• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda a co máš, že jsem tak zvědavá? Já měla nejdřím macmiror, nebo tak nějak, takový hnusný globule a pak mi dala takový průhledný, ten název si nepamatuju, ale je to gelový v dlouhý placatý zelený karbičce.

s tím slizem mě ale nadlodáváte, že bych to taky zkusila, jelena tu asi neseženu, ale něco jinýho snad jo...někde jsem viděla blog, tak ho jdu najít abych si připomněla co to obnáší...
aviváž by se na sliz používat neměla, to pak je veškerá snaha k ničemu, dávaj do druhýho (?) máchání ocet, na změkčení, taky se dá kápnout trocha levandulovýho oleje pro vůni.
8. črc 2010 v 18:28  • Odpověz
@ojo to je fakt, fusak i deka budou v kočáře, já těch dek mám víc, nebo budu, tak různě na přikrytí a tak. Ty látkovky teda zaberou, to jo.....no bude se muset vejít, oblečení v komodě budu mít asi jen to aktuální.
8. črc 2010 v 18:31  • Odpověz
@suik ty gelový globule jsem měla taky a ty mi pomohli :wink:
8. črc 2010 v 18:31  • Odpověz
@antana123 nejsou špatný, taky se mi to zdálo lepší po pár dnech, ale v noci jsem trpěla, mokrá, lepivá a nemohla jsem spát, musela jsem se několikrát převlíknout, omejt, slipovka nepomáhala, páč to byl gel, tak jsem si tam dala separačku na mimino a pak ubrousek. :unamused:

k těm děkám, já jsem od někoho četla, že jich měl dost.....já budu kupovat x těch modrej irma plédů v ikei, jednak do kočárů dolu, náhradní a na separační plínky, pak jsem jednu koupila, jednu dostala, mám jednu pletenou a až bude kór zima, tak ještě nějakou teplejší....jo a mám merino zavinočku, to se dá taky použít jako deka.
8. črc 2010 v 18:42  • Odpověz
@suik jo to máš pravdu ale byla jsem ráda že to pomohlo :wink:
8. črc 2010 v 18:43  • Odpověz
@zvirka jo já taky musela přebrat starší věci, měla jsem stejný myšlenky, že se to bude hodit a tak...ale po porodu mi zůstal jakoby větší hrudník (i když se prsa zmenšila :confused: ) tak bylo vystaráno a spoustu jsem toho vyházela...a asi to přeberu ještě jednou, jsem tam ještě něco schovávala, že až se vrátím do práce :grinning: :grinning: no kašlu na to a zas to přeberu :slight_smile:

gratulka ke kontrolám :slight_smile:

@suik @ kuchy...no já vlastně taky mám dohromady 4 deky (2 maličké, 1 poloviční a pak teplejší) taky jsem je všechny využila podle počasí :slight_smile:
8. črc 2010 v 18:45  • Odpověz
@kovalda gratulace k dobré kontrole a že jste tak šikovný:slight_smile:))
8. črc 2010 v 19:02  • Odpověz
@kovalda trofeje jsou pejska, kdyz jsme se aktivne účastnili výstav, v čr už vysbiral, co se dalo a jelikoz vystavni nechutný prostredi panicku nebralo, tak se za hranice nevydala.-) a dekuju\.-)
8. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
@suzete gratuluji ke kontrole. Víťa je šikula :slight_smile:
8. črc 2010 v 19:09  • Odpověz
jinak ta tabulka kdo kdy jak velký mimčo a tak...je dobrej nápad...jinak kdybyste chtěli i můj mob, tak pošlu do IP a můžete poslat svůj, jestli chcete.
8. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
Zdar holky, jdu jen na skok, vůbec nějak nezvládám večer sedět u netu a tak jsem na MK už pěkně dlouho nezavítala, po celém dni koučování našich dvou zlatíček jsem ráda, když nejsem v osm večer v komatu :grinning: Doufám, že jste tady všechny s miminky zdravé a s porodem čekáte až do září, u nás je vše v nejlepším pořádku, beruška roste jak má (za 2t máme poslední velký Uz, tak uvidím konkrétněji, ale děloha zcela odpovídá....), bříško mi zatím nijak extra nepřekáží, takže až na tu větší únavu si teď vlastně těhotenství dost užívám, teda až na ty momenty, kdy dáma provádí v břiše "mixér" a lomcuje mi vnitřnostmi tak intenzivně, že to bolí, no ale co, ať si to užije, divoška :grinning: :grinning: Zatím se dámy mějte, letím koupat, potomstvo už tady páchá hluk hlasitosti dobře rozjetého fotbalového stadionu, tak je patrně načase chystat je do postýlek :slight_smile:
8. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
@lio : co máte za pejska, teda to je asi krasavec :slight_smile:
8. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
@lamia : jé ahoj, jsem si říkala, co s tebou je, tak hlavně že jste o.k. no já kdybych měla už dvě děti, tak bych tady nebyla taky asi vůbec :grinning: , tak se zas koukej někdy ukázat :slight_smile:
8. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
@beru3nek bolonacek, takovej ten malej, bilej chlupatej ted se to rozmohlo na sidlistich, oskubaný, a to se mi kazdej divi, ze mam taky bolonaka,ze oni nemaj takhle dlouhosrstý.-))))))
8. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
@beru3nek jinak sem se s nima fotila, mam kluka a holku, ta je pidi, tak to sem pak dam, az to stahnu z fotaku.-)
8. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
@lamia ahojky :wink: už máte jasno se jmény????
8. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
@lamia si tady nebyla tak 100let :grinning: jak se máš???
8. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
Zdar Antano, ne jména pořád nejsou jasná :grinning: :grinning: Asi to bude Třetislava :grinning: :grinning: Néé, zatím vede Julinka, muž ovšem stále nechce a vymýšlí stále dál, poslední originální nápad byl Stella, no .....upřímně doufám to uhraju na tu Julii :grinning: :grinning:

Beru není to tak děsný, holky jsou sice divošky, ale zvladatelné, náročný je spíš ten provoz kolem, teď víc cestujeme (chata, babí apod...) tak se pořád pere, žehlí, balí, vybaluje, přesunuje....a navíc taky pořád vařím a chystám svačinky na ven, tahám domů tuny žrádla...no až bude i třetí beruška baštit normoš jídlo, tak budu nejspíš nakupovat s dvojkolákem, vařit v prádelňáku a na výlety nosit svačinu v krosně.... :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak je to super, Johanka začla děsivě žvanit, všechno komentuje, ráno mi pravidelně říká "ahoj maminťo" takovým tónem, že bych jí sežrala :slight_smile: Pravda dík tomu se taky už zvládají s Aňou hádat, takže občas mi večer praská hlava...prostě ženské, že :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tuhle měla Jájucha bezva hlášku, na chatě čučela přes sklo dvířek do krbových kamen a pořád hlásila "není tam yba, není tam yba" - hledala tam ryby, bc myslela, že je to akvárko....No prostě místo chození do práce mám opravdu "pure mateřství" :grinning: :grinning: :grinning: Když jdu ven s Ančou a kočárem s Jájuchou plus pupíkem, vypadám jak reklama na babyboom :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
Antano mám se skvěle jako vždy, jen krapet náročné, ale zas to není nuda :grinning: :grinning: :grinning: Co u vás??? :wink:
8. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
@lamia držím palce na Julinku :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
@antana123 jo jde to jen pupek trošku už zavazí a co mi dělá malý v břichu škoda mluvit jsem jak stařena jen si stěžuju :grinning: :grinning:
8. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
ad deky
já mám jednu španělku - tu jsme s ondrou moc neužila - bylo pěkné jaro .....no a v zimě už jezdil jen ve fusaku, ale myslím, že na podzim ji určo využiju
no a pak jsem měla dvě ikeové - takové ty čtvercové - jednu v kočárku a jednu v postýlce
naprosto to stačilo

ad úložné prostory - vždycky přemýšlím, jak fungují lidi v bytech - máme samostatnou šatnu, pak pokoj na "různmosti", sklep a garáž a mám dojem, že máme úložných prostor tak akorát :sweat_smile:
8. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
lami: jéééé my začali taky přehodnocovat jméno a jůlinka je moje favoritka - ale manža o nmí nechce ani slyšet :grinning:

ty dětské hlášky jsou super .... onmdráš zatím prakticky nemluví, ale občas z něj taky padnou perly
dnes jsme obědvali na terase a přiletěl tam vrabec a ondra: gá gá ..tak mu říkám: ne ne to je vrabeček, čimčará ....a on se na mě tak nesouhlasně podíval zavrtěl hlavou a prý: gá gá :grinning: :grinning:
8. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
holky já vám ty holky tak závidím :wink: jsem strašně moooc chtěla Julinku
8. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
@hupcza to máte luxusní! Já nechápu jak jsme mohli žít v předchozím bytě, teď máme aspoň ten sklep, tam dávám vše, co zrovna nepotřebuju....chtěla jsem tam odnýst zimní kabáty, ale nějak na to ještě nedošlo :grinning:

@lamia ahoj, kolikrát jsem si říkala, co s tebou je....

mě teď kulíšek boxuje dole do boku, to jsou ale pořádný řachy :confused:
8. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
tak já už uložila Tomáše...chudák měl teď před véčou 39 horečku, úplně z toho hekal, jak mu nebylo dobžře :frowning2: :frowning2: a kaše nesnědl ani půlku :frowning2: mi ho je tak líto...nikdy teploty neměl a teď si je teda vyžírá... :fearful:

tak já jdu ven pro prádlo a lehnu k TV s melounem :slight_smile: :slight_smile: jsem teď na něm závislák, musím ho mít každý večer :grinning:
8. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
u nás se jména jednou dohodly a už není cesty zpět :angry: , a to bylo v době, kdy jsme ještě něčekali....teda hlavně Sofinka mě napadla jednou ve frontě, když jsem viděla jednu malou holčičku, která se tak jmenovala.....
8. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
@lio : jo jo vím, chlupatý kouličky roztomilý :slight_smile: no dej fotečky 4 nohejch miláčků :grinning:

@antana123 : neboj druhý pokus určo vyjde :slight_smile: zas budou s klukama jiný starosti a mají to v životě jednoduší

@lamia :máte doma veselo koukám pořád stejně :slight_smile:
8. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
@ojo : tak hlavně aby mu bylo líp chudáčkovi, to musí být hrůza nemocný dítě :angry:
@suik : my min. týden váhali, jestli nedáme jiný, ale když už mu říkám Adámku, tak by z toho měl chudák guláš, tak bude Dominik jako druhej, nevím proč ale tuším dva kluky u nás. V přítelový rodině se holky nevedou, neuměj je vyrábět no :grinning:
8. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
my zase uz mame asi tri roky jasno se jménem holčičky a kluk byl tedy oříšek, at to není jméno co je jen tu po baráku asi 100x , at si pod jménem nevybavit nějakého vola ze třída atd, byla to sranda, nakonec manža přišel s tím, že nic kloudnýho nevymyslel a tak jsme z nápadů asi 5ti klučičích jmen vybrali jedno a to už neměníme.
antana já taky chtěla /chci holčičku, ale asi to bude kluk no :slight_smile:
8. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.