• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio : díky dobrou
9. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
@beru3nek taky epi....aby to nebylo o mě beze mě a abych mohla malého aspoň vidět....i když nevím, jestli ho na břicho dávaj, myslím, že ne, ale kdyžtak bych chtěla aby zaskočil manžel.

No s tou peřinkou to taky moc nechápu, zase se mi to zdá i celkem logický. I jsem přemejšlela, že tu svoji peřinu co mám na mimi využiju a dám ji pod něj, zase se ale bojím aby se tam nějak nepřidusil......není ale tlustá a macatá....

@hupcza já se epidurálu chci taky vyhnout, no uvidíme....ale jakmile máš jednu chemii nebo zásah, tak většinou následuje druhej...to mi potvrdila sestřenka, měla vyvolávačku a to prej bez epi nešlo.. já moc toužím po vaně, jsem vodní živel a voda mě nikdy nezklamala, jednou jsem aplikovala sprchu i na průjem a bolesti břicha a krásně se mi ulevilo, sice jen na chvilku, ale i tak.

knížka mi přijde pěkná, ale tohodle se teda držet nebudu a na šátkování se moc těším....
9. črc 2010 ve 23:03  • Odpověz
holky dobrou, já bych ještě kecala :sweat_smile:
9. črc 2010 ve 23:03  • Odpověz
@suik : já se bojím, že je to do tý páteře, no snad nebudem narkozky potřebovat a půjde porod jak po másle :slight_smile: . Toho přidušení se právě taky bojím :frowning2: Škoda že rodit do vany u nás nejde, taky si myslím, že je to super. Tak knížku jsem na netu našla, tak jsem zvědavá jestli jí paní ještě má, už odpověděli 3 zájemci, tak uvidíme.
tak dobrou :slight_smile:
9. črc 2010 ve 23:43  • Odpověz
v podolí jsme dopadli OK.Za 14 dnů na biometrii.Na chatičce je super.Zítra ráno razíme opět na borůvky :grinning:
9. črc 2010 ve 23:48  • Odpověz
Dobré ráno,
tak noci začínají být moc zajímavé, protože mne strašně bolí záda a žebra. Musím s tím něco udělat, nebo se zblázním.
Jinak venku svítí slunce a vypadá to na pěknej pařák. Tak zatím větrám, ať se sem dostane ten chládeček, co zatím venku je. Nachystala jsem si královskou snídani, protože mám pocit, jako bych týden nejedla :slight_smile:

Ještě jsem tu našla nějaké reakce, které jsem si včera nachystala a neodeslala:
@daja.had: určitě se v tom dají vyvářet i pleny, spousta mamin to používá hlavně na pleny. Do zásobníku to nedávej - DEJ TO ROVNOU DO BUBNU. :slight_smile:
Taky jsem s těma titěrnostma opatrnější - jsem si došla pro návod k pračce, abych se ujistila, který program pere na kolik, abych to nesrazila nebo prostě nějak nezlikvidovala. Manža koukal, proč najednou návod, když pračku máme asi 4 roky :slight_smile:

@gazel: přežij cestu do Kolína a užijte si to tam, ať už tam jedete dělat cokoliv :slight_smile:

@tatarina: čoveče, nestraš mne s porodem, však jsme nějak nastejno a já ještě potřebuju ty 2 měsíce - na psychickou přípravu, na přípravu pokojíčku, ložnice, ... :grinning:
10. črc 2010 v 07:47  • Odpověz
čauky

@suik: víš oni tohle tvrdí, ale na kurzech třeba vůbec nevěděli, jak vypadá manduca a že do ní existuje novorozenecká vložka apod. - přece nemůžu tvrdit, že je něco blbě, když o tom nemám info
k tomu propagovali ten jejich baby vak, který sepsuly všechny maminky, které se do něj nechaly uvrtat, že je úplně na prd
dle mého je tohle už trošku o marketingu
mi ondru pleskli ještě zamazaného na břicho - apgar a vše, co se dalo, provedli právě tam, neměřili vůbec a jen, když jsem se přemísťovala na lůžko, tak ho po cestě dali na váhu (ta má určo význam, aby se vědělo, jestli už začalo přibírat) ....ale bylo to až po relativně dlouhé době a bez nějakého násilného odebírání - prostě jsem se musela zhrabat z té podlahy, kde jsem rodila a někdo ho musel tu minutku podržet - vůbec u toho neplakal, jak se obvykle ukazuje, jen kňurkal a tulil se
taky jsem se sebou měla červený ručník, ale na něj v tu chvíli vůbec nedošlo :slight_smile:
10. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
@suik: já jsem měla taky naplánovaný porod do vody ...ale nakonec jsem si tam dala jen uvolňovací koupel v první době porodní, když už jely ty megakontrakce, nebylo mi to až tak příjemné, jak jsem očekávala .... to se zkrátka nedá předem říct
10. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
Dobré ránko,
tak venku bude zas nechutný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sebrala jem prádlo z večera, pračka pere další a dala jsem mýt a i ručně domyla nádobí. Uf, ted mám chvilku pauzu a v devět jdu žehlit, aspon pár triček manžovi.....jak já to žehlení nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zkusím si dát na stůl v oobýváku deku a žehlit v sedě, uvidíme a k tomu pustím pohádku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kovalda o spaní mi nemluv.....já idiot si včera dalaa večer melouna :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže jsem v noci asi 7x byla na wc, k tomu jak pšeš, záda bolí, kyčle bolí a když už najde maminka snesitelnou polohu začne bolet i břicho a prcek se vztekat, že takhle teda ležet nemám :sweat_smile: Jsem jak praštěná :pensive:

@hupcza ted jsem mimo, proč červený ručník??? :confused:
10. črc 2010 v 08:36  • Odpověz
@safryy: buď v klidu, taky nemám vše vyprané a nažehlené. Zatím jsem vyprala první pračku a vyžehleno teda není. Včera jsem to třídila a vypadá to, že oblečení teda máme tak na dvojčata :slight_smile:.

