• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lucinecka222 by ti z krve museli udělat test na glukozu, nebo dlouhodobý cukr, myslím žes byla jen na krevním obraze, kolik máš železa a tak.....ale možná že se na ten cukr zaměří, když si měla pozitivní moč ..uvidíš
8. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
@lio ja sem teda škitavku ještě nezažila :slight_smile: ale u malé jsem ji mněla často :slight_smile:
8. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
@kovalda ja vim, neni to tak hrozny, dyt ja si na to taky zvykla..ale deti muzou bejt hnusny a kdyby mel nakej handicap treba a rikali mu jeste "Vincku" tak aby netrpel si rikam..ale sou lidi co umej nosit jmena jako je Hugo, Igor, apod. a sou to charizmaticky chlapi a maj svy kouzlo..takze je mozny ze Vincenc bude sice dost neobvykly, ale treba to bude "osobnost " :sweat_smile: a bude to jmeno umet nosit..ale stejne se bojim abysme pakm spis nelitovali :unamused:
8. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz
@lio: mi vlasy zhoustly s oběma ....ale faktem je, že s holčinou se mi vyhodily na obličeji takové divné hnědé fleky, naštěstí jsou hodně světlé a jsou na čele pod vlasy
@ojo: krizové kapky - bachová teeapie - už jsem to tu zmiňovala
@lio: taky mám kámošku - totální aktivistku - furt na horách, závodně florbal - a ve 3 měsíci ji položili do postele - byla z toho úplně vyřízená
8. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
@petulka86 : já osobně bych ho nedala, ale to je přece každýho věc :grinning: což je super
8. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
@lucinecka222 jako tu hodnotu cos psala je na hraně, max je 7,8, a ted si měla pozitivní nález cukru v moči. ona se ta cukrovka ke konci horší, resp, čím dýl těhu tím menší tolerance (zvlášt pokud si prošla tak tak) takže je možný že ted cukrovku máš - slabou....a dietku by to chtělo...proto by se to chtělo zeptat...ono na gyndě ti většinou řeknou to samé, nejíst sladké atd, ale moc tomu nerozumí a dávaj rady jako pro normoš diabetiky a to my nejsme.....můžeme jíst všechno, jen něco víc hlídat a počíat....tak si třeba kup v lékárně proužky na moč a testuj ráno a v průběhu dne a pokud budeš mít cukr v moči víckrát, tak bych chtěla aby to dr víc sledovali..nebo udělali z krve dlouhodobý cukr (to je hladina cukru za měsíc, kteoru neošálíš a říká to, v jaké hranici cukr v tele udržuješ) nebot ani krev z prstu nic neznačí, můžeš mít zrovna ok hodnotu a po dlaším jídle sakra vysokoou....ale u apolináře v dia poradně pro těhotné sou toho názoru že cukr v moči může mít zdravá těhulka a naopak...takže jen sledování tohoto není moc směrodatné
8. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz
@petulka86 . takže jestli se vám líbí tak proč ne :grinning:
8. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz
@lio no ja jsem na testy na cukrovku byla a tam mi zjistily že to mam na hraně ale od e doby mně na kontrolu neposlaly a dneska mi braly krev na obraz to je všechno,no uvidíme za dvas tydny :slight_smile: Jinak jsem tě ani nepozdravila jsi tdy nová že? ja jsem tady dlouho nebyla ale vítám tě :wink:
8. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@hupcza no přesně můj případ, taky mě to dost složilo, ale člověk si zvykne, co jiného mu zbývá,l ale ven už se těším jak malá, s psíkem a tak.....hrozně moc
bachovky znám taky, používám na psy, a krizovku mám taky vyzkoušenou...
8. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
@petulka86: mi se líbí :slight_smile:

ad kojo - chce to hlavně klid ....mamka jak děla tu laktační poradkyni, tak prakticky fungzuje spíš jako psychoterapeut - techniku kojení a spol řeší vyjímečně
ženské nemají mlíko, mjí ho řídká, mají ho málo apod. a po hodině pokecu jim najednou naskočí :grinning:

@ojo: no zrovna jsem si říkala, že prcek tentokrát vůbec neškytá - narozdíl od ondráše

