• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio já tomu, že to všichni chtěj vědět, rozumím.....spíš moc nechápu ty co se chtěj nechat překvapit....když si vezmu že ten doktor to kolikrát vidí a ví dřív než my, tak mi to přijde už o ničem, i když oni se zrovna na tohle asi cíleně nezaměřujou.

Mno, já to taky nevím a když jsem poprvé byla zklamaná, tak je mi to jedno, vždycky jsem ráda, že je mimi v pořádku a jednou se to stejně dozvím (hlavně aby si tím pohlavím co má byl jist, i to jsem zažila a není to žádná sranda)
8. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
@beru3nek tak já znám 3 Kubíky a fakt všichni jsou to čerti :sweat_smile:
8. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
@antana123 : dobrou a ať se ti tam Šimonek líp uvelebí a netlačí :slight_smile:
@lio : já bych se taky určo řídila radama dr. neříkaj to ze srandy, že máš ležet, a přesně jak píšeš,už v tom nejsi prostě sama. Mě říkala mamka taky, že se z toho pak po... jako že nechodím do práce, mám veget a pak mě z toho hrábne :pensive: co zvládly to jiný, my to dáme taky. Co mě ale překvapuje, jaký může být problém kojení, mě nikdy nenapadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jenze znate nakyho Vincence? ja teda ne :sweat_smile: alev kalendari je,myslim ze mel svatek v kvetnu
@beru3nek jo kojení jsem si taky myslela, že neni problém...ze začátku mě to dost bolelo, než si prsa zvykla :confounded: pak pohoda, ale jiné mámy to od kojení odradí, když mají pořád rozpraskané bradavky..to bolí jak čert :fearful:
8. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
hlavne neznam nikoho komu by se to jmeno hned napoprvy libilo, kazdej si na nej musi "zvyknout" a pak sou takovy kterym se zalibi..
@suik nechapes? no my resili zda to vůbec donosím a to se pak zajímáš o jiný věci než pohlaví, a ted ke konci uz to zjistovat nechci :slight_smile: Nemít ty prob, tak to vím aspon já určitě :grinning:
@petulka86 : jé taky Adélka :slight_smile: mě se začala líbit ještě Eliška, a Anička je taky hezký
@lio . no jo, ty máš ještě tu cukrovku, ty si to teda chudáku pěkně vyžíráš. Já doufám, že po těch začátečních komplikacích už to bude jen o.k. teda ještě aby se mrňous otočil hlavčičkou dolů :grinning:

@petulka86 : já též ne, jen vinentku :slight_smile: jo Gogha :slight_smile: aby se mu děti nesmály, co
@ojo : tak to jsi mě uklidnila, že jsme Kubíčka nedali :slight_smile:
oprava vincentku píšu jak hotentot :astonished:
8. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
@swead: my tu máme na kočárkování náročnější terén a manža je vysokej a já taky nejsem trpaslík (174 cm), takže taky chceme vyšší kočár a taky nějakej pořádnej - širokej i dlouhej, ať má mímo pohodlíčko a dlouho se tam vejde. Tak super, není nad reference spokojené maminky :slight_smile:

@lio: jé, nová profilová fotečka, krásný :slight_smile:
8. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
@beru3nek jj nevím zda sem to psala tady nebo jinde dneska, ze sem se bála porodu a ted víc řeším kojení poté, co všechno čtu...www.kojeni.net je dobrej web....upřímně z toho mam ale strach
8. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
@lio tak záleží taky na velikosti pokoje, já bych to do ložnice ani nedala, to by se nám tam nevešla ani ta postel, má to takovej netypickej tvar..... :wink:

a ani na chodbu, leda malá na konec, tam by ale byla dobrá a na něco by to stačilo, ale kde to místo je, tam jsou bezvadný.