HOLKY DO JAKÉ VELIKOSTI PERETE TO MIMINKOVSKÉ?

@alisek: Já jsem si říkala, žes tu dlouho nebyla :slight_smile:, MOC GRATULUJU !!! TAk ať je Honzíček brzy schopen být s maminkou doma a krásně si to užijte. Až budeš mít chviličku, tak nám napiš více a pošli nějaké fotky Honzíčka :slight_smile:
10. črc 2010 v 08:39  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
10. črc 2010 v 08:46  • Odpověz
já taky nemůžu spát ale né k vuli žebrům ale břicho mi zavazí :frowning2: špatně se mi leží a mám ty bolesti v podbříšku a do toho to horko no škoda slov
10. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
@kovalda já mám oprané tak do 3měsíců pak operu zbytek nemám moc místa
10. črc 2010 v 08:50  • Odpověz
Dobre rano holky....dneska to vypada na oskara, tak ze bych se teda hecla a vytahla nejakou tu bedynku s miminkovnima vecma?
@kovalda ....kralovskou snidani lehce zavidim...je mi lino vylezt z pelechu a neco si dat...tak pockam az se to velke medvide vedle me probere a neco mi donese :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pry veci jak na dvojcata...ja vlastne ani netusim kolik ceho mam...mam dojem, ze jsem z pocatku kupovala kvanta pyzamek....a pak se mi to ztraci :grinning: Bude to same prekvapeni, az to zacnu lovit z pod postele :grinning:

@hupcza padl tady vyraz cerveny rucnik...k cemu mel slouzit? :confused:

@rennu ....smarjaaa ty jsi akcni takhle po ranu...neblazni
10. črc 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky muzu se pridat? Ctu vas uz dlouho jen nebyl cas a odvaha. Ted uz jsem praci trochu omezila, tak bych rada obcas pokecala s nekym kdo ma stejne problemy. :slight_smile:. Mimochodem bude mi 33 a cekam 3 kluka...
10. črc 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
ahojky holky,
jsem dočetla večerní debaty........
hup. dobrá story s kadeřnicí :slight_smile:
kov. já peru všechno, úplně všechno co mám a pak to možná přeperu ještě než to začnem nosit znova.......
zatím mám vyvařené plenky, vyprané a vyžehlené povlečení a vyprané svetříky a deky....... takže zbývá ještě oblečení všechno a zavinovačky a hračky :slight_smile:
my razíme na koupák, tak se tady mějte pěkně :slight_smile:
10. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
Jo a o spani radeji nemluvim. Usnula jsem v 6.30 :frowning2:
10. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
@mia0101 ahojky vítej :slight_smile:
10. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
@laurinka.22 ahojky a užij si to :slight_smile:
10. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
@zvirka Já budu rodit zase v Přerově
10. črc 2010 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz
@safryy ahojky sem tě tady už dlouho nechytla :wink:
jinak já se dneska chystám si zabalit tašku do porodnice at nejsem překvapená :grinning:
10. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
@rennu nepřeháněj to hlavně já mám ted taky klidový režim šetři se :wink:
10. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
Tý jo,takže první porodila Ali? Tak to jsem v šoku! To je hrozně malinký mimi,ještě menší než to moje ve 30tt.Tak hlavně moře zdraví oběma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. črc 2010 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz
@petja já byla včera taky v šoku
10. črc 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
ant. děkuju :slight_smile:
petja. no já měla taky šok veliký
10. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
@laurinka.22 kam jedete na koupačku???
10. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
@antana123 my se koupeme doma v bazénku mě se nechce nikam poslední dny mi není moc fajn
10. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
@kovalda: já mám 62 a od oka i menší 68 - ono to číslování je beztak podle větru

@safryy: ono to má navozovat prostředí dělohy - měkké a do červena - bílá, která se dává obvykle, je taková ostrá - aby je to nerušilo

@mia0101: vítej :wink:
10. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
Já jsem taky ráda,že máme bazen doma,v tom vedru to moc nedávám,ale včera sme byli na krytým s malým,řádili sme,ale vevnitř,já jsem ráda,že mě snad pomalu opouští ta senná rýma či co,asi to byla zas hormonální bouře!
Lauri sem si všimla,žes do pasu napsala,že čekáte holčičku,ty jsi taky Laura? A přidala jsi fotku manžela,to je fajn,moc vám to spolu sluší!!!!
10. črc 2010 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz
@safryy: Jé, tak nové autíčko, tak přeju tisíce kilometrů bez nehody :slight_smile: a ať dobře slouží.

@beru3nek: já mám teď na těhu vyzkoušený kalhotky z Tesca, který jsou pod pupík a stojej pár korun a asi dýl jak do konce těhu nevydržej, ale to mi stačí :slight_smile:

Penečku, teď jsem dočetla zbylé stránky a je toho moc :slight_smile:. Tak jen - ta knížka "Nejšťastnější miminko ... ", to vypadá dobře, určo si ji koupím :slight_smile:, díky za doporučení. Šátkovat určitě budu a neodradí mne ani Něžná náruč rodičů (kterou mám doma 2 týdny a zatím jsem ji jen prolistovala) :slight_smile:
A pak jsem teda totál mimo z toho, že už tu máme první miminečko :slight_smile:
10. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.