• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lotyna: chlapi jsou strašně invenční, když mají něco dělat :grinning: :grinning: :grinning:

@lio: levanduli už kupuju ve větším balení :grinning: .....je to prakticky na cokoli
bonbonky jsme měla jen vzoreček
ještě používám krém - na popáleniny, modřiny apod.
zkus http://www.e-bach.eu/
9. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
@beru3nek: jé, tak si to užij na chatě. Máš recht, úklid neuteče (bohužel) :grinning:

@petulka86: tak to my jsme si tu paniku asi s manžou rozdělili - z některých věcí panikařím já - třeba z výbavičky pro prcka a pro mne a z druhé půlky manža - jestli stihnem dojet do porodnice, ...

@hupcza: jsi akčňák, ale dodělávat pokojíček mezi kontrakcema je snad i na tebe moc :grinning:. Ještěže jsi začala tlačit včas :slight_smile:

@rennu: 50 dní, panečku, není to tak dlouho, co jsme tu říkaly, že 100 :slight_smile:

9. črc 2010 v 18:42  • Odpověz
@beru3nek mně taky ještě nepřišly penízky ze socky, takže bohužel až pondělí, doufám, že se to nezblázní, kdy to poplatim a 2 dny dýl..uvidim..
9. črc 2010 v 19:05  • Odpověz
@kovalda @rennu to jo, strašně to letí 50dní už je fakt málo..Dneska porodila kámoška 4kg chlapečka, tak jí závidím, žýe už to má za sebou a to bříško nemusí tahat v těch horkách..
9. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
@alisek Ahojky, strašně moc gratuluju!!!! Tak jak jsem dlouho nebrečela, tak tohle mě dostalo! Přeju vám moooc zdravíčka, ať je Honzík plný síly a tobě maminko, ať dělá jen samou radost :dizzy_face:
9. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
@hanncca : mě nepřišlo nic za červen :angry: , dneska přišel výpis, a byly tam nějáký premie z práce, takže mě to nepřišlo divný, až na tom výpise :astonished:
holky to je síla, jak to utíká ještě chvilku a budeme mít ty špuntíky u sebe všechny :wink: až co to alisek napsal, mi to něják dochází, že je to opravdu za dveřma :slight_smile:
9. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
@beru3nek holky me chodily prachy až ke konci dalsiho mesice, takze 30.6 mi prisly za kveten. za cerven bych jeste necekala:grinning: mazec co.....ja si uvedomila prvni mesic doma, ze prachy zadny zasoby se dost ztencily, ale uz sem na materský tak do porodu snad neaký prachy uz uvidim,.-)
9. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
Já jsem z toho co napsala Ali úplně v šoku....

@beru3nek já mám nejradši kalhotky od Marks and Specer, kupuju nejradši takový ti pidi, jsou hodně nízký a vykrojený, ale sedí dobře, ty budu mít furt podle mě, mám je pod břicho, tak netlačí, pak jedno balení kde maj jakože pidi nohavičku, ty na můj velký zadek sedí hůř, ale jsou taky pohodlný, jiný už ani nenosím. A 229 za 5 ks mi přijde jako dobrá cena.

kdy vám chodí nemocenská? mě až tak po 20. :confused:
9. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
@hupcza no hlavne k porodu to radej, ja ji raa davam do luxu, luxujem do vody, tak to je balzamek, i na masaze do aromalampy jsem ji pouzivala...jůůů se tesim na prvni masaz po porodu.-) uz mi chybi hrozne moc veci, vydrzela sem tak dlouho, ze me udivuje, ze to na mne prisslo az ted, kdy je porod za dverma.-)))a mam pocit, ze uz to nevydrzím.-)
9. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
@lio a ta mateřská oproti nemocenský je jaká?
9. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
jinak tim ze lezim, chodim na ostro a tak kalhotky setrim,.-))))) a dyz jdu k mudr tak mám z DM ty tehu a par mých "starých" mi je taky, tak pohoda
9. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
@lio : aha, tak je to asi normoš, mě to zarazilo, že za květen přišly a za červen nic :astonished:

