• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ojo Asi máš pravdu. Přesunu fusak a deky, nedá se nic dělat. Akorát ještě nevím kam.... :frowning2: Ještě mám nějaké věci na malého v prádelníku, tak tam se snad pak uvolní nějaké místo. Máme totiž ještě sto let starý nábytek po tchýni, jen v ložnici nějaké nové věci, nejsou penízky.... A moc se mi nechce kupovat kousek po kousku, pak je to každý pes jiná ves.... Malému chceme ze stavebka tak za dva tři roky pořídit celý pokojík, no na nás asi zas nezbyde... Poličku si chci dát nad přebalovák, který budu mít ze starého stolku, abych věcičky měla po ruce. Asi na něm budu i koupat, protože jiná místnost se v našem bytě v zimě prakticky nedá vytopit. Komoda je v plánu postavit vedle. Akorát už se nám do ložnice pak nevejde naše šatní skříň, půjde do pracovny.
Jinak taky to mám tak jako Ty, první dvě velikosti obsadili dva šuplíky, ale mám nějaké věci od známých, vyšlo to asi 10 Kč kus, ale je toho hodně a různé velikosti, tak s tím bojuju... Ale byla škoda to za ty peníze nevzít.
8. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
@ojo Tak jsem mrkla, manžu máš šikulku :wink: Můj by to myslím taky zvládl, ale když bydlíme v paneláku, tak je to takové problematické....
8. črc 2010 v 16:06  • Odpověz
tak jsem zpět z procházky, já nechodím já se už jen šourám a to mě ještě začalo píchat zas tak břicho, že jsem myslela že domů ani nedojidu, děsný :frowning2:
vy jste dneska všechny nějáký akční :wink:
@lio: a to budeš rodit císařem, nebo jak to je když máš těhu cukrovku? no jo, ono se nic jinýho dělat nedá, když chceš pro sebe a mimi to nej, ale musí to být teda hrůza :astonished:
@r.m : to máš taky brzo poslíčky, ale je to tak už holt můžou být :unamused:
@zvirka : my máme postele už s úložným, je to šikovný
@ojo : kolik stačí dek pro mimčo? já mám zatím jen dvě pidi flísový, to je asi málo, ne? ještě jednu určo by to chtělo, jestli tu španělskou, zatím se teda nevyznám :wink:
8. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
@beru3nek sem na diete, takze cisar neni nutny, vetsinou se pristupuje kdyz je hodne velke mimi, spatne kompenzovana cukrovka a nebo mamca na inzulinu. Ale zpravidla se vyvolává ve 39 tt. Jeste do porodky nechodím takze nevím a z diskuze o cukrovce to taky není patrné, nekdo sel cisarem, nekdo na vyvolání a u nekoho cekaj, zalezi na zprave z dia poradny. Mimi mam sice o tyden napred ale na dia rekla ze to neni zadna traga, a cukrovku kompenzuju dobre dietou, takze uvidime
8. črc 2010 v 16:18  • Odpověz
@beru3nek jj a teda docela dost to bolí,to nechci vidět ty kontrakce :(
8. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
@r.m hlavne nepanikař, já mela poslíky víkend po kontrole ve 30tt, musím říct, ze nebyly asi tragický, ale jak si člověk odvykne za tech 9 mes od ms bolestí (já na ne trpěla fest) tak sem mela co delat, trvalo to dva dny s prestávkama a od té doby mám tuk tuk tuk pokoj. Hlavne klid, nejlépe lehnout a dýchat
8. črc 2010 v 16:22  • Odpověz
@lio jéé další maminka s cukrovkou? Já ji tedy nemám ale naměřili mi vyšší cukr tak musim držet dietu :( ale sem tam něco zobnu :slight_smile: horší je to s ovocem,to bych mohla jíst furt ale nemůžu :slight_smile: jéé,takovej meloun ale já když se do něj pustim tak 1/2 je pryč co by dup :slight_smile:
8. črc 2010 v 16:22  • Odpověz
@lio já když právě ležím tak je to horší,musim chodit ale někdy to je taková křeč :/ ale asi je to normální a menzes jsem měla taky děsnou,až jsem omdlívala
8. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
@r.m a proč nemůzes ovoce ? zrovna včera sem k druhé véče měla |400gr melounu, ňam
8. črc 2010 v 16:25  • Odpověz
@r.m aha no tak najít si polohu kdy to prestane.....ta vana taky zabírá, klidne na půl hodky....hlavne klid, není to ani brzo, poslíčci můzou klidne az 8tydnu byt preed
8. črc 2010 v 16:26  • Odpověz
@lio : aha, já myslela, že jak je curkovka tak je ve většině případů císař, my jsme taky o týden větší a bez cukrovky, teda doufám, dr. mi nic neříkal, ani jestli dobrý.
@r.m : já je měla zatím jednou a taky jsem si říkala to bude porod asi auky :frowning2:
a to nemůžete ani ovoce?
mně doktorka řikala,že jen třeba 1merunku a po hod zase něco,né moc naráz :( tak nevím a bílé pečivo,těstoviny,brambory no hrůza jen zelenina a maso ale to víš,že to nedodržuju,to se nedí
@r.m ježíš tak jukni sem http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tehotenska-cukrovka-gestacny-diabetes/
oni ti gynekologové přeháněj, zkus www.tehotenskacukrovka.cz ..tabulka, kde mas kolik v cem je sacharidů a ze muzes vse.....jim naprosto vsechno !!!!!
8. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
@beru3nek nutne to cr neznamená:slight_smile:
8. črc 2010 v 16:29  • Odpověz
@zvirka díky :slight_smile: ta polička je tam jen nasazená, tažke jde vyndat :slight_smile: jinak jsem měla dřív tyhle věci na přebalováku, ale jak byl malej větší, tak mi to bral a shazoval :confounded:
my taky máme byt, ale musím říct, že pokoje větší než v paneláku :slight_smile: já třeba měla taky ještě krabici o hodně větších věcí a ty jsem jen přeprala a nechala v té krabici a dala do skříně...my taky máme starý nábytek, takže máme 2 vysoké skříně, ale jen na zavěšení :unamused: a já mám jen jednu malou skřínku a přítel má svoje věci ve skříni co patří k obývákové stěně :sweat_smile: takže taky nic moc úložního prostoru, takže v těch skříních na zavěšení mám na dně dané 2 vakuový pytle, co už Tomáš vynosil, plus i tu krabici s většíma, teď i spací pytel, zavinovačku, je to tam naházené :rolling_eyes: :rolling_eyes:

