• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy to já jo, někdy až moc :pensive:
Manžel si ale sám nic nekoupí, tak musím já a opatrně, páč je často nespokojenej, tak musme spolu a to je jednou za uherskej rok.
Teď ho chci donutit aby si koupil kraťasy a letní kalhoty, má totiž jen dvoje manšestráky a jedny béžový kalhoty, ty ale moc slabý nejsou.....zatím marně :angry:
9. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
@safryy neboj, taky nemám vypráno a jestli mám vše nakoupené, tak to je ve hvězdách :rolling_eyes:
9. črc 2010 v 16:57  • Odpověz
@suik ....tak to ja manzovi nakupuju prevazne sama a on je spokojeny...parkrat si neco koupil sam...a ma v tom prisny zakaz chodit :grinning: A hlavne ho to hrooozne nebavi...s velikostma to mam jednoduche....cim vic X tim lip :grinning:
Mam az do stredy volno...pak uz jen ctvrtek a patek a zustavam doma :slight_smile: ....citim se porad dost fit, tak mi to prijde az lito, ze uz odchazim :slight_smile: Snad se doma nebudu nudit...musim si vymyslet nejake aktivity...krome chystani se na to zvire...
9. črc 2010 v 16:57  • Odpověz
@rennu ....no mi prislo, jak jsem to tak zpetne cetla...ze jsem snad uplny opozdilec s tim pranim :grinning: Tak me tesi, ze nejsem....ja hlavne nemam ani nakoupeno....ale budu muset pockat na vyplatu....jsme se financne trochu vyblili pri koupi auta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....za chvili si pro nej jedem...bude to manzelova premiera s volantem na prave strane....snad nezkoncime nekde ve skarpe :confused:
9. črc 2010 v 17:00  • Odpověz
@safryy jsem na tom podobně, prát budu až to bude kam dát a to bude kdovíkdy...jééé, nové autí, tak hlavně opatrně :wink:
9. črc 2010 v 17:02  • Odpověz
@rennu ...no zase az tak nove neni :grinning: Ale pojizdne vypadalo :wink: Vlaky tu stoji cele jmeni :angry: a vsechno v okoli dojezdu vlaku uz jsme stejne obkoukali...tak jsme se rozhodli...a s prdolkou uz bych vlakem trajdat nikde ani nechtela :slight_smile:
Tez ty vecicky zatim nemam kam davat....budu muset probrat nase komody a udelat tretimu clovekovi misto :slight_smile:
9. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych vám oznámila, že se mi včera v 1.26 narodil chlapeček Honzík, vážil 1620g a měří 42cm. Brouček leží ted na jipce novorozenců v Pardubicích a je na tom v dané situaci dobře. Rodila jsem v Hradci králové, kam mě převezli toto pondělí brzy ráno, začala mě odtékat plodovka. oba jsem na tom dobře, mě pustili už dnes ráno abych mohla odjet za Honzíčkem. Až bude víc času napíšu víc. Přeju pěkný víkend a at se nepřehřejete těhulky :slight_smile:
9. črc 2010 v 17:12  • Odpověz
@alisek Jejku, Honzíček se vyklubal takhle brzy?? Moc gratuluju a přeju vám oběma hodně zdravíčka a sil, ať jste oba v pořádku a malej ať má plno sil :slight_smile:
9. črc 2010 v 17:19  • Odpověz
@alisek ...juva a ja si rikala, ze jsi se dlouho neukazala...tak mega gratulace!!!! To je perfektni, ze jste oba v poradku a Honzickovi preju vsechno nej, hlavne spooooustu zdravicka :wink: :dizzy_face:
9. črc 2010 v 17:28  • Odpověz
Tak vyrazime pro to nase vozitko...drzte palce, at dojedem :grinning:
9. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
@alisek Tak tu máme první miminko! Obrovská gratulace a přeju Honzíčkovi strašně moc zdraví a sil, ať je z něho brzo chlapák! :wink:
9. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
Alisek> tak velika gratulace a prejeme Honzikovi i Tobe hodne sil do zacatku :wink: Koukej fotit, at se tady muzeme kochat :slight_smile:
9. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
@alisek jejda Ali, to je mazec! Hlavně že jste v pořádku a gratuluju!!!! :wink: Taky přeju hodně síly a aby rostl a všechno dohnal. :wink:

@safryy to se máte že máte autíčko, my si ještě chvilku počkáme, snad to bez něj zvládnem, on manžel stejně nemá řidičák a já neřídím....vlaky v anglii jsou drahý, to jo....tady v německu taky nic moc. To mi ale tak nevadí, nejhorší je, když je třeba něco přivýzt dovýzt a když někam jeden a nejedem na lehko....do toho kočka, mimino. No musme si zvyknout. Už mi to ale tak nepřijde.
9. črc 2010 v 17:51  • Odpověz
@alisek taky moc gratuluju i kdyz toho mate asi jeste mraky pred sebou, tak at to malej dozene, hodne stestí
9. črc 2010 v 17:54  • Odpověz
@rennu
@safryy tak ted budete mít holky uplne pocasí na to se vrhnout na praní:slight_smile:)
9. črc 2010 v 17:56  • Odpověz
tak mám popracováno
další pracovní schůzku máme naplánovanou na 20.8. - takže budu určitě rodit v termínu, jelikož tam budu muset pořešit ještě vykazování a čerpání nákladů :grinning: :grinning: :grinning:

9. črc 2010 v 17:58  • Odpověz
@alisek: juj - tak máme první "záříjátko" ...veliká gratulace a ať jste oba v pořádku :wink:
9. črc 2010 v 18:01  • Odpověz
@lio u mě nejde o počasí....sice se už dostanu k šuplíku s oblečkama, s trochou úsilí ho i otevřu, ale vyprané věcičky nemám zzatím kam dát :sweat_smile:
9. črc 2010 v 18:02  • Odpověz
@rennu ja vím to bylo na odlehčenou :wink: :sunglasses:
9. črc 2010 v 18:11  • Odpověz
@hupcza heye k tem bachovkám, pri porodu nebo k porodu si je pouzila?
ja tedy dostala neaký homeo a krizovka mi dochází, resp ji dobírá bojácná fenečka.-)), za chvili dostane psisko vlasský ořech na přípravu na mimčo...ty se tomu neak venujes? mas atest? ted mi do mailu prisel seminář, na září, ale co já vím, co bude v září:-/
9. črc 2010 v 18:15  • Odpověz
@alisek Jejda, zrovna dneska jsem na tebe myslela. Tak hlavně ať jste oba v pořádku a ať Honzíček pěkně roste!
9. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
@lio: u porodu jsme je přímo neměla - měla jsem totiž jako doprovod homeopatku a reflexní terapeutku v jednom, takže to nebylo třeba
ale mamka dulí a používá je často (teda pro maminky .....no a i pro tatínky :grinning:)
věnuju se tomu jen tak, co potřebuju :slight_smile:
vždy si načtu o tom, co řeším
ale spíš si potrpím na aromaterapii
na homeopatii mám moc šikovnou paní ....
no a bachovky používáme spíš míň, ale když tak řeším přes e-bych.eu ....paní umí docela dobře poradit ...ale stejně nejčastěji používám jen hotové krizovky
9. črc 2010 v 18:26  • Odpověz
Jak tady pořád tak perete a žehlíte, tak před chvílí jsem asi po měsíci reklamovala u manžela jeho slib vyrobit do komod pro mimčo poličky, které se ve víru několikerého stěhování někam vypařily. Tak nelenil, prolezl mi všechny skříně a názorně ukázal, kde všude je fůra místa, kam to můžu dávat, že jsou vlastně police úplně zbytečné. Jsem myslela, že ho kousnu. Grrrrrr
9. črc 2010 v 18:28  • Odpověz
@hupcza n o vidíš, tatínkovi namíchám do petky, čím víc se to blíží, tím víc nerví.
na aromaterapii se chystám, já delam zase masáže, a tedd pouzívám hodne levanduli.
jj krizovky jsou fajn, zkousela si krizovky pastilky? já u babi pred operací nádoru, dala jsem ji bonbonky a vse zvladla lip, než všichni my ostatní.-)pak jsem ji tajne kapala do petky krizovky a bylo.-)
9. črc 2010 v 18:31  • Odpověz
Tak jsme nakoupili, doma něco udělali, dali jsme si šlofíka a jsem zas u vás. Já nevím, že vy vždycky nejvíc kecáte, když tu nejsem :grinning:

