• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Já teda budu dávat kočár do sklepa, buď do našeho zamčenýho, nebo ho tam nechám stát, tady se myslím tolik nekrade, barák se zamyká, i branka, tak se nebojím.....tahat nahoru bych ho nechtěla, budu ráda, že dotáhnu mimino a případný nákup, a ani by se nám nevešel.....
nechci ale domejšlet, jak bychom to dělali v bejvalým bytě v nuslích, kočárkárna žádná, ani místo na chodbě, hnusnej dům, třetí patro a v bytě chodba velikosti záchoda....
@hupcza to mě vždycky těší to o tom mlíku.... :dizzy_face: snad bude taky někdo po ruce, kdo mě případně poradí.
8. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz
@suik: jo ...oni mají docela hustou síť poradců ...no a v části porodnic je to už taky podchycené
ale faktem je, že to je spíš výjimka - taky připravujeme poradnu u nás v rc - aby měly maminy kam zajít
8. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz
@hupcza co vím, tak tady jsou ty hebamme, pak chodí domů, ty pomůžou dost, jestli je ještě nšco víc, to jsem zatím nezjišťovala....
to je dobře, tohle mi přijde hodně důležitý, není nic lepšího než mateřský mlíko a myslím, že spousta žen nekojí úplně zbytečně.
8. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
Krásné ranko holky.
Dneska nemůžu ňák spát.... Né kvůli malému, i když dneska vyvádí dost :wink: ale vyměnili jsme si názory s manželem a jsem ňáká přešlá! :unamused:
Jdu se radši nasnídat ať nad tím nepřemýšlím! :wink:
9. črc 2010 v 05:46  • Odpověz
přeju dobré ránko
teda jste toho včera nakecaly
@eliska_v neboj to se spraví to je normální za chvilku bude vše ok :wink:
9. črc 2010 v 08:11  • Odpověz
@antana123 : Jo, tak ono to bude brzy ok, ale nebaví mě se dohadovat o blbostech a pak ještě k tomu, že za to můžu já!! :angry:
9. črc 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno babizny, teda vy jste se včera rozjeli, dočítala jsem 8 stránek... Pokusím se na něco reagovat :wink:
@kovalda šéf už to ví, říkal, že v tom není problém, takže od 19.7. dovolená a od 1.8. plynule naváže mateřská - teda to se ještě musím domluvit u doktora (jdu až ve středu příští týden), tak jestli to klapne, tak je příští pátek můj poslední pracovní den :grinning: :grinning: bože jak já se těším, blbě se mi už i sedí na židli a to vstávání, taky nepřidá :angry:
@zvirka k tomu třídění oblečení jsme se hecli asi před měsícem a při trošce sebe kritiky (do toho už fakt nikdy nezhubnu :wink: ) jsme vyházeli celou skříň, něco na hadry, něco prodám na aukru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kočár budeme mít normálně v bytě na chodbě, je docela velká, venku bych ho nenechala...
No a k těm komodám, kupujem rovnou dvě z ikei, tak to snad bude stačit :grinning:
9. črc 2010 v 08:16  • Odpověz
@eliska_v u nás to je taky tak chlapi no z toho si nic nedělej :wink:
je mi nějak blivno od žalůdku dneska snad nebudu ted ke konci zase zvracet :confounded:
9. črc 2010 v 08:18  • Odpověz
@antana123 : Asi Ti malej tlačí na žaludek.. :confounded: Ale snad zvracet nebudeš! :sweat_smile:
Takže prostě chlapi... :wink:
9. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
@eliska_v jo jo dneska bych chtěka mít klid včera mi ty bolesti celodenní stačili
9. črc 2010 v 08:21  • Odpověz
dobré ranko

@antana123 to mi taky za celé těhu bylo jeden den šoufl, malej byl moc nahoře a to bylo neco, jsem jedla obed s tím, ze ho půjdu za chvíli vyhodit, ale ustála jsem to. Vcera mel zase mistrovsky kopací, dneska zatím klid, dospává noc, kdy jsem byla 3x čůrat :frowning2:
9. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
asi půjdu odpočívat, dokud je tu chládek, odpo nebude nic moc a víkend bude pekelnej. O tom min jsem se přes den přikrývala namočenou útěrkou, docela to pomáhala, tak to tento se asi obalím do ručníku jak mumie, abych to vedro zvládla :slight_smile:)))
9. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
@lio jo on mi to dělá docela často
9. črc 2010 v 08:26  • Odpověz
Dobré ráno všem,
tak u nás noc o něco lepší, alepoň ty léky zabírají a prcek je už lepší :wink: Tak už aby ta nemoc byla fuč :sunglasses:

...@hupcza ,@swead : u nás je to přesně naopak :frowning2: , tajně jsem si alepoň jednu holčičku přála a ted, když to spíš vypadá na kluka a někomu to řeknu mě všichni litují :stuck_out_tongue_closed_eyes: , prostě jako ty chudáku, ty budeš mít ty 3 chlapy doma celý život jim posluhovat apod. :confounded:
Dost mě to ted už rozčiluje, protože ze začátku jsem byla trochu víc zklamaná, :unamused: že princezna nejspíš nebude,ale byla to jen chvilková depka, zdravé mimi a je fuk,co má mezi nožičkama....třeba budu u porodu překvapená, 100% DRUHÝ KLUK POTVRZEN NEBYL :slight_smile:
Kdyby ti lidi nerýpali, cítila bych se o moc lépe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@gazel : ten se mi taky moc líbil, na Matýska jsem chtěla původně taky roan :grinning: ale kvůli tahání korby do 2 patra i s mimi a malému kufru auta, jsme nakonec museli vybrat kombinaci dle šířky a skladnosti podvozku. Posloužil pěkně a ted je jako skoro nový už u jiné mamči a čeká na obsazení :wink:
Ted máme v plánu tento:
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1879739
9. črc 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky, jen vas vsechny v rychlosti zdravim a mazu zase do prace. Dneska mam ale jen pul dne, tak mi to do te dvanacte rychle utece :slight_smile: . Jak jsem se snazila docitat, tak jsem u toho jako obvykle vytuhla...cili doctu dneska :slight_smile: Kazdopadne vitam nove tvare a gratuluju k poslednim kontrolam deticek...jsou to uz macicci, to je parada, ze se tak maji vsichni k svetu :slight_smile: Tak ja bezim (cha cha) a zatim papa
9. črc 2010 v 08:30  • Odpověz
@safryy pa a at ti to rychle uteče :wink:
9. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
dobré ranko

