• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio: tohle bych nedala ....já prostě musím mít práci, zahrádku ....nevím, jak bych to zvládala ...navíc si neumím představit, co bych dělala s ondrou :sweat_smile:

@lio: jsem se jí snažila uklidnit, že od prdnutí plodovky se ondra narodil až za cca 31 hodin ....ale nějak to nepomohlo :grinning:
já myslím, že to bude mít dobrou reklamu :grinning: ...třeba se k ní začnou objednávat ty, co přenášejí, aby jim to popohnala :grinning:

vanu ani né ...ale holky já bych si tak dala tatarák
jsem ho neměla ani nepamatuju těhu-kojo-těhu ...no a určo zase kojo ......no pokud bude třetí, bude tam muset být pauza :grinning:
9. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
@antana123 i v tomhle vedru by sis dala horkou vanu? tak to mě víc láká vzít vodítko a psa a jít na louku ...áááách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
@eliska_v ,@daja.had: dobrou
taky budu muset začít být akční co se týče praní a žehlení, abych pak nebyla trošičku zaskočená, když v těch hicákách se člověku nic nechce, ráno hajáme :slight_smile: a večer jsme už líný a utahaný :astonished:
9. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
@hupcza co bys nedala? heye nedostanu od vás metál tedy???? já jak trotl ležím jak puk v posteli a vy mi tu kazíte morálku.......já ze 1100% aktivit spadla ze dne na den na 0%, myslela sem že me odvezou na psychárnu do bohnic dřív, než do porodky....tak proto mudr říkala se slzama v očích jak sem statečná a šikovná :grinning: sem na ni čuměla jak puk.....řekla ležet, tak ležím...
9. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
@lio tak ted večer bych si jí dala zapla uklidnující muziku zapálila vonné svíčky ty já miluju kotel pěny a válela bych se tam aspon hodinku :grinning:
9. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
@antana123 : tak to máš za chvíli, tak to je dobře, že se na tebe mrkne

@lio : je to nekonečný, to chápu. Tak to máš dobrej program, to bude utíkat i rychleji :slight_smile:
@hupcza : tak ten mi taky chybí a jak :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky ho miluju, aha při koju taky ne :confounded: , jsem si to myslela a plesnivce a syrečky se můžou při koju?
9. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
@antana123 : a kdy můžeš vanu od 38 tt?
9. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
@antana123 no tak ted večer sem rádal že to občas profoukne zvenku a možná se v noci trochu zchladím, to co popisuješ si dokážu představit v zimě, ale spíš než vonné svíčky aromalampu a nějaký povzbuzující olejíček :slight_smile:
9. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
lio: já teda chápu, že ti to už nesedí ..jen si tak přemýšlím nad svým programem ...no jako nevím, co bych si počala
jen příští týden - mám schůzku kvůli jednomu mezinárodnímu projektu, kvůli jinému jedu vyzvednout propagační předměty, pak mám schůzku s dulou, jdem se fotit (těhu a ondrovy fotky), pak mám schůzku s kinezioložkou (kvůli tomu ondrovu chování k tátovi, jestli něco neporadí), pak jdu kvůli grantu na město, no a ještě na socku kvůli rodičáku .....do toho je manža dva dny v praze ...prostě ležení by asi kapku kolidovalo s mým životem ...vůbec si nedokážu představit, co bych si počala :astonished:
máte všechny ležící můj obdiv :wink:
9. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
@beru3nek já myslím že vše zakázané se může od 38tt kdy se považuje těhu za donošené a narození mimi není tragédie jako kdykoliv dřív.....
to je k té vaně ,sexu a tak :slight_smile:

u kojení se nemůže spousta věcí, tuhle sem četla že i přemíra ovoce, aby se mimi neosypalo a tak.to bude taky dobrá alchymie, co jíst a pít......
9. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
@beru3nek jo od 38tt to uteče doufám
já miluju vonné svíčky sbírám je od 16let jaké koliv barvy,tvary a velikosti
9. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz
@hupcza já se taky před ulehnutím nekopala do zadku....a rušila sem jedno po druhým, dycky v mobilu blikalo co se blíží, a já musela zvednout telefon, zpočátku po záchvatu pláče, a zrušit to..v práci, jakobych to tušila, sem stihla vše dodělat, doma uklidit a dožehlit kopy prádla a lehla sem.....ale je fakt, že kdo to nezažije, nedokáže si to představit....taky se divím, že jsem to dala a hlavně bez úhony a v úterý budu 36tt. nejhorší je dát všechny ty kecy kolem.....babičky řeší z čeho, tchánovic řeší od 25 tt že už si můžu porodit a pak ty otázky typu tak jak se máš, co děláš......:grinning: to už se slušně osypávám :grinning:
9. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
@beru3nek: víš co - můj gyndař se na mě při dotazu, co můžu jíst (v prvním těhu) koukl, jestli jsem jako normální a prý: a vy jste jedla nějaké zdravotně závadné potraviny? ....no a je to pán dr., co jezdí i po zahraničních kongresech, jako jediný široko daleko dělá screeningy atd. ...prostě říká, že se to moc hrotí i v těhu
no já u koja jedla vše - jen jsem sledovala, co dělá bylbě ondrovi a tak jediné, co mu nesedlo byly kynuté sladké knedlíky ......prostě jsem si nezakazoval nic - a ono se ukázalo, že by to bylo i zbytečné - po pár týdnech jsem tlačila i čerstvé ještě teplé pečivo z dp :slight_smile:
9. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
@lio: však on ti to prcek vynahradí :wink:
9. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
takže svou babi jsem neviděla od února, kdy jsem ji jela říct, že bude prababi, manžovu babi jsem taky neviděla, bych porodla z jejích řečí, tchánovci když dorazí na kafe, tak na mě čučí jak na umírající a div se nademnou nemodlí, občas přijde kamarádka s prckem, sousedky s prckama, ted to všecko marodí, nebo dovolenkuje.....a tak ani nevím, jak se do toho běžného života vrátím zpět, jestli navážu, nebo co bude..přeci jen jistá izolace to je......zrušila jsem spoustu lidí na masáže, ted přemýšlím kde budu masírovat, když z pracovny bude mimi pokoj a tak.....navíc rok pomalu utek ani nevím jak :slight_smile:
9. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz
@hupcza doufám :slight_smile: sem na něj moc zvědavá,co sme si upekli :grinning:
9. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz
@lio: no a teprve s prckem jak to uteče
vždycky mi přišlo strašně debilní klišé: teprve s dětma uvidíš, jak ten čas letí
a najednou to sama používám zhusta :grinning:
9. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz
@hupcza no já mám zatím zkušenost se psy a tam je to stejné, staršímu bylo 5 a mladší už 3 a to je máme chvíli mi přijde.....letí to strašně no.....takže když ted říkám že jak mám narozky (1.8.) tak sou brzy vánoce , tak s prckem to budu říkat od května tak jo :grinning: :grinning: :grinning: bezva :slight_smile:))
9. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
@lio: no samo to nejúžasnější miminko na světě :wink:

