• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw : Tak to mě mrzí! :frowning2:
To já jsem mu řekla, že pokud se míni chovat takhle, tak ať se sebere a jede teď pryč... Já se kvůli němu stresovat nebudu!! Ale zatím nikam nejel, ale chybu nepřizná!!! :angry: Takže asi bude fakt tichá domáctnost...fakt erupce!!
9. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@eliska_v klídek, u nás to je to samé...na zabití. Já mám ležet, ale co....škoda slov, nebo bych se zas rozčílila :angry: a stoupl by mi tlak
@lendaw tak já se nevážím, ale žeru mín rozhodně...u nás ticho teda není, ale je to furt denodenně něco :confounded:
@antana123 já ani nevím, kde ty věci mám..něco jsem pokoupila, ale kde to je...
9. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
@eliska_v ten mlj právě vstával, tak už se děsím, co zas denska bude.
9. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak Tomáš dneska ráno bez teploty, jen trochu chrochtá (že má rýmičku), stejně si myslím, že mu ještě dneska vyleze, ale už to bude v pohodě :slight_smile: :slight_smile:

9. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
@eliska_v u nás jsou ted hádky hlavně k vůli práci stále nic nemá a ted už ani brigádu mě štve nevím jak to utáhnu sama :angry: jenom si na to vzpomenu a mám břicho zase tvrdý musím se uklidnit štve mě že nechce hledat ani obyčejnou práci sice má vysokou školu ale k čemu mu je když ho nikdo nezaměstná a asi je pro něj podúroven obyčejná práce jsem na něj fakt hodně naštvaná nevím jak to chce dál dělat až se malý narodí :angry:
9. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
No holky těhulky,, v tom je zase to naše manželské odloučení dobré, není kdy se hádat, dnes manžel po 14 dnech přijede a já se na něj strašně těším, po skype jsme spolu mluvili jen 2x,tak si určitě budeme říkat jen hezké věcy. Hormonální výlevy si vybiju přes týden , tak na hádky nezbyde čas :wink: :wink: :wink:

Ale ono se to vystříbří, pro ty chlapíky je to těhotenství taky dlouhé, ukočírovat ten pupík hormonů bez 3 měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes: rok,přiznejme si ,že ono to s námi a v těhu obvzlášt někdy není k vydžení. :grinning: ...po šestinedělí bude zase vše fajn :sunglasses:
9. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
@lendaw : Hlavně klid.... Kdyžtak si ho nevšímej... Nemůžeš jít třeba k vašim třeba na jednu noc, aby si uvědomil, že něco pos....l

@rennu : Tak já jsem v klídku! Příjde mi, že na to že furt něco řešíme, tak mě to ani nerozhází, ale spíš neovládám ty své hormóny :sweat_smile:
9. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
ale já věřím sobě že se o malého postarám :wink: nejradši bych toho mojeho z prominutím kopla do řiti :angry: :angry:
9. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
@antana123 : tak to je taky něco teda... :unamused: Já Ty chlapi fakt nechápu!! :frowning2:
9. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
@antana123 : To se Ti nedivím!! :angry: Já mám posledních pár dnů pocit, že chvilkama by mi bylo líp samotné!! Než se furt štěkat!! Ale.....Tomu malému to člověk nemůže udělat!! :confounded:
9. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
@antana123 je to síla, nás čeká placení studia, 30tis. za druhák a 60tis.za třeták, bude žádat snížení, ale zda mu to sníží....kde na to vemem nevím :unamused:
@eliska_v hormony jsou hrozný...já bulím pro každou kravinu ted.... :frowning2:
9. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
@rennu : Ale jakoby nevěděl, že jsem těhotná a zvyšuje hlas(co si o sobě myslíú-sakra!! Ježiš tohle mě fakt dokáže vytočit!!
9. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
jo jo hormony jsou mazec
9. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
@antana123 : Ale jakoby to nevěděli!! Nechápu!! :unamused:
9. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
člověk pak jen bilancuje jestli udělal dobře že si to mimčo nechal udělat jestli na něho nebylo brzo a že to možná mohlo počkat až na tom budeme líp ale ted je pozdě plakat že :angry: snad to všechno zvládnu i s malým
9. črc 2010 v 10:14  • Odpověz
@rennu já třeba mám štěstí že za školu nic neplatím je to děs když má člověk paltit tolik peněz za školu škoda slov :angry:
9. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
@antana123 : To je právě ono... Včera jsem si taky říkala, že mi chvilkama příjde, že jsem to malé chtěla asi jenom já!! Když vidím jak se chová!!
9. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
Krásný den přeju :slight_smile:,
tak jsem se vyspinkala, dali jsme si kafíčko a snídani a pohodička. To je paráda, když je i manža doma a snídáme jako rodinka :slight_smile:. Za chvíli pojedeme nakupovat nějaké maličkosti, co potřebujeme na dodělání pokojíčku a tak a taky se stavíme na obídek :slight_smile:
9. črc 2010 v 10:17  • Odpověz
@kovalda jé tak to bude super den užijte si to :wink:
9. črc 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahojky,
koukám, že probíhají změny jmen, jo? :slight_smile: Taky jsem si myslela, že Ančí je u Hup. jasná :wink: To já už se Stelinky nehodlám vzdát, i když prapůvodní jména byla Verunka a Tomášek....Stelouška jsem prakticky vyhrála - manžel řekl, že když mu dopadne práce, tak bude po mým - no práce sice dopadla, ale když teď o ní přišel, tak by se vlastně o tom dalo zase polemizovat - ale nebudu mu to radši připomínat :grinning: Myslím teda, že není ani potřeba, zvykl si a už by taky neměnil :dizzy_face: Má slíbeno, že když bude druhá holka - tak bude Stelča a Verča :slight_smile:
A Vincenc....no záleží asi na příjmení, pokud to nebude třeba Novák :wink: Každý má nějaký vkus a hlavně si stejně každý na to jméno zvykne - ani mu na něm ve výsledku nepřijde nic divnýho......a když se lidem říká hezky, tak můžou být všechny jména krásný :wink:
Kamarádky známá má dvouletýho Huberta a čerstvě narozenýho Huga a to nemluvím o tom, že příjmení mají Hronek. Tak to je taky zajímavý...chudáci kluci :fearful: No ale nezbývá, než si na to zvyknout...