@ojo: tak super, že už je Tomáš bez teplot :slight_smile:

@antana123: tak to chápu, že je to téma k hádce, když je bez práce a "obyčejnou" nechce.
Buď v klidu, taky všechno obrečím, prostě hormony. :slight_smile:

@daja.had: jé, tak jdeš taky slizovat oblečení :slight_smile:, tak hodně spokojenosti :slight_smile:

@gazel: no, Goliáš, to je taky dost neobvyklý jméno teda :slight_smile:, to bych asi taky nechtěla :slight_smile:

@lotyna: super, žes vyplenila mimibazar, výbavička se ti hezky sejde a hned je člověk klidnější :slight_smile:
9. črc 2010 v 18:33  • Odpověz
a ty webovky mi nejedou:frowning2:
@suik to já musím na nákupy s manželem za 1. abych toho pro sebe nekoupila moc, tak mě musí hlídat (ale teď v těhu si mochadrů nekupuju) a za 2.když si kupuje něco na sebe, tak odhaduje a málokdy si něco zkusí...
@rennu @safryy já už peru, ale komodu teda taky ještě nemám, tak to dávám do jiný skříně, kde mám volno, ale už abych jí měla:slight_smile:
@alisek ahojky, tak moc moc gratuluji a přeji hodně štěstíčka s mimískem a hlavně zdravíčko !!!!!!! :slight_smile:
@alisek VELKÁ GRATULACE! hlavně ať sílíte a rostete, taky se moooc těším na fotečky, i když teď máš asi jiné starosti. Držíme palce :slight_smile:

s tím praním, já teda nemám vyprané nic, pokojíček přijde až za pár týdnů, tak asi budu prát až potom. snad to stihnu. naštěstí mám šikovného muže, kdyby náhodou Víťa chtěl na svět moc dřív, tak by to Marti zvládl.
9. črc 2010 v 18:39  • Odpověz
tak jsme zpět, bylo to prima vypadnout konečně z paneláku. Jinak jsem pěkně vytočená, protože mi nepřišly prachy ze sociálky za min. měsíc, tak to budu v po honit od čerta k ďáblu :confounded:
@lotyna : hezky, tak to jsi ráda, že to máš nakoupeno vše z domova, co :grinning: a že nebude prcek naháček :grinning:. Mě dneska přišli 3 bodýčka a jsou suprový, tak mám radost :slight_smile:
@antana123 : neboj, něco určo sežene, ale vím o čem mluvíš je to fatk síla. Ten můj byl doma s kolenem, pak si hledal práci, našel sice ale je to od nevidím do nevidím, nadře se fakt dost a minim. 12 ka každý den, takže dá se, ale je to rychta. Sama nevím, jestli má vzít jinou míň placenou, ale bude s náma víc doma, pak by mě švihlo samotnou s prckem. Vždyť by ho malej ani neznal, ale zas mít o 5 tis. míň, prostě dilema :angry:
@safryy : taky mi chybí projít co vše mám a co ještě dokoupit, snad toho už moc není, a s praním jsem ještě taky nezačala, takže klííd :grinning:.
jo a o kalhotkách mi povídejte, je v těhle hicech docela velká spotřeba, máte nějáký spešl? Mě se neják začínají všechny zmenšovat :astonished: . Dřív jsem kupovala u ťongů, ale i to jejich xxxl je už stejně malý :confounded:
@alisek : obr gratulka, hlavně že jste oba o.k. tak ať to brzo dožene ty kg a cm :wink:
9. črc 2010 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.