• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak já jsem po obědě, zatím to jistí závodní jídelna, ale co bude, až budu doma :unamused: už vidím, jak se mi chce vařit...Dneska jsem měla kynuté borůvkové knedlíky, docela mňamka, ale jsem najezená k prasknutí, tak ještě hoďku předstírání práce a pak hurá domů!
8. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
jinak se mi teda nic nechce, měla bych si rozpýct housky, abych měla co jíst, a to taková námaha, že to furt odkládám :grinning: , pak se divím, že nepřibírám....
včera jsem dostala strach, jestli nemám náhodou tasemnici. U doktora jsem měla asi o půl kila míň než posledně.
8. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
@eliska_v : a jak jsi veliká? No já mám taky mega břuch a teda vůbec ne do špice na to, že je to kluk. Teda, ty jsi akční, já to nechávám na př. týden až mi bude líp.
Koukala jsem na dlouhodobou předpověď, a ochladit se má až ve stř na 26, to je děs běs.
@suik : já taky naši mě dali do sedátka na kolo, šátek na hlavu a jeli jsme na píchání. Brrr, to bylo prořvanejch nocí. Týjo, ty máš i výstavy, jo. Hezký to jsi teda šikula, se povede příště :wink:
8. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz
@antana123 taky mám vše vyprané, vyžehlené a paradoxně ležím :slight_smile: a snažím se naakumulovat chládek, než začnou ty tropy, to uz omdlívám předem ach jo :frowning2:
8. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz
@beru3nek : Měřím 167 cm kolik Ty?
8. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
@discreet : jediná výhoda chození do práce ty obědy, co :slight_smile: ještě že už to máš za pár, mňam borůvkáče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@suik : to jsi ještě nic nepřibrala ? Teda já bohužel nejsem líná se najíst, jinak teda mám lenoru pěknou :grinning:
8. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
@eliska_v : já jsem mrňous 162 :wink: takže to je pak vidět o to víc to pupendo :grinning: Přítelovi se už všude pletu s tím pupkem, si dělá srandu ze mě pořád, včera zrovna vytřeštil oči, že jsme něják poporostli
8. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
@lio taky ležím mi není moc fajn mě bolí pořád břicho i v noci jsem k vůli tomu nemohla spát
8. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
holky to jste malý já mám 178cm
8. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
@beru3nek : No musím říct, že manžel mi furt říká, že jsem už pěkná a taky se furt všude motám!! :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
@antana123 a můj 2metry tak vedle něj vypadám jak mrnous
8. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
@antana123 : Tak aspoň někdo je vysoký!! :sweat_smile: :wink:
@antana123 hodně ? me jeden čas bolelo asi dva dny, stálá bolest jako menzes za dveřma....neska v noci sem sla 3x na wc, takze vstát, dojít a ulehnout byl docela výkon, ale ted dobrý, tak lež, bude líp, neboj....
@antana123 : 2 metry?? :sweat_smile: My máme s manželem stejně.... :grinning: :wink: Takže se nehádáme kdo je mrňous... :sweat_smile: :grinning: :grinning: Ale teď jsem už těžší než on!! :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
@eliska_v no já jsem oproti mojemu obrovská má 2metry a váží asi 92kg ale to je málo
8. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
@lio docela dost vždycky se to uklidní až si lehnu možná bych měla víc odpočívat
8. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz
@antana123 jj poslouchej svoje telo, ono si dycky rekne....ja zkouším naopak víc pohybu a zatím dobrý, musím postupne no, ne ze vylezu ven a večer se rozrodím, to bych nerada, aspon prozatím :slight_smile:
8. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
Tak nakonec jsme s manželem domluvili, že nákup dneska vynecháme, protože se mi v tom teple autem nikam nechce!! Zajedeme zítra při cestě na chaloupku :wink: Takže hodím ještě jedny plíny a udělám dneska šopáček!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
na mě nemáte - já mám jen 150, to je pak ten břuch vidět.....ale osobně se mi zdá furt malej, i když kolem dokola tu stovku natočím, ale já jsem obedně trochu opácanější, tak se to tak různě rozplývá ve špeku nebo kde....

@beru3nek mno bojím se, že se nepovede úplně to co jsem chtěla, trochu jsem přecenila materiál a nářadí, no ale jdu to zkusit znova, tohle mi nedá....

mě to ucho vždycky nějak prasklo samo, měla jsem vatu na uchu a ležela na něm a tlačila ho, no pak někdy pomohl ten šumivej sajrajt, ale za boha si nevzpomenu, co to přesně bylo.
8. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
@lio jo ještě chvilku musíme vydržet a pak až budeme chtít aby šly mimča ven tak nebudou chtít jít né??? :grinning:
8. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
suik. ty měříš 150cm? a nestrašili tě doktoři císařem?
8. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahojky holky, ty jo...Vy teda jedete...3 stránky od včerejšího večera :slight_smile:)) jj, dneska je fakt pořádnej hic....a o víku až 35st...to se vážně zblázním (e)!!!
ad váha a výška...já mám 170 a před těhu jsem měla 60kg a manžel měří 180 a váží asi 65kg, takže jsem ho statečně předhonila!!!
ad taška....zatim ji mam hozenou pod stolem a házím do ní věci, jak je kupuju, tak je tam taška a hromada věcí :slight_smile:
ad kovalda...se zatim neozvala jak dopadla se Žanetkou...nás nechává čekat :slight_smile:
já byla dneska v noci tak snad 3x nebo 4x na wc, děsný...
nevim čim to, ale poslední dobou nemůžu spát, asi je to i tim, že mě bolí záda, ale vůbec nemůžu usnout, je fakt, že ráno si pospim, teda spíš se poválim, vzhůru jsem už třeba od 9 a pak se válim, ale není to ten spánek jak má být , a to jsem dřív byla spáč velkej :slight_smile:
8. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
@hanncca já na záchod taky chodím čím dál častěji v noci ale ted mě spíš budí bud malý že se nějak nešikovně vyboulí že to bolí a nebo ty bolesti jako při ms nejhorší že je mám i přes den :confounded:
8. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
@antana jj, tobě se to už pěkně krátí, viď?? :slight_smile:
8. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
@hanncca jo no abych tady nebyla ještě ve 42tt to bych se zbláznila :confused: :confused:
8. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
@antana123 to mě prcek nechává spát v klidu, někdy si říkám, že ho až tak moc necítím, jen tak párkrát za den a ne nic výraznýho, tak nevim, aby nebylo něco špatně...a v noci fakt skoro vůbec pohyby...?!?ale wc mě budí každou noc několikrát..já i hodně piju, takže mazec..
8. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
@antana123 nestraš sama sebe..musíš se naladit pozitivně!!! určitě budeš ta první z rodu, která porodí včas a nebude přenášet !!!
8. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
@hanncca no já ted cítím dole box ručičkama a nahoře bud kopance nebo obrovské boule jako ted to vypadalo jako by mi chtěl utéct z břicha vypadá to zajímavě ale ten tlak je nepříjemný
8. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
eli. ty jsi měla před těhu 80cm v pase???? a ted máš 105? tak to jsi moc nepřibrala ne? já měla 57cm v pase a ted mám 95, takže...... :confused: :confused: :confused: :confused:
ant. děkuju, fotili jsme tento týden :slight_smile:
@hanncca dobře teda zkusím myslet pozitivně
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.