@suik : já na ně taky furt musím myslet, že už je malej Honzík na světě, mazec. Tak to je dobrá cena, jen nevím kde u nás Mark and Spencer je :frowning2: Mě přišla minulej měsíc taky něják po 20. teď ale nic :angry:
9. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
@lio levanduli miluju, chci si nějakou pořídit na praní pro mimi a pak do šatníku...tam dávám sušenou, ale zdá se mi, že dlouho nevydrží....tak to asi připepřím pár kapkama.
9. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
@suik temer stejna.....+/- materskou jsem jeste nedostala, cekam na nemocenskou za červen na konci července a kdy chodí od zamesstnavatele materská netusím
9. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
@beru3nek tak až na něj narazíš, tak fakt doporučuju...bejvá v nákupních centrech. Kalhotky a pyžama tam maj nejlepší :wink:
9. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
@beru3nek noooo bud rada ze prislo aspon neco, kamoska z brna rikala, ze ji prachy chodily 3mes zpatky.....tak sem byla happy, kdyz za duben v kvetnu prisly
9. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
@hupcza http://www.bachovaterapie.cz/ zaujalo mne, ze na webu od tebe maj z krizovek vic druhu a na tom mem maj taky neco jineho,nevic...zajimavý ale dík za odkaz
9. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
@lio já mám peníze vždy do 10. když to teda není víkend jako teď
9. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
@hanncca asi jak kde......
9. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz
@lio to asi jo a právě mě to překvapilo, že je mám vždy včas na účtě, za což jsem jedině ráda, tak doufám, že to tak i zůstane...
9. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
@alisek gratuluju a přeju ti at malý roste a dělá vám samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
@alisek veliká gratulace k narození chlapečka!!!!! Popřeju to samé co ostatní - ať chlapeček brzy zesílí a nabere a tobě brzkou rekonvalescenci po porodu. Hlavně ať se všechno vyvíjí tak jak má :slight_smile:
9. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
@antana123 tak jak je?
9. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
K té nemocenské - mě chodí pravidelně mezi 12.-15.dnem v měsíci.
9. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
ahojky,
jé, my máme první mimuško.....
alisek, moc gratuluju, at malý roste a je zdravoučký......
nevíte, ve kterém byla týdnu, kdy měla termín?
9. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz
@laurinka.22 já myslím tak 32-33tt
9. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
@lio no nic moc zase jen ležím :frowning2:
9. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
ahoj holky, dnes jsme se vrátili ze slovenska od manžovo rodičů. cesty hrozný, provoz teda spíš v protisměru a pustila nám klimoška. malej se nám v autě totálně poblinkal, mě bolely záda a kolena, takže cesta jak víno. ale teď už tam pojedem až tak na vánoce.
dlouho jsem sem nenakukovala, nebyl čas a dneska kouknu a jsem si málem sedla na zadek. alisek moc gratuluju k honzíčkovi a hlavně mu přeju hodně zdravíčka a sil, ať to všechno dožene. taky se moc těším na fotečky, až budeš mít čas.
9. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
@lio: ty znám taky - občas nakupuju i tam :slight_smile:

jsem teď byla u kadeřnice - dneska prvně u nové, jelikož stará se odstěhovala
jsem jí kapku rozhodila svou story o stříhání a porodu
když jsem rodila ondru, tak jsem si v pondělí odpoledne zašla k holiči, v úterý ráno na nehty a v úterý po poledni mi prdla voda (asi se chtěl narodit upravené matce :grinning:)
a už o víkendu jely nějakké kontra, tak jsem tehdy té kadeřnici říkala, že jsem se rozhodovala jestli jít a nebo ne, ale že jsem si řekla, že tam mají stejně dlažbu a ručníky, takže by to nevadilo, kdybych začala rodit tam ....no a ona byla pak strašně zaražená (jsem si říkala, že asi nemá den, že mýá depku) ....no a jak mě dostříhala, tak říká: ufff, tak jsme to stihly ...normálně jsem jí chuděru vyděsila a ona se celou dobu, co mě barvila a stříhala bála, že začnu rodit :grinning: :grinning:
no a tak jsem to pobaveně říkala té nové .....no a vzhledem k tomu, že mi to rychle roste a chodím se stříhat tak co - 6-7 týdnů, vyjde to přesně na dobu, kdy jsem trodila ondru ...tak ona říká...no ale kdybyste měla kotrakce, klidně to zrušíme .....ta se chuděra bojí už dneska :grinning: :grinning:
9. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
@laterna ahojky jsem si říkala kde si že se neozýváš :slight_smile:
9. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.