si vzpomínám na naše (s manžou) hodnocení ondry: jako všichni rodiče si myslí, že jejich dítě je to nejúžasnější a nejkrásnější, ale objektivně vzato, to naše takové opravdu je :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
@lio: a co máš za psy - možná si to už psala, ale nějak jsem to nechytla
9. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
@lio : taky mám docela strach, ještě kluci trpěj dost na prdíky, tak to budou asi krušný začátky :unamused:
@hupcza : tak to jsi měla s Ondrou super, že jsi mohla vše, no třeba budeme mít taky kliku :wink:
@lio :neboj to přijde samo, oni nás ty mimásci vrátěj na to šup do normálního života :wink:
9. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz
@hupcza bude to nosáček....normoš až po svatbě, při prohlížení fotek jsem se zhrozila, jaký mám nos, jako malá jsem měla bambuličku a ta se mi ted nějak protáhla po mamince a mám docela slušnej nosánek, a manža taky.....tak si děláme prdel, že to musí bejt kluk, tomu to tak vadit nebude, ale holce už abychom šetřili na plastiku :grinning:DDD
jinak mám boloňáčky.....jednoho výstavního, malá měla být do páru, ale je moc malá, a věnuju se dost výcviku, takže furt se psama venku a tak
9. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
@beru3nek myslím jako do těch vztahů s lidma...přeci jen sem ted od nich izolovaná....jinak věřím že uklízet prát a vařit jsem nezapomněla .-D
9. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
@beru3nek: to se jen tak říká :wink: ....trpí některé holky a někteří kluci :wink:
my měli trápení minimální poté, co jsme zahájili pravidelné masáže bříška
ono se taky často na bolení bříška svádí kde co ...stejně jako o půl roku později na zubky
9. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz
@beru3nek jinak já četla od Karpa tu jeho knihu a vím, že teorie není to samé jako praxe ale tohodle se nějak nebojím...."nejštastnější miminko na světě" o tom jak prckům chybí ještě další 3 měs v děloze a jaký je to šok po 9 měs houpání, šumění a maléhío prostoru přijít na svět atd....
9. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz
@hupcza mňááám, tatarák, ten bych si teda taky dala, máme ho rádi oba dva....
Jinak vanu bych si taky dala, ale vlažnou, je to příjemně osvěžující, já si po sprše někdy ještě lehnu na dno vany, krásně to chladí.

@lio mokrej hadr taky používám, stopila jsem na to jednu plínu a manžel druhou :grinning:

já bych teda taky nevydržela ležet a to jsem oproti vám super neakční a líná, já jsem ležela na začátku, nejvíc mi vadilo, že jsem na někom závislá a musím manžela furt na něco volat.....on zrovna není pečovací typ :unamused: ...naštěstí jsem to neměla tak striktní, tak jsem občas vstala a něco udělala, nwbo šla na procházku, ale doma byl děsnej bordel, jak jsem se rozležela, tak byl konec a těžko se mi vracelo do kondice....což ji nemám vlastně doteď.
9. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz
@hupcza tak tak, věřím že masáže, aromaterapie a tyhle přírodní věci nám od toho pomůžou , nebo aspon zminimalizují......ale možná sem naivní ale tohle me dopredu nestresuje :slight_smile:
9. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz
@lio: jj ...já mám taky docela velký a špičatý nos ....ale babička mého ex byla dáma a měla pochopení a říkala, že mám takový aristokratický nos :grinning: :grinning:
tý jo boloňáci se dají cvičit?
já dělávala roky sportovní kynologii - ale měla jsme no, boxera, vlčáka ...jenže teď mám místo psů alergika chlapa :sweat_smile:

@beru3nek: ti nechci brát iluze ....ale ondra mi teda normální život dosti rozházel :grinning:
9. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz
@suik mno tak přesně tohodle se bojím, vrátit se do kondice, ale já byla děsně aktivní....ale jako ze svalíklů moc nezbylo, ted jak víc chodím po bytě tak pak lehnu a funím jak s 30ti kg navíc a tak....ne nadarmo říkala gyndr že musím vstát a nabrat sílu k porodu, aby neřekli maminko tlačte a já čuměla jak puk :grinning: to mě fakt pobavila ...ale asi na tom něco bude..asi určo
9. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz
holky jdu spát dobrou :wink:
9. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.