• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
mě přijde že většina maminek sní o holčičce :slight_smile: já taky na ní pořád mluvila ze začátku jako že je to Adélka, byla jsem i dost přesvědčená a ono ne :grinning:
8. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
holky já nevím co se mnou dneska je celý den jen ležím jakmile stoupnu na záchod tak mám bolesti a hrozný tlak úplně dolů je to možný???si myslím že malý ještě nemůže tak tlačit hlavičkou né???
8. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz
@lio : jo vy to vlastně nevíte, co to bude. Já kdybych nevěděla co, tak jsem přesvědčená do teď že holka i okolí mě pořád říká, že je to jasná chcanda. :grinning: i pupek mám kulatý, žádná špička
8. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz
@antana123 : já tomu nerozumím, ale možný to určo je, ještě když je ho už kousek, nějáká mamča třeba poradí
8. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
@beru3nek no tak mne zase sici rikaj , ze je to jasnej kluk,dle briska a to ho mam kulatý jak mičudku, tak třeba se elišky dočkáám.-))))
8. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
@beru3nek já ho mám taky kulatý každý mi říká jasná holky a on kluk jak buk :grinning:
8. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
@antana123 tak odpocivej, obcas se takhle zadari, muze tam neco prcek skripnout a to sou pak různý bolístky, at ti to dá brzy pokoj
8. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
@antana123 ja ho mam taky kulatý, tak mi rikaj kluk????
8. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
já už bych chtěla mít taky vybraný jméno, ale prozatím nás s manželem žádný pořádně neoslovilo. S Matějem jsme to měli podobné a po 30tt bum, prostě Matěj a bylo rozhodnuto. TAkže taky čekám na nějaký blesk, který by mi to hned vyjasnil. Naštěstí je ještě čas.

ad deky, já mám snad 2-3, fakt si nejsem jistá. V zimě využiju fusak a na podzim budu malou vozit v kočáru v rychlozavince a kdyby byla zima tak přes ní přehodím ještě peřinku (plymo). Do autosedačky mám takovej fusáček, takže ani nevím, kde bych je upotřebila. Válecí deky na zem těch máme habakuk, na to nepotřebuju nakupovat nové dětské.
8. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
@lio no snad zítra už bude líp mi to nejde celý den jen ležet mám ještě dost práce na nachystání zítra jsem chtěla vyprat poslední věci do porodnice :wink:
8. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
@antana123 jen hajej, času dost, ty deas, ze bys mela rodit zitra, mame cas.-)))
8. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
antano, spěchej pomalu :grinning: , je možný že se ti Šimonek posunul níž a trochu tě tlačí. Já tohle nezažila, takže až tolik neporadím :sweat_smile:
8. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
@lio jo já vím já jsem takový cvok že to chci mít nachystané at mám klid :grinning: já sem blázen :confused:
8. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
@swead no doufám že mi bude zítra líp
8. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
@antana123 tak to chápu, se nachystej, ale šimonek se jiste nechystá a tak nestras s porodem.-)))
8. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
@beru3nek no hele u nás to bylo tak že u prvního byl pupík do 20tt Karolínka a teď u druhýho byl pupík do 13tt Leontýnka :grinning: a pokaždý jsme pak museli hledat klučičí jméno :-/ U nás do teď byli v rodině samé holky a my teď budeme mít 2kluky za sebou.... já si tu holčičku tolik přála :cry: ale tak hlavně že jsou klucí zdraví

dneska ráno jsem se schválně vážila a jsme pořád na stejné váze jako před otěhotněním :sweat_smile: já jsem první 3měsíce zhubla asi 5kg ty se mi postupně vrátily a teď už se jakou dobu držím na tý svý váze, což je fajn :wink:

deku jsem na prvního kupovala taky tu španělku, která je naprosto dokonalá a pak jsme dvě deky dostali (slabounký) tu jednu jsem ani nevyužila....
8. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
@antana123: kluci jsou náhodou bezva - ondřínu bych teda nedala ani za nic

@suik: víš co - já nepotřebuju značkové oblečení, drahou kosmetiku..., ale jsem příšerně rozežraná na prostor - musím mít stráááášně moc místa .....takže mé jediné krátkodobé bydlení v panelákové 3+1, 74m2 + lodžie jsem komentovala, že máme strašně prťavý byt a všichni mi říkali, že jsem totálně prdlá - uznávám - asi jsem :grinning:

@ojo: meloun jsem si dala taky :slight_smile:
chudě malé - je blbé, když ty horečky špatně snáší - já dávám alespoň krizovky - trošku to pomůže zklidnit

