• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahoj maminky,

@tatarina Dlouho ses neukázala,myslela sem na tebe,zda jsi o.k. a neležící :wink:
Nevíte holky,co je s Lamiou? Taky se tu docela dřív ukázala,nebo odjeli na dovču?
Mě dnes od rána pálí žáha,trochu se ohnu,někdy i pohnu a pálí mě v krku kyselý,no hrůza.Dopoledne jsme byli kupovat matraci a přebalovák,páč budu mít nakonec postýlky dvě,tím,jak vzniklo patro to bude praktický.Nakonec ani nevim jestli využiju ten nás koš pro Plaváčka,ale já myslim,že ano,ten je stejně na max první 3 měsíce.Potom jsme si jeli zaplavat,no relax ve vodě byl,ale co já se nazlobila s tim Filípkem,poslední týden je to síla,on snad má období vzdoru,nebo co,všechno chce a prosazuje dělat po svém,tak člověk by mu rád vyhověl,ale já když řeknu ne,tak on je úplně jasnej,vůbec s ním není domluva akorát huláká jak na lesy,mě to hrozně unavuje se s ním pořád přít :pensive: ale všechno mu holt dovolit nelze,že jo...
9. črc 2010 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz
@tatarina ahojky teda po dlouhé době tě tady vidím
9. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
@petja ahojky lámia tady byla včera večer jen na skok říkala že nestíhá
9. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
@antana123 Jo tak to je fajn,že je o.k.
Já mám dnes prej porod za 46 :confused:
Sem se podívala,jak jsi to tu zmiňovala...
9. črc 2010 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz
@kuchy týjo, tak to bych asi nezvládla, to jsi odvaha....ale co naděláš.
@tatarina no jasně, hlavně že nejel nahatej, já to zatím teda nehrotím, kdybych jela dřív, tak to holt bude krizovka, tak jako tak.... :frowning2:

9. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
Já teda mám pocit, že mám času dost, hlavně musím zařídit tu porodku, to půjdem příští týden.....snad mě nevynesou v zubech :confused:
9. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak už tu máme zas vedra.... :frowning2: Musím se pochlubit, dneska máme s manžou výročí 1 rok od svatby :dizzy_face: Tak snad u nás taky nepropuknou ty erupce... :angry: Tak asi večer vyrazíme někam na véču, pro mě nejlepší dárek, nemusím vařit :grinning:
@antana Taky mi už bývá občas špatně, hlavně po jídle, jak se mi roztáhne žaludek a malej na něj tlačí, už jsem jednou i zvracela, tak doufám, že poslední dva měsíce těhu nebudou jako ty první dva.... :confounded: A manžela teda nezávidím s tou prací... I když na jednu stranu ho chápu, mě s vysokou nechtěli ani na místa, kde stačí SŠ, a uklízečku se mi fakt dělat jít nechtělo, to se přiznám :unamused: Ale po mateřské vezmu už cokoli, pro malého ego klidně zahodím :dizzy_face:

@kuchy Můžu se zeptat, odkud jsi? Už jsem měla podezření u informací z porodky, jestli nebudeš z Ol nebo okolí, teď kočárky Davídek... Ty máme za rohem :grinning:

@suzete (reakce na Vincence, snad se to týká Tebe, nejsem si jistá) Mně osobně se jméno líbí, ale asi bych do něj nešla kvůli dětem ve školce a škole.... My jsme se rozhodovali mezi Mirečkem a Toníčkem a ze stejného důvodu zvítězil Mirda. Asi jsem moc konformní, ale mrzelo by mě, kdyby malý někdy přišel s brekem :cry: , že se mu děti smáli kvůli jménu.... Ale zkazit se dá opravdu každé, děti jsou vynalézavé :frowning2:

@eliska_v Tak to si s tím jménem nevybereš, brácha zase považuje za nenormální, že po taťkovi jméno nedáme, on dal.... :wink:

@tatarina Taky nachystám pytlík s věcma na malého, manžel si to už sám vyžádal, jinak hrozil, že to sbalí do kufru všechno, aby nedostal v porodce vynadáno :grinning:

No nic, tak jsem Vás aspoň dočetla, jdu asi přebrat nějaké to staré oblečení, příští týden to tu budou sbírat na nějakou charitu, to se mi zrovna hodí, tak ať to mám nachystané :wink:
9. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
@daja.had Jo, já taky moc nestíhám, hlavně že jste na mě nezapomněly :grinning:

No, v některých porodnicích jsou úložné prostory docela malé (jen třeba noční stolek) a proto mi manžel autosedačku a oblečky a tak přinesl až když jsem mu volala, že nás propouštějí... :wink:

