• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza já byla u kadeřnice před 2týdny už to nechám pujdu tam až po porodu at jsem šikovná mamča :grinning:
9. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
antana ahoj. no když já vždycky když kouknu, tak je tu toho tolik, že nestíhám přečíst. až budou na světě drobci, tak snad zvolníte tempo a budu vás zvládat. koukám, že tobě už termín kvapem blíží. už se těšíš, viď :slight_smile:
hup :grinning: no mě bys taky asi trošku vyplašila
9. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
@laterna : tak to jste měli prima cestu :frowning2: , hlavně že jste už doma, co :slight_smile:
@hupcza : tak to věřím, že se kadeřnice asi pěkně rosila, to ti zruší snad sama, na příště abys jí tam neporodila :grinning: . Já jdu teda ke kadeřnici taky koncem srpna, a jestli dopadne ten dřívější termín porodu, tak to bude taky sranda :grinning:

@antana123: tak ať se bříško brzo umoudří :wink:
jsem koukala na pohádku, chudáci děti, takhle je strašit, jsem se u ní bála i já
9. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
@antana123: no bacha aby váš šimonek taky nečekal na upravenou mamču :grinning:

@laterna: člověk si povídá a oni se ho bojí :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@hupcza ty si číslo. já měla kadeřnici objednanou na víkend, kdy jsem lehla, takže zrušeno, holt náš mrňous bude mít upravenou matku až bude na světě. a Nehty si dělám doma sama, tak zase taková neudržovaná nejsem :slight_smile:))))))))))
chudák kadeřnice :grinning:
9. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
@laterna těším až budu mít bobka u sebe :wink:
@hupcza no tak to bych pak rodila asi až v září :grinning:
@beru3nek no nevím pořád bolesti jak na ms a do toho ten tlak úplně dolů už nevydržím se ani projít no děs škoda slov
9. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
@antana123 tak taky ležím což v tom horku fakt labůůůžo, ale bříško bolí jo? no mě naposled taky dalo dva dny zabrat a pak jsem se probudila a o bříšku ani nevěděla, tak ti přeju zítra to samé
9. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
Tak mám z dnešní procházky fotečky v albíku jestl chcete mrknout a zítra ráno razíme na chaloupku :slight_smile:
9. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
@eliska_v to se tak někdo mááááá, bledá závist ode mne :-/
9. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
@lio : Ale prosím Tě :wink:
9. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
@lio jé děkuju no snad to tak bude to by bylo super :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
@eliska_v sluší ti to :wink:
9. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz
@lio: tak všichni litují kadeřnici ...a kdo jako polituje mě, že možná nebudu ostříhaná, co :grinning: :grinning: :grinning:

@antana123: no víš jak - děti mívají různé nápady :grinning:
9. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
@eliska_v: kočka :wink:
9. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
@antana123 : Děkuju a chvilkama jsem se nemohla zvednout!! :grinning: :grinning:
9. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
@eliska_v no co, takhle si trajdat venku..zááávidím no. já ty tropy přetrpím v pelechu zabalená do mokrého ručníku jak mumie asi , už se ven nesmírně těším.......a to že ležím mě žere víc a víc, čím víc se blíží konec, hrůůůza
9. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
@hupcza : Trošku ale napapaná :grinning: :grinning: :grinning: Ale děkuju :wink:
@antana123 no jestli odpočíváš, tak to víš že jo, to jsou taková období zlobííící no.....
@hupcza jo já si neuvědomila že ty za 7 týdnlů budeš ještě 2v1, to já už totiž ne, tak mi to nedošlo :slight_smile:)))) ale to dáš, kadeřnice se potom asi zhroutí, nebo dá max panáka a budeš kočka, neboj
9. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@lio taky už mám myšlenky na teplou vanu a na sex :grinning: :grinning: :grinning: mám to zakázané od začátku ještě chvilku a pak si to vše vynahradím :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@lio : Tohle je focené v 8 hodin večer..Dřív mě nikdo ven nedostal!! :grinning: To bych otekla celá!! :grinning:
9. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
@antana123: a kdy jdeš k dr? to bych si snad radši pro sichr zašla, kdyby se náhodou něco dělo. Tak fakt lež :unamused:

@eliska_v : užijte si to na chaloupce, je to paráda vypadnout z toho paneláku a pod :wink:
@lio : neboj to už uteče, a budeš si užívat venku s mimáskem :wink:
9. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
@antana123 no tak to mám jiné priority (manžel jistě promine) jen doufám, že mne ten porod fyzicky nepoloží tak, že budu dalších x dní po něm ležet a dávat se dokupy.....ani nevím, co udělám jako první, po absenci pohybu, venčení a tak....ale heye teplou vanu zvládneš až to na tebe příde a ten sex třeba taky, aby to na tebe přšlo (porod ) myslím
9. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
Tak dobrou holky... papa :wink:
@eliska_v já neotýkám ale dřív bych ven taky nelezla :slight_smile:)))))
@eliska_v užij si to , dobrou
9. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
Jsem z toho Alíska úplně vedle :dizzy_face: A na to, co nás tady je......... to si ještě párkrát pobrečím, až budu číst ty krásný zprávičky od dalších :wink:
Tak jsem vyprala jednu várku barevnýho, jednu bílýho a vyvařila jsem polovinu bílých plín ...zítra budu pokračovat a hlavně do žehlení bych se chtěla pustit, ať se mi na to nepráší a můžu to narovnat do komody. No ale při představě, kolik má být stupňů, tak už se vidím, jak se do žehlení po hlavě vrhám :grinning: ........nejlepší by to bylo teď, ale to už se mi zavíraj oči nebo brzo ráno, ale to zas oči nemůžu rozlepit...tak nevím, jak můj plán dopadne :wink: :grinning: Taky si možná zítra zajedem k ségře pro postýlku a přebalovák. Budem je mít půjčený.
A teď už jdeme do hajan, dobrou noc! Hezky se s pupíkama vyspěte :wink:
9. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
@beru3nek na kontrolu jdu v úterý
@lio a jo snad to zvládnu mě jak se jen trošku ulevý tak už myslím na lumpačiny jsem hrozná :grinning: :grinning: :grinning: ale tu vanu tu bych si teda dala strašně ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
@beru3nek já vím že uteče, proto mi přijde divné, že 15 týdnů ležím " bez keců" a ted furt prudím, že už chci ven, že už to nevydržím, jak těm lidem venku závidím...víš jakoby mne čekalo ještě jednou tolik leženíl....a vono je to za 4týdny tady ,což je za chvíli.....příští týden mám doktory, další má mamča narozky, my s manžou rok od svatby, pak já narozky a můžu rodit, to uteče :grinning:
9. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
9. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.