• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
šmarjá vy jste kecalky.....

Já musím zaťukat, s manželem jsme se v těhu hádali jen jednou ....on ale se taky moc neomlouvá, jó kytka, kdyby aspoň sám od sebe přišel a řekl - promiň přehnal jsem to. Teď mi dluží dvě - omluvnou za to že přišel k ránu z hospody a já trnula strachy a druhou za narozky....nemám ani jednu.

@antana123 chlapi a hledání práce je strašná věc, ten můj je na to děsnej, pamatuju si na jeden rok, kdy nemohl sehnat práci, jako chápu ho, vysokoškolák, nikde nechtěj, ego v prdeli, ale když není zbytí, tak se nedá svítit....
teď když ještě nebylo to něměcko, říkal, že klidně bude dělat skladníka, no nevim teda. :unamused: Budu držet palce, tohle chce hlavně pevné nervy pro ženskou.

@kuchy: ty máš muže v Německu, kde přesně? My jsme žili odloučení asi dva roky, co byl v anglii, teda vídali jsme se co měsíc a půl, ale bylo to náročný....bez skypu bych umřela, každej den jsme spolu museli mluvit, i si třeba jen psát.....teď těžko snáším i míň dnů. Nejhorší je, když letím letadlem, nikdy jsem se nebála, ale teď se hrozně bojím, že to letadlo spadne :unamused: včera byl na den pryč, ale už je doma, uf.
9. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
@antana123 ikdyž mě občas štve, teď si našel druhou práci tak je každou chvíli v háji tak vím že lepšího tátu pro ty naše dva raubíře bych nikde nenašla :slight_smile:

@hupcza tohle je blbý no, oni ty děti to vnímají mnohem víc než si tatínkové myslí :frowning2: tuhle mě taky dostal,když mi řekl že s Domínem nebude chodit čůrat, protože je to trapný :angry: co je trapnýho na tom, když tatínek drží pindíka při čůraní svýmu synovi.... :unamused:
9. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
já teda výkyvy nálad moc nemám (muž by řekl něco jinýho :grinning: ), já jsem občas taková lítostivá i normálně....
9. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
Dobré dopoledne, teda vy mi s tím dočítáním dáváte! Všem domácnostem, kde je bouřka přeju, aby se rychle vyčasilo.
U nás se taky pořád brečí. Největší "hádky" zpravidla probíhají kvůli mému čůrání, když někam jedeme autem, protože jak se mi chce, tak jsem neuvěřitelně vzteklá a hned je oheň na střeše. :slight_smile:
S tím jménem Vincenc - mně se to docela líbí, hlavně pak nebudou ve třídě 4. A při těch neuvěřitelných hrůzách, které se někdy dávájí je to vlastně moc hezké jméno.
A musím vám říct, že jsem se pochlapila a včera jsem vyplenila mimibazar. Takže snad už by základ výbavy byl, teď už jen ty drobnosti. :slight_smile:
9. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
Koukám, že řešíte hormony, tak to já jsem celkem v klidu, jak říkám flegmoše nic moc nerozhází :grinning: párkrát jsem si pobrečela u televize, ale co se týče hádek, je těžké se se mnou pohádat i když nejsem těhu, natož teď. Manžu to teda vytáčí do extrémů, ale já jsem prostě v klidu :wink:
9. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
@suik no snad to zvládnu s ním je na mě napučený že se prý snaží a já to neocením ale to je jedno
9. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
@hupcza Michno? :sweat_smile: jej za co te tresta :wink: nj, zprznit se da fakt vsechno. Jinak on je manza taky dost konzervativni, myslim ze oba sme na svuj vek, ale ty klucici jmena, to me samotnou prekvapilo co to ma za vkus :sweat_smile: ja bych klidne brala Jirika po nem, ale to on nechce.
ad kocarek..praveze manza kdyz byl malej tak byl taky zizala, dloha hubena a jelikoz bude Vincik na zimu tak sme nemohli riskovat..ale jinak je mutsy krasnej kocar
9. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
@suzete vazne? tak to je prvni Vincenc o kterym slysim, ze to jmeno fakt nekdo dal :sweat_smile: vim jen o jednom Vincentovi..ale Vincenc je fakt neobvykly..ad vas Vikisek, Viktora znam jednoho krasnyho mistniho kluka, fotbalistu :wink: ale u manzi by Vikisek neprosel..proste Vincenc je Vincenc :grinning:
9. črc 2010 v 10:49  • Odpověz
@gazel: no a co teprve, když mu pinďu drží máma :grinning: :grinning: ...oni jsou fakt někdy zabedněnci
ale ve finále jsem za něj ráda :dizzy_face:

