• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Já taky řídím, a zatím v poho, včera jsem absolvovala cestu Brno a zpět jako spolujezdec a nic moc, nejak jsem se nemohla usadit, takže radši za volantem :wink:
Jinak právě jsem dostala sadu kopanců pod žebro na levou stranu, tak že by přece jen se prcek otočil...uvidíme, kde budou kopance pokračovat :grinning:
8. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
Jo a jsme oficiálně nemocní :frowning2: :frowning2: :frowning2: v noci malý hodně kašlal, měl horečku a pořád plakal, ráno zase teolota,tak jsem na nic nečekala a valila k doktorce a asi máme počínající angínu,máme ATB a klid. režim, nesmíme ani ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K tomu ty sirupky na kašel a na teplotu, no chudák želva moje malá:frowning2: Ted v létě :unamused:
8. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
ahoj, já jsem dneska celej den sama doma, manžel odjel brzo ráno na služebku, ale v noci se vrátí. taky bych měla něco dělat, ale nechce se mi, jsem líná čím dál víc, no ale aspoň jsem vytřela balkon, abychom si tam mohli udělat pelech, tady je venku celkem příjemně.
8. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
všichni prckové v mým okolí ted maj anginu, je to hrůza
8. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
a váhu holky neřešte, hlavní je zdravé mimi :sunglasses: po porodu se do toho oprem a budem krasné maminky a manzelky.-))
8. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
je pravda, že angíny teď opravdu řádí, 3 z 5 mých kamarádek mají nemocné děti - angínu. :confounded:
8. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
dobré skoro poledne :slight_smile: dneska jsme si krásně pospinkali do půl 10 :slight_smile: venku je zas hrozně, brrr :rolling_eyes:
@hupcza : děkujem
@ojo : chudáček malej, tak ať dají zoubky už pokoj :slight_smile:
@zvirka : buď v klidu, já to mám taky všude, to dolů dáme, neboj :wink: mě včera řekla babička, že jsem jak kule :rolling_eyes: já mám 162 a to je vidět každý kilčo, když tahám toho melounka tak to mě ještě zmenší :grinning: jsme prostě krásný těhotný mamky, no :grinning:
@swead : vítej mezi námi :wink:
@suik : díky, našt. je to už lepší po tom tea tree. Tak hlavně že máš fajn dr. to je důležitý :wink:
@kuchy : chudáček, tak ať je brzo jak rybička. V těhle vedrech je to opruz pro dospěláka, natož pro děti :confounded:
@suik : jo, tak lenoru mám taky a jakou, ráno jsem poklidila kuchyŇ, vyvenčila a nechce se mi taky už nic, jsem zvědavá, kdy se dokopu na praní a žehlení pro prďolku :grinning:
8. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
jen ještě vyspávejte, dokud můžete :grinning: :grinning: :grinning: s Matějem jsem se strašně dlouho pořádně nevyspala. Teď vstává v 6,00 a usíná večer kolem 20,30-21,00 (přes den má jeden polední spánek-ale to se snažím oddychnout si s ním).

Tašku do porodnice plánuju zabalit během 14dnů, prozatím ale nemám nakoupený věci a hlavně musím dopřipravit výbavičku pro malou. Po Matýskovi teda mám nějaké oblečeníčko, ale chtěla bych ji mít trochu v růžovém :dizzy_face:
8. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky, jak se vede? Koukám, že probíráte tašku do porodnice... :slight_smile: Přiznám se, že jakmile něco koupím, např. poporodní kalhotky, vložky, župan, hned to tam házím, abych to měla pohromadě a hlavně, aby to našel manžel, kdyby si mě jako před 3 roky akutně v porodnici nechali... :slight_smile: :sunglasses: Asi tam už ale přidám hygienický potřeby, fén a takový ty běžně používaný věci... Chceme s manžou zajet asi příští víkend do porodnice do Krumlova na předpříjem a omrknout to tam, takže se taky dozvím, co všechno tam mám mít s sebou. Četla jsem různý rady, tak se to aspoň rozsekne... :slight_smile:
8. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
@laurinka.22 ahojky si tady dlouho nebyla jo mám to za pár ale zdá se mi to nekonečný ten konec jinak máš pěknou fotku sluší ti to :wink:
8. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
@tatarina :ahojky já ještě ani tašku nevytáhla ale o víkendu se už do toho dám kromě mojí kosmetiky mám vše tak to nabalím a to tam jen přihodím a bude
8. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz
a vidím kovalda stále nikde jsem zvědavá jak nějaká tetina
8. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz
@tatarina : taky jsi tady dlouho nebyla, to není špatnej nápad s tou taškou, tam házet věci rovnou, no tak příště :sweat_smile:
jsem si měřila bříško, máme 103, bodejť by jsme nebyli pěkný :grinning: , myslela jsem, že to bude teda ještě víc
no taky jsem zvědavá na kov :wink:
8. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
Tak kde máme kov, dneska na nás prdí!! :sweat_smile: :wink:

@beru3nek : Já jsem čekala když jsem si měřila bříško, že mi ani nevyrsotlo a ono ejhle-105 cm :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky holky tak sem se přišla jen ukázat a ujistit vás že žiju :slight_smile: :wink: mám ted pořád kde se otáčet a tak nestihám chodit ani pokecat no je to síla pořád něco,jak sou ty hici tak sem pořád jen na zahradě a nebo venku někde ve stínu doma je to k nevydržení :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Jinak dneska jdu po mněsíci na poradnu tak sem zvědavá konečně se zeptám kolik ten náš brouček mněří a váží jinak v albíku mam novou fotku davala jsem ji tam cca týden spátky :slight_smile: Malí začíná tlačit směrem k žebrum a mně se špatně dýchá.Jinak sem byla na slovensku,umírá mi babička :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: takže nálada pod psa,nic mně poslední dobou nebaví.Včera mně bolelo břich jako kdybych mněla dostat menstruaci :unamused: připadám si jak nafouklá koule a k tomu jsem za ten mněsíc co jem nebyla na poradně přibralůa něco přes tři kila sestra mně přerazí :unamused: no uvidíme co mi řekne nebudu předbíhat ale určitě ji trkne že sem jedla sladké i když sem nemněla ale když ja ho prostě musela mít jinak bych asi vraždila sladké mně uklidnuje a to mi chybělo :slight_smile: :grinning: no uvidíme co nám poví.Jinak začínají zase tropy takže síla uffff :unamused: mně je zase nějak divně picne mně :unamused: no s tlakem to taky asi dneska nebude zrovna ok ja mi strašně divně,někdy mám pocit že asi prasknu,někdy mně malí tlačí jako by chtěl jít ven ja nevím ale zda se mi že to bude asi cvalda :unamused: pokud mi to holky vyjde stavím se na pokec večer ted ještě dovařuju a pak budeme jíst.Držte mi palečky na poradně papa a pěkný den pokusím se večer dojít :wink: :slight_smile:
8. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
jé holky tak to jste teda lanky já mám tak 125cm a to je teda děs :confused:
8. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
@lucinecka222 držím palce na poradnu
8. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
8. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz
@lucinecka222 : Tak držím palečky a dej vědět... :dizzy_face:
8. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
holky mě se dneska nic nechce i oběd bude později jsem dala péct králíka a asi k tomu udělám bramborovou kaši a mám chut na červenou řepu mnam tu si teda k obědu dám :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
@eliska_v jojo dám vědět neboj,večer dorazím a děkuji :wink: :slight_smile: pa
8. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
@antana123 : Před těhu jsem měla něco okolo 80cm, takže u mě je to už fakt masakr :sweat_smile:
8. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
holky taky vás pořád bolí břicho jako na ms????mě ted často i v noci
8. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
@eliska_v : já to měřím ovšem jak hotentot, nemáme totiž krejčovej metr, takže provázkem a pak metrem :grinning: takže kdo ví kolik vlasntě máme :grinning:
@lucinecka222 : tak si užijte poradnu, ať vám dobře dopadne, jsem si říkala, že jsi tu taky dlouho nebyla
@antana123 : taky se mi nechce vůbec nic, k obědu si udělám špagety a jinak dneska už asi krom venčení :confounded: nic nepodnikám
8. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
@beru3nek já taky nebudu dělat nic jen ležet
8. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
@antana123 : já to mám teď taky dva dny, že mě pobolívá. Včera jsem ovšem nevěděla, jestli to není ze smetanové omáčky, ale teď jsem si zrovna na to prdla hořčík. Já měla taky před těhu určo o dvacet cm míň, ne li o víc :grinning:, takže je to mazec. Na každým je to vidět ale jinak mi přijde, na mě teda fakt dost :grinning:
8. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
@beru3nek : Tak mě taky nevadí, že jsem přibrala v pase tolik... Já se bříškem ráda chlubím!! :dizzy_face: Ale jenom ten poměr-je šílenej!! :grinning:
8. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
Tak tu pohodičku závidím...My pojedeme tak do hodky nakoupit a peru už třetí pračku! :sweat_smile: Dneska peru plíny pro malého :wink:
8. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
ještě že už mám vše vyprané :wink:
@eliska_v chuděro v tom horku je to děs teda
8. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@beru3nek to je dobře, že je ucho lepší, já když byla malá, tak jsem trpěla jak pes.
Já se odhodlala konečně něco vyrobit na výstavu, kterou mám mít v září, teda holky to za mě nainstalujou, já do už prahy nepojedu, no nepovedlo se, tak jsem to hodila do koše a jsem děsně naštvaná :angry:
8. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.