@eliska_v: tak to jsme měly obdobnou noc, jen já den předem :sweat_smile:
snad to bude mít dohru jako u nás - manža dorazil s kytkou :wink:

jj - taky dnes mažu do práce
a to jsem se ještě dověděla před chvílí, že jeden grantík, co připravuju bude mít zpřístupněný formulář 7.9 ......tož to jsem zvědavá, jak to dám, když mám tp 5.9 :grinning:
9. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
@hupcza : Myslím, že u nás kytka nehrozí!! :angry: Protože si to nepřizná :angry:
9. črc 2010 v 09:10  • Odpověz
@eliska_v: no to moje zlatíčko taky obvykle ne - ale tentokrát to už opravdu přepísk´ i na své měřítka hodně :sweat_smile:
mě hlavně točí, že na "nálady" tady mám momentálně nárok já a né ještě, abych zvládala ty jeho
9. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
Add Vincenc - známý má dvouletého, a říká mu Vinýsek. Já bych do toho nešla, ale to je věc názoru, mě se začalo líbit jméno Agnes a taky nikdo neměl pochopení. Takže kdyby náhodou Víťa neměl šuldu, tak včera Martin změnil Barborku na Kateřinu. Radši jsem za Kateřinu, no uvidíme. Musím říct, že Vikísek taky vzbuzuje zvláštní reakce, ale nám se líbí, tak si do toho kecat nenecháme a ať si zvyknou oni.

Add místo v bytě: je to boj, máme 2+kk 60m, ale barák si dovolit nemůžu v okolí prahy, a su ráda, že mám aspoň něco. Není to na doživotí, ale ještě tak dva roky tu budem. Hold se nesmí skladovat věci, které bezprostředně člověk nepoužívá. je to ale na nervy.

no nic, musím jit pracovat.
9. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@suzete můj chtěl ze začátku strašně Viktora ale pak zvítězil Šimon :wink: at si lidi zvyknou je to vaše dítě a tím pádem váš výběr jmén
9. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@hupcza : No, tak mi bylo řečeno, že jsem včera všechno pochopila špatně...atd. takže chybu nepřizná! No tak to je úžasný, takže fakt nakonec za všechno můžu já!! :angry: Jestli ho dneska nezabiju, tak už nikdy!!

Jinak ohledně jména pro prcka nás všichni odsuzovali, že proč dáváme po otci jméno atd. Ale jak píšeš ant je to na rodičích, tak ať si ostatní zvyknou!! :wink:
9. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
Hezké dopolko,
včera jsem četla a neměla sílu reagovat, ptž jsem si mákla s úklidem :sweat_smile: a ted je grogy, ale musím pokračovat...takže můj ležící režim e mění na ležící snad jen v noci :sweat_smile: Tak snad nebudou v úterý horší výsledky a bobískovi neblížím :fearful:

Gratuluju ke kontrolám a super výsledkům a vítám nově příchozí.....Těch x stránek zpětně reagovat nebudu. Včera nám dovezli monitor, chůvičky a manža vyzvedl u kámošky koupací kyblík, juchů :grinning: Fotky jsem šupla do alba a ty bříškatý budou až mi je mi je můj zmenší..takže asi nikdy :grinning: :sweat_smile: Už se vábava hromadí, jen nen kam dát :frowning2: ...já sice makám, ale jde mi to jak psovi pastva :sweat_smile:
9. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
@rennu ty si teda šikula hlavně opatrně at to nepřeženeš :wink:
9. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
@eliska_v u nás výměna názorů, probhá poslední dva dny taky...asi erupce na slunci, do toho mi řáděj hormony, tak ořvu kde co :sweat_smile: Je to těžký, rozebírat to tu nebudu, to by bylo na fejeton :sweat_smile:
9. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
@antana123 já vím, ale někdo máknout musí...čas letí a nachystáno nic, mrazí mě pomyšlení, kdyby se prdolka vyklubal dřív a já přijela z porodky do takovýho bordelu :frowning2: :frowning2:
9. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
@rennu jo taky teda ořvu kde co jsem citlivá to jsem nebývala taky mě můj pěkně štve ale tak co s ním ted už :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
@rennu : Takže erupce-já mu dám takové erupce, že to ještě nezažil!! :angry:
Ale to je právě ono já taky teď ořvu úplně všechno :sweat_smile:
9. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
@rennu + Eliška: my už máme doma týden tichou domácnost :unamused: A jak píše Rennu, do toho ty hormony...oči už mám jak melouny a dvě kila dole.
9. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
@rennu já to chápu já dneska chci dodělat poslední věci at si sbalím tašku do porodky tu nemám :confused: to by byl trapas tam přijet bez ničeho přeci jen v úterý mi naskočí 36tt a nemám základní věc
9. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.