ad práce - ona ta hrdost je někdy na pytel ....já byla nezaměstnaná jen tři týdny - ale myslím, že jen proto, že jsem zkrátka vzala telefonní seznam, vytáhla z něj několik desítek středních a větších firem a poslala jim své cv - z toho bylo pár pohovorů a tři nabídky práce, na které vlastně ani nebylo vypsáno vř
spousta lidí si ťukala na čelo, že to oni by se k tomu nikdy nesnížili, někde se nutit, když nikoho nehledají - no jenže pak jsou nezaměstnaní, že .....mi to trapné nepřišlo - přece za mnou nikdo nepříjde, musím jít já

@petulka86: no pro pořádek - já jí zas říkala čunčko :grinning:
ondra je po mě - když jsem na domovské diskusi dala své fotky z roku, tak hodnocení: jé, ondra s náušnicema :grinning:
9. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
Jé holky, to je teda blbý s těma stavama...mám pocit, že mě se to vyhýbá - nepozoruju žádný změny....ptala jsem se teď na to i manžela - taky myslí, že jsem se nezměnila :wink: - prý když jsem ho sjela, tak si to zasloužil :grinning: (myslel tím tu přemíru alkoholu před 14 dny)
Kupodivu se mnou nedělá ani ta výpověď nic extra zvláštního....jsem teda nervozní, když vím, že žádný ušetřený peníze nebudou, že budem žít teď spíš ze dne na den, že si nebudem moct dovolit nic než co je nutný....to mě trápí a přemýšlím nad tím dost....ale ještě jsem se kvůli tomu nerozbrečela - no tak snad k tomu ani nedojde :wink:
Práci od včerejška shání kde se dá, klidně pojede na pár měsíců makat zas do Prahy, když to jinak nepůjde, dělal tam 13 let údržbu zeleně a hodně neradi ho pouštěli - tak snad by to tam na chvíli zas dopadlo...
No hlavně si vážím toho, že chce být co nejvíc s náma a snaží se vybírat z jakýchkoliv prací, kde bude každý den doma....jenomže vybírejte si v dnešní době, co? Možná budem za tu práci v Praze nakonec zase rádi...
Těší mě taky to, že jsem i přes výdaje se svatbou pořád objednávala plenky...a teď už aspoň mám plenkovou výbavičku dostačující - tak hlavně doufám, že nám látkovky budou vyhovovat :grinning:
9. črc 2010 v 10:54  • Odpověz
ad prijmeni..je fakt ze k tomu jen tak nejaky prijmeni nejde..ale Vincenc Novak fakt ne :grinning: bude Linhart..prave se kazdej pta proc ne Vincent..ale VincenT LinharT je na vyslovnost blby..Vincenc Linhart zni preci jen o kapanek lip :wink: ale stejne se pokusim jeste manzu ukecat na Jirika :grinning:
9. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
ahojda, dočíst jsem vás jaksi nestihla. Měla jsem v plánu uklízecí den a teď mi volala kámoška, že mě vyzvedne, a pojedem na chatu, tak jsem šťastná jak blecha, že vypadnem, tak se tu mějte :wink:
@eliska_v : to se brzo přežene, nám říkali na kurzu že jsou i muži s náma gravidní :grinning:, no co si budem povídat, někdy jsou prostě na pěst :sweat_smile: to je všude
9. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
@hupcza tak to si nemate opravdu co vycitat :grinning:
9. črc 2010 v 10:57  • Odpověz
no mě je tada dost úzko když si představím že si nic nenajde je student tak nemá nárok ani na podporu čili jen má mateřská doufám že bych snad i něco na sociálce dostala nějaký přízpěvěk no uvidíme
9. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
@petulka86 no můj chtěl Víktor Gergela ale to je nějak moc tvrdý tak bude Šimon Gergela
9. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
ad precitlivelost v tehu...ja taky hned vsechno orvu..hlavne ted mam proste hnizdici manii a kdyz vidim jak je manza laxni, ze vsechno pocka apod..tak me to vytaci a porad mu pripominam ze jestli se malymu bude chtit na svet driv, tak ze to nepreziju jestli nebude nachystana postylka, taska apod....nastesti se zatim snazi, musi! ja ho ted fakt trochu terorizuju co se tyce hnizdeni :grinning:
9. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
@antana123 Šimon je určitě lepší, Viktor zní k tomu prijmeni hodne tvrde a ty dve R..Šimon zni fakt lip
9. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
@petulka86 jo taky si myslím díky :wink:
9. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@petulka86 Jééé já byla za svobodna Linhartová :grinning: :grinning: A taťka je Viktor, takže to jde dokupy!
@petulka86 taky mám hnízdící syndrom, kdyby byl nachystaný a uklizený pokojk, bylo by líp.....takhle pořád nevím, kde a co máme a kolik toho je :sweat_smile:
@antana123 Neboj, on něco najde. Chápu, že máš strach, jak to zvládnete, ale jestli se opravdu snaží, víš, co to musí být pro něho? Taky se určitě bojí a nechce jako chlap selhat.
9. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
@antana123 mně se také jméno Šimon líbí :wink:
9. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
@rennu Ty zase zlobíš s tím uklízením, viď? :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
@petulka86: no tak my taky dořešili ondrův pokojíček taky minulý týden - ten byl podmínkou pro vyklizení dalšího pokoje a přeuskladněnní věcí pro prcky
jsem si tak představoval, jak to budu dělat mezi kontrakcema :grinning:
ale naštěstí jsme byla prozíravá a akci jsem zahájila dva měsíce předem a tak se stihla :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
@petulka86: no uvidíš, jméno můžete dát i až po narození a pokud se narodí a Vincenc na něj prostě sedne, tak to dejte :slight_smile:
Já když jsem mojí mámě řekla, že holčička bude Žanetka, tak z toho byla na větvi :angry:, no štvala mne tím. A už si zvykli všichni v okolí. A děti když chtějí, vymyslejí na cokoliv.

@discreet: no tak super, že už to máš v práci domluveno, to je úleva, co? :slight_smile:

@kuchy: jj, to rytí lidí - 2 kluky, no to jsi zklamaná, ... to znám od kámošky. Proč bys měla být nešťastná, viď? Však jsou zdravý, tak o co jde? :slight_smile:

@safryy: dneska jen půlden, no tak super, za chvíli máš padla :wink:
9. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
@lotyna nezlobím....ale samo se to neudělá :sweat_smile: Snad budu v úterý v poradně ok :wink:
9. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
@lotyna jo já vím snaží se co už musím mu věřit :wink:
já mám zase syndrom nemocné matky :grinning:
9. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
Jééééééééééééé, mám dnes 50 dní do porodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak to půjdu oslavit prací a za odměnu si uvařím obídek :sweat_smile:
9. črc 2010 v 11:08  • Odpověz
@antana123 bojím se prostě o malého aby se měl dobře tot vše :wink:
9. črc 2010 v 11:08  • Odpověz
@rennu 50dní super :wink: to uteče jako nic
9. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.