@beru3nek já nevím, co je to španělská deka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: já měla jednu takovou obyč deku (asi taky z ikei) tenkou rozměr malý nějak 100x180 a tu jsem rozstříhla na 2ks a ten jeden kus ještě na 2 ks :wink: :grinning: s tím teda, že jednu malou dečku jsem měla permoš v autě, druhou permoš v kočáru dole, pak jen ten větší kus...toť defakto vše :sweat_smile: případně jsem měla jako deku rychlozavinku :wink:
jo a pak když Tomáš povyrostl, tak jsem pořídila ještě jednu deku do sporťáku tlustčí, ale to jen proto, že už se nevešel do fusaku a byla tenkrát ještě zima :wink: si myslím, že vám jedna deka bohatě stačí :wink:
8. črc 2010 v 16:29  • Odpověz
@lio sousedka měla tu těhucukrovku a akorát ji u nás nenechali přenášet, hned jak neporodila na termín, tak druhý den vyvolávali :sweat_smile:
8. črc 2010 v 16:32  • Odpověz
@lio jéé super,vytisknu a lepim na lednici :slight_smile: asi to doktoři fakt přehání
8. črc 2010 v 16:32  • Odpověz
@r.m no ten web je od dia pro tehotne, me na gynde rekla ne sladky ne dzusy, ne prilohy, ale to je blbost, vynechat sladky - rychly cukry a zbxtek pocitas, aby ti to za den dalo max mnozstvi sacharidů a jis po dvou az trech hodinach, 6x za den.....naopak bile pecivo je fajn, ze se da spocitat, tmave ne, bo nevis zda neni dobarvene karamelem a tudiz kolik ma sacharidů....ale urco neumiram hlady a jim vse.....veskere ovoce, jen vazim no.....

