jste už krásně veliký :grinning:
7. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
@kuchy: tak snad bude brzy líp ... taky nemám ráda, když je nějaké takové trápení :frowning2:

@suzete: jsem se zasmála s tím hodnocením rychlé vs. pomalé chůze :grinning:
7. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
@suzete: s tím špekem - někteří chlapi jsou všichni stejní ....já když dala na net fotky z dovči dostal jsem spucunk, že někdo uvidí, že má pupek - byly tam jen fotky z pláže v plavkách - no nevím, ale to, že je macík vidí snad i slepý i když je oblečený :grinning:

@ojo: do porodky jedeme kolem ségry, takže tam ondru vyhodíme a potáhneme dál
7. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
@suzete: coc ti to sekne :wink:

@beru3nek: taky gratulace :wink:
7. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
ach jo, tak Tomáš má zase horečku 38,5, asi zase zuby :unamused:

@suzete hezky bříško vykukuje :grinning: :grinning: fakt do špičky :slight_smile:
7. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
kdybyste náhodou měly pochybnosti, jestli zvládnete vše jako mámy na jedničku, tak kukněte, jaké po světě běhají skůry http://www.novinky.cz/krimi/205347-zpita-matka-s-3-5-promile-spala-na-lavicce-vedle-kocarku-s-ditetem.html
7. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
@suzete Jsi nádherně těhotná! Já mám pocit, že jsem akorát šíleně tlustá.... :frowning2: Ono těhotenství ty špeky z předtím neodpáře. Dneska jsem po pár týdnech oblékla rifle, teda spíš je na sebe s vypětím všech sil narvala, už mi to jde i do stehen a do zadku. No 10 kg nahoře se nezapře... :pensive: A tchýně furt vyhrožuje, že už to dolů nepůjde. A nezapomněla podotknout, že několik kilo zhubla, abych se cítila ještě lépe :wink:
7. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
No u nás se tlačí už hodně dlouho poslední 4 zuby a teď 2dny to jede naplno,malej je z toho nějak překvapenej,když byl menší,tak to neprožíval,Nechce na to kousat asi,tak dnes spolkl hrášek ze zahrady a asi mu trochu zaskočil,byl z toho úplně hotovej,jak se lekl,že se trochu dusí nebo co.Nechce jíst kaši,ale tvrdý jablka to jo.Moc nejí a špatně spí.Příprava na vstávání k mimi jako vyšitá
7. črc 2010 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz
Dobrý večer,

mohla bych se připojit k Vám do diskuze? Domovskou diskuzi mám jinde, ale přeci jen nejsou tam těhulky se stejnýma radostma a starostma, který teď prožívám já. :wink:

7. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@beru3nek jj, zase v německu, teď jsem byla každej tejden :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem si musela vynahradit ten měsíc co jsem nebyla.....n zase bych si dala pauzu.

Ale doktor je fajn, musím zaklepat, na gynekology mám štěstí :wink:

