• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek když sem ulehla a z prace ze dne na den zmizela a kolegyně se dozvídaly proč a tak, tak z nich vypadávalo, jak s jedním či druhým dítětem taky ležely, bud celé těhu, konec, začátek, ale už před 20 ti lety.....takže si myslím, že to bylo už tenkrát, ale nepochybně je medicína dál , už co se týká předčasně narozených dětí, známá porodila v 24+5 a ted sou malému Dva roky a bez následků, dokonce půjde i do normoš školky a tak....to by dřív asi neprošlo
8. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
@beru3nek uvidíme za dalších 10 let, ale zatím dobrý :grinning:
8. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@lio teda to máš opradu skvělého muže :slight_smile: si to nedokážu představit ve tvé situaci, když máme doma už jedno malé dítko, manža musí chodit do práce, moji rodiče taky ještě pracují a přítel rodiče nemá :sweat_smile: to je jedině dobře, že máš pomoc kolem sebe :slight_smile:
8. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
@ojo ju tak to mate teda docela pozdě zase ne?ja myslala že se chodí až od 35 týdne ale asi jsem se spletla nebo co :unamused:
@beru3nek no ja jsem mněla tu cukrovku na hraně výsledek 7,98 a mám to napsané i v prukajdě sestra mi řekla že at nejím sladké ale ja to nevydržela no :unamused: a dneska mi našla cukr v moči ale ja sio myslím že kdybych to byla mněla hodně špatné tak mně do te poradny pošle a ne že by mi jen řekla že nemám jíst sladké no ne? :unamused: :slight_smile: no taky se mi zdá že jdu nějak brzo na ty ozvi ale co když mám jít tak jdu :wink: :slight_smile: no hlavně sem teda zvědava jak dopadne ten krevní obraz no to bude teda síla,ja mam pořád od začátku něco takže už na to rači nemyslím,kolik váží tvoje mimi?
@ojo :grinning:
pro mě to má význam ten, že to miminko pro mě nabyde konkrétnější podobu, už má nějakou identitu a já o ní vím a můžu s ní počítat. Můžu mu už dát jméno a tak, kupovat věci cíleně pro něj, jako z genderovýho hlediska a tak....dřív to nebylo, ale když ta možnost je, tak bych jí i využila.

@kovalda mě se bez kojopolštáře taky blbě spí.....já budu čekat na manžu, zrovna sedí v letadle....
@lio: mě to nikdy nenapadlo, kolik ženskejch může mít nějáký problémy, a že jich teda je, jen když si to vemu tady. Tak to je super, že je malej o.k. to musel být maličkej, fíha
8. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@kovalda dobrou noc :wink:
8. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
Holky, když už jste u těch kočárů, jak to budete řešit v bytech? Mně se ho nějak nechce nechávat v kočárkárně, ale v bytě nevím kde.... Už jsem vymýšlela, že ho budu opírat složený na chodbě :confounded: Fakt nevím.
@ojo jj, muž s mou mamčou si to rozebrali skvěle a fakt to funguje, i bez mamči by to šlo, sice by to víc drhlo ve smyslu, ze občas samo manžel musí být déle v práci, taky už byl 3x na služebce mimo čr na noc, tak tu mamča spala a tak, ale udelali vse abych nemusela do špitálu....

teda holky, to sem se tu rozkecala šmankote....asi se půjdu odvalit chrupat :slight_smile:)
@zvirka my máme kočárkárnu na to uzpůsobenou, spešl zámek, klíč, držáky na zdi na uvázání kočáru a tak, a jinak v předsíni na něj místo mám, uvidím v realitě jak to bude, jezdit do sklepa do kočárkárny zda se mi bude chtít, to bude asi pohodlnější mít ho v bytě, takže zatím takhle....vyhodila sem tam věšák s kabátama kousek dál a tím získala místo na kočár...
8. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@suik : taky už bez koja neusnu

@lucinecka222: tak to já vůbec netuším, jak to chodí, ale kdyby jsi to měla víc na hraně, tak si myslím, že by tě určitě poslali. Tak třeba bude překvápko a budou testy o.k. já ani nevím, kdy budou brát mě, nic mi minule neříkali. My jsme měli 1628 g, takže macík jsme prý o týden starší, tak třeba to bude už na začátku září, kéž by :grinning:
@lio: jj, taky se nám blíží výročí. No vidíš, přes to těhu bych zapomněla :slight_smile:

@lucinecka222: tak super, že je malý v pořádku, ale je mi záhadou, že ti nějak nekontrolují ten cukr .. ?