@petja jo, mě žáha taky pálí. Teď jsem vytřela půl baráku a taky jsem měla co dělat, abych to dala :slight_smile: Mimo to mě dneska parádně tvrdne břicho :unamused: Tak nevím nevím, jestli se nám to neblíží i vzhledem k tomu rozestupování stydké kosti... Jsem zvědavá na příští kontrolu, jestli už se nám z nuly nepohnulo CS na nějakou zajímavou hodnotu...
9. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz
@zvirka : jj,jsem z Olomouce :wink:
9. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
@suik :budu to muset zvládnout :wink:
9. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
@tatarina :nestraš, mě se rozestupuje už od 25tt :astonished:
9. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
@kuchy Tak tam pozdravuj, já pocházím kousek od Šumperka... :slight_smile:
9. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz
@tatarina No já mám kontrolu až 21.7.a to sem fakt taky zvědavá,jak na tom děloha bude.Dnes mi břicho tvrdne taky fest,ale to je tim zlobenim a taháním se s malým,když se zasekne,vzpoměla sem si na tebe,jak jsi kdysi psala,že ti bříško tvrdlo jak byl konflikt s malým ve školce
9. črc 2010 ve 14:28  •  3 děti  • Odpověz
@kuchy Nestraším, samo o sobě to ještě nic neznamená, jen jsem to u malýho nezažila a to přišel na svět v 37. tt
9. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
@petja Jo,Olomouc mám 20 min vlakem :wink: Mám to tam ráda,hlavně parky :dizzy_face:
9. črc 2010 ve 14:29  •  3 děti  • Odpověz
@petja Jo jo, my jsme teď taky po dovolené a výletu, takže režim má Ondrášek docela rozhozenej a taky se teda nad ním docela rozčilujeme... Hlavně teď začal spoustu věcí dělat naschvál... Třeba nás přesvědčuje, že neumí chodit a na místě je schopnej si o zem rozbít hlavu.. :sweat_smile: Nervování mi taky dává zabrat, ale snažím se šetřit, mám tu třeba spoustu prádla na žehlení po těch dovolených (Chorvatsko a morava) a výletech po Novohradských horách - kašlu na to pozvolna si to po večerech žehlím. Teď v těch vedrech se mi ani to žhavý na žehlení zapínat nechce :grinning: :sunglasses:

My příští víkend asi vyrazíme do porodnice na předpříjem a taky tam asi rovnou odevzdám porodní plán a rodinnou anamnézu...
9. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
@petja Zrovna jsem se koukala do kalendáře a já mám kontrolu na gyndě 19. 7. Tak jsem na nás fakt zvědavá... :grinning:
9. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz
@tatarina Schválně, která bude mít při kontole nižší skóre... :slight_smile: Nebo vyšší?... :wink: :grinning:
9. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
@tatarina ahojky, já mám kontrolu 20.7. :slight_smile: a CS mám zatím 3 :frowning2: tak snad příště to nebude víc!!
9. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
@hanncca Já měla asi před týdnem a něco CS pořád 0 a čípek ukázkovej 45 mm :grinning: :sunglasses: Ale pak mě právě začala bolet ta stydká kost a taky to tvrdnutí bříška tomu moc nepřidá...
9. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz
@kuchy, @petja, @tatarina Tak to jsem nevěděla, že je nás tu z okolí tolik :wink: A která budete rodit rodit v Ol? třeba se potkáme v porodce, i když máme dost různé termíny.
9. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
@tatarina já měla do asi 26tt CS0, od toho 26tt CS2 a od 29tt už mám 3, bříško mi taky tvrdne. Tak uvidíme, jak všechny dopadneme po kontrolách....ale určitě dobře!!! :slight_smile:
9. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@zvirka No, já sice pocházím ze severní moravy, ale už asi 8. rok žiju v jižních čechách a teď se asi taky budeme stěhovat po Novým roce do zahraničí... :grinning:
9. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
@hanncca No, to máš ale pořád v normě, na to jsou tabulky... :slight_smile:
9. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
já mám CS3 taky už dlouho jsem zvědavá co bude v úterý když mám bolesti a hrozný tlaky se mi zdá že ho cítím strašně dole :confused: :confused:
9. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vas docitam, docitam...je to fuska :slight_smile:
Vsem co maji doma boure preju, at to co nejrychleji prejde....u nas zatim nic...a pevne verim, ze se ani nic neprezene...dost tezce to totiz nesu :sweat_smile:
Sve CS absolutne netusim...pac to nikdo nekontroluje....snad OK...a ikdyby ne...nedovim se to :unamused:
Venku smazi oskar, jdu veset pradlo :slight_smile:
9. črc 2010 v 15:38  • Odpověz
@safryy já to taky nevím....prej je vše OK, tak se nestresuju....
teď jsme dovlekli nákup, šílený vedro, teď ležím a odpočívám a za chvíli jdu vařit knedlíky a dort....
zejtra nám přivezou pračku, tak už můžu taky prát, juchů!
9. črc 2010 v 16:35  • Odpověz
@suik ....tak to je super, ze uz ji privezou...ja si to bez pracky teda neumim vubec predstavit....
Ale tak trochu me vsechny deptate tim, jak mate naprane a nazehlene pro miminka...ja ani nevim, jestli mam vubec koupene vse potrebne....uz jsem dlouho nic nekoupila...vsechno mam v bedne pod posteli....no brzy se na to taky vrhnu....at tu nejsem za uplneho trotla :confused:
9. črc 2010 v 16:40  • Odpověz
@safryy já taky nemám, si říkám, že to ani nemá cenu, dokud nemám komodu.
No já mám oblečení dost, dotáhla jsem i dalších desatero kalhotek, tak těžím z toho, manžel má ale věcí míň, tak jemu jsem musela přemáchnout jedno triko a trenky....ale mezitím jsem mu tři koupila :grinning:
9. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
@suik ... :grinning: vsak jo...spodaru neni nikdy dost ze? U nas je to celkem opacne...ja mam pocit, ze nemam v cem chodit a on ma plne komody tricek a gati a vseho....ja totiz kdyz jdu na nakupy s myslenkou nakoupit pro sebe aspon neco....tak donesu 99% veci pro nej...neli rovnou 100% A to mam povoleno utratit kolik se mi zlibi...jsem trumbera no...ja na sebe fakt nakupovat neumim :pensive:
9. črc 2010 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.