s tím uchem, co si pamatuju z dětství, tak nepomáhá nic, snad jen teplo a zalehnout a zatlačit a občas to luplo. Nebo mi tam mamka něco kapala, ale nevím co - kysličník, peroxid? ne že by to extra pomohlo, ale krásně to v uchu bublalo a pomohlo.
7. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
Swead vítej! To je paráda,během toho a následně potom co sme hlasovaly pro zamknutí či nezamknutí diskuze se přidalo snad ještě 6 maminek,fakt paráda,že je diskuze veřejná.Já mám taky ještě dsomovskou na Listopad 2007,ale tam to zamčený je
7. črc 2010 ve 20:56  •  3 děti  • Odpověz
petjo, naše domovská diskuze je taky zamčená, přeci jen už se tam známe přes 3 roky a říkáme si víc věcí, nejen jestli se děcko poblinkalo apod. :grinning:
7. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
@hupcza
@petja
hm, tak už nemám obavu že budu špatná matka....to je hnus :angry:
7. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz
mno, já si myslím, že by se přidaly i tak, já se taky do jedné nabourala a nikdo s tím problém neměl, ale nechodím tam, tady vás přece jenom znám líp.
7. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
jeee, děkuju za pěkné reakce na fotky. fotil mě chlap a jeho cílem bylo, aby bříško co nejvíc vyniklo, tak je takové obrovské. ale už je fakt obrovské, ale líbí se mi. i s tou strií nad pupkem :slight_smile: protože uvnitř je ten malý vrtivý uzlík. :dizzy_face:
7. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
děkuji za přivítání, budu tu hlavně přes den, večery věnuji MM nebo jsem utahaná a jsem ráda, že nemusím sedět u PC. Navíc mě v tomhle těhu celkem dost bolí záda, což z předchozího vůbec neznám.
7. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
@swead No to bude tím,že už se taháš s jedním prckem,my maminy to musíme potvrdit :frowning2:
7. črc 2010 ve 21:29  •  3 děti  • Odpověz
@suzete taky se přidávám...máš moc krásné fotky a sluší Ti to!!!
@zvirka jen 10kg? Já už 15kg? Teda na poslední KO to bylo 15. teď už možná zase o něco víc, doma váhu nemám...naštěstí :slight_smile:)
7. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@hanncca Mně těch "jen" 10 kg teda stačí.... :frowning2: Doma váhu mám, teda spíš naštěstí než bohužel, protože u Mudr. už jsem měla 3x přes 70, kvůlí vážení v oblečení, doma se vážím ráno v prádle, tak to pořád držím pod tou magickou hranicí 70 kg :wink: A doufám, že to udržím pod manžovými 74 kily :slight_smile:
7. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
já mám minimálně +10kg, hlavně přes zadek a stehna, do svých riflí jsem se nasoukala jak do elasťáků a sednou jsem si v nich nemohla. hrůza no, ale můžu si za to sama, to jsou ta sladká obžerství. doma se též vážím ráno, nejlépe nahatá a vyčůraná, jenže moje váha převažuje, takže u Mudra vážím oblečená stejně jako tu nahatá.
7. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
@suzete moc krásný fotky :slight_smile:
@swead vítej mezi námi :wink:
@petja máš pravdu se sem k nám přidává pořád hodně mamin
7. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz
@zvirka to já jsem bohužel už nad 70kg, ale pevně věřím, že to půjde dolů :slight_smile: bude muset. Dávno už vážím víc než manžel, ten má bohužel problém ten, jak přibrat...a to fakt žere hodně a často...v půlnoci nelení si udělat polívku nebo když upeču buchtu, tak si vezme večer k telce do postele pekáč a já ráno koukám a půlka snědená..to mu závidim..má snad tasemnici :grinning: :grinning:
@suzete jéé, vždyť Ty jsi hubeňourek, máš to v bříšku!!!
7. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
ahoj holky, já mám také už 10, a to jsem docela baculka před těhu, takže to neřeším, snad to pak půjde dolů samo, když budu běhat za malým...
Děkuji holky za odkaz na ty jednorázové kalhotky, objednám si je.
Suzete- hned jdu mrknout na to album, snad to najdu.
Mějte se krásně, pěkný večer...H. :slight_smile:
7. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
no má váha 100 je teda k pláči ale chtěli jsme mimčo tak jsme pro to udělali maximum má optimální váha je 80kg to mi stačí jenže při hormonech abych vůbec otěhotněla po půl roce nahoře 10kg a ted v těhu 12kg ale věřím že to shodím
7. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
@antana123 to je jasný, teď jsou důležitá miminka a pak až váha!! to shodíme určitě :slight_smile:) !!!
7. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
@hanncca jo jo tomu věřím se nám přece život změní v základech
7. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
@antana123 to každopádně změní !!
7. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
no nic půjdu spát tak dobrou :wink:
7. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
ahojky holčičky..ufff..jsem vás dočetla.trávíme čas na chatě a tady je připojení dost pomalé, navíc tu mám ted 6 letou neteř a synátora a je to úplně božsky super. Jsou zlatí a roztomilí.Neteř jsme naučili mastit karty, tak se bavíme jak to prožívá.Chodíme na borůvky, hrajeme bojovky. Dnes jsme se ztratili při stopované :grinning: Zítra jedeme do Prahy do Podolí na dia a UZ, a pak zpátky do Českého Ráje na chatičku.
Dnes jsme s mužíkem pozorovali kopání malé ve vaně.Jak jsem měla kolem břicha vodu, tak vždy kopla až se udělaly kola na vodě. :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 23:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.