Půjdu se pustit do praní...sliz mám hotovej - tak nejdřív to asi vyzkouším na něčem dospěláckým :wink: Aspoň s tím trochu vyčistím pračku...doufám, že tím šokem neklekne, je to už stará rachotina :grinning: To by nám teď ještě scházelo...
9. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
tyhle uplakaný stavy jsem měla při prvním taky :frowning2: furt jsme s MM něco řešili a tak...ale postupem času jsme se spolu naučili žít a tohle těhu jsem brečela asi dvakrát. ta lítost je hrozná :sweat_smile:
@kuchy kočárek máš vybranej pěknej :slight_smile: kdyby se nám to druhý podařilo dřív tak bych taky kupovala sourozenecký, ale teď už Domík chodí pěkně tak je zbytečnej :slight_smile: já jsem pořád vybírala kočár s velkou korbou a když jsem něco našla tak se mi zas nelíbil sporťák atd. tak jsme to nakonec vyřešili jen hlubokým a pak se bude kupovat spoťák podle mých představ :grinning:
9. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
@gazel je to strašný si připadám jak malá holky za každým bulím no děs :unamused:
9. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
@daja.had hodně záleží na příjmení, my jsme s klučičím jménem hodně bojovali MM se nic nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec jsme se shodli na Denisovi ikdyž příjmení se k tomu moc nehodí, ale jsem ráda že nebudeme mít Goliáše jak původně manža chtěl :grinning:
9. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
@daja.had Hubert a Hugo Hronek tak to je mazec ale když se jim to líbí tak co už že jin pak kluci poděkují :grinning:
9. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
@eliska_v: nooo tak přeci nemůže vzít vše na sebe :wink: ....to u nás je samo taky, že půlka z toho byla mé překroucení :grinning: ... ale evidentně ho to hnětlo - jsem celkem skromná - lepší než nic :slight_smile:

@rennu : taky bych to viděla na erupce :grinning:

nejvíc mě dojalo, když mi vyčítal, že nějak divně řídím - poté, co jsme bez sebemenší kolize otočila chorvatsko :grinning: ...prostě ho žere něco, co se mnou nemá mnoho společného a na mě si chladí žáhu ...
jen mi osobně se to teď trošku hůř vstřebává (a koukám, že nejsem sama :sweat_smile: )
@antana123 za chvíli bude líp :wink: už pak jen přečkat šestinedělí, to je taky dobrej nápor na emoce a pak už bude klídek :slight_smile:
@gazel v to doufám si připadám jak cvok :unamused:
9. črc 2010 v 10:26  • Odpověz
mě teď dokáže MM nas*at když si postěžuju že mi třeba neni dobře, že mě bolí bříško a on se na mě podívá takovým pohledem a říká : Chtěla si to, tak si nestěžuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
@ojo to je fajn, že už jste bez teplot :grinning:

@daja.had: já si to myslela taky :grinning:

@gazel: tak já brečela vzteky - a s těhu to má společného jen málo - naváží se do mého řízení (zkus ujet 700 km za neustálého komandování pouze s přestávkami, kdy pán spí :wink:) ....no a pak, když mi sdělil, že nebude řešit jeden problém s ondrou (když jsou spolu, což je málo, zoufale swe po něm věší s hrůzou, že za chvíli zas odejde)
9. črc 2010 v 10:32  • Odpověz
@gazel to je přesný i u nás :wink: co s chlapama lepší stejně nejsou jsem se poučila že jsou stejni měnit už nebudu jen si o tom myslím svoje
9. črc 2010 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.