• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 Co je syndrom nemocné matky?

@rennu No to je hezké výročí, nepřeháněj to s tou prací. :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
@antana123 Jo tak už jsi mi to mezitím vysvětlila. :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
@lotyna nevěděla jsem jak to zformulovat prostě bojácné matky jen chci aby bylo o malého postaráno nechci aby mu něco chybělo víš :wink:
9. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
@rennu to znam..ja silela co sme se prestehovali, ty krabice vsude, uz mi zbyva vybalit jen jedna;) ale jinak uz sme nalakovali postylku a zidlicku a ja asi dvakrat prestehovala nabytek v pokojicku, pac sem resila kde bude prebalovak nejlepsia porad sem nak nebyla spokojena :wink: ale uz se uklidnuju ze ty krabice aspon zmizely a je postylka..ale co to stalo presvedcovani a domlouvani ze to fakt chci hned a ze to nepocka :grinning: chlapi tohle nak nechapou :rolling_eyes:
9. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
@eliska_v: ještě jsem nedočetla vše, tak nevím proč jste se s manžou kousli, snad to dobře dopadne a chytne se za čumák, omluví se a bude zas fajn.

@rennu: taky trochu panikařím, že to tu musím vše poklidit a poskládat a prostě dát do kupy, ... Ale zpomal čoveče, má být vedro, tak ať to nepřeženeš.
Aha, tak i u vás je "veselo" :frowning2:

@lendaw: tak u vás taky erupce na slunci. :unamused: No teda, to ty hormony skočily na ty chlapy, či co?

Teda já na manžovi pozoruju, že čím víc se blížíme porodu, tak je nervóznější, tak asi v kombinaci s naší citlivostí, vedrem a tak je to prostě moc a už to pak hned lítá.
9. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
@petulka86 nj, je to děs, já teda včera konečně přebrala krabice z Ikei, dnes doprobrala bedny z práce..ted tam straší krabice s oblečením a u toho kejchám, když se v tom začnu hrabat :confounded: tak se mi do toho nechce :frowning2:

@antana123 nestraš, že to uteče, potřebuju tu uklidit a nachystat :confused: néé, moc se na bobánka těším, ale ještě má čas....
9. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
@rennu mě to taky rychle utíká mám to za 39dní a nemám ještě vše ale snad se to stihne
9. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
@antana123 nj, ty jsi napřed...to je fofr :wink:
9. črc 2010 v 11:26  • Odpověz
@rennu a přesně tak ti to uteče taky ni se nenaděješ a budeš mít malého u sebe :wink:
9. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
@suik : je v Lippstadtu,ale každých 14 dnů, 3 týdny bude jezdit domů, :slight_smile: dnes jede, už vyrazili autem,tak dojede počítám v 8, 9 večer. Ale my si píšeme ob den SMS a po skypu mluvíme tak 1 týně, net na bytě nemá a kavárny stojí penízky a ty šetříme :wink:
@kovalda . no právě, tak mluví jen ti pitomci okolo , v dnešní době jsem spíš ráda, že můžu normálně mít dvě krásné děti :grinning: :grinning: :grinning: Mnozí z nich ani děti nemají, ví kulový :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
@rennu hlavně s tím uklidem nešil já taky už druhý den budu asi ležet mě pořád ještě tvrdne a bolí břicho tak dneska budu máti jen říkat co má dělat
9. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
@kovalda prosím tě, dají se v tom slizu i vyvářet plíny? Já jsem dala prát zkušební várku dospěláckýho...a už teda když jsem plnila zásobník, tak mě nějak zarazilo, že se tam to množství slizu nějak nechce vejít, nakonec jsem tam asi těch 250 ml narvala....možná lepší dávat do bubnu, ne?
A teď třídím věcičky a jsem taky zmatená, mám je dávat naruby nebo ne? Mám kupu věcí od ségry, k tomu něco novýho růžovýho..mám docela strach aby něco nepouštělo - třídím to jen na barevný a bílý - ale bojím se aby to barevný ve výsledku nehrálo všema barvama dokupy :sweat_smile: - se k tomu možná chovám, jak kdyby to byl poklad :grinning: ....ale já fakt nevím jak na to, nechce se mi hned při prvním praní ty věcičky zničit :confused: Si připadnu, jak kdybych snad nikdy neprala - u dospěláckých věcí mě teda nikdy takový blbosti nenapadaj....
9. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
@daja.had já prala nový barevný taky se starým a taky jsem se bála že to pustí a nepustilo ty dětský by neměli tak pouštět né??,
9. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
@antana123 díky, tak já to tak taky udělám :wink: ........ kdyžtak to svedu na tebe :grinning: :wink:
9. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
@antana123 no budu mít malého u sebe v :slight_smile: bordelu :unamused: Však mě včera tvrdlo bolelo pořád...mně mamka nabízela taky, že pomůže..ale nechci, od čeho mám chlapa, že...i když.....Tak mi aspon vypere bavlněné pleny po mně a vyžehlí
:wink:
9. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
@hupcza jj, při hledání je nejlepší využít všechny metody, .... tohle je vlastně moje práce - pomáhat hledat práci, teda halvně lidem s postižením, žel tam to šlo mnohem hůř.