já jsem ležela zezačátku, možná víc než jsem musela, ale taky jsem se bála. Vydžet se to dá, když není zbytí, v nemocnici bych bejt ale nechtěla, to radši ležet doma,...i když tam nevím, kdo by se o mě staral.
@kovalda no vona mi ta pupkatá zmizela dyz sem nahrávala album asi :slight_smile: kuju, za chvíli mame vyročí, tak to musím oživit :grinning:
@beru3nek prave aby se mu nesmaly.. :confounded: musim manzela jeste nak presvedcit :angry: ..ale sem zvedava i na sebe jak si budu zvykat ..porad je to pro me Vincik :dizzy_face:
8. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahojky holky tak sem dorazila jak sem slíbyla,na poradně jsem dneska dopadla takto,v moči mi našly cukr ale tlak sem mněla v pohodě,cukr mi nekontrolovaly a ani mně neposlaly na dia poradnu nol tak nevím.Ale braly mi krev tu prej berou každé těhotné v třicátém týdnu,no jinak se dokrtorka divila že sem tam přišla tak pozdě ale tak mně objednala sestra až za čtiři týdny,no a ted už jdu za dva a budou mi natáčet už ozvi a budou i ty výsledky z krve.Jinak malí je v pořádku je otočený už hlavičkou dolu a váží 1590 g :slight_smile: :wink: konečně jsem se to dozvěděla.
@antana123 ja mívám taky bolesti břich jako při ms. je to nepříjemné to jo .No holky ja jsem akorád ted zmatená vždicky mi doktor psal do karty že fundus uzavřen a doktorlka mi tam dneska napsala č.4/0 co to je?nevíte někdo?
8. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
@suik mame vcelku malou ložnici, daly sme je tam ve prospěch dětského pokoje, ono kdyz se dobre navrhnou, vypadá to super, bala jsem se jak si zvyknu, ale pohoda, my tam navíc máme stresní okna, takze je tam i dost svetla a neměnila bych.
JJ ležení se dá vydržet, i dyž pár psycho stavů sem si prodělala, ale ted uz to snad zvládnu s úsmevem :slight_smile:
8. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
@lio jako tohle chápu, ale spíš takový ty programový nechtěče, já bych to nevydržela (no teď musím :grinning: ).....já jsem na začátku taky byla ráda, že mimi žije (krvácela jsem a hrozil mi potrat, i když spíš si myslím, že nehrozil, ale doktoři nevěděli z čeho teču a zbytečně mě strašili)
8. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
@suik jinak díky bohu ze sem to ulezela doma a ne ve špitále.....a doma se stará manžel a moje mamča, nejak s tím u nás problém není. pak dycky manžu vyšlu na víkend si odpočinout a pohoda :slight_smile:
8. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
@lucinecka222 gratulka ke kontrole :slight_smile: jo ty doktorský šifry neznám :sweat_smile:

ach jo, prcek má zas škytavku, to úplně nesnáším, je to pro mě hrozné divný a nepříjemný pocit, jak tam sebou škube :rolling_eyes: :rolling_eyes: a to ji má i třikrát denně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
kdyby to nemohl vědět ani doktor, tak neřeknu, ale když on to vidět může a někdy vidí, a jen já to nechci vědět, tak to by mě žralo, ale každej to vnímá jinak.....ono to klišé o zdraví je fakt nejdůležitější.
8. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
@ojo děkuji :slight_smile: jo ja se taky v nich nevyznám :grinning: ale hlavní je že je všechno v pohodě,ty už chodíš takly na ozvi a nebo kdy jdeš ja budu 32,2tt a pujdu už na ozvi
8. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
@lio : já taky začínám, nikdy mě to nenapadlo, ale co se jukám k červencovkám, tak je to asi mazec. Hlavně ten konec a ty poslíčci musí být docela peklo, a nedej bože přenášet, to vůbec. My budeme mít ale pohodové porody a kojo půjde samo :slight_smile:
je to stejně ale klika, že v dnešní době je to zdravotnictví tak daleko, myslím, že před x lety by málo která z nás s těmy problémy donosila, že teď je to přece jen jinde.
@lio já bych měla poblém, manžel by to asi sám nedal a nikoho jinýho poblíž nemám, kdo by mohl pravidelně zaskočit, to bych musela bydlet u babičky, ta by se asi starala ráda, ale mě by hráblo ještě víc, no naštěstí to nemusím řešit, ale ze začátku jsem se taky bála....
to máš moc hodnýho muže :unamused:
@suik tak my se vyloženě chceme nechat překvapit :grinning: :grinning: :grinning: no spíš pro nás to neni tak důležité, hlavně že kontroly dopadají dobře, mimi je zdravé a tak...ani Tomáška jsme nechtěli vědět, nepovažovali jsme to za nutnost to vědět :sweat_smile:
@beru3nek jo tak prcka už hlavičkou dolu mám, otázkou je zda tak zůstane, kolikrat dyz kope tak si jeho pozicí nejsem vůbec jistá a znám případy kdy se v 38 tt otočil prcek KP, takze doufám, že jeste tohle me nepotká, jinak cukrovka se dá...já s ní počítala (dispozice v rodině) a nějak mě to výrazně nezatěžuje, spíš to okolí, co se o mně stará a váží, a servíruje a vaří a tak .....
jj 5 mes pohody a zbytek sem si vyžrala dokonale, ale mohlo bejt hůř :sunglasses:
8. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
@lucinecka222 nene, já měla kontrolu minulé pondělí a další jdu až 30.7...to budu ňák 33-34tt...to mi teprve budou brát tu krev a dělat UTZ :slight_smile: u nás se na ozvy chodí až nějak od 38tt :sweat_smile:
@lucinecka222 : tak paráda, tak to ten cukr jsi nemohla mít tak špatnej, když tě neposlali do dia a nekontrolovali ho, ne? To je divný, jé po 2 týdnech, to je fofr teda. Já jsem zvědavá, jak půjdem my
@swead: no jo a nejen že jsou ty kočáry úžasný, jsou i krásný :slight_smile:, máte moc hezkej :slight_smile:

@petulka86: mám známou, která má skoro ročního Vincenta a přijde mi to absolutně normoš. Jde mu to i k příjmení a myslím, že se to k němu hodí. A nevidím důvod, proč by si s tím jménem měl užít nějaké trágy, přijde mi v poho :slight_smile:

Tak já si jdu dneska už taky lehnout :slight_smile:, na dnešek jsem skoro nespala, protože jsme spali v Praze a ke všemu jsem si zapomněla vzít s sebou kojo polštář, tak mám co dohánět :slight_smile:
@suik jako manža s tím neměl vůbec problém, zvládl by všecko, ale na tu domácnost jsem přeci jen povolala mamču, bydlí kousek, pokecáme, ona vyžehlí, občas mi tu navaří do mrazáku at manža nemusí a tak....jako na muže si fakt stěžovat nemůžu ,jen tu v okolí mám sousedky, který rovnou řekli ,že jejich muž by to nedal. Neříkám, že občas to není záhul a pro mě na nervy, když musím ležet a nemůžu pomoc, ale sám manža řek, že mu to příde samozřejmé a že je to dočasné a je to pro naše miminko ....to hřeje u srdíčka, holt ze by ten pravej ?.-)
8. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
@kovalda : dobrou
@lio : tak to bude už jen pohoda teď, už máš vybráno :slight_smile: to jo, manžel je teda suprovej, to se musí nechat. U nás byli začátky taky zajímavý, já doma taky jsem musela ležet a přítele pustili s odoperovaným kolenem z nemocnice, tak nám museli nakupovat rodiče a pejska jsme poslali ke skoro tchýni na týdenní rekreaci :grinning: dá se vše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
@lio : v dobrým i zlým, jo jo, to bude asi on :grinning:
8. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.