@ojo: tak to já jsem Žandy škytavku zažila včera poprvé a ani to dlouho netrvalo a nepříjemné mi to taky nebylo. Spíš jsem si říkala, jak to tam musí házet s ní :slight_smile:

@beru3nek: já už teď byla na kontrole po 2 týdnech, další týden utz a pak další zas kontrola, ... :slight_smile: O ozvách mi nic neříkali, že bych šla na monitor, ale to podle mne budu chodit až v porodnici. Srdíčko s dr. pravidelně posloucháme. Krev mi teď brali - včera před utz.

A fakt už jdu do té postele :slight_smile:
@beru3nek "Tak to je super, že je malej o.k. to musel být maličkej, fíha" heye to bylo taky na me? nejak nechápu :slight_smile:)
8. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
@zvirka ahojky ja teda budu mít kočárek doma za dveřma máme docela dost velkou chodbu tam mi tam vleze ale ješt vykutit jak ho budu nosit po schodech dolu to bude zajimavé no :unamused: bydlím v druhém patře a vítah tu není a schody sou uské,ja mam kočarek po malé mam ho i v albíku uplně dole :slight_smile:
8. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
@zvirka : my máme kliku, že nám patří komora na patře, jinak nevím taky kam bych ho dávala, asi do chodby doma. Jako v baráku jsou kamery, ale to bych nelajskla, když lamie kočár ukradli i v baráku myslím :confounded:
8. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
@lio . s tou kámoškou, jak porodila v tom 24.tt :grinning:
@suik no právě, že my si radši počkáme až opravdu na vlastní oči uvidíme pindíka nebo pipku :grinning: :grinning: :grinning: páč Míra říká, že dokud ho nevyprdnu, nic neni jistý :sweat_smile:
@lucinecka222 obecne cukr v moči nic neznačí, může ho mít v moči těhulka co cukrovku nemá a naopak.....záleží jak moc se cukr v krvi vychýlil.....ale zase v 31tt bych to sledovala víc a na to sladké si pozor dala...
8. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
@kovalda : dobrou, no jsem taky zvědavá, snad mi neřekne zas po měsíci :frowning2:
8. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
@beru3nek no oni poslali fotku az v mesici co se mel ofiko narodit, ale byla to malá myška..to jo.....to by dřív asi těžko prošlo a dneska je fakt každá druhá na rizikovce....což já si třeba nepřipouštěla a netušila...
8. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
@ojo : no taky znám holčinu, co jí řekli že čeká chlapečka a když porodila, taťku málem křísili na porodním sále, když vykouknul chlapeček. To jsou pak asi vůbec šůčky :astonished:
8. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz
@kovalda tak to budem mít zase chlastouna..dělal to i Tomáš :grinning: :grinning: dobrou :slight_smile:
8. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz
@beru3nek to říkal muž taky, že ti řeknou co to bude a co dyž vyleze opak :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@lio : oni to pak dlouho doháněj si myslím, že jsou pak chvíli pozadu, než se to srovná, bodej´t by ne když jim chybí pár měsíců. Mě přijde že i dvojčátka se roděj strašně maličký většinou
8. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@beru3nek jo já znám taky takový případ :sweat_smile: a i jsem to nedavno četla v Betynce, jak jedna maminka těžko snášela, že má kluka a čekali holku a trvalo i několik týdnů, než se stím srovnala :astonished:

tak já jdu koukat na Tudorovce, pá a dobrou :slight_smile:
8. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
@beru3nek no možná ti to vyjde uvidíš :wink: jo tak to ta váha tak cca sedí pokud vy ste o týden starší :slight_smile:
@kovalda jo to mi je taky záhadou no uvidíme možná ještě budou za ty dva týdny jak budu mít poradnu,možná pokud bude zvýsledku krve něco v nepořádku tak mně tam pošlou ale to snad ne,no ja si myslím že to asi není tak vážné když mně nehlídjí no :unamused: dobrou pěkně se vyspinkej :wink:
8. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
@ojo : dobrou, já škytavku ještě teda nezaregistrovala .
@lio :no právě, to je pak fakt asi gól, no nechtěla bych to zažít, to opravdu radši to překvápko, než špatná předpove´d:wink:
8. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
@ojo heye my taky škytáme docela často , min jednou denně a někdy i dost dlouho, takový nepříjemný tepání, který cítím kolikrát až dole , jak je hlavou dolu už
8. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
@lio i když mně na dia poradnu neposlaly jo?to asi tak vážné nemám

:unamused:
8. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
@ojo : dobrou

@lucinecka222 : právě že mi to vůbec nejde na rozum, s tím o týden starší. Podle MS máme termín 5.9. ale fakt byla náhoda, že mi zrovna testovali hormony, a už jsem byla v tom, takže ofic termín 16.9. podle HCG to znamená, že jsme napřed asi o 12 dní, no mám v tom guláš, musím se zeptat dr. až půjdu. Kdy vlastně taky nastupuju na mateřskou by mě mohl už říct :sweat_smile:
8. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.