Já po škole hledala práci asi dva měsíce....byla jsem teda nakrnutá, páč jsem se hlásila přesně na místa na který jsem měla jak konkrétní praxi, tak kvalifikaci, takže to ego taky trochu chápu ....
9. črc 2010 v 11:39  • Odpověz
@kuchy tak to jo.... můj měl vždycky net k dispozici....teda většinou. a odjel teď někdy?
9. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
@daja.had já růžový asi taky vyperu zlášť, taky se o to bojím, mám hodně novýho a nechci to mít hned sepraný :grinning:
9. črc 2010 v 11:44  • Odpověz
já vyprala nový i starý a nic nepustilo a to jsem tam měla modrý,zelený.žlutý a nic se nestalo si myslím že u růžové to tak bude taky né???
9. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
@daja.had růžový by pouštět nemělo, největší prevít na praní je červená :angry:
@antana123 a dětské oblečení pouští :wink: chudák DOmča taky chodil v pár věcech růžových když mi pustily červený lacláčky :angry:
9. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
@gazel aha to jsem nevěděla teda
9. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
Loučím se s váma, odjíždíme do Kolína :slight_smile: snad přežiju cestu, je mi nějak nevolno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2010 ve 12:12  • Odpověz
@antana123
@gazel já teda vždycky nový tmavý barevný peru zvlášť....já mám růžovou takovou tmavou. Červená je prevít...mám tu asi dvoje červený manželova trička a furt ne a ne je vyprat, i když už zřejmě nepouštěj.
9. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
@suik : no odjel před těmi 14 dny, ted jsme to zvládali porvé sami :wink: ,ale zatím my dva, já a Matýsek, mimi je ještě v bříšku, horší to bude ve třech :grinning:
9. črc 2010 ve 12:42  • Odpověz
@kuchy to jo, to ti nezávidím. A u porodu a v šestinedělí bude? Má nějakou dovolenou? Můj muž tu práci má na rok, radši jsem jela s ním i s celým vybavením a kočkou, ale doufám, že se to podaří prodloužit, nebo najít něco jinýho....do čech se asi vracet nebudem, doufám....
9. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
@rennu teda holka ty máš kuráž, tě tu sleduju z povzdálí a jen přeju, abys v úterý dopadla ok, ono až tě dr pošle na konec těhu do špitálu, doma to za tebe stejne nikdo neudělá a ty budeš ráda, že budeš s malým ok.
Já du na kontrolu ve středu, jsem zvědavá, zda po té mírné "námaze" z chození po bytě bude nález jiný a pak už pomalu začnu.
Děsí mne jen, jak přežiju další parný víkend, už ted mi začíná být hic a jsem z toho akorát protivná
Jinak koukám, já se tu včera večer rozplývala nad mým manžou a vy tu neska řešíte domácí bouřky a nadáváte na chlapy. No jo, taky jsme se ťafli, to jsem ještě neležela, nějak se to ve mne kupilo a pak to bouchlo, já hysterák, tak sme pokecali a pročistili vzduch a od té doby asi jednou ještě, ale to je spojený s mým ležením a nudou a protivností a tak.......ale za posledních pár dní, co bylo to volno, byla pohodička, až se divím :slight_smile: tak at je u vas taky lip
9. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky...

@antana123 Já už v tvém týdnu těhotenství ležela s Ondrou na riziku a za necelé 2 týdny mě řízli... :grinning: Takže se fakt nedivím, že už si uvědomujete, že se nám to blíží. Taky plaším, že nemám ještě všechno nachystaný do poslední kapky. Můžeme kdykoli předčasně porodit.... :unamused: Zrovna se mi suší na sušáku na terase části kočáru, který jsem ještě neměla přepraný, teď ještě aby dal manža dohromady rozpadající se postýlku a snesl z půdy přebalovák a opravil mu kolečko... Pak už jen lehce dobalit tašku do porodnice a juchů, může se rodit... :grinning:
9. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
@suik : no jestli budu rodit zase dříve tak ano, ale jen na porod, stejně bych ho volala až těsně že užžžž :grinning: Protože chci mít jistotu,že nebude plakat Matyášek beze mě doma s někým cizím :frowning2: ....a pak aby byl s ním,ale stejně volno nedostane, jen bude mít na to období možná přesunutou práci do ČR, teda snad, ale max na 2 týdny :confounded: a to budu stejně s dětmi sama a pak zase odjede, zbytek šestinedělí je na mě a prccích :grinning:
9. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
A na riziku myslím v nemocnici, takže co se nestihlo do té doby muselo holt počkat... Holky, doporučuju po mé zkušenosti připravit těm našich chlapům i na hromádku oblečení na mimíska, v čem chceme, aby odjel z porodnice, páč ten můj mi přinesl sice bílou sametovou soupravičku, ale k tomu bohužel šílený zelený bodýčko a ostře oranžovou čepici... :sweat_smile:
9. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
@tatarina Ahojky, tebe jsem tu dlouho neviděla :wink: Tak hlavně, že jste nemuseli jet domů nahatý :grinning: Já ale myslela, že se věcičky na odvoz miminka z porodnice berou sebou rovnou, až se budu balit...asi to vezmu při jednom....
9. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.