• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
čauky

ad přibírání - já mám hore zatím 6 kg, takže naprostá pohoda - spíš mi to příjde nějak málo :grinning: ...v pase zatím 96 cm ....no s ondrou jsem to taky přes metr dotáhla až těsně před porodem

ad řízení - taky řídím - za poslední tři týdny mám najeto jako řidič cca 2500 km - takže těhu mě zatím v tomto směru neomezuje :slight_smile:

@kuchy: chudě malé - ty angínky a laryngitidy jsou v těhle vedrech docela často ale je to na palici - tak t je brzy líp :wink:

@swead: jj vstávačky kolem 6 známe taky - občas ho ukecám, ale většinou ne ...no av poledne většinou dělám něco do práce - takže žádná sláva
8. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz
8. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
tak uz sem taky pridala neco do alba, muzete juknout
:sunglasses:
8. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz
@lio pěknej hubenour sluší ti to :slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz
@antana123 díky, škoda ze musim být zavrena no. Se sousedi podiví,ted me půlroku nikdo nevidí, a pak najednou budu vozit kočárek :slight_smile:))))
8. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
@lio jo to bude dobrý šok :grinning:
8. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
@antana123: jj, je to úplná tajemnice :grinning:, obličejík ukázat nechtěla, míry a váhy nechce prozradit.
Jo, ta porodní tabulka je dobrý nápad :slight_smile: Nachystám to :slight_smile:

@lotyna: za nic se nestyď, však teď mimča nejvíc nabíraj :slight_smile:

@discreet: jé, díky za tu tabulku, tak to odpovídaj docela ty čísla, který tam na tom monitoru byly - kolem těch 1650-1715 g :slight_smile:, ale necháme se překvapit za ty 2 měsíce :slight_smile:

@suik: díky, to nejšikovnější máme :slight_smile:

@zvirka: díky, nee, nikam mne nevezli, jen jsem neměla přístup na net.

Jo a peru první várku věciček pro malou v mýdlovém slizu, už se těším, až to budu věšet na šňůru :slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
@antana123 jen ted nevim , pro koho vetsí:grinning:
8. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
@kovalda jaký to je ten sliz??já prala v lovele a spokojenost ale je pravda že každýmu nesedí budeš dávat i dětskou aviváž??,já nedávala
8. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
tašku do porodky nemám sbalenou ,....ani bych do ní neměla co balit - nemám nakoupeno :grinning:

@kovalda: gratulace ke kontrole :wink:

@discreet: to moje dítě, zase nečetlo tabulky a dělá si co chce :grinning:

ad velikost miminek - si vzpomínám jak manža viděla při prohlídce porodnice na vozíčku asi 5 miminek a říká: tý jo tolik nedonošenečků ...a ony to byly úplně normální novošci :grinning: :grinning: :grinning:

@lotyna: čepičky jsou obvykle podle obvodu hlavičky
8. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
@antana123 já kupovala z ekoprani.cz ULRICH, mam vyprano a spokojenost, dokonce jsem na nase peadlo pouzila zlucové mýdlo a sůl a prááááda
8. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
@lio možná to zkusím na další praní :wink:
8. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
vám holky pánev měřili? mě ne teda :unamused:
jé vás je, co máte pod 100 cm :slight_smile:, no prostě čekáme asi fakt obříka :fearful:
@eliska_v : ty jsi teda akční dneska, tolik prádla :slight_smile: , mňam ten bych si taky dala, jen suroviny na něj nemám. Do krámu daleko :grinning:
@suik : tak to jsi vůbec drobeček, co je malý to je milý :wink:
@hanncca : já jsem na záchodě taky furt v noci, i přes den to začíná být solidka, jak jsme KP, tak když kope tak močák takže lahůdka :slight_smile: . Já se včera ptala taky dr. na to, že pohyby moc necítím, jestli je to normální, tvrdila mi že to chce ležet na pozorování, ale stejně, my jsme prostě líňoučký, no :wink: Jo a v noci se mi nestalo, že by mě malej vzbudil, nikdy. Jen třeba že mu přilehnu hlavičku když se otočím mi příjde, chudáček malej :unamused:
@kovalda : gratulka k šikovné holčičce :slight_smile:, chudáku tak kvasinky ti nezávidím,a co na ně kupuješ? to ti dají bez receptu?
@lotyna : jé jenom 100, to jsi v klidu. No ono to přibírání jde teď fofrem. Prý podvýživy přiberou víc :grinning:
8. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
@kovalda jéé to je dobře,že je Žanetka v pořádku.My jdem na kontrolu v pondělí a už se taky moc těším,jsem zvědavá kolik váží a měří :slight_smile:
8. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
@lio : krásný bříško, ty jsi hubeňounká, to tě obdivuju, že jsi doma a nepřibíráš teda :slight_smile:
8. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
tak jsem konečně dožehlila ale během žehlení jsem měla asi 3x poslíčky,tak jsem kmitala po bytě :slight_smile:) dnes je malej nějak v klídku,moc nekope asi tim horkem ale večír to mamince vynahradí :slight_smile:
8. črc 2010 v 15:26  • Odpověz
@beru3nek mě pánev taky neměřili asi jim to staí se podívat a vidí že je široká dost
8. črc 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tomáš jede furt na teplotě, dnes po odpo vyspání měl i 39 :frowning2: máme doma chládek, takže možná lepší být doma než venku :slight_smile: :slight_smile:
jinak Tomáš je zlatý dítě, dáváme ho spát po zprávách a probouzí se nejdříve v 7h, většinou kolem půl osmé :dizzy_face: a přes den jde spát hned po o ve 12h a spí tak do 14h někdy dýl :slight_smile:

jen jsem zběžně pročetla, jste se bavili o výškách, my jsme taky prckové, já mám skoro 170cm a přítel je možná tak o 1-2 čísla větší :grinning: a nahoře mám +10kg, a měříte si bříška, tak jsem si ho změřila a mám skoro rovných 100cm :slight_smile:

8. črc 2010 v 15:31  • Odpověz
@beru3nek tak ja ze zacatku sla po půl kg, pak se dlouho drzela na 3kg víc a ted se to vyhouplo na 6kg víc, myslím ze tech 10 asi dam, ale jde mi to jen do briska...lezim ale s tehu cukrovkou, takze dietka, casté jídlo, málo, ale to mi neva, takhle sem jedla sama od začátku, kdy jsem jedla co hodinu pro vlčí hlad a sladké me nebere moc takze pohoda, ale sama se divím, ze lezím a takhle se drzím, holt manzel varí vyvázene :slight_smile:
8. črc 2010 v 15:39  • Odpověz
@lio si prostě fakt dobrá :wink:
8. črc 2010 v 15:42  • Odpověz
Tak jsem dožehlila. Teda ne všechno, ale už mě šíííleně bolí nohy. A jak tak vidím, tak komoda na věci pro malého nebude absolutně stačit. Máme tu větší z Ikea, manža furt brblal, že by snad stačila ta malá... hahaha... Jsem dala do spodní zásuvky fusak, do druhé deky a byla půlka plná :angry: A to počítám ještě na kosmetiku a přebalovací věcičky extra poličku :frowning2: No nevím, kam to všechno dám..... Už tak máme docela málo úložného prostoru, asi budu muset vystěhovat skripta a knížky, těch mám plné skříně... Ale co s tím, ve sklepě plno a vyhodit je to škoda.... :frowning2: přemýšlím o nějakých úložných boxech pod postel, máte některá?
8. črc 2010 v 15:43  • Odpověz
@antana123 dala bych recept, ale neznám:slight_smile: mamča přibrala 25kg semnou, tak jsem se hrozila, ale ona začínala na 48 podvýživka :slight_smile:
ale furt zastávám názor čert vem kila, hlavne at sme šici s prckama v pořádku, no né :slight_smile:
8. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
@lio jo jo souhlas :wink:
8. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
@kovalda a to ti něco předepsala doktorka, nebo ty sama? mě je divný, že před 14 dny, mě doktor jak dával lakmusovej papírek a i to mikroskopoval, včera taky lakmusáč a neříkal nic.....
doktorka v mezičase tam jen koukla a řekla že mám mykózu, dala mi nějaký globule, ale nevybrala jsem je všechny, jen jak jsem řádila v bazénu (nešlo odolat), teď se to zdá dobrý, tak možná zabraly.
Mě už honí vlčí hlad, ale nejdřív jsem to musela zahnat oplatkou, než si začnu něco chystat, páč na lince je bordel a mě natahujou i šlupky od melouna :angry:
8. črc 2010 v 15:46  • Odpověz
@zvirka resila jsem to samé. My z pracovny delali pokoj pro mimi s tím, ze do ložnice si nechali udelat vestavený skříne a v pracovne jednu satní skrin ze dvou zrusili. Jsem rada, ze tam jedna zůstala, policová a je plná mimi veci a to mám jeste prebalovací komodu, kosmetika plínky a tak.....
ulozný boxy mame v posteli, klasické válendy, ale az budem kupovat nové postele zaručene chci s úlozným prostorem, i s vestavenýma skřínema po celé loznici, tech není nikdy dost :slight_smile:
8. črc 2010 v 15:47  • Odpověz
@zvirka a kolik máš těch věciček, že ti nestačí komoda?? :confused: :grinning: :grinning: já to vrstvila a dala do prvního šuplíku věci 0-3 měsíce, do druhého 3-6 měsíců a do posledního pár větších kousků, co jsem měla a ještě tam mám osušky, vlhčené ubrousky a pár věcí jako odsávačku na mlíku, na sople a tak :wink: a postupně jsem horejšek vyřazovala a z druhého přesouvala do horního :slight_smile: pleny mám vedle komody...
no a fusak si dej jinam, ten fakt zabírá místo, já ho měla v úložným prostoru v posteli a tam mám i deky :slight_smile:
8. črc 2010 v 15:50  • Odpověz
@zvirka já se taky bojím, že nám ta komoda, co mám vyhlídnutou nebude stačit - pleny, zavinovačky, fusaky a spol zaberou dost místa, já zabírám celou jednu skříň a manžel druhou komodu, asi budu muset třídit. :unamused:

Boxy nemám, nám by se to pod postel nevešlo, máme nízký profil, taky ikea, ale neznám lepší úložný prostor. Jen bych tomu dala víka, strašně se tam práší.

My máme strašně knih a papírů - hlavně manžel, časem bych chtěla pořádnou knihovnu, ale zatím si nemůžu vynachválit expeditky z ikei.
8. črc 2010 v 15:50  • Odpověz
@ojo já tyhle fusaky a deky budu muset mít taky v komodě, nebo nahoře ve skříni, ale tam dosáhnu jen se židlí a to je nepraktický.....nebo leda do sklepa :unamused:
látkovky musím mít taky vevnitř, páč je mi jasný, kdo na nich bude vegetit :angry:

zkusím juknout na ikeu, jestli tam něco není, třeba by se pod tu postel možná něco vešlo.
8. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
@zvirka jo jinak ta polička na kosmetiku bude určo dobrá, nejlépe nad komodu :slight_smile: ten můj stloukl pár prkýnek a udělal jakoby nástavec na komodu, se můžeš kuknout do alba "kulihrášek" :wink:

jinak si vemte, že pak fusak vyndáte někdy v listopadu a zandáte až v březnu...takže místo se na zimu trochu uvolní :wink:
8. črc 2010 v 15:54  • Odpověz
@suik já mám 20ks látkovek taky v prvním šuplíku :slight_smile: ale jestli budeš látkovat, tak ty taky zaberou místo :unamused: a jaký myslíš deky?? já třeba mám teď permanentně tu do kočáru dole v tom košíku pod kočárem :slight_smile: a jak jsem psala s fusakem, já nevím, jak to budeš mít řešené, ale já ho v zimě z kočáru vůbec nevyndavala, takže nějaké denní lezení na skříň odpadá :wink:
8. črc 2010 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.