@suik: já mám annu vybranou cca od puberty - ale najednou mi to nějak začalo hlodat :grinning:
8. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
@lio jo to je jasné že mám čas jen mi takhle nebylo ještě jsem si mohla lítat jak jsem chtěla tak jsem z toho špatná to bude zítra určitě už ok :wink:
8. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
@suzete: ahoj Suzi i Martine, tak gratulka k blonďáčkovi a super, že už nemusíte pátrat po tom holčičím jménu :slight_smile: (ať už je to bouřlivé jakkoliv :grinning:)

@kuchy: no, u mne si myslím mohou být také jistí, že pánev je dost široká :grinning:, ale mají na to kolonky v průkajdě, tak to prostě změřili :slight_smile:

@daja.had: se slizem spokojenost :slight_smile:, taky musím příště zapojit manžela do strouhání :slight_smile:
8. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
@beru3nek: tak to já jsem asi divná - ale mi to bylo úplně šumák
každý, když jsem řekla, že druhé bude holka, tak mi říká: nooo tak to jsi ráda, co .....
jako ráda - jako, že bych to preferovala to ani nááhodou i dva kluci mi příjdou jako fajn

@antana123: tak tohle neznám - nezažila jsem - neporadím
8. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
jsem se dívala do vašich albíček a u docela hodně z vás jsem našla, že byste rády kočárek roan marita, tak tenhle kočárek mooooc doporučuju. Odvozila jsem v něm Matýska a na malou ho budu mít taky, barvy vůbec nevyšisovaly, je krásně pohodlný, prostorný, houpací a hlavně se mi tam vešel Matěj i s fusakem krásně do března, kdy si začal sám sedat a mohli jsme přejít na sporťák.
8. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
když jsme všem řekli, že čekáme holčičku, tak měla většina stejnou reakci jako u Hupczi, že jsme určitě nadšení, že budeme mít páreček apod. Mně to bylo v podstatě jedno, spíš jsem si myslela na druhého chlapečka, pro mě je nejdůležitější, že bude mrně zdravé, zbytek mi byl fuk.
8. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
@swead: taky se přikláním k tomuhle "klišé" - je to šumák, když je zdravé
8. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
@suik: dostala jsem Clotrimazol - jsou to takový bílý tablety, předtím jsem je měla taky.

@hanncca: děkujeme, to víš, prostě šikulákové celá rodina :slight_smile:

@lio: panečku, tak pejsek je šampion :slight_smile: Koukám, že máš do porodu 40 dní, to je teda :slight_smile:

@lamia: ahoj, vítej po dlouhé době. To je super, že jste v pořádku a dle toho, že ty již narozené slečny jsou schopny páchat hluk jak fotbalový stadion, tak se podle toho "mixéru" můžete těšit i na 3. andílka :slight_smile:
Držím palec, ať prosadíš Julinku, to je krásné jméno :slight_smile:

@ojo: chuděrka malej takový teploty. Závislost na melounu absolutně chápu :grinning:
8. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
@swead: jé, tak to jsem ráda, že mi dáváš doporučení na ten Roan, moc se mi líbí, že je to takovej poctivej velkej kočár :slight_smile:
8. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz
@hupcza tři plus jedna malý .... já jsem teda vyrůstala v baráku, kde bylo místa relativně dost....relativně proto, že to co by mohlo bejt volný a prostorný, tak tam bylo nějaký harmpádí. Já zase nemám moc ráda moc věcí a nepořádek, mám ráda všechno na svém místě a uspořádanost.
To jestli to je garsonka nebo 3+1 mi je fuk, teda do garsonky bych se už se svým uspořádáním teda nevešla :grinning:

@swead já mám v albíčku roanů několik, moc se mi ten kočár líbil, ale bohužel na mě je moc vysokej, špatně by se mi s ním manipulovalo.
8. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
@kovalda aha, to mi něco říká, ale možná to znám jako mast....
8. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
@kovalda jj, já jsem s ním velmi spokojená. Ani jsme ho nemuseli často mazat (kloubní spoje-vrzají)-snad 3x za celý 2 roky, v zimě mu tam bylo krásný teplíčko, skoro v něm nebyl ani vidět :grinning: . Najdu nějakou fotku mmnt.
8. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
@suik já ho vybírala taky hlavně kvůli výšce, mám 176cm a u spoustu kočárků jsem byla ohnutá nebo kopala do košíku
my po dlouhém rozhodování a zkoušení kočárků budeme objednávat tento http://www.koralkuvsvet.cz/detail.php?zbozi=2190522
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.