• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik: no třeba jen po ondrovi mám už ted tři plné velké ikeové krabice + plnou komodu už nachstanou pro prcka - kam bych to v bytě dala, netuším
8. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
@gazel pěkný a velký to je super že jste si vybrali :wink:
8. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
@lio : já kdybych to netušila, tak si přepovím přesně opačně :slight_smile: fakt se to podle ničeho předpovídat nedá
@antana123 : ono na druhou stranu je lepší fakt mít vše asi dřív, nikdy nevíš, co se bude dít, nebo jak ti bude, až bude čas a bude ti líp, tak pomaličku dochystávej :slight_smile:
@gazel : no já jsem taky zvědavá na nás, někdy mi přijde, že je to přesně opačně než to co chcem, no hlavně aby byli mimánci zdravý
@kovalda : ty jsem taky měla :wink:
8. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
@kovalda do ofiko termínu, jinak to bude za mín, kvůli cukrovce to zatím vypadá na 39tt vyvolávačka...uvidíme.....

jinak my vybrali kočárek Firkon Verano, manža je z něj nadšený (technicky, parametry a tak) a me vyhovuje též, už se na něj moc těšíííím, máme ho od února a pamatuju si, jak sem si posteskla, že do srpna hafo času, že už bych s ním chtěla vyjet :slight_smile:
8. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
tohle byl výlet do Mariánek měsíc po porodu
8. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
@beru3nek no zkušení matky na mne mrkli už ve 3. měs a prej to je jasnej kluk, vyčistila se mi plet, mám jen bříško, nádherný hustý lesklý vlasy, nahoře jen 6 kg......ja se na to překvápko těším :grinning: :sunglasses:
8. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
tfuj zkušený :grinning:
@swead já to mám naopak, ty klasiky jsou na mě velký, i se mi do něj špatně kouká.....zatím mám vybranej Hoco master L, ten je hodně nízkej, ale pro mě ideální, akorát nevím, jestli ho budem kupovat nebo ne, bytná nám nějakej nebízí, tak čekám, no snad to stihnem objednat :confused:
no hrozně to utíká, taky mi přijde nedávno že jsem byla v 9tt a zůstala jsem doma, hrozně to letí
jsem taky zvědavá, jak si tady budem psát, že jsme s kočárkama spokojený, ale určo budem :grinning:
já jsem šťastná, že máme 3+1 proti 2+kk se to nedá srovnat, hlavně komora na patře a sklep, což je super. Barák by byl samozdřejmě úplně super, ale to je jaksi teď mimo naše možnosti
8. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz
@beru3nek jj já než ulehla měli jsme kočárek, postýlku a z postele objednávám zbytky (kosmetiku, plíny, na koupání, hračky, dudlíky atd) ale za kočárek, který jsem si sama vybrala jsem nesmírně ráda, nedokážu si představit, že by mi ho jela vybírat tchýně :grinning: :D
8. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz
@lio : u mě je to jak kdo, jako v obličeji jsem pořád stejná, uhráky našt. nemám :wink: , ale bříško je fakt už mega, no musím o víkendu zas udělat fotku, ať je pak památka, jak bylo mimáskovi dobře v bříšku :grinning:
8. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
@beru3nek u me samý tipy na kluky, jen mamča furt čeká elišku :grinning:, manža chce kluka a já se jen výborně bavím :sunglasses: :sunglasses:
8. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
@lio : já měla našt. taky brzo vybráno vše, pak jsem si říkala, co kdyby náhodou, já teda našt. ven můžu. Už jsem zapomněla, ty se otvíráš? Mám zmatky, nebo spíš těhu demence
8. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
tu nornoš pařím u rádia jak puberťák, už mi ten pohyb fakt chybíííííí (pařím = ležím, poklepávám nohou, zpívám si a šijou semnou šici čerti, psisko tu na mě čumí jako že sem magor :grinning:)
8. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@lio : oni chlapi většinou chtějí mít toho mužského pokračovatele rodu, a hlavně si chtějí hrát, že :grinning: Mě ten můj říkal min. týden, že by měl už koupit něco na ovládání aby to testnul. Já bych překvápko asi nevydržela, jsem hrozná zvědavka
8. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@beru3nek jj od 20tt zkracování čípku, doted už ho mám víc jak 3/4 fuč.....takže přísný klidový režim na lůžku. uz tedy pomalu můžu ven ale nikdo nedokáže předpovědět, co to udělá, takže ještě ležím a cestou na wc obejdu byt, zaleju kytí a tak, za týden mám kontrolu a pak o víkendu se chystám projít venku, kolem baráku. vždy když jedu na kontrolu a vyjdu z baráku mám pocit, že me ten vzduch zabije....ale musím nabrat síly k porodu, ono za 14 dní to bude už zase přeci jen blíž a případný porod nebude trááága, ale chci to udržet co nejdýl
8. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
@hupcza na to jsou nejlepší vestavný skříně, ty pojmou lecos, ale to jsme nikdy neměli :unamused:

@lio mě babička taky tvrdí kluka a i já si to myslím....pleť je dobrá, ale zase na prsou mám samej pupínek :unamused:
8. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
@lio : to je hrůza, už takovou dobu v posteli, ale pro mimáska vše, to je jasný. Tak to jo, za týden jsi už v 36 tak to pak už bude lepší. No to musíš být venku na zkácení. Mě stačí když jsem marod, tak mám co dělat, když jdu jen na wc natož po takový době, tak to se nemůžeš dočkat asi toho mimáska vůbec, co
8. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
@beru3nek jj můj je magor na focení a modely, tak prej tuhle někde koukal a taky plánuje jak koupí Merkura :grinning: :grinning: tak říkám že i s holkou může lítat s modely a stavět stavebnice....tak prý bude muset koupit kulovnici (si věří co :grinning:)
heye já sem taky zvědavka, ale ono dyž ani nevíš, zda to donosíš, pak řešíš jiný věci, že ti pak tečou slzy, když slyšíš bušit srdíčko, vidíš jak se to tam uvnitř vrtí a jak tomu nic nechybí, že to, co má mezi nohama je ti v tu chvíli šumák. \na ult ve 30 tt dokonce dr řek že konečně někdo rozumnej, že dneska to chce každej vědet :slight_smile: me je to fakt fuk ale zpočátku jsem to zaručeně vědět chtěla :slight_smile: pak si ani nedokážeš představit nějkaý 35tt ze jeste budes vcelku a tohle jde fakt stranou
8. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
@suik : jaký máte jména, jestli to není tajný? nechala by sis to říct, kdyby se mimísek ukázal?
8. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
tak abych Vas trosku pobavila a snad uklidnila, ze ste na tom se jmeny rozhodne lip..tak se pochlubim i ja;) cekame kluka, manzel je Jirka (takovy normalni jmeno) ale pro synka vybiral samy ulety z tech lepsich tu byl Vojta, Jakub, pak Ota(toho fakt nechci!) a co se ale ujalo nakonec nejvic..byl Vincenc!!!! prvni moje reakce byla ze Vincence ani nahodou...jenze pak sme z nej udelali pracovni jmeno a pouziva se doted..na malyho myslim jako na Vincika a i rodice se uz docela zvykli...ale reakce okoli sou obcas dost zajimavy, vsichni si myslej ze sme se zblaznili :dizzy_face: nejhorsi je ale ze se to fakt ujalo a ja taky porad "Vincikuju" a nedovedu si predstavit ze se bude jmenovat jinak..ale zas s timhle jmenem by to mel chudak asi fakt tezky(i kdyz se dnes davaj vselijaky uletacky jmena)..ale manza si stoji za Vincencem, takze to bude jeste zajimavy, myslim ze nebudem vedet jeste ani u porodu :grinning:
8. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz
@swead no jo na tebe mi přijde ten roan skoro malej, já jsem skoro musela natahovat krk, abych viděla dovnitř :grinning:
@lio : to věřím, to musí být šílený tyhle stavy, hlavně když byl fakt maličkej, když jsi musela začít ležet, pak počítáš týdny asi vůbec. No máte už nejhorší za sebou :wink: ještě abys ve finále nepřenášela :astonished:
holky jdu spát dobrou noc
8. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
@suik heye vestavěky máme čerstvě v ložnici tak, že tam není místo na nic než na postel a mám pocit, že jsou malé :slight_smile: a to máme 3,|2m stropy a skříně až nahoru :slight_smile:

@beru3nek no jo 4. mes lezím, ted uz mi to nepríde, ale já sem docela aktivka, se psy venku a furt něco a pak najednou kontrola a ulehnout,m to bylo maso. Mimiska se dočkat nemůžu ale poslat ty kecy, že pak to nezvládnu tuplem, bo se ted válím a pak bude hukot je taky náročný, naštěstí pomáhá mamča, tak mě drží nad vodou, ze to zvládnu, ze se do formy dostanu rychle...to víš, já začla na kurz chodit a tak, naplánovala víkend na horách a vše zrušit....jenže už člověk nejedná za sebe ale i za to malé a to si setsakra rozmyslí, ale dyz tak tu slyším ty holky co maj lezet ale neleží, tak já byla fakt poctivka ....
8. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
@antana123 dobrou a at je zítra líp

8. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
@petulka86 : :grinning: je to těžký to vybírání jména, mě se líbil moc Kubíček, ale všichni mě odrazovali, že kdo má tohle jméno tak zlobí, to jsem nemohla risknout, že :grinning:
8. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
@hupcza jak to myslíš krizovky?? :confused: no špatně snáší až když je to přes 38,5...po sirupku když klesne, tak zase dovádí :slight_smile: teď spinká, ale čekám, že zase kolem té 1h v noci se probudí zase s vylítnlou horečkou, tak dám zas sirupek...dneska koukal necelou hodinu než zase usnul...

@antana123 já taky chci mít vše připravené až nastoupím mateřskou :slight_smile: teď přes víkend vytepujeme koberce a ještě pak chci umýt i okna a vyprat záclony

8. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
ale jinak holcicku sme meli jasnou to mela byt Adelka!.tak snad napodruhy :wink: ale jestli budem mit dva kluky tak s tema jmenama to bude fakt kriticky :sweat_smile:
8. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
@beru3nek to počítáš dny....přenášet mne nenechaj - cukrovka, naopak me asi v 39tt čeká vyvolávačka, a kdoví, projdu se párkrát venku a půjde to ven samo :grinning: uvidíme :grinning:
8. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.