ad kočár do terénu - nedám dopustit na mutsy - mi se s těma pevnýma nápravama jezdí hrozně těžce
8. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
@lucinecka222 sem pochopila že si test měla na hraně.....oni to pak nesledují a z krve pokud se na to nezaměří to taky nezjistík dělali ti normoš krevní obraz, jeslti ti něco nechybí a tak....ale ne na cukr....jen sem ti vysvětlovala ze pozitivní nález v moči může znamenat že si mezi cukrovku spadla, ale taky nemusí, ale si teprv v 31 tt takze na případnou dietku jestě spustu času a taky spoustu času na to si zadělat na obříka mimčo
no už tu pár dní oxiduju, srpnovky sou zavřené, tak pendluju v červencovkách, kde přenáší a tady :slight_smile:))))) ale děkuji za uvítání :slight_smile:
8. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
dobrou holky :slight_smile:
8. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
@beru3nek dobrou, nasaj chládek zítra bude hůř :slight_smile:
8. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
@lio no mužu si koupit ty proužky nevíš jak se jmenujou?
8. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
@hupcza fakt?to si me potesila :wink: a libilo se ti hned napoprvy kdyz sis ho precetla nebo nad nimmusis chvili premyslet a "zvyknout si"? :wink: pac zatim kazdymu se napoprvy nelibi(zas je sranda pozorovat ty reakce lidi kolem nas :grinning: )..ale svy dite bys taakhle nepojmenovala ne? :wink:
8. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
@lucinecka222 vím,Dia PHAN, ale normoš v lékárně řekni testovací proužky na glukozu a ketony v moči.....budou vědět
8. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@beru3nek no "libi" libi se hlavne manzelovi, ja byla ze zacatku hned proti, ale jak rikam za pul roku si clovek zvykne na ledacos :grinning: takze to "Vincikovani" mi vlezlo na mozek..nebo naka tehu demence :grinning:
8. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@lucinecka222 ale testovala bych opravdu ráno i přes den...../je jic tam \50/ tak abys na další kontrole případně mohla chtít nějaký vyšetření či tak
8. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
@lio no uvidíme jak to pujde dále :wink: obří mimi nechci :unamused:
8. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
teda vy jedete, ted jsem dočítala asi šest stránek a už nevím, na co jsem chtěla reagovat......
co se týče prostoru, jsem na tom podobně jako hupcza. měli jsme byt 80metrů čtverečních a nic moc na místo teda, ale měli jsme tam tři sklepy, tak jsme hromadili vše tam.....ted máme asi 160 metrů čtverečních a to je konečně fajn, vestavěné skříně na oblečení, každý svou obrovoskou, hader máme spousty, malá má v pokojíčku taky vestavku a je plná, ještě tam ted přiděláváme poličky :D
a taky obrovská komora, krabice z ikea atd.....krámů spousta, ale není to bordel, vše co potřebujeme no.....
k tvaru pupku a celkově bych na tady to souzení pohlaví podle vzhledu moc nesázela - mně každý hádá kluka, že jsem štíhlá, mám jen pupík, docela co špičky, pěknou plet, vše ok, žádné rozjeté tělo nebo pupínky....... tak nevím, ale tři doktoři viděli pipinku :D
dneska jsem vyprala tři pračky na malou, deky, povlečení, a svetříky, a protřídila jsem oblečky, akorát nevím, v čem půjde malá z porodky, co budu chystat, uvidíme, jaké bude počasí, ted těžko říct......
jinak prcek se mi pěkně vlní v bříšku, cítím ji čím dál víc, ručičkama mě lechtá dole u močáku a nožkama rejdí nad pupkem :D no sranda teda s ní.......
hupcza. jakto, že možná měníte jméno - jsem si myslela že aničku sis přála....
btw my do "terenu" poridili Inglesinu magnum.Mutsy se mi taky libila ale zvitezila velikost korbicky, pac manza ma pres 2m a Vincenc bude asi kluk jako buk :grinning:
@lio a kolik stojí asik nevíš že?
8. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
@lio: tak na psy to otestováno nemám ...ale na lidi fest :slight_smile:
jinak fakt máš bezva chlapa - to u nás by se strhla pohroma - nějak se mi nepodařilo dokopat manžu k nákupům ani v šestinedělí :sweat_smile:

@petulka86: zprznit se dá každé jméno - děti jsou v tomto ohledu vynalézavé :wink: :sweat_smile:
8. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
valím do chladné ložnicee , dobrou :slight_smile:)
8. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
@lucinecka222 najdi na lekarna.cz ja je nekuupovala jedny sem dostala a ty mi vystačí
8. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
@hupcza to mas recht :wink: ale nektery se preci jen przni lip :grinning:
8. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
@lio kouknu děkuji :wink: dobropu noc ja už pujdu taky hajat :slight_smile:
8. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
papa a dobrou noc :wink:
8. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz
@petulka86: no své ne, jelikož čekám holčinku :grinning: .....a asi by mi to neprošlo přes manžu - to je starý konzerva ...mi se líbí staré české jména
no s velikostí korbičky byl kapku problém - ondra byl totiž stráááášně dlouhý :grinning:....sice hubený .....prostě žížala :slight_smile:
teda ne problém, ale kdyby byl na zimu tak by asi už byl

@laurinka.22: ty jo přála ....ale poslední dobou mi to k tomu hebzidlu nějak nesedí :sweat_smile:
8. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz
@petulka86: hele já jsme míša a kámoška mi říkala michno - no taky to není nic moc :grinning:
8. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.