ojo : jj to sem taky slysela, tak uvidíme...ja trochu doufám, ze az se zacnu více hýbat a chodit ven, ze to půjde samo, ale
taky nemusí, ze :slight_smile: zname ty zakony schvalnosti :grinning:
8. črc 2010 v 16:35  • Odpověz
du se odvalit na sváču a možná dám sprsku, to je zase hic, chjo :frowning2:
8. črc 2010 v 16:36  • Odpověz
@ojo Ono by taky pomohlo přebrat starší věci, v jedné skříni máme skoro všechno, v čem už nechodíme, ale nechce se mi do toho... :unamused: Znáš to, si říkám, to se bude hodit, do tohohle zhubnu, třeba jednou budem mít zahradu.... :rolling_eyes: Asi se budu muset přinutit. A taky k tomu potřebuju mojeho, ale ten je ještě línější, řekne "stejně víš líp než já, v čem ještě budu chodit" no na zapleštění :grinning:
8. črc 2010 v 16:44  • Odpověz
@antana123: sliz je v poho, zrovna jsem dověšela první várku. Aviváž pro malou používat nebudu, moc ji nepoužívám ani pro nás :slight_smile:. A teda, budu muset dokoupit kolíčky, na to dospělácký mi to stačilo a i je to pověšené za chvíli, ale pračka těch titěrností mi teda trvala. Taky jsem zkoumala za kterou část to vlastně připíchnout tím kolíčkem, když je to všechno takové maličkaté :slight_smile: Ale je to krása, za chvíli půjdu šňůry vyfotit :slight_smile:

@beru3nek: nee, kvasinky mi zjistili normoš u doktora, takže jsem dostala tablety na zavádění :unamused:
A pánev mi měřili při vypisování těhu průkajdy.

@ojo: tak to je Tomášek zlaťoučkej, když tak pěkně spí.

@zvirka: téda, v tomhle vedru žehlíš, to bych nemohla. Jsi dobrá :slight_smile:

@suik: předepsáno od doktorky, já bych si sama nic neordinovala.
8. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
@kovalda Ještěže pereš, teď jsem si vzpomněla, že mám v pračce vyprané prádlo. :grinning: Jdu to pověsit.

Pánev mi taky neměřili.
8. črc 2010 v 16:54  • Odpověz
@lio. jé, jsem ti koukala na fotečky. Ty jsi hezky hubená s bříškem :slight_smile: A koukala jsem na poličce spousta trofejí - kdo a za co vyhrál? :slight_smile:
8. črc 2010 v 16:55  • Odpověz
ahojte holky, tak dnes jsme měli velký utz, Víťa je hodné miminko stále hlavičkou dule, máme 1762g a jsme o pět dní větší. Pan doktor říkal, že je to moc pěkný blonďák (proboha po kom??). Našli jsme opět pindíka, takže naše bouřlivé diskuze o volbě holčičího jména skončily. no nic, musím si vás dočíst jak jste na tom vy...
8. črc 2010 v 17:04  • Odpověz
taky si vás budu muset dočíst....já, na rozdíl od Suzi nemůžu v práci..... :slight_smile: ...no tu definici "bouřlivých diskusí připisuji hormonovému maminkovskému vypětí. Mějte se všechny hezky pupíkovatě. Martin
8. črc 2010 v 17:06  • Odpověz
děkujeme za přání zdravíčka, zatím se prcek drží a straší jako obvykle,tedy až na ten kašel :unamused: Horší bude zase počítám noc.
@kovalda . mě pánev neměřili,jsem typická hruška, na první pohled bylo poznat,že cokoli proleze :grinning:
@ojo : my měli fůru dek, dvě jsme dostali , 3 jsem měla koupené ty menší...a máme je pořád, některé hodně používáme ,ty už nejsou úplně hezké,tak až se narodí junior želva, možná koupím jednu novou a využiůli jsme všechny, velkou španělku v zimě, ty malé jsme střídali podle počasí a vložky v kočárku :grinning:
8. črc 2010 v 17:11  • Odpověz
@ojo : díky za info :slight_smile:
no já si tu španělskou dám do vyhledávače, a´t vím jak to vypadá, vím, že hodně o ní mamky píšou
@suzete : gratulka k blonďáčkovi :slight_smile:
8. črc 2010 v 17:42  • Odpověz
@suzete : to bude třeba jako ten náš první, taky jediná blond huňatá hlavička v poronici..... :grinning: Si ho dobře poznáš,už z dálky,zlatovláska :wink:
8. črc 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahojky těhulky,

@kovalda tak to je fajn, že zatím sliz nepomlouváš :grinning: ......Už jsme se na to taky vrhli, manžel teď dostrouhal Jelena, prý si připadá jak babička před padesáti lety :wink:

A gratuluju ke kontrolám...... to je mazec, jak jsou ty miminka už veliký :dizzy_face:
8. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
@suzete gratuluju ke kontrole Viktor je teda šikulka :grinning